29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • DannyL
    #21504
    Na erről beszélek. Az hogy a Jov tud 4-5 ezerért, ez nem infó. Én is tudok hozni külföldről, de BB-t úgy akarok venni mint kenyeret, nem külföldről és nem másokon keresztül, hanem boltból. És legyen mindig elérhető nagy mennyiségben, ne kelljen érte könyörögni. Erről beszéltem, nem arról hogy tud -e valaki.
  • RoyalPredator
    #21503
    ... Na jó...

    1: Perpill én tényleg röhögök rajtad, mert nemtudod elolvasni amit írok, és azthiszed madártollakat akarok rábaszni egy aranyra fújt Akra, meg diszkólabdára... Amit azért írtam mert szerintem vicces és elvetemült ötlet, nempedig mert megakarom valósítani. Neked pontosan olvasni nehéz dolog ugyebár...

    2: Idézeteket berakhatsz, de akkor azt amit írtam. Ne azt amit Hallani akarsz.

    3: Érdekes mód itt SGn kötekedsz, de amikor Youtubeon megdícsérik, v megdícsérem az 1ik videót, akkor oylan lágy szívecskéd lesz, hogy a BB könnyen átvinné.

    Én igazán minden mocskosul illetlen és a te balfasz mivoltodra utaló, engem v másokat fikázó postjaidat kultúráltan tudtam lereagálni, és megkerestem az igazat abban a fosban válaszban írtál.

    Most már tényleg menj el a halál f@szára...
    Unlak.
  • Mersant
    #21502
    amit Jov irt hogy tud szerezni 4000db/5000huf, szerintem egyaltalan nem gaz, minoseget mondjuk nem ismerem. akinek erre nem futja vagy ne makar ra aldozni az maradjon otthon es lovoldozzon a kertjeben cybergany BB-kel. :)
    multkor egyik kedves baratom meglepett 1 flakon cyber BB-vel, (jot akart de nem ert hozza, neki minden BB egyforma), hat tudtam hogy szar, de azt nem hittem volna hogy gyarilag kis darabkak hianyoznak belole :) nagyon durva...
  • shatanka
    #21501
    Ha majd kész lesz akkor fotozd le és akkor majd megnézzük. Max megy a "a gay has a pimpy airsoft gunnnnyyyyy =))" topicba, a hello kitty mellé :D
  • Punker
    #21500
    rajtad röhögök:

    "Na szóval én már javában tervezgetem miként legyen egyéni.....Ha valaki tud forrást mutatni"

  • RoyalPredator
    #21499
    A lángnyelv fasza dolog. A konföderációs is, ráadásul fantáziadús és nem hülyeség.

    Remélem hogy a bipodon és a tollakon járt az eszed amikor a postot küldted, mert amúgy azonkívül mind értelmes ötlet, és ha ezt viccesnek találod, nos, akkor az elmult 40 év hadseregének vicceskedésein röhögsz. És azon joggal.
  • DannyL
    #21498
    Kiábrándítani b+, kurva angol billencs. :)
  • DannyL
    #21497
    Nem akarlak ki'br'ndtani, de a magyar paraszt majd csak akkor szokik rá, ha olcsóbb lesz mint a sima. Nem hiszek én a tündérmesékben.
  • Punker
    #21496
    a G&G nem rossz elméletileg, és ha folyamatosan azt hazsnálják az emberek akkor a boltok is tartanak majd rendesen.
  • DannyL
    #21495
    Már csak ez a bioBB a szipka a dologban.
  • Punker
    #21494
    csak azt ne felejtsd el hogy az emberek nem veled hanem RAJTAD fognak röhögni.....
  • RoyalPredator
    #21493
    Néhány dolog eszembejutott:
    Tárfestés: Lángnyelvek, v narancs AK tárra konföderációs zászló és 01-es szám x) Valakinek rémlik valami ...
    Doboztárra ijesmi fehér felirat: "EAT BULLETS" "SAY HELLO" ":)" "Peace kisses comes from here"

    És egy vietnámi képen láttam valahol, hogy a bipod teteére odaraktak egy... hát egy V4g1nÁ7... Vmi fabrikálás volt, de ötletes! és a bipod sárgás bőrszínűre festve. Már csak a pici cipőket hiányoltam a végéről.

    Vagy egy pár papagály/strucctollat az előagyra hogy PIMP legyen x) Elvetemült. Aranyra fújt fegyókhoz szerintem kötelező...
    De akkormár egy diszkólabda csüngjön is róla.


    Na szóval én már javában tervezgetem miként legyen egyéni.
    A Tusra megy egy olyan szöveg, amit pl vietnámban sisakokra írtak. Ha valaki tud forrást mutatni, akkor legyen szívs velem megosztani.
    És nem babonából, csak a szemtelen, szarkazmussal teli benfentes viccemnek az egyház felé, egy rózsafűzért fogok az előagyra tekerni, de kitudja... hátha Isten velem lesz :P
    Lesz egy tár amit lángnyelvesre befestünk, merthát Ez szerintem állati lenne.

    És ezekben a pillanatokban, azaz 10 másodperce tolatott neki 1 kiálló kocsi a másiknak, itt az ablakból kinézve LOL. Megsorozom pill....
  • Mersant
    #21492
    koszi, ez jo hir, ezek szerint lesznek majd megint nagyjatekok a palyan.
  • kvitya
    #21491
    Az a helyzet, h tisztázódott a teljes "nagy"pálya, legállá vált. Konkrétan Kaszás vagy Bulldog engedélyével lehet rajta játszani, bio BB-vel. Mivel folyamatosan ellenőrzi a helyi rendőrség ill. az önkormányzat, így az engedély nélküliek ellen a rendőrség automatikusan eljárást indít - tehát célszerű egyeztetni.
  • Mersant
    #21490
    erdi palyaval most mi a helyzet? lattam ki van irva 1 jatek. ezek szerint tortent valami megegyezes es ezentul bio BB-vel lehet rajta jatszani, vagy ez most csak ilyen kiveteles alkalom?
  • HUmanHunter
    #21489
    vki debreceni airsoftos?
  • RoyalPredator
    #21488




















    Láthatatlan katona :P
  • shatanka
    #21487


    Gránátos fiú :P
  • Punker
    #21486
    ez nálam alap állapot :D
  • praksi
    #21485
    szombat este elküldtél a vérbe, mert az utolsó szál cigimhez kértem tőled tüzet :P
    meg lecsesztél, hogy az égő parázs mennyire látszik egy sötétben, közben te egy halálsugár méretű fejlámpával sétáltál :)
  • Punker
    #21484
    én???
    vazze vasárnap még Bundy is rám járt hogy meg medic-elt......
  • praksi
    #21483
    ja, értem; amúgy én is keresek egy gránátvetőt az AK-ra :)

    Punker vazz, legközelebb viszek egy karton cigit, csak hogy ne nyavalyogj annyit :D
  • shatanka
    #21482
    Nem nem leszek rambó... de hasznos dolog tud lenni járművek ellen és épületben.

    Az a gránátvető mustafáé volt csak odaadta ,hogy jól jöhet.
  • RoyalPredator
    #21481
    Mivan, beállsz Rambonak?:)
  • praksi
    #21480
    mert mi van a mostanival? a hétvégén volt pár szép lövésed :D
  • Punker
    #21479
    a 6-os revolverest vedd a cső alatti 1 lövetű szar, a másik az igazi medic fegyver :D
  • shatanka
    #21478
    vennem kell egy gránátvetőt...
  • Punker
    #21477
    nem volt rossz ez a 3 nap.
  • mstummer
    #21476
    Hallottam hogy jó volt a játék. Sajna nemtudtam menni más elfoglaltságok miatt.
    Imádom a császári pályát, mind játék mind játékszervezés tekintetében rengeteg lehetőség van benne.Kár h márciusig pihenni fog :(
  • Punker
    #21475
    ez a szombati csak 1 óra nem kell víz, móka 7+ óra "őrködéssel" a relé állomáson és a gödörben
  • praksi
    #21474
    ez mind3 nap útvonala? :)
  • Punker
    #21473
  • RoyalPredator
    #21472
    Jajah, Nato-s szabványkaliber.
    Köszönöm a válaszod.

    A Cyma CM.042A -nak behajtható a tusa? És szerezhetek rá olyan gofrirácsos tárat a randa csíkos helyett?
  • mstummer
    #21471
    AK 47: 7.62-es. Fa tussal. Fém tárral.
    AK 101: 5.56-os. Müanyag teli tussal (behajtható) és szénszálas alkatrészekkel. Müanyag tárral. Valamint AK74-es csőszájfékkel. Továbbá az oldalán már alapból van sin a különféle optikákhoz.

    Igy röviden tömören :) De már ránézésre is látszik hogy más a kettő. Egyébként az AK101 nincs rendszerben az oroszoknál mivel export fegyver. Ezért 5.56-os.
  • RoyalPredator
    #21470
    Jogos.
    A Fegyver önmagában a Crysis-ból lesz, a maga minimális futurisztikusságával. Ha megnézed goodle-ben, alig van külömbség az AK-47 és FY71-es között. Bááár néhol aztírják hogy AK-101-ről mintázták.
    Őszintén, nemigazán látok külömbséget a 47-es és a 101-es között.
    Erről is mesélhetne valakî. És maga a felszerelésem lesz Spetznaz, kiegészíítőkkel STALKER. De nemleszek nanosuitos cloakos koreaigyilokgép ^^
  • DummyBoy
    #21469
    Na ez a kettő sztájl nem üt el egy kicsit egymástól?
  • RoyalPredator
    #21468
    Éppen most készülök venni egy Cyma AK-74 Tacticalt (CM.042A), hogy aztán STALKER-essé tegyem, illetve vmi módon a Crysisos FY71 -re fog vajazni.
    Viszont, ha valaki tudna, akkor kérem mondjon személyes tapasztalatot a fegyverről.
    MSN/SG
  • MuldR
    #21467
    Vegyel Tanakat, az hasznalhato. :)
  • RoyalPredator
    #21466
    Nagyon relaisztikus de olyan sefüle sefarka story. Egy bombaszakértő veterán életét követjük nyomon, ahogyan rájön, hogy mennyire megromlott országban harcol. A kisfiú a kulcs ebben.
    Filmnek nemrossz, sőt, de azért ezt igazán Filmnek nevezni a mozis értelmében necces. Ezijen Reality féle.


    A Kar98k-ra annyit hogy normálisan harcolni nemlehet vele, még springes csatákon se. Sniperezni lenne még jó de addig nemhord el.
  • DannyL
    #21465
    Azt hittem valami coming soon. Nem is hallottam róla, leszedem.