29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • PÜSPÖK
    #28810
    Combtok felejtős.Merev anyagból készült,(CQC,IMI,Kydex,stb.)övtokot javaslok.A cordura combtokom 3 éve rohad a szekrényben.

    A CA sl-8-asomat táradapterrel és rövid 50-es mágpullal használtam.Szépnek nem szép,de tartotta mint xar a gatyát.Tökéletesen adagolt,nem esett ki.
  • HHpanther
    #28809
    Én már vagy 4 fajta combtokot kipróbáltam jó mert menő..amúgy akkor is elmászik ha érszorításig húzod, ha legugolsz akkor meg le akarja vágni a lábad. Futásnál lötyög. Nem jó.

    Övtok,vagy a mellényre kell barkácsolni. Szerintem.
  • Punker
    #28808
    a 6mm.hu fórumja átmenetileg szünetel, addig átirányít a softair-re.
  • KaBuTo666
    #28807
    Van fórumja...
  • lac coo
    #28806
    6mm-en miért nincs fórum? Gondoltam ott is bekérdezek ...
  • lac coo
    #28805
    Hát, lehet igazad van, bár én még csak egyet próbáltam.
    Mellényen sajnos nem igen van már hely, esetleg ha lehetne kapni valami olyan molle tokot amiben vízszintesen áll a fegyver ....De ismert helyeken nem találok. viszont azért elég sok helyet elvenne a mellényen .Meg tuti útban lenne a tárkivételnél ...
  • Punker
    #28804
    szerintem minden combtok elmászik (de ez egyéni vélemény)
  • lac coo
    #28803
    Combtokot milyent érdemes venni ?
    Corábban volt egy Viper-em, de elég rossz volt, nem tartotta a combom mellett a fegyvert, a markolat része mindig kiállt, lefelé akart lógni .
    Nézegettem ilyent ez kellően odasimulhat?

  • Punkerwork
    #28802
  • praksi
    #28801
    "Alsó Felesleges Grip"! :-DD
  • lac coo
    #28800
    Jah...! Nem lehet ez olyan rossz, biztos kényelmes ...
  • shatanka
    #28799
    AFG - Angled Fore Grip - Magpul
  • lac coo
    #28798
    Mi az az AFG ?
  • Punker
    #28797
    melegebb már nem lehetsz...
  • shatanka
    #28796
    Elkurvultam vettem AFGt...
  • shatanka
    #28795
    30 oldalt kb. illetve van kereső is...
  • Metalmilitiakid
    #28794
    visszaolvastam 5 oldalt, mint amint írtam a kérdésembe is, de azért az egész topikot nem fogom visszaolvasni, mert nem rövid
  • shatanka
    #28793
    ha visszaolvasnál több infót is találnál...
  • Metalmilitiakid
    #28792
    Csak azért éri meg jobban, mert a g36 tárakhoz külön tártartókat kell venni, mert a legtöbb alap mellénybe nem fér bele, illetve a m4 ből kettő is elfér oda, ahová a g36 ből csak 1. Most válaszoltak amúgy softair en, azt mondta, hogy fél óra szöszmöt kell a battleaxe al, de onnantól jól működik. Még erősen gondolkozom.
  • Punker
    #28791
    ja és az ACM nem márka hanem AllChinaMade, a leggagyibb névtelen kínai.....
  • Punker
    #28790
    hm tévedtem 20$ körül már van, de akkor se látom értelmét.
  • Punker
    #28789
    már nem azért de átalakítani a G36-ot miért lenne olcsóbb, mint tárakat venni hozzá? a 4 ezer pénzes átalakító nekem alapból gyanús.......
  • Metalmilitiakid
    #28788
    feltettem a g36 topikba és eddig semmi válasz vasárnap óta
  • shatanka
    #28787
    meglepodnek ha a softairon nem talalnal valaszt a kerdessedre...
  • Metalmilitiakid
    #28786
    Legalább valaki adott választ. Hát akkor úgy látszik maradnak a G36 Midcapak.
  • lac coo
    #28785
    Nekem úgy rémlik, hogy sokaknak kellett reszelgetni, alakítgatni mire megbízhatóan adagolt .
    Környezetemben egy ilyen cucc volt, az tuti szívás volt ....
  • Metalmilitiakid
    #28784
    az enyémre nem tud valaki választ adni ? csak mert már 3 fórumon kérdeztem, de eddig sehol senki nem adott rá választ.
  • oliwwer
    #28783
    Otthonszórakozásra szánnám.
  • Punker
    #28782
    ha rugós akkor a TM a legpontosabb, de tény hogy inkább csak célba lőni jó, játékra nem.
  • Krinyo
    #28781
    Nem vagyok egy nagy airsoftos (még), de szvsz rugós pisztoly semmire nem jó, ha csak nem pénzkidobásra.
  • oliwwer
    #28780
    Az itt található TM-ek közül melyiket ajánlanátok? Airsoftgun-t kerülöm, ez az oldal megbízhatónak számít?
  • Metalmilitiakid
    #28779
    Találtam most G36 ra M4 tár adaptert, nem is drágán olyan 4 ezer környékén. Ez mennyire megbízható ? Csak mert sokkal könnyebb lenne M4/M16 tárakat beszerezni illetve a méretük se épp előnytelen. Milyen tapasztalatok vannak róla ?
  • Metalmilitiakid
    #28778
    Starból néztem 5 db set, de az se kis pénz amire bejön. Viszont tény, hogy kifelejtettem, hogy most Magyarországra gondoltam.
  • Punker
    #28777
    MAG-ot ha találsz, 5-ös 10-es packok talán megérik, bár durva most a dollár árfolyam. :(
  • Metalmilitiakid
    #28776
    Jg G36 hoz milyen márkájú midcap tárat érdemes venni, illetve honnan lehet rendelni viszonylag jó árban? Csak mert láttam elég sokat (boyi,Dboys,Star,Kingarms..) és nem igazán tudom melyik a jó melyik a kerülendő.
  • Metalmilitiakid
    #28775
    de legalább valami értelmesebb link nevet ráknál oda talán meg is nézné valaki, bár általában az emberek nagy része megnyitás előtt megnézi a link címét...
  • KaBuTo666
    #28773
    18 év alatt nem is lehet...akkor ezt nagyon megszívta.
  • RoyalPredator
    #28772
    Szemeteszacsiban vitte a springes sznajper puskát, emellett piros barettben és MH gyakorlóban díszelgett.
    Úgy 16 éves feje volt.
    "Szél Kálmán" tér.
  • Punker
    #28771
    tárak kitárazva, aksi kivéve minden külön zsebben, a táskából nem lóghat ki semmi, ez elvileg elég.

    hol és mit csinált a szerencsétlen?
  • RoyalPredator
    #28770
    Egy kérdés. Ha egy 75literes hátizsákban szállítom az AEG-t, úgy, hogy a tárak a mellény zsebében, az akksi egy müanyag tárolóban, legálisan szállítom a fegyvert? Akksi bekötetlenül, mondjuk megfordítva még nem necces?
    Mik az igazi problémák?
    Volánbuszon, BKV-n, vonaton így szállíthatom?

    --- Mivel szemem előtt kaptak el egy airsoftos gyerkőcöt máma. O.o