29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • Punker
    #21544
    melyik részét? én egyszer akartam G&G-t venni és sehol nem volt.
  • Hitman76
    #21543
    Rosszul tudod!
  • Mike at home
    #21542
    valahogy annyira tipikus ez Mo-n
  • Punker
    #21541
    G&G-t és Bioval-t dicsérik, szerintem nem nagyon van raktáron sehol :(
  • Mike at home
    #21540
    biolőszert használtatok már? tapasztalat? melyik márkát ajánlatok és itt Bp-n hol érdemes próbálkoznom? (mielőtt végighivogatom mindet)

    thanx
  • DannyL
    #21539
    És ésszel kell vásárolni hozzá a cuccot, mert egyik másik gyártó még nem jött rá, hogy kell minőségi gázos cuccokat gyártani.

    Pl. a CA-nak nem nagyon megy a téma.

    Ha 40mm-es cartridge, akkor Madbull messze a legjobb, csak kurva drága. Most fogok venni pár héten belül 2db-ot.

    A KA is jó állítólag és olcsóbb is.

    Épületben egyébként jól lehet ijesztgetni is vele. :)
  • MuldR
    #21538
    A softairt szakmai forumnak akarjak megcsinalni, nem kozossegi forumnak. Ezert van, ha egy mondatban nem szerepel az airsoft szo, akkor kimoderaljak. Ugy kell hozzaallni, es akkor hasznalhato. bratyizni itt lehet. Ezert pofazok en is itt, es nem ott. Oda max infoert megyek. :)
  • shatanka
    #21537
    A játéktapasztalatodra voltam csak kíváncsi. A félreértések elkerülése végett én sem tartom magamat tapasztalt játékosnak.

    Gránátvető:

    + Járműveket kilehet vele lőni.
    + Épületharcnál hasznos dolog, mert nem igényel "pontos" célzást.
    + Jól néz ki :)

    - Drága móka; mire megvan hozzá minden szükséges. ( gránátvető, 3 gránát, gáz )
    - Gázos rendszer hibái itt is előjöhetnek. ( Elszisszen a gáz stb. )
    - Nehéz lesz tőle a fegyver , és felborítja a súlyelosztását is. ( Főleg, hogy én risre szerelem fel. 3 napig azonban folyamatosan húztam vontam egyfolyában és kikibirhatónak iéltem meg )
  • RoyalPredator
    #21536
    Igazából én nem utálkom őket, se semmi. Egyszerűen antiszimpatikusak, és valahogy mindig engem találnak meg. Senki más, csak Ők.

    Softairen nincs vasfegyelem, csak cenzúra, adminoknak diktatúra:D

    Huuuuuhhhh melegvan. Kintvoltam most, amikor nemszabadna 1 órát, és most kéken látok, sőt... Egyébként is a szemem fényérzékeny keményen.
  • lac coo
    #21535
    Ők már csak ilyenek. Softair-en katonás vasfegyelem van ! :)
    Szemályesen nem ismerem őket, de gondolom nem ilyen "vaddisznók" ha hosszú évek óta nyomulnak közösségben. Csak hát..ilyenek, senki sem tökéletes .
  • RoyalPredator
    #21534
    Ameddig a megoldást keresed, és nem más hibáit hogy beleköthess, és élvezkedj a baromságaidon, közbe mindezt másra kend, addig értelmes vagy.
  • lac coo
    #21533
    Gondoltam legyen itt is egy kis élet ! :)
  • RoyalPredator
    #21532
    Van. És épp most szerzek be egy újat a régi helyére...
    2 Fórumos, és úgy 8-10 baráti játékon voltam.

    2 kérdésem lenne.
    - Miért kérdezed? Mert infót kérek egy olyan fegyverről, ahol ha egyáltlaán írnak valamit, teljesen mást mint a másik 3 helyen?
    - Gránátvető neked miért jött be, hisz annak valójában semmi köze az igazihoz. Az egy sokbb-s shotgun-
  • lac coo
    #21531
    Én sem vagyok értelmes ! :)))
    Aki játékpuskákkal rohangál egész nap, kánikulában, fagyban, esőben az egy sem normális ! :)))
  • shatanka
    #21530
    2 kérdésem lenne.
    - Van egyáltalán már airsoft fegyvered?
    - Hány játékon voltál? ( ha lebontod kis tingli tanglikra és "nagyobb" játékokra akkor azt megköszönöm. )
  • RoyalPredator
    #21529
    Ott a pont. Egy értelmes emberi lény a sok G.I. Joe után.

    Mitől mástól lenne EGYedi a fegyver? Amúgy csak egyéni lenne vagy valami. Én szeretem ha az én cuccom megcsillan a többi között. Ezzel nincs baj amíg olyat nem művelek vele ami befojásolná a játékot.

    Furcsa hogy egy hülye viccelődésből ennyire felkapta magát Punker, aztán Hitman is rákattant a lehetőségre. Fölöttébb érdekes.

    De marhára nem szoktam kuporítani a fal mögött, megvannak a magam taktikai lépéseim minden esetre. Túlélést pedig nemigazán fog semmise segíteni, a harctérre tudás kell főleg. Mellesleg hajlamos vagyok kereszttűzbe kisétálni cipőtkötni pl, mert ennyire nyugodt a természetem =)
  • Punker
    #21528
    hát ezt inkább tuning topic-ban kérdezd meg ott értenek hozzá.
  • lac coo
    #21527
    Meg ti is ! ;)

    És hogy valami értelmes is legyen :jellemzően hol szokott ereszteni a két részes hopup kamra ?
  • Punker
    #21526
    kigondolta hogy kis barátunk így felpörgeti magát?
  • lac coo
    #21525
    Atyavilág, megint ovis-dühöngő lett a topikból !? :))))
    Most komolyan kinek fáj, hogy mit aggat a játékfegyverére ?
    Legalább nektek lehetne több eszetek ....Ok, Hitman egy ártatlan elgépelés miatt is képes PM-et küldeni, de ő már csak ilyen ! :)
    De te, Punker, eddig még nem másztál bele ilyen hülyeségekbe ! :)

    RoyalPredator:

    1.: nagyon le fogod sz@rni a szép egyedi fegyveredet, mikor kuporogsz egy fal mögött félve mikor lövik keresztül a füledet ...:)

    2.: nem attól lesz egyedi, ha olyan dolgokat művelsz vele ami eddig senkinek eszébe sem jutott !Főleg ha teljesen értelmetlen ...
    Harcmezőn legtöbbször olyan módosítások fordulnak elő ami a túlélést segíti, nem azt , hogy valaki büszkén villogjon az egyedi fegyverével !
  • Punker
    #21524
    vitatkozni egyenlő partnerek szoktak. ezzel szemben te csak mocskolódni próbáltál, egy olyan helyen ahol egy nagyon szűk baráti társaság beszélget. szal lehet nem nekünk akik ismerik egymást kéne pihentetni a dolgot...
  • RoyalPredator
    #21523
    "Wtf?" Ezt lehet erre mondani.
    Ajánlom nekedis a #21519-es hozzászólásomat.
    Pont ideillik...

    Jah és nem, nem mondtam hogy te vagy drága Hitman barátunk becstelenül játszana. Megintcsak pontosan el kéne olvasni amit írok, nemde? Deeehogynem ugyhogy szerintem az SG-t jegeld ameddig ez nemmegy.
    Addig csak a vitát szítod, nem a megoldást keresed.
  • Punker
    #21522
    figy nem tom hol mit olvastál, de az AS egy becsület játék! magad alatt vágod a fát ha olyan emberről állítasz qrvanagy hülyeségeket akit mindenki ismer személyesen, mert az senki számára nem lesz kérdés hogy nem igaz amit Hitman-ről mondasz, viszont veled szemben egyre több fenntartás lesz.
  • RoyalPredator
    #21521
    Hozzáteszem, "Nem vádaskodás a tény megnevezése". Benjamin Franklin
  • Hitman76
    #21520
    Nem pörgök, csak nem szeretem amikor hazug módon vádaskodnak.
  • RoyalPredator
    #21519
    Az áldozat utolsó pillanatban visszatámad, az utolsó remény adta erővel.
    Megszokott jelenség...
    A sors iróniája, hogy valamikor ez összeis jön, de nem most.

    Hazug? Ugyanmár. Fajtám? Orosz vagy Magyar?...
  • Punker
    #21518
    fel ne pörögj Hitman, mert akkor elrontod a reggeli mókámat.
  • Hitman76
    #21517
    Soha nem írtam olyat, hogy meg fogok bosszulni bármit is a pályán! Ha gondolod beidézem az összes pm-et amit váltottunk! Ez összesen 3 db volt, hol itt a sok? Hazudozhatsz bármit, a végén csak koppanni fogsz!

    "a MASZt és a Fairpalyt pedig magasból leszarja majd... "

    Bizonyítsd tényekkel!!!! Soha sehol sem írtam hasonlót, hazug vagy ahogy a fajtád is az!
  • RoyalPredator
    #21516
    És most ez nem baromság?
    MOD mint Modification vagy Moderator?
    Bár Hitmant lőném mert mindenhol midnenkit fikázik addig, amíg be nem pöccenünk rá. Nodehát ő egy álomadmin ezt tudnikell kéremszépen.

    Amúgy a neve "A Messiás" lesz ""
  • Punker
    #21515
    micsoda problémáid vannak.....

    bezzeg nekünk csak ilyen fegyver pimpelők jutnak :D


    hej Royal találtam nevet a csúzlidnak, legyen pl MOD killer
  • DannyL
    #21514
    Nem merem felhívni, mert nincs időm fél órát beszélgetni. :)))
  • Punker
    #21513
    miért nem kérded meg WD-t? ő tudja az árfolyam változások hogy érintették.
    falling star 2-re nekem is kell majd.
  • RoyalPredator
    #21512
    =) Nocsak nocsak, Hitman, aki magírta privátban, a sok gyűlölettel fröcsőgő levelei meleltt hogy ő majd ezt megfogja bosszulni a pályán...
    a MASZt és a Fairpalyt pedig magasból leszarja majd... megírta hogy ott támad majd ahol lehet. Ezután nemfoglalkozok veled különösképpen. "Bolha hiszti"

    No és Punker. http://www.mimi.hu/gyermek/hiszti.html
    De akár Wikizhetnéd is.
    Post elküldés helyett érdemes végiggondolni amit mondassz.

    Itten erre kell ébredni komolyan...
    Csak nem szeretem ha vki eltorzítja az igazságot a maga érdekei érdekében. Ugyebár #21507 #21500 #21494 és így tovább...
  • DannyL
    #21511
    NA közelítünk a megoldáshoz, már csak 1 ember van a gyártó és köztem. :)
    De ez már jó is, mert a gyárból nyilván csak nagy tételben lehet hozni.

    Árakat nem tudsz bátyja?
  • Hitman76
    #21510
    Jov is WD-n keresztül szerzi, Ő pedig a Bioval-tól hozatja. Ha követelmény lesz az erdős pályákon, akkor folyamatosan hoznak be belőle, mert megvan rá kitaposott út!
    Amúgy van neki "raktáron" vagy 300000 db most is, így tudsz venni ha kell!
  • DannyL
    #21509
    1. Nyilván nem jótékonysági alapon csinálja, tehát be lehet szerezni olcsóbban.
    2. 1,5 éve voltam utoljára közös játékon vele.

    Neked nyilván jó, nekem viszont azt mondja meg hol veszi. :)
  • Hitman76
    #21508
    Természetesen ennek a rojálpredátornak szól az előző hsz-em!
  • Punker
    #21507
    hiszti helyett értelmes dolgokon kéne gondolkozni....
  • Hitman76
    #21506
    Köhög a bolha!
    Bár igencsak kultúrálatlanul teszi, és azt hiszi mert káromkodik mellé majd komolyabban veszik, attól még bolha marad!

    Az elmúlt időkben, egy értelmes postod sem volt, tisztán világít hát: a balfasz te vagy, te szerencsétlen!Viszaolvasva a softair-es hozzászólásaidat, mindenki láthtja!

    Most pedig szaladj "haza", és rakd ki gyorsan zsebtahó barátaidnak ezeket a hsz-eket! Jajj! Most jut eszembe, onnan is kifelé áll a szekered rúdja! Szar lehet, hogy minden fórumon kikloffolnak! Talán el kellene gondolkoznod, miért is van ez így!

  • Mersant
    #21505
    ok, de nala jatekon meg lehet venni, akkor hol a problema? nyilvan jobb ha tele vannak vele a boltok, es lehet valogatni.