29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • RoyalPredator
    #21143
    Vvviiccessss
  • Hitman76
    #21142
    Tegyél rá inkább "rohamtávcsövet"!
  • Punker
    #21141
    taiwangun talán ami olcsóbb (lengyel)
  • ZTM
    #21140
    Akkor nincs értelme, eu-n belül nincs vám viszont nem találtam ilyen "olcsó" boltot:S Lehet nem akkora hülyeség kintről venni de ahhoz közeli ország kel hogy legalább a szállítás ne lenne olyan költséges, viszont a közeli országok közt nem hiszem hogy ilyen jó áron vannak a termékek.
  • Punker
    #21139
    hongkong + szállítást + vámot + áfát add hozzá az árhoz!
  • ZTM
    #21138
    Ebből az üzletből is kiszállítják a cuccot, nekem nem esett le helyileg hol van ez az üzlet.
  • lac coo
    #21137
    OK, köszi !
  • Punker
    #21136
    AMSC rendelést 2 hetente indítanak a Vadkanok, mivel rengeteg rendelésen vannak túl van kedvezmény + a szállítást szétszoktuk dobni (aszem 250 € fölött kedvezményes)

    szerintem kérdezd meg Hooligun-t most is lesz közös rendelés ASMC topic
  • lac coo
    #21135
    Én ASMC-ről szedtem össze elég sok cuccot, vagy 30 k értékben, de nem rendeltem, mert valami horror lett volna a szállítás ( nem emlékszem pontosan de asszem 5000...).
  • Punker
    #21134
    mire gondolsz?

    angliából pár nap alatt megjöttek a cuccok
    lengyelek/olaszok dettó
    USA 1 héten belül
    hongkong-ből 4-14 nap


    azt hogy itthon mennyit ülnek rajta a vámon nem lehet kiszámítani, de EU-n belül nincs vám szal mindenképp gyorsabb.
  • ZTM
    #21133
    Senki nem rendel/rendelt külföldről, közeli országokból cuccot?Mindenhol olyan drága és hosszadalmas a kiszállítás?
  • Punker
    #21132
    nincs valakinek 1 fölös diploma munkája? annyi jó játék lesz a hónapban
  • lac coo
    #21131
    Gondolom ha így van megoldották, van tőke épp' elég .
  • praksi
    #21130
    arra mondjuk kíváncsi lennék, hogy a Praktiker hogy árulhat fegyvereket; tudtommal az eladóknak fegyvervizsgával kellene rendelkezniük.
  • Punker
    #21129
    CO2-es airsoftban semmire se jó, közelre túlságosan is erős távolra pontatlan!
  • lac coo
    #21128
    Nem, nem !
    Láttam neten, hogy van amelyik lazán 500 fps felett van, az meg nem igazán jó mondjuk CQB-ra ! :))

    Bár otthoni célbalövöldözésre lehet jobban járok egy normális légpuskával ...( Practikerben most 15 K, nem tudom milyen minőség ...)
  • praksi
    #21127
    G&G Full Metal Xtreme 45 CO2 Airsoft Gun

    Item details:

    Be Advised!This gun shoots at a very high velocity and may cause serious injury, it is recommended ONLY for target practice.

    (...)

    Specifications:
    Manufacturer: G&G
    Muzzle Velocity: 400+ FPS
    Magazine Capacity: 16 rounds
    Package Includes: Gun, magazine

    Please Note:
    Flashlight is NOT Included. (link)

    ugye nem játékra akarod használni?
  • lac coo
    #21126
    Hát itt eléggé lehúzta, bár hozzá tette , hogy az újakra nincs panasz ....
    G&G EXTREME 45 CO2 , konkrétan ez érdekel, neten nem nagyon találtam rossz véleményt róla ...
  • praksi
    #21125
    Kimurának volt egy cikke; de ez még a 2007-es állapotokat tükrözi.
  • lac coo
    #21124
    Értem.
    Akkor még egy kérdés : a G&G fegyverek elég drágák, minőségben valahol ott vannak mint a G&P ? ( Egy GBB-vel szemezgetek ...)

    THX !
  • praksi
    #21123
    nincs közük egymáshoz; viszont a G&G-hez tartozik a "G&G Armament", a "Top Tech", a "Combat Machine" és a "Mustang" márkanevek
  • DannyL
    #21122
    nincs
  • lac coo
    #21121
    A G&G -nek van valami köze a G&P-hez mint gyártónak ?
  • lac coo
    #21120
    Attól függ mire akarod használni ! Ez egyébként gyerekjáték ....Piacokon megkapod 1500-ért , nos gondolhatod mennyit ér az egész ...
  • gerypapa95
    #21119
    EZ megéri szerintetek ?
  • ZTM
    #21118
    Látom már csak drágábbak vannak, na mind1 majd vaterán valahogy elintézem.
    Köszi a válaszodat!
  • Punker
    #21117
    volt fennt.
  • ZTM
    #21116
    Szupi, ott is újonnan van?
  • Punker
    #21115
    softair-en kínál topic-ba olcsóbban is megkapod, amúgy megéri!
  • ZTM
    #21114
    Ajándékba szeretnék venni egy ilyet
    (drága ajándék) az illető ugyanis shotgunbuzi(uram bocsáss!!!)!
    Külföldi oldalakon jó véleménnyel vannak ez iránt remélem az ára is ezt mutatja és nem csak "rablás".Esetleg tapasztalat?Én semmit nem tudok erről, aztán ha megveszem és odaadom és ott széthullik a kezében:S Hát elég égés:(
  • öregharcsa
    #21113
    közeli
  • RoyalPredator
    #21112
    Valaki(k) aki(k)nek van távcsöve az AEG-n, készítene pár képet hogy mijen a látvány?:) Thx.
  • praksi
    #21111
    az alap egy Guarder MODII, a zsebeket meg kintről rendeltem; ha fent lesznek a tegnapi játékról a képek, majd linkelek egyet :)
  • DannyL
    #21110
    Ne irigykedj!
  • harvypoker
    #21109
    linket tudnal rola nyomni praksi?
  • Hitman76
    #21108
    Igen, tárzsebeket jó ha külön vesz hozzá az ember. A "noháborúban" valami 3-4000 Ft környékén vettünk hozzá anno M4 tárzsebet, nekem az MP5-höz 2500 Ft volt, tehát nem egy egetrengető költség.
  • öregharcsa
    #21107
    nekem is ilyen volt mint a képen van..eladtam...most Ogre komámon díszeleg...kényelmes, jó nagyra is állítható, bárhová bármit el lehet rakni..tök rendben van...1 dolog ami nem tetszett nekem, hogy szerintem kissé vékony anyagból vannak a zsebek és ezért semmi tartásuk nincs...persze ez valakinek tök jó így..nekem nem jött be ez miatt...viszont van két belső zseb rajta, egy pisztoly és egy térképtartó(asszem)..ami marha jó benne hogy bárhová rakhatom a cuccokat..felülre a kis tatyókba rádió meg egyéb baromság, alulra tárak,BB-s palack v zacsi, csoki, gyortöltő..meg ami belefér....
  • Hitman76
    #21106


    Csak ilyen buzis képet találtam hirtelen!
  • harvypoker
    #21105
    képet képet :D
    amugy enis gondolkodom valamilyen mellenyen a lenyeg hogy beleferjen vagy 4 AUG tar és nelegyen vastag hogy azert megerezzem a talalatokat
  • praksi
    #21104
    ma felavattam az új molle-os mellényemet; ami baromira tetszik benne, hogy a 2*2 db-os tárzseb gyakorlatilag 2*3 db-os, így 6 tár elfér 2 zsebben :) meg persze az összes zseb ott van, ahol én szeretném, és mindent azonnal elérek.

    viszont egy kicsit még gyúrni kell, ma játékon full kikészültem (bár ez lehetett az időjárástól is)