29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • kamaszaki
    #21304
    Cyma az kínai?
  • Punker
    #21303
    garanciát ott se kapsz! cserébe fizethetsz az átnézetésért majd

    (ugyanis minden kínai fegyvert át kell nézetni/kenetni vásárlás után)
  • kamaszaki
    #21302
    Nem tudom mennyire megbízható, ha itt vennék egyet. Nehezebben tudnám érvényesíteni a garanciát, ha lenne egyátalán. Inkább megrendelem airsoftgun.hu-n.
  • Punker
    #21301
    a full fémek 35-től indulnak kb, néz szét softair kínál részen mindig van 1-2 jó áras AK.
  • kamaszaki
    #21300
    Értem. Ez előtt a airsoftgun.hu-n néztem egy Cyma AK47-S Full Metal fegyvert, de az 48000ft.
  • Punker
    #21299
    a JG a gyártó, egy Kalash-sal jobban jársz szerintem, az is kínai de kicsit jobbak az AK-ik
  • kamaszaki
    #21298
    Már elég régóta nézegetem ezeket az airsoft fegyvereket és most találtam egy árban kimagaslóan jó, ACM JG AK47 nevű fegyót a airsoft.hu-n. 25500Ft, full metal. A végén van ilyen narancssárga biz-baz, de gondolom azt le lehet festeni, vagy valami. Nincs kiírva a gyártóról semmi, ezért szeretném kérni a véleményeteket, hogy érdemes-e venni egy ilyet.
  • DannyL
    #21297
    Egyetlen mód erre, ha eltávolítod a tűzváltót.

    De nem ajánlott, mert egyes lövésen és főleg nagy rugóval hajlamos az M14 megakadni.

    Ezt pedig csak sorozatra kapcsolva, egy bika akksi kíséretében tudod feszteleníteni.

    Ha nincs tűzváltód, akkor is lehet feszteleníteni, de ahhoz ki kell venned a fegyvertestből gb-t.

    Szóval mondjuk úgy, hogy baromság kiiktatni a sorozatot. Nekem sincs kiiktatva, de nem azért mert az 500 FPS-el szeretek sorozni, hanem technikai okokból. Ilyen erőnél amúgy sem egészséges sorozaton használni, mert megbosszulja.

    Az embernek kell képtelennek lenni a sorozatlövésre 430 felett.
  • lac coo
    #21296
    Hííííjjj..Ez most ahogy visszaolvasom kicsit kötekedően hangzott, pedig távol álljon tőlem... Mielőtt megint kapok a pofámra: szokták ezt ellenőrizni ? Tehát ha egy fegyver +430 FPS, vagyis sniper, akkor képtelen-e a sorozatlövésre?

    THX !
  • lac coo
    #21295
    A sok sniperként használt M14 mind-mind át van alakítva úgy, hogy képtelen sorozatlövésre?
    Vagy ez a pont is csak egy szépen hangzó mondat a szabályzatban, amivel végül a kutya nem foglalkozik ?
  • Punker
    #21294
    te rendőrök gyöngyszeme :D
  • Hitman76
    #21293
    Mégegyszer nem haragudj! Olyan jól elbaromkodtunk Wolverine-nel meg Devo-val, hogy teljesen kiment a fejemből.
    Viszont öröm az ürömben, hogy sikerült megnéznem miként működik a most érkezett új gázos AS gránát. Olcsó, és teljesen használhatónak tűnik. Igaz Devo kicsit szenvedett vele mire sikerült beállítania megfelelően a késleltetőjét, de ahogy néztem jól szuperál. Bőszen hajigálta is a boltban!!!
  • Punker
    #21292
    mindegy lehet nem is kell, attól függ megtudta e berhelni tomekk a tárat.
  • Hitman76
    #21291
    Basszus elfelejtettem a gázt! Hogy lehetek ekkora ....
    De van nekem egy majdnem teli, annyit veszel belőle amennyi kell!!! Ne haragudj, kiment a fejemből! Mea culpa, mea maxima culpa!!!
  • Punker
    #21290
    voltál nowar-ban?
  • praksi
    #21289
    ezek ilyen körülmetélt mókusok, hogy szombaton pihennek? :DD
  • Hitman76
    #21288
    Új szervert kapot a fórum, és ez egy ilyen biomotyó. Kis vérmókusok hajtanak egy mókuskereket, így kap áramot a cucc. Namost a Starsbourgi Mókusügyi és Kisállatmunkafelügyelő Bizottság a szombatot jelölte meg pihenőnapnak. Ilyenkor hoznak pár helyes mókuslányt és megy a patakparti pettingparty. Ezért áll le rendszeresen az egész miskulancia.
  • DannyL
    #21287
    Az itteni avatarodon épp begyullad...
  • öregharcsa
    #21286
    ezé nem eszek babot..mindenhol csak korlátoznak..sok finnyás
  • Punker
    #21285
    télen minden gázos korlátozott.
  • lac coo
    #21284
    Softair-el mi lett, ilyen sokáig nem szokott döglődni ?!
  • shatanka
    #21283
    Főleg, hogy a GBB csak koelátozottan használható télen....
  • RoyalPredator
    #21282
    Télapó GBB-s szánja ha ha ha télen mozog... ho ho ho
  • lac coo
    #21281
    Ezt tudom, csak abban nem voltam biztos , hogy a CO2-vel hajtott fegyver is ebbe a két kategóriába tartozik .
  • Punker
    #21280
    amúgy roppant egyszerű eldönteni ha mozog aszán akkor GBB ha nem akkor NBB :D
  • lac coo
    #21279
    Enyém NBB , vagyis akkor így hívjuk, THX ! ;)
  • Punker
    #21278
    co2-es legtöbbször GBB
  • lac coo
    #21277
    CO2 -es pisztolyt is NBB-nek hívjuk ?
    ( Mielőtt leoltanak megint Softair fórumon ...)

    THX !
  • shatanka
    #21276
    Inkább maradj a CSnél....
  • 5m0k3sh0w
    #21275
    ezeket már végignéztem
  • RoyalPredator
    #21274
    Ja hogy kedves NOVAR -osok nem írnak választ, még rendelésre se reagálnak, csak h igen megvan látjuk h rendeltél, küldjük. vagy nem.

    1 rohadt dog-tags gravírozva, de meg se kérdik mit írjanak rá.
    Hát ennyit "Bözsi vagyok, van egy cigid?" .... omg. :D
    De am. tényleg ez a 2 bolt a legjobb pici hazánkban.
  • praksi
    #21273
    anyám...
  • 5m0k3sh0w
    #21272
    mondhattok még airsoft boltos weboldalakat
  • RoyalPredator
    #21271
    Mire bejelentkeztem elfelejtettem mit akartam írni....
  • SG rock
    #21270
    Augusztusban fogok venni GBB-t és az egy TM Sig Sauer P226R lesz:) és chromozott.

    Sztem vegyél teis olyat:D
  • bardocz
    #21269
    P8,glock az csúúnya:D
  • Punker
    #21268
    amelyik tetszik
  • vénfarok
    #21267
    Sziasztok! Szerintetek melyik GBB pisztolyt vegyem, mindegyik ugyanannyiba kerül:
    KJW Glock 23
    KJW Glock 27
    KJW H&K P8
    KWA Glock 19
  • SG rock
    #21266
    nem a fegyverrel van gondom, nem csúnya

    csak ez a szöveg gáz egy kicsit:
    "Tiszta HALO.
    Ha egy ijennel jössz, én direkt elédugrok esküszöm ^^"
  • lac coo
    #21265
    Sok olyan nem volt a kezemben, de gondoltam volna , hogy van belőle pontos is :)))