29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • Hitman76
    #21063
    De ha egyszer marhaságokat beszélsz!!!!
  • RoyalPredator
    #21062
    Nemértek a fizikához, de van eszem, határtalan fantáziám és kitűnő logikám. Ott leírtam, saját tapasztalat. Kész. Ennyi. Ne kössél már bele ^^
  • dronkZero
    #21061
    Ehh, beszarok... Az előbb még pont te linkelgettél pesti boltokat, zamek! Meg fogsz lepődni: ott meg lehet tapizni a fegyvereket!

    Keleti Front, 44-es bázis, NoWar, meg a nagyobb kínai piacok ilyenek...
  • Hitman76
    #21060
    Javaslom rágd át magad kicsit jobban a témán, mert össze-vissza beszélsz mindenféle butaságot!
  • Magiszter
    #21059
    Ha már bolt: Tudtok ajánlani valami jó kis boltot Budapest-en? Esetleg ahol van lehetőség erre a "fogdosás"-ra is, meg korrektek az eladók.
  • SG rock
    #21058
    Hát amit itt leírtál sniperekkel kapcsolatban, szvsz nem igaz. Az én M14em messzebre lő, mint egy MP5, 15-20méterrel.
    Most nem akarom ragozni a dolgokat, de pl. azt, hogy érted, hogy : "vagy ugrálni fog a csőben" ??? erre kíváncsi vagyok.

  • praksi
    #21057
    bocs, lassan frissít az oldal :-S
  • RoyalPredator
    #21056
    Látom elolvastad mind az én postom, mind az AS oldalak FAQját:)
  • Pipör
    #21055
    jaja az lesz úgyis hnap megyünk ki mecsre kipróbálom majd haverék Mp5jét és akját :)) rem Mp5 fog jobban tetszeni de majd boltba is benézek
  • praksi
    #21054
    azt tudom javasolni, hogy látogass meg egy boltot vagy menj ki egy játékra, nézegesd-fogdosd meg a fegyvereket (ha intelligensen megkéred a fegyver tulaját, biztos meg fogja engedni), mert úgyis az alapján fogsz dönteni, hogy melyik tetszik-kényelmes-kézreáll-stb !
  • RoyalPredator
    #21053
    Nemhiszem hogy .20as bbvel, vagy akár .25el messzebbra hordana, mint egy sima AEG. Mármint az AS Sniper. Ha 500-600 FPSeset vesz, akkor talán.
    A golyó mérete, alakja és súja miatt nemigazán mehet gyorsabban 800fps-nél, hisz a pályája kiszámíthatatlan lesz, és nemtudom mennyi joulnál erősebben se lehet kilőni, mert egyből károsodik vagy ugrálni fog a csőben. Szóval az AS fegyvereknek van egy limitje, amit mindkét féle fegyverrel (AEG & Spring Sniper) elérhetünk, és emiatt nincs nagy külömbség.

    Eddig egyetlen snipert fogtam a kezembe AS játék során, és ott nemhordott messzebbre az MP5nél, csak a pálya volt egyenesebb.
    A Fegyver nevét nemtudom,

    De ez az én tapasztalatom és véleményem.


    Keleti Front oldalán se valami jó a fegyvernézegetés, én azt ajánlom, hogy érdeklődj, mi az ami jó lehet, és a boltban személyesen nézzed meg. Fontos dolog, szerintem AS fegyvert enélkül hülyeség neten rendelni.

    Én legközelebbi játékon megkérek valakit hogy az AKját próbára tehessem, mert szerintem tökösebben néz ki mint a jelenlegi M16A4 RIS.

    K A T T I N T S I D E J Ó B A R Á T !
  • praksi
    #21052
    1.) miután van egy qrva nagy banner eme topic elején, amire elég csak kattintani; mit gondolsz, mit linkeljek?

    2.) nem szoktam egy kezdőt se lehülyézni, de könyörgöm, ha már érdekel minket a téma, legalább vegyük annyira a fáradtságot, hogy utánaolvasunk; mert ilyen (már bocsánat) semmitmondó kérdésekre nem tudunk mit felelni.
  • Pipör
    #21051
    amúgy konkrétan egy M16-os ra vagy hasonlóra gondoltam elektromosban szted az jó?
  • Pipör
    #21050
    Köszi szépen
  • Pipör
    #21049
    azt csinálom épp most is
  • SG rock
    #21048
    Hitman mondja jól:) nem azért mondtam, hogy el lehet felejteni, mert szar a weblapjuk. Átbaszás az egész airsoftgány.hu
  • Hitman76
    #21047
    Vak vezet világtalant!

    Nem adtál megfelelő linkeket, mert sikeresen elvezetted ahhoz a bolthoz, ahol megveheti a kínai fegyvereket, átcsomagolva drágábban mint bárhol máshol! Inkább maradtál volna csendben!

    Amúgy mi az a mini ismétlő(sic)?

    Az első reakció pedig azért volt kicsit sarkos, mert kb. 2 perc alatt megtalálhatta volna azt amit keres, ha nem lusta!

    Klikk!
  • Magiszter
    #21046
    Hmm... tényleg tré az oldal, hogy nem lehet tőlük linkelni.

    Amúgy meg nem tudom észre vetted e hogy feltett egy kérdést és az első reakció a "hülye gyerek olvassá utána" volt. Ennyi erővel be lehetett volna szúrni egy linket hogy hol olvasson róla. Én megtettem és nem szakadtam bele.

    dronkZero: Nem tanácsot adtam, hanem linkeket ahol utána tud nézni hogy egyáltalán mi a választék. Tanácsot majd a veteránok adnak.

  • dronkZero
    #21045
    Másrészt meg tökfölösleges onnan fegyvereket linkelgetni, az összes link ugyanoda vezet, \catalog\i.php, nagyon nem derül ki, mit is akart mutatni...
  • dronkZero
    #21044
    Mi lenne, ha inkább olyanok adnák a tanácsokat, akik értenek is hozzá...?
  • SG rock
    #21043
    airsoftgun.hu-t sürgősen el lehet felejteni
  • Magiszter
    #21042
    Én is új vagyok a témában, de azért nem ártana tisztázni hogy milyen fegyvert szeretnél? Pisztolyt, Gépkarabélyt, Mesterlövészt, Mini ismétlőt...stb.

    Itt van leírás is AEG fegyverek vásárlásához.

    Ugyanott egy stukker, ami nekem tetszik.

    M16-os

    M4A1. Ilyet már próbáltam és baromi jó.

    Mini uzi. Gáz meghajtással

    Forgótáras pityu

    Szánhátrasiklásos pityu

    De ha szétnézel a boltban akkor biztosan találsz ízlésedhez méltót. Arra érdemes odafigyelni hogy fém legyen a fegyver fő alkotórésze. A többi lehet műnyanya, bár ez megint ízlés kérdése.
  • praksi
    #21041
    ha nem értesz hozzá, miért nem olvasol utána ?
  • Pipör
    #21040
    Szevasztok
    tudnátok ajánlani vmi jó kis fegyvert ??
    úgy 60k ig... nem igazán értek hozzá
  • Punker
    #21039
    ne zavard össze őket, kezdett volna mókássá válni az eszmecsere :D
  • Hitman76
    #21038
    Milyen az a side arm pisztoly (sic)?
    Azt hogy érted, hogy egy mesterlövész fegyver nem hord messzebre mint egy AEG?
  • RoyalPredator
    #21037
    Az az igazság, h a sniper nem hord messzebre, szóval ha magát az 1 lövéses feelinget nem sajnálod, egy AEG-vel sokkal jobban jársz. Ha menni kell, még jól is tudod magad védeni, amúgy meg kéne legalább egy side arm pisztoly.
  • harvypoker
    #21036
    kertbe biztos jo hulyeskedni, ha mar sniperkedes akkor VSR ala nemadnam
  • Punker
    #21035
    szemétre való
  • DeerHunter01
    #21034
    Erről mi a véleményetek?
    Swiss Arms Black Eagle M6 Short
  • lac coo
    #21033
    Kúszni 5 kilós M14-el jó, hosszúval ! :)
  • harvypoker
    #21032
    hehe en pont augot vettem barmeg nem teszteltem kuszas kozben
    azert az mp5k nel biztosan nehezebb vele :)
  • SG rock
    #21031
    megtámadták a házunkat!


    megint valami 56os filmet forgatnak itten
  • RoyalPredator
    #21030
    Ha nekem ekkora lehetne...


    ÚÚúúúúúúgyértem az M16!!!!!444
  • SG rock
    #21029
    most kb annyian voltunk, mint akik jelentkeztek, mert szar volt az idő és esett az eső !

    de amúgy általában jelentkeznek kb. 20an és szerintem egy min.60-as létszám szokott lenni.
  • Magiszter
    #21028
    Az első mondatom végére képzeljétek oda ezt:
  • Magiszter
    #21027
    Nem tettem magamévá, csak elolvastam. Amúgy pontosan mire célzol? Mert végig nyálaztam és én ezt szűrtem le belőle.
    Akárhogyis: GBB-s, Full Metal, Pisztolyt fogok venni, már csak az a kérdés hogy milyet. Aztán ha bejön a dolog, később jöhet egy P90 villanyos
  • toza #21026
  • Punker
    #21025
    ergonómiáról beszélünk, az AK majd 2x akkora tára sokkal jobban bezavar, akárcsak fekvő lövésnél, kúszás dettó...
  • shatanka
    #21024
    az m16 nincs elől a súlypontja még mindig. M16 is lehet kúszni csak jobban odakell figyelni. AK-47 vs M16 vita meg fölösleges, mert kinek mi jön be...