29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • ZTM
    #21103
    Nagyon szépen köszönöm!!!
    Én nem találtam ezt meg:/
  • mstummer
    #21102
    Sztem ez elég értelmezhető leirás róla:

    link
  • ZTM
    #21101
    AGM M14-el mi a helyzet?
    A videók róla nagyon biztatók és állítólag passzol bele CYMA 70-es M14 tár is.Ez talán jobban is tetszik mint az MP 40 de nem találtam róla értelmezhető leírást, hogy mégis milyen hibái lehetnek.Teljes mértékben otthonra kellene és legalább őszig kéne bírnia az esetlegesen fellépő napi használatot anélkül hogy bármi hiba lenne.(ugyanis akkor lesz pénzem amiből a cserélendő alkatrészeket cserélem:D).
    Ha esetleg tudtok leírást vagy tesztet hozzá vagy ha ez a fegyver egy kalap kakee azt írjátok meg.
    Köszönöm!
  • Kurfürst
    #21100
    Mindegy, hála a google-nak, sikerült megoldani

    Nagyjából...
  • Kurfürst
    #21099
    Nem túl szerencsés az időzítés így hétvégén... Mikor lesz elérhető?
  • kvitya
    #21098
    Nem behalt, költözik, másik szerverparkba........
  • Kurfürst
    #21097
    Megint behalt ez a rohadás softair.hu, és holnap mennék játékra, asszem Pestszentimrére vagy hova, de így semmi információm nincs a játékról és nemtom hogy lehet kijutni, mi a részletes kiírás stb.

    Tud valaki megoldást, vagy alternatív oldalt ahol megvan ugyanez?
  • ZTM
    #21096
    A Kar98 rettentően félre visz nagyobb távolságoknál és nekem nincs kedvem barkácsolni:S
  • ZTM
    #21095
    Fegyver kéne!
    40-e Ft lenne rá persze nem holnap ugranék a fegyóért hanem a jövő vagy az azutáni hónapban attól függ mikor lesz fuvar oda.Valami jó kéne abba a 40e-ben benne kéne lennie a 2+tárnak és a BB-nek is.
    Én AGM MP40-et vennék de kikérem a ti véleményeteket is hátha tudtok ilyen árban jobbat, de szerintem ez a legjobb ebben az árfekvésben.
    Válaszotokat köszönöm!
  • öregharcsa
    #21094
    hmm..akkor itt sem minden okés..
  • Hitman76
    #21093
    Meg vagyunk köszi! Sajnos én sem járok annyit játszani mint szeretnék - új munkarend, létszámleépítés stb... - de azért ahová tudok elmegyek. Talán az év végére vagy legkésőbb jövőre változik a helyzet (ha minden öszejön amit tervezek).
  • öregharcsa
    #21092
    sajnos nincs időm a sportra...munka + családi problémák..minden összejött ami csak lehet :(
    az idén még nem voltam játékon..szétb*sz az ideg ez miatt..itt a felszerelésem én meg nem tudok kimenni....de igazából a sok marhaság miatt nem is megyek inkább, nem akarom még véletlenül sem másokon levezetni az idegességemet..
    majd ha lenyugodtak a kedélyek, majd akkor megyek...nem jó idegesen játszani, nem kapcsolódsz ki csak rágod magad és ez kihat a játékra is...nem szeretném..


    amúgy kösz jól vagyok

    veled - veletek minden rendben?? nem követem mi történik mostanában...

  • Hitman76
    #21091
    Amúgy mi van veled gengszter? Régen láttalak!
  • kvitya
    #21090
    első részéhez:
    nem így van.......
  • Hitman76
    #21089
    Annak de csak ha nem sugárban hányod, és nincs benne répa!
  • öregharcsa
    #21088
    hé bácsi!!

    a falra hányt BB is találatnak számít??
  • SG rock
    #21087
    Mi hülyeséget írtam az előbb???
  • Hitman76
    #21086
    Az a baj, hogy egyesek (sajnos sokan vannak) mindenféle hozzáértés nélkül osztják az észt, állítanak fel hipotéziseket és mondanak kicsontosodott véleményt! Amikor valaki rájuk szól (hol finoman hol kicsit vérmesebben) akkor besértődnek, és átmennek "sértett kezdőbe". Pedig minden információ rendelkezésre áll a neten, pár kivétellel minden fegyverről van magyar nyelvű leírás, létezik egy rakás FAQ, cikk, felszerelés info, kutyafasza! Jópár régebbi játékos és lelkes kezdő fáradozik azon, hogy könnyebé tegye az Airsofttal most ismerkedő dolgát, de néha az az érzésem, hogy falra hányt BB az égész!
    A legtöbb kérdésre 1 milliószor született már válasz, de még is felteszik újra meg újra!
    Sokan az alap fogalmakkal sincsenek tisztában, de nagyon okosakat írkálnak! Nem akarnám hosszasan taglalni, de az alant található utolsó pár hozzászólásban is található néhány ordas nagy marhaság! Hajrá, csak így tovább a csúcsig!!!

  • ZTM
    #21085
    Ok nem is terveztem!
    A Kar98-at a Keleti Fronttól hoznám.
  • SG rock
    #21084
    Pár hsz-el előbb írtuk le, hogy AIRSOFTGUN.HU-ról ne vegyél semmit! A kínait átcsomagolják és eladják Colt meg stb néven sokkal drágábban!
  • ZTM
    #21083
    Ez megéri az árát?
    Azt terveztem hogy egyenlőre otthonra szeretnék egy nem túl drága fegyvert, valami rugós sniper puskára gondolok de sehol nem találok rendeset:S
    D-boys Kar-98 az veszett ötlet nagyon?Nekem simán megérné a műanyag tusos de hallottam róla hogy néha félre hord:S nem nagy távolságokra lőnék vagy 25-30m már az:S
    Max a szomszéd gyerekkel lőnénk egymásra efféle fegyverrel az meg nem nagy távolság.
  • RoyalPredator
    #21082
    Enyémen nemlátok számot, csak Commando-s logót.

    Minden esetre majd befestem a RIS-re felpakolható GRIPlécet zöldre v Woodlandra.

    Ha megtetszik az AK, és később szertteszek egyre, akkor annak tuti adni fogok egy ijen Fallout3 stílust, vagy S.T.A.L.K.E.R..
    Szeretem az ijesmi témákat.
  • shatanka
    #21081
    JG 16 A4 ris van nekem is a fegyveren fent. Lehet tuningolni... pl epokittal. Illetve a számozás nekem alapból fekete volt rajta azt szépen kihúztam fehérrel.
  • Punker
    #21080
    szép hosszú sín kell akkor hogy legyen 1 ritka ocsmány fegyvered :D
  • RoyalPredator
    #21079
    Én példákat akarok látni!:D Az ad nekem ihletet, meg tudom h mi nem egyedi ha már megcsinálta vki.

    M16-ra gondoltam h felrakok poénból egy G36 hordfoganytút, abban ha jól tudom még reddot is van ^^
  • Punker
    #21078
    nagyon tág fogalmakat adtál meg, hogy mit veszel átlagnak, szal így nem lehet összehasonlítani a 2 kategóriát.
  • SG rock
    #21077
    Egyedivé tenni fegyvert, hogy milyen és mennyi szereléket teszel rá, saját festés stb stb :D sztem így.
  • RoyalPredator
    #21076
    Én csak annyit mondtam, vagy akartam mondani, hogy a golyók fizikai tulajdonságai miatt, és amúgy saját tapasztalatból, az átlag AEG és átlag Spring Sniper kb ugyanannyira pontosan és messze képes lőni. Lehet h nem így van, készítsünk 1 tesztet.

    Én .25ös BB-t használok, de még van a fegyver 330-as korszakából .20as, azt viszem játékokra h elhasználjuk.

    Egy kérdés: RIS és RAS Között mi a külömbség? Mostmár azt sem tudom, mijen fegyverem van. JG M16A4 RIS vagy RAS? Mindkettőből találtam a neten x)

    Még1: Beraknátok IDE pár custom aeg -képet, h ihletet kapjak, mivel lehet egyedivé tenni a fegyvert?
  • Punker
    #21075
    azért a plusz 20-25 méter az igen sok tud lenni :D
  • shatanka
    #21074
    330 fps felett nem nagyon használnak 0.2 BB-t
    A sniper pedig tipikusan nehéz BBt használ.
    Egy jól összeállított sniper fegyver messzebbre lő, mint egy "normál" AEG , de a különbség nem olyan nagy. ( Igen 100 méterről nem adnak Vassily Zaitsevnek fejlövést. )
  • dronkZero
    #21073
    Ja, tényleg, csak egy 44-es link volt, az összes többi cibergány... Akkor télleg nem jogos a többes szám.
  • SG rock
    #21072
    Júli 11-én vszeg lesz Carentan játék Zsámbékon, Jekler-WD-Braun szervezésében. Oda jöhetnétek, másnap meg Godfather :)))
  • lac coo
    #21071
    Én már rég feladtam !
    Imádom, mikor a több-kevesebb FPS-en vitatkoztok ! Egyrészt tök értelmetlen, mert MASZ alatt korlátozva van, máshol meg magánügyük, másrészt meg mulatságos, mikor megy a flém a hülyeségen ( +- 50 FPS ...)

    Peace !
  • SG rock
    #21070
    "Az ég áldjon meg titeket, keresek egy normálisabb fórumot."
    Nah látod, mégis tudod használni a keresőt, akkor miért nem a cikkekre leírásokra keresel rá??? És akkor nem "baszogatna" téged senki.
  • SG rock
    #21069
    Miért kell mindíg mindenkinek megsértődni???
    Úgy unom már, senki nem baszogat senkit! Hitman csak annyit írt, hogy kicsit használjátok a keresőt és mindent megtudsz, meg abban is igaza van, ha valaki hülyeséget ír azt meg kell neki mondani, mert tévúton fog tovább haladni és ezeket a baromásogat átadja a "kezdőknek" akik meg elhiszik, mivel nem értenek hozzá. Ez meg nem belekötés az emberbe!

    Fogod a google-t beírod: Airsoft vagy airsoft cikkek, vagy airsoft üzletek... mindent meg lehet találni. Most az miért jobb, ha megkérdeztek valamit, ugyanazt írjuk le, mint ami levan írva más oldalakkon pl:
    - http://www.blackwaterse.hu/docs.html
    - http://www.keletifront.com/
    - http://www.airsoft.hu/
    - http://www.nowar.hu/

    Mikor kezdtem kb, 1éve 1,5 nemtudom pontosan, énis kérdeztem 1-2 dolgot, de csak miután elolvastam az airsoftról kapcsolatos cikkeket.


  • mstummer
    #21068
    A kínai piacon nem átcsomagoltat kapsz hanem kínait :)

    Az airsoftgunnál viszont átcsomagoltat kapsz. Kapíse?

    Kereshetsz normálisabb fórumot...de nemnagyon fogsz találni, mert itt még mindig megértőbbek és türelmesebbek az emberek mint máshol.
  • Hitman76
    #21067
    "Az ég áldjon meg titeket, keresek egy normálisabb fórumot."

    Csak ne a softair-t könyörgöm!
  • Hitman76
    #21066
    Feladom!
  • Magiszter
    #21065
    Hitman szerint azok szar átcsomagolt kínai vackok. Ezért kérdeztem hogy akkor melyik boltban nem ezek vannak. De látom ebben a topikban csak a b@szogatás meg a dobálózás megy.

    Az ég áldjon meg titeket, keresek egy normálisabb fórumot.
  • lac coo
    #21064
    Több FPS se nem nagyobb lőtáv se nem jobb pontosság.Én ezt tanultam!
    Vagy akkor most mégsem ?