29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • Punker
    #21704
    ha a sniper nem talált el akkor elbaszta, várja meg míg nyílt placcra érsz.....
  • Facek
    #21703
    Amikor a ghillie sniper elkezd lőni rád a bokorból és csak azért nem talál el téged mert túl sűrű a növényzet, hát akkor én inkább jó szívű leszek. A lényege az egésznek az, hogyha éles lenne meghaltam volna, és nem az, hogy úhálisten nemtaláltelbújjunkel. Szvsz.
  • Punker
    #21702
    a CA rosszabb mint bármelyik kínai, kérdezd meg WD-t mit szenvedett vele, nem véletlenül olcsóbb mint a Bell.

    a gyári tár elsütő szelepét megöltem Kvitya atomdurranás téligázával, rendeltem hozzá másikat azzal vígan el van, a 3 napos játékon unalmamban ellövöldöztem vele min 10-15 tárat (hátha meghallja az ellen és oda találnak) minimális kopás van rajta.
    sok jobb pisztoly van ennél, de nekem ez feelingezni kellett és arra ennyi pénzért tökéletes :D
  • MuldR
    #21701
    Mindenkeppen pisztolyt akarsz? Ha jatszani is akarsz nem lesz sok sikerelmenyed. Ennyibol mar AEGet is kapsz, amivel nagysagrendekkel eredmenyesebben tudsz jatszani.
  • MuldR
    #21700
    Hosszutavon hogy birja a kinai 1911? Akartam enis, de nem mertem, mert a kinai berettakrol kimondottan rosszakat hallottam. Nekem meg a We1911-bol is letort egy darab. Hisztis kurv@ joszag volt. Ha jol lattam a CA is gyart, most azt neztem ki magamnak, hatha jobb, de meg arrol sem olvastam semmit.
    Lehet inkabb veszek megint egy KJ Works Bercsit. Eddig az volt a legstabilabb. :P
  • RoyalPredator
    #21699
    Rosszul teszed... Azért mert nem tudod h honnan lőnek kiálltok? Azért fosni nemkéne, hacsak nem egy terminátos ellen harcolsz. Hangból hallod h merrefele, akkor ott a fa fedezék, és szépen kúsznikell meg jól összemocskolni magad hogy "túléld". Egyáltalán nem esélytelen...

    Akkor nemérzed a találatot ha nagyon rétegesen vagy öltözve, pl tacmellény, úgy van hogy faágnak tudod be azt a pici koppanást.
    Velem is előfordult ugyanez.

    I.C.ram:
    Softair fórum, kikeresed a megfelelő játékot, jelentkezel rá, kimész és harcolsz. Ennyi. Egy hónapban 1-2 ijen játék megteszi.
  • Punker
    #21698
    Colt1911 teszt

    a 720-as a műanyag, a 723-as a fém verzió

    (értelemszerűen a fém sokkal több gázt eszik meg)
  • Punker
    #21697
    nincs belőle probléma hidd el.
  • Punker
    #21696
    nézzd meg a BEll 723-as, full fém normális feliratokkal, és nekem 2 hónapja 18 ezerből bejött hong-kong-ból!

    katt
  • I.C.ram
    #21695
    Jo lehet egy ilyen jatek. :)

    Sajnos nekem nincsenek sokan a baratikoromben, akik jatszananak. Igy eleg felejtos szamomra a dolog. Max marad a celbaloves.
  • Facek
    #21694
    Mi úgy szoktuk ha már ránk lőnek de azt se tudjuk honnan, elszáll melletünk pár golyó, akkor inkább kiállunk, és megvan oldva, persze ezt erdőben. Nyílt terepen úgyis meghallod/érzed. De még egyszer nem volt, hogy nem éreztem volna ha eltalálnak. /főleg manapság amikor mindenki tuningfegyóval szaladgál/
  • I.C.ram
    #21693
    najo, de honnan tudod, hogy rajtad koppant, es nem az foldon/fan/falon? Nagyon becsuletesnek kell lenni ehhez a jatekhoz, ha egyaltalan erzekeled, hogy altaltak, de csomo esetben nem is erzekeled onhibadon kivul, nem?
  • kamaszaki
    #21692
    Nem találok nekem tetsző hi-capa-s pisztolyt, de ez jobb árban van, mint az előző és szerintem ugyan az.ez
  • kamaszaki
    #21691
    HiCap tárakat nem lehet külön venni hozzá?
  • mstummer
    #21690
    Alapvetően nem egy rossz választás.Bár a tárkapacitása kicsit kicsi. Nézd még meg a HiCapa-kat, hasonló formavilág (lényegében ennek a kicsit modernebb kiadása), nagyobb tárkapacitással.
  • kamaszaki
    #21689
    Köszönöm a segítséget mindenkitől, azthiszem megvan a kiválasztott ez
  • mstummer
    #21688
    Ha GBB az elnevezése akkor hátrasiklásos. Ha GNB akkor nem.
  • kamaszaki
    #21687
    Honnan tudom, hogy hátrasikló szános-e a fegyver? Mi a rövidítése? Pl én most a keleti-frontot nézegetem és nem látom, hogy ki lenne írva.
  • Punker
    #21686
    a legdrágább leggagyibb boltot találtad meg, ráadásul valami átcsomagolt cuccot néztél ki dupla áron :(

    nowar, keletifront és persze a külföldi webshop-ok között nézelődj!
  • kamaszaki
    #21685
    airsoftgun.hu-n találtam egy jónak tűnő példányt: Colt National Match black. Tárkapacitás: 12, 335FPS, Blow-Back: igen, Anyaga: fém belső, ABS borítás, Gázüzemű (green gas). A többihez képest elfogatható áron van 26490 Ft.
  • Punker
    #21684
    mire gondolsz? te tudod neked melyik stukker tetszik/kényelmes.
  • kamaszaki
    #21683
    És valami konkrét javaslatotok nincs?
  • DannyL
    #21682
    Azokat a Gas Blow Back (GBB) pisztolyokat nézegesd, amik Green gázt használnak.
  • Punker
    #21681
    na nem érzed a koppanást akkor is hallod az esetek 95%-ban.
  • I.C.ram
    #21680
    Egyebkent egy jatekbna, hogy veszi eszre az ember, hogy eltaltak, ha mondjuk vastagabb ruha van rajta?
  • kamaszaki
    #21679
    Szóval maradt a hajtógázas és a co2-es. Akkor a co2-es túl erős, nem szeretnek ellene lenni, hajtógázast mivel kell feltölteni?
  • lac coo
    #21678
    Van CO2es ( azok kis szódásszifon-szerű patronok ) és van hajtógázas , azt palackból töltöd fel.
    A CO2-esek általában rohadt erősek ezért nem igen valók játékra.ezt vennék a te helyedben.
    Az elektromos csak annak jó, aki imád szerelgetni ...
  • kamaszaki
    #21677
    Mellesleg (bocs hogy kihagytam az előzőből...) miért nem jó a co2-es?
  • kamaszaki
    #21676
    Akkor elektromost? Rugóst nem tartom valami jónak....
  • MuldR
    #21675
    Ha jatszani is akarsz vele, akkor ne CO2-est vegyel.
  • mstummer
    #21674
    Igazad van, felesleges erőlködnöm azon hogy jó útra tereljem. Nem képes felfogni amit írunk neki :)

    Az biztos hogy nálunk tiltva lesz a bandájuk.
  • DannyL
    #21673
    Nem jól látod, csak egy csoport van akik szeretik egymást :)
  • RoyalPredator
    #21672
    Nem példakép, de amit mondott és ide írtam, az úgy van.
    Igazából énse fogok mostmár próbálkozni a szembeszél hugyozással, mert itt egyértlemű hogy van 2 csoport, akik nemszeretik 1mást.
    A társaságomat pedig nagyonkérlek ne szóld le, mert mi se tesszük veletek, én biztosan nem, még..., és nagyszerű játékokat szervezünk.
    És nem vagyunk kitiltva, ez a másik. Majd én leszek ha Hitman tovább kamuzza azt h admin hozzászólásokat törölgetek unalmamban ... cép.

    Nekem még van mit fejlődnöm, de amit hallok, értelmes játékosoktól, és magam is megtapasztalom, azt ezért el is hiszem. És hogy ki mennyi ideje játszik, v mennyi idős, hidd el, marhára nemszámít. Embere válogatja, az isten állatkerte pedig nagy és "kicsi a kérítés"

    Igen Dummyboy, mi pont ezt tettük =)

    Marui jobb mitn Cyma, de én nemmodntam h nem így lenne, én aztmondtam, hogy cyma nem szar, és egyre jobb minőség. Könnyű megintcsak azt olvasni amit az ember látni illetve hallani akar.
    BAX amikor csak az volt, istenítette mindenki. Akkor jóvolt, most szar?
    Nem. Ugyanolyan jó, de van nála jobb. Ennyi. Kész.

    mstummer: piros X jobbfölül van.

    Jóét.
  • kamaszaki
    #21671
    Rászántam magam, hogy vegyek egy airsoft stukkert, de nem tudom melyik a legjobb ár, teljesítmény arányában. Valami szánhátrasiklásos, co2-es fegyvert vennék. MAX (nagyon max) 30000Ft-ig. Tudtok valamit javasolni?
  • Punker
    #21670
    megkérnék mindenkit hanyagoljuk a reakciókat, a srác elszólta magát milyen társaságban is játszik, nem véletlenül vannak szinte már mindenhonnan kitiltva legyen ennyi elég.
  • DannyL
    #21669
    Zseniális példakép.
  • DannyL
    #21668
    Reméltem, hogy nem jössz rá!
  • DummyBoy
    #21667
    Ne akarj a széllel szembe pisilni ... felesleges ... BAX isjó, M4 hopáp isjó ... FPS mégjobbabb ... xD

    Be kell magolni, bólogatni kell, aztán egy sör mellett mesélni a kevésbé "próknak" a sok idióta lámaságot amit hall itt az ember xD
  • DummyBoy
    #21666
    loooool ... Egyre "jobb" ez a topik ... Osszák az észt a tapasztalt gémerek ezerrel xD

    Szerencsétlen nímandok meg mennyi butaságot összehordanak itt, meg dobálják a sárot össze meg vissza ... hihhhhhetetlen ... xD

    Mondom én, mondom, kicsi az a kerítés :(

    (Kiváncsi vagyok mennyire lepné meg a sok 400FPS-es dobozos Cyma-s játékost egy Marui ... nem is kell M14 ... elég egy MK23-as Socom ...)
  • mstummer
    #21665
    Még jó hogy meg se hallottad...hisz írva volt :) 25-30 között már illene tudni a különbséget XD
    Komolyan miért élnek az ilyen emberek?. Legalább a normális kritikát olvasnád el és fogadnád meg. De te nem... mert te vagy a nagy mindent tudó,neked nincs szükséged az ilyesmire. Irigyellek. Igazán megtaníthatnál minket tudatlan 4-5 éve játszó amatőröket XD

    Van olyan közösség aki képes veled játszani? Vagy egyáltalán szóba állni?
    Sajnálom őket :) Nyugat-Magyarországon remélem nem jársz.

    Egyébként te vagy a tipikus példa arra az airsoft játékos típusra aki már az elején mindenhez ért, kioktatja a régieket, majd fél év után abbahagyja az egészet. Vagy mert megunja, vagy meg a többiek unják meg őt :)

    Egyébként a bax egy kupac szar. Ja bocs én ezt nem tudhatom.Te jobban vágod. Elnézést :D