29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • Krinyo
    #28769
    Milyen kiírást? Softair.hun? Egy kis konkrét segítség nem ártana :D
  • Punker
    #28768
    figyelni kell a kiírásokat.
  • Snomag
    #28767
    van kulon gyakorlo jatek? :p Mert ha igen, az erdekelne
  • Punker
    #28766
    és azután gyakorló játékra elmenni.
  • Metalmilitiakid
    #28765
    Illetve nem árt egy teljes és kimerítő MASZ szabályzat ismeret, mert anélkül nem vehetsz részt játékon.
  • Punker
    #28764
    az üzleti CQB pályákon tudsz bérelni, a szervezett játékokra saját felszereléssel mennek az emberek.
  • NandorHUN
    #28763
    Tehát akkor csak annyi a dolog, hogy szerzek valhonnan fegyót (vagy veszek vagy bérlek) és részt veszek az ilyen neten meghirdetett nyilvános eseményeken, aztán a csapatbeosztás stb.. az meg már a helyszinen eldől?
  • Metalmilitiakid
    #28762
    Itt általában valaki tulajdonában van, vagy engedéllyel játszanak rajta, nem egészen úgy működik mint a paintball, a beugrók is általában sokkal kevesebbek, kis játékokon 1000 ft környéke nagyobbakon 2-3, de persze a felszerelést magadnak viszed.
    Itt nézelődj a fegyver bérlésekkel kapcsolatban.
    Itt pedig meg tudod nézni milyen játékok lesznek a közeljövőben. Érdemes valami olyat nézni első játéknak, ahol nincsenek túlzottan plusz szabályok és korlátozások.
  • NandorHUN
    #28761
    Ok, tehát ha jól értem akkor a pintball markerek nagyon drágák ezért nem veszi senki, csak bérelnek. A airsoftot visont megéri megvenni, ha valaki hosszútávra tervez. Amugy mindkét "programhoz" pályát kell bérelni stb...
  • Metalmilitiakid
    #28760
    Az egy játék erejére mint írtam illetve a bérlés magán személytől történik, nem valami cégtől aki ebből él. Vannak olyanok is, csak azok sztem piszok drágák. Remélem most már érthetően írtam le, bocsi a hibás fogalmazásért.
  • NandorHUN
    #28759
    Ok értem, de akkor minek vesznek ennyien fegyvereket, ha lehet bérelni is? Mert pl paintball fegyvereket se szokták vásárolni.
  • Metalmilitiakid
    #28758
    A legtöbb helyen lehet fegyver kölcsönözni egy játék erejére, akár felszerelést is. Ez a legegyszerűbb módszer. Nézz szét a softair fórumon ott az ország minden részére szerveznek játékokat és elég sok mindent megtalálsz.
  • NandorHUN
    #28757
    Már régebb óta szeretném kipróbálni a Airsoft-ot, viszont nem tudom hogy kéne hozzákezdeni, vagy hol van ilyesmire lehetőség? Mert ugye pl a pintball-hoz vannak nyilvános pályák,közismert helyeken. Airsoft-nál ez hogy megy? Vagy van néhány haverod akikkel beruháztok vagy elfelejtheted az egészet?
  • RoyalPredator
    #28756
    Szép válasz, köszönöm!
  • shatanka
    #28755
    Járok én, cska egyetem lefoglal... De majd az új mp5 SD , 310-330 fps lesz és irány cqbzni.

    Amúgy rohadt nagy a lámpa, de az m16 elfér...
  • Metalmilitiakid
    #28754
    persze, most még én is azzal tolom, mert nincs midcapre lém
  • Krinyo
    #28753
    Teljesen logikus, de ha már hozzádobták a fegyverhez nem dobom ki.
  • Punker
    #28752
    hát igen.
  • Metalmilitiakid
    #28751
    Meg az még egy dolog, hogy te buksz meg, így jártál, csak ha a raj többi tagját is rántod emiatt.
  • Punker
    #28750
    hát ha nem vesszük a mi realisztikus és mi nem című örök vitát, akkor kapásból ott van hogy mocskosul csörög, ami eléggé kellemetlen tud lenni ha 1-2 órán át kúsztál-másztál és az utolsó 15 méteres sprinten buksz meg...
  • RoyalPredator
    #28749
    Komoly játékon nem engedik? Mire föl? :DD
  • Metalmilitiakid
    #28748
    kb addig jó amíg nincs pénzed vagy 3-4 midcapre
  • Punker
    #28747
    komoly játékokon nem, tingli-tangli játékokon engedik.
  • Krinyo
    #28746
    High cap mennyire jellemző a játékok során? Használható-e ha már kaptam a fegyverhez?
  • Punker
    #28745
    akkor már csak játszani kéne járnod :P
  • shatanka
    #28744
    Megjött a GP Scorpion R500M lámpám. Olyan amilyet vártam nemcsak a mókust süti meg, hanem az egész erdőt.
  • Metalmilitiakid
    #28743
    Igen azóta ezen már én is elgondolkodtam és lehet, hogy inkább az egypontos megoldásnál maradok.
  • shatanka
    #28742
    Nyugodtan elkészítheted otthon, vegyél erős műanyag kapcsolakt és nem lesz vele gond. Én a gránátvetős M16ot hordom egy házi készítésű szíjon immár 3 éve.

    Más kérdés, hogy érdemes-e 3 pontos szíjat csinálni. Egyetlen remek funkciója van az pedig a "hátizsákként" való felvétel, mert így az 1 m hosszú fegyver hozzásimul a háthoz és a csőszájfék kb seggközépig fog érni amivel már kényelmesen lehet gugolni illetve mászni, épületes pályán nyerő.
  • Metalmilitiakid
    #28741
    én nem magára a 3 pontos szíjra gondoltam, hanem az otthoni elkészítésére :D
  • integrity91
    #28740
    Szeretem, sokféleképpen lehet vele hordani a fegyvert.
  • toza #28739
    ize 14+
  • Metalmilitiakid
    #28738
    Szerintetek ez mennyire jó megoldás? Most találtam szíjak keresgetése közben.
    3 pont szíj
  • lac coo
    #28737
    Most jut eszembe, a chestrig-emen is lógnak ilyen pántok, ott van egy széles gumigyűrű a pántra húzva, abba lehet többrét hajtva befogni a felesleget.
  • lac coo
    #28736
    Hát én egész egyszerűen addig kötök rá sorban csomókat, rá a tartó részre, míg elfogy :)
  • repvez
    #28735
    Azért ennyire fapados megoldást nem szeretnék, mivel nem játékokrhoz használom hanem napi munkába igy ahhoz többet van használva, hogy mindig szgszalagozzam ujra amikor variálni kell a hosszon.
  • KaBuTo666
    #28734
    Nyekk
  • shatanka
    #28733
    Eladó Lámpás PEQ - 5500 HUF

  • Chili7
    #28732
    G&P nem biztos hogy olyan jó:G&P
    Inkább SRC-t javasolnák helyette:SRC M4 GEN III
  • RoyalPredator
    #28731
    Iván üzeni: "Szigszalag bááázmeg"
  • repvez
    #28730
    Ki hogyan oldja meg a táskán lévő fesztelenitö csatoknak a feleslegesen kilógó részeinek eltüntetését?
    Valami olyasmi megoldást szeretnék ami nem ját a táska rongálásával, és nem is kell levágni a felesleges részeket ( ki tudja mikor lesz szügség a hosszabbra)És bármikor könnyen lehessen állitani ill. ne akadályozza a rekeszek nyitásást.


    Ilyen táska az oldalán és az alján lévö 2-2 csatos hevederre gondoltam.