29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • Punker
    #21384
    a drop leg és a dump pounch / magdrop teljesen más! az elsőt több szíjjal a lábadra rögzíted (qrvakényelmetlen lehet) a másikat simán övre/mellényre fűzöd fel!
  • lac coo
    #21383
    Valszeg rosszul kerestem rá ... ASMC-n találtam a drágát, igaz az nem gyengén néz ki ..

    Ez ....
  • praksi
    #21382
    nem tudom hol kereshettél, az ebay-en 11 dezső körül van:

    klikk
  • lac coo
    #21381
    Én csak 30 euróért találtam ... De kösz a linket !

    Ruházkodást értem, köszönöm. Igazából pont a csicsákra gondoltam, mellény stb ...
  • efti
    #21380
    En nem....ugy belerohadok mindig, hogy kulon orom levenni a vegen :) Amugy jatekra mindig civilben megyek, de hazamenet mar nincs mindig erom atoltozni
  • Punker
    #21379
    én rendszeresen elfelejtem a térdvédőt levenni :D
  • kvitya
    #21378
    Jahm, ami fontos:
    a ruhán kívül mást nem hordunk pályán kívül, tehát comb/hónalj tok, mellények, stb gondosan elcsomagolva, véletlenül sem látható helyen. Fegyverek külön csomagolva, h ha hátizsákba kell nyúlni, akkor se kerüljön elő, egy pillanatra sem, véletlenül sem....
  • kvitya
    #21377
    Gyakorlatilag mindenhova, ha játékra megyünk, játszóruhában tesszük; csapatszinten ez 1-3 autónyi embert jelent. Ez lehet gyakorló (wl, acu, fekete, akármi), de lehet akár afgán/kolumbiai/stb népviselet is. Kényelmesebb, mint civilt vinni, átöltözni, elhajtogatni, utána visszaöltözni, stb. Mondjuk tény, h nem épp higiénikus...

    Kutya nem foglalkozott vele eddig, maximum kiscsókák csodálkoznak rá néha, h "katona bácsik". Illetve a biztonsági őrök annyira nem kedvelik, ha beesik 3+ afgán vásárolni :) Probléma, atrocitás eddig nem ért minket.

    Külföldre menve szintén ezt a felállás, kutyát nem érdekel pár autónyi katonaruhás srác, sem vásárlás, sem tankolás közben.
  • MuldR
    #21376
    A legtobb melos/epitomunkas ugyanigy terepruhaba jarkal, szoval eszre sem fognak venni.

    De legyszives a pisztolytaska ne legyen rajtad. Utalom azokat, akik pisztolyal mennek a mekibe, mert az a meno :(
  • Punker
    #21375
    lol
  • DannyL
    #21374
    Vannak akik kóros élvezettel bandáznak nyakig ACU-ban benzinkutakon, mekibe és egyéb forgalmas helyeken. Én személy szerint szánalmasnak találom az előadásukat. Remélem segítettem. :)
  • Punker
    #21373
    le se szarják az emberek.....

    magdrop-on mi a horror ár 2-3 ezer pénz max.
  • harvypoker
    #21372
    Általában már abban megyunk kiveve ha nagyon meleg van amugymeg megneznek de nagyon élvezem :) (vagylehet csak simplan kukasnak neznek azok jarnak meg terepszinube)
  • lac coo
    #21371
    És még egy... Okos, kényelmes dolognak találom a tárdobálót. Idehaza nem készít valaki ilyeneket, mintha valahol olvastam volna róla utalást ...Egy külföldi webshop-ban találtam horror drágán ...
  • lac coo
    #21370
    Talán bugyuta de gyakorlatias kérdés:

    mikor játékra mentek már a játszós ruhába vagytok öltözve? Ha esetleg pisilni vagy tankolni kell, esetleg lakott területen kiszállni, nem néznek furán az emberek?Vagy esetleg arra tévedő rendőr...?

    THX !
  • ToMy_
    #21369
    A Softair.hu -n a pisztoly-rovatban van most jópár AEP, Beretta, USP, elég kultúrált áron.
    Akit esetleg érdekelne, van egy eladó teljesen gyári állapotú JG M5-J, gyári dobozban, egy fém hicap plusz egy lőszerimitációs hicap tárral. Privátozni is lehet meg emailezni is a sthom kukac freemail pont hu címre.
  • lac coo
    #21368
    Kisfiamnak van ilyen, harmadik nap elromlott!Szétszedni alig lehet mert ragasztva van sok helyen ...
  • wowfan
    #21367
    Köszi!
    Azt tudtam hogy műanyag, de a video meggyőzött, hogy nekem ez nem kell :D
  • Punker
    #21366
    update:

    a cyma 0,80-as nem AEP!!! ez egy EBB gyerekjáték pisztoly!

    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=ph4VVMaaR1I]"review"[/URL]
  • Punker
    #21365
    gúgli szerint műanyag gear-es, de a szám alapján nekem csalóka, a 0,30-as Glock AEP jó választás megbízható másodfegyvernek, de annak (és az összes használható AEP-nek) az új ára 10k fölött szokott lenni.
  • wowfan
    #21364
    Üdv!
    Szeretnék venni másodlagos fegyvernek egy pisztolyt, lehetőleg AEP-et. Láttam egy helyi boltban cyma cm.080-ast. Valami vélemény róla esetleg?
  • öregharcsa
    #21363
    Tudom..voltunk nálatok :D (Császár)..az egyik legjobb játék volt ott amire szívesen emléxünk vissza a mai napig..
  • mstummer
    #21362
    Nálunk ( Császár és környéke ) a dobatás kitűnően müködik. Az emberek jól reagálják le... ergo nincs az általad említett példa. Általában mindkét oldal részéről hatalmas vigyor a reakció :)
  • öregharcsa
    #21361
    ezzel azért nem értek egyet...nem 1x fordult már elő hogy dobatási helyzetben a játékosnak fingja nincs mit kell csinálnia..

    pl: Érd bozótos..Ogre komám fekszik bent a bozótban , neki háttal 2 mókus beszélget hangosan..kb 2 méter volt köztük..
    rájuk szólt hogy dobd el..a mókusok nyugiban megfordultak, néztek hülyén majd végigvarrták egy baszott nagy sorozattal...nem egyes lövéssel hanem 2méterről sorozattal...grat nekik!!
    szerinted milyen helyzetben volt?? dobatásiban??...ő próbálja betartani a szabályokat (pl:rálövési távolság - igen van ilyen..) de vannak akik szarnak rá..ha ő lövi le őket akkor meg geci lesz??
    még azt sem mondták hogy bocs mikor látták vérzik az arca..(közelről 400 fps azért fini)

    tudod még mindig sok a sötét paraszt ebben a játékban, ezeket sajna nem lehet kikerülni..na ezért nem dobatok semmilyen játékon..inkább lelövöm..
  • MuldR
    #21360
    Oke, hogy le tudod loni, de attol meg beled ereszt egy sorozatot 1 meterrol! Hiaba, hogy addigra lelovod, es o all ki, de attol hujje, mert rambo :(

    Amugy en spec jegyzem ezeket az embereket. Volt mar amikor "listas" kerult elem 2 meterrol. Szep rovidsorozat hatba. Igy jart, lehet uvolteni :P
  • Mersant
    #21359
    elonyben vagy vele szemben, ha nem csak a kezet emeli seggbe kell durrantani es kesz. ha ezt nem tudod megcsinalni nem voltal dobatasi pozicioban
  • öregharcsa
    #21358
    nix dobatás..le kell lőni és kész..az egyértelmű..
  • lac coo
    #21357
    Miért nem azt csináljátok "szóbeli" dobatás helyett, hogy elé-mellé-fölé lőtök a levegőbe, földre ? Az egyértelmű nincs vita .
  • Punker
    #21356
    akkor nem sikerült a dobatás
  • MuldR
    #21355
    Sajnos dobatasnal is van, aki inkabb fordul es lo :(
  • lac coo
    #21354
    Balkan nem megy, meló van ...:(((

    Sajnos úgy tűnik a nyáron nem sok szabad hétvégém lesz ...
  • kvitya
    #21353
    Üdv,

    igazából mindenki azért megy ki sztem, h értelmeset produkáljon. Ha nem ezért, hanem csak úgy lógni egyet, nos, azzal nem sok mindent lehet tenni, max ha szervező/oldal/rajpk vagy, rá lehet szólni, h ugyan már, mozduljon......

    Aki csalni megy, az a nagy játékokon is csalni fog, simán, mert nem fogja fel, h ez egy becsület játék... szerencsére azért ezekből a lényekből (nem nevezném embernek) eléggé kevés van. S ne feledd, h élvezet a csalót lealázni olyan helyzetekkel, amikor már nem tud ő sem csalni.... dobatás és társai ugye :))
  • Hitman76
    #21352
    Igen én is erre gondoltam.
  • efti
    #21351
    sztm pl a most hetvegi Balkan jatek is tokeletes erre
  • Hitman76
    #21350
    Csekkolotam a softairt, csak ebben a hónapban kettő darab, gyakorlásra remekül alkalmas játék van kiírva.
  • Hitman76
    #21349
    Azok után, ahogy viselkedtél szerinted segítek?
    Igazad van! Menj a pokolba!
  • RoyalPredator
    #21348
    Tingli-Tanglikon hogy jön le h ki mennyire értelmesen harcol meg mennyire vonza a csalás gondolata?
    Buta kérdés, hülye vagyok, mennyek el a pokolba, tudom tudom.
  • fgcsem4n
    #21347
    HalI! Érdeklődnék, hogy van e valakinek Gold Arrow M180c shotija, vagy tudna e szerezni, vagy hasonló árban fegyót? Választ előre is köszönöm!
  • Hitman76
    #21346
    Van tingli-tangi csak keresni kell!
    Adott esetben feldob az ember gyermeke egy hsz-t a területek szerinti topicban, hogy szeretne játszani.
    De egyébként vannak új szervezők, akik rendszeresen csinálnak kisebb, 40 fő körüli játékokat, tehát nincs hiány gyakorlási lehetőségből.
    Ha meg végképp nincs (ez ritkaság) akkor kezdeményezni kell! Vannak elérhető legális pályák, ahová lehet menni játszani, és lehet találni játékostársakat is.
  • Facek
    #21345
    Kár érte.
    Igértem egy ocsó tárat cserébe most nemtom akkor mi lesz a sorsa :D.