29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • Punker
    #21344
    tök fekete vákumban van? azok alapból kukák sajna :(
  • Facek
    #21343
    Gondolom. Nem bontottam még meg.
  • Punker
    #21342
    kínai?
  • Facek
    #21341
    Ami szóban forog akku azt egy hete szereztem havertól 1100 nimh rúd, lemerülve kaptam, feltöltöttem, lőttem vele egy párat de érezhetően egy kicsit gyengébb volt mint az enyém. Azóta forrasztottam egy y csatit, hogy kipróbáljam mind2 akkut egyszerre, de a rúdakku már le volt merülve. Az enyém meg már lassan 2 hete nem volt töltve és ment.
  • SG rock
    #21340
    Minden akksinak van "önmerülése" ... biztos van ennek is valami neve de nemtudom. Ha sokat áll egyszercsak lemerül és töltheted újra :). Szerintem semmi baja sincs neki.
  • Punker
    #21339
    az hogy aksi? :D
  • Facek
    #21338
    Hiho,
    Ha egy akksi csak úgy spontán lemerül egy idő után annak milyen okai lehetnek ?
  • lac coo
    #21337
    Miért ? :DDD
  • Punker
    #21336
    ez egy JG M4
  • DeerHunter01
    #21335
    Szerintetek ez milyen ?
    most nincs rá pénzem meg újat akarok venni ha már veszek airsoftot de gondolom hátha valaki akar venni olcsóbban airsoftot innen.
  • öregharcsa
    #21334
    nem harapnak a bácsik .. de óvatosan guggolj le :))))
  • lac coo
    #21333
    Ez biztatóan hangzik ! ;)
  • MuldR
    #21332
    Na ez jo nagy baromsag. Eloszor is, szolsz a szervezonek, hogy kezdo vagy, es o rogton odatesz valami rutions csapat melle. Innentol egy dologra figyelj, tedd azt amit mondanak. Hidd el franko lesz.

    Vagy ahogy Ev mondta:
    "Grimes if we are shooting, shoot the same direction, hooah?" :)
  • MuldR
    #21331
    Reszelgetjuk mi a 100 000 hufos GP-t is :P
  • öregharcsa
    #21330
    nyugi ...melléd állnak..nem olyanok a srácok hogy kiközösítsenek v ne szóljanak hozzád..legalább is mi nem vagyunk/voltunk olyanok.....

    legfeljebb célpont leszel az elején mint mindenki más...

    egyébként tényleg gáz hogy nincs tingli tangli...pedig milyen jók voltak..
  • lac coo
    #21329
    Lövésem sincs honnan, milyen áron hozzák nagyobb tételben .Nem tudok utána számolni, de mindegy is a lényeg, hogy mire helyrepofoz az ember egy kínait néha ott tart, hogy vehetne belőle valami normálisat is.
    Kínait meg kínaitól, már aki bevállalja ! :)))


    Más: basszus végre találtam egy alakuló csapatot a közelemben, felvettem velük a kapcsolatot, hát mit kell megtudnom ? A hírhedt Palotai pályán nyomulnak , gyakorolnak ... :)))))


    Úgyhogy teljesen kifogytam az ötletből, tingli-tanglit nem találok elmegyek valami szervezettre azt legfeljebb esek-kelek eleinte meg a kutya se szól hozzám ill. senki nem áll mellém :))))Ez van ...
  • Punker
    #21328
    ha utána számolsz nem szakítanak annyit, a fegyvereken biztos nem!
  • lac coo
    #21327
    Én még olcsóbb időkben vettem de az is rohadt messze volt az akkori árfolyamtól ! Sok a vám az áfa nagyot kaszálnak a boltok ennyi ...
  • lac coo
    #21326
    Hát most már én is tudom ! :)
    De abban az időben nagyon beleszerelmesedtem ebbe a fegyverbe és végül is nem olyan rossz ...

    De következő tuti TM vagy CA lesz, nem akarok szívni meg reszelgetni többet ! :)
  • Punker
    #21325
    csak amennyire a $ árfolyam a boltokban látható fegyverek 2-3 hónappal ezelőtti rendelések, vámolva stb, mondjuk tény hogy semmit nem érdemes itthon venni.....
  • DannyL
    #21324
    Mert itthon most pont azokat árulják, amiket a horror árfolyamon hoztak be pár hónapja. Majd rendeződik lassan.
  • DannyL
    #21323
    Az AGM mindig is arról volt híres, hogy magán kívül semmivel sem kompatibilis. :)
  • lac coo
    #21322
    Ja... és bosszantó, hogy milyen szinten elszálltak idehaza a kínai fegyverek árai !!! Nem érdemes itthon vásárolni ...:(
  • lac coo
    #21321
    Hát én vettem :)De a mostani eszemmel lehet én is mást választanék :)
    Most már ez van, ezt kell beosztanom , elég jól helyre raktam, viszonylag jó a cucc.... Erős a GB, jó a henger kapott fetet spéci alakú aksit forrasztottam bele, hopup meg megtámasztottam a GB-t a testhez ...Darabig kiszolgál ....
  • Punker
    #21320
    sose vennék AGM-et :D
  • lac coo
    #21319
    AGM HK416 ....
    DE valszeg hallgatok Batmause-ra ő azt tanácsolta hogy vigyem el esztergályoshoz, és csináltassak pár darabot rézből ....Asszem rezet mondott...
    Amúgy is kell esztergályos mert Keleti sikeresen behúzta az egyébként hozzátartozó hosszú csövet :(
  • Punker
    #21318
    de milyen csúzli is?
  • lac coo
    #21317
    Leginkább nózi .Mondjuk kronóm nincs , nagy baj nem lehet az eredetivel sem, de cserélni akartam és nem stimmel bele egyik sem amit vettem :)))
  • Punker
    #21316
    a nagyobb kínai gyártókkal nincs baj, neked mi nem stimmel?
  • lac coo
    #21315
    Én is így tudom.
    De az 1 % mekkora szívás ! :DDD
  • Punker
    #21314
    gyártótól függ, azért a legtöbb cyma, JG, kalash 99%-ig marui kompatibilis.
  • lac coo
    #21313
    Alkatrész cserénél/upgrade-nél azért komoly hátrány lehet ....
    Legalább is én most szívok a hopkamrával meg a nózival becsülettel :DDDD
  • Punker
    #21312
    az újabb szériáknál nem nagyon
  • kamaszaki
    #21311
    Mellesleg mennyire baj az, hogy kínai?
  • kamaszaki
    #21310
    Jah, engem is megfogott. Fénykép alapján nem láccik, hogy a 2. gazdája van már.
  • öregharcsa
    #21309
    ez faszának néz ki...
  • kamaszaki
    #21308
    Köszi! Felveszem a kapcsolatot a faszival, oszt meglátjuk...
  • Punker
    #21307
    pl rögtön az első hírdetés, simán megvenném.
  • kamaszaki
    #21306
    Nem tudnál ajánlani egy jó ak-47-et elfogatható áron?
  • Punker
    #21305
    cyma, JG, kalash ezek mind kínaiak, nem ACM csúzlit nem kapsz újonnan 50-60k alatt.