29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • lac coo
    #21744
    Miért is ???
    Témánál maradtak csak temperamentumosan vitatkoznak!
    Talán ezt sem szabad ?
  • Punker
    #21743
    meg kérek mindenkit hogy ne reagáljon zseniális szakértő barátunknak, holnap is ezt látom válogatás nélkül menni fognak a jutalom szabik!!!!!
  • RoyalPredator
    #21742
    Mert az AEG-nk van olyan pontos mint egy spring sniper ? Jólmondod :D
    Bár Püsi Dragunovjá mellett semmi se rugott labdába ^^
  • DummyBoy
    #21741
    ... vagy ti ...
  • RoyalPredator
    #21740
    Még mindig szar fegyverekkel játszotok akkor -.-'
  • shatanka
    #21739
    "AEG tud annyit mitn 1 springes sniper. Ugyanolyan pontos tud lenni."

    még mindig, baromságokat beszélsz...

  • RoyalPredator
    #21738
    Ho ho ho hó.
    Ti flameltek nem én. Főleg az ÜtőEmber.
    Én Próbáltam mindet, nem csak 1 típust, és annyi esett le csak hogy aki snipert vesz, springest, az a hopupot egyböl felfejelszti és kész.
    AEG tud annyit mitn 1 springes sniper. Ugyanolyan pontos tud lenni.
    Ezzen nincs mit tagadnod. Tud és kész. Az enyém tudott, és az új is tudni fog.
  • lac coo
    #21737
    40 új hyz?!!!
    Kíváncsi vagyok min megy megint a flémelés ... :DDD
  • MuldR
    #21736
    Use your force, Padawan! :)
  • efti
    #21735
    Mar csak azert is javasolt kezbe fogni mielott megvenned, mert egy ket pisztoly meglepoen nagy tenyerhez van meretezve
  • Punker
    #21734
    nem hiszik hanem tudják, azért mert értenek hozzá veled ellentétben.

    ha nem hagyod abba a folyamatos baromságog terjesztését, az ordibálást és flémkeltést, ki leszel innen vágva!
  • RoyalPredator
    #21733
    AZT MONDTAM HOGY A MÜKÖDÉSÜK UGYANAZON ELVEN MŰKÖDIK, NEMAZT HOGY UGYANOLYAN ERŐS >.< Már megint mást olvastok mint amit írok.
    Gázos puska még nem volt nálam, csak pisztoly, de ha jól tudom, és az interneten is anno jól láttam amikor mazsolásztam, akkor az nem hengerfejet, hanem egyből a BB-t hajtja. Ezért erős, és fogy el hamar.

    Node. Nem értem hogy miért hiszik az emberek pontosabbnak a Springes puskát egy AEG-nél. AEG lehet hogy erősebb, igazából ott már tényleg csak a hopup meg a cső dönt.
  • shatanka
    #21732
    Ennyire sötétség van azok között akikkel játszol vagy csak te lógsz ki ennyire a sorból?
  • MuldR
    #21731
    Marui Glock18C +Cobra CNC femszan (gravirozott osztrak hataror logoval meg mindennel). De akkor is csak egy AEP volt. :)
    Inkabb telen nem pisztolyozom. Mostmar 1,5 eve elvagyok stukker nelkul. Pedig valami kellene, (mar csak MASZ miatt is) :)
  • kamaszaki
    #21730
    Ha tehetném megtenném, csak nem járok sűrűn Pestre, ezért csak kép alapján tudom eldönteni és a Ti véleményetek alapján.
  • Punker
    #21729
    ha teheted előtte menj és nézd meg fogd kézbe melyik a kényelmesebb melyik tetszik jobban!
  • Punker
    #21728
    mert neked mindig extra igényeid vannak :D

    nyárra 1911 GBB, de télen ugyanúgy visszatérek a jó öreg AEP USP-hez, kicsit csúnya kicsit kínai de még sose volt gondom vele, másodlagos fegyvernek tökéletes.
  • kamaszaki
    #21727
    Ahha. Nem gondoltam volna, hogy ilyen sokáig jó 2l gáz. Most ott állok, hogy vagy megveszem Hong-Kong-ból a Bell EG723 M1911, vagy egy Glock 19-re fizetek be. Nem tudok dönteni:S
  • Punker
    #21726
    írtam most délelőtt 25-28 fok között árnyékban kb 16-18 BB jött ki a tárból, saccra 1000 ml-es palackból 50x biztos meg lehet tölteni a tárat, egy könnyebb szános fegyvernél jóval többet, nem hátrasiklásosnál meg 1 tár töltéssel akár 50 BB-t is ellőhetsz.

    persze mivel gázos fegyverről beszélünk nagyon évszak/hőmérséklet függő, a fémszánas GBB-k kb 20 fok fölött kezdenek el normálisan működni és 25 fölött érzik jól magukat, ezzel szemben a jobbfajta GNB 0-5 fok között is működnek rendesen. de ez minden típusnál, gyártónál változik.
  • MuldR
    #21725
    Szerintem direkt bosszant minket. :)
  • MuldR
    #21724
    Lehet kapni propan adaptert, de szerintem ne hokusz-pokuszolj. Vegyel 2 flakon 1 literes gazt, azzal kihuzod egy evig. Evente 1000 hufot meg kibirsz :)
  • MuldR
    #21723
    Jol mondtad. Elmeletben.
    Gyakorlatban akkor szolj, ha volt mar a kezedben 600 FPS-es Spring, Gazpuska es AEG is.
    Leulunk, es megbeszeljuk, hogy is mukodik ez. :)

    Nem elterjedt a kisaksis pisztoly? Hova jarsz te? Lassan mindenki csak cyma glockokkal jarkal!
    Amugy egeszen mas feeling egy GBB es egy AEP. Nem veletlen, hogy az AEPjeim rekord gyorsasaggal adtam el. A GBBtol csak kenyszerusegbol valtam meg, de azota is tervben van egy JO beszerzese. Csak meg hezitalok mi is kellene. (meg most penzem sincs, es kb fel evig nem is lesz. Akkor meg majd megint kitalal valamit az APEH, hogy hol huzhat le.) :(
  • kamaszaki
    #21722
    És hány lövést bír ki pl a 1911-es 1 feltöltéssel?
  • Punker
    #21721
    "A sniper, a gáz, a spring, mind ugyanúgy működik."

    X+1. alkalommal mondjuk el nem értesz hozzá ne beszélj össze vissza!!! gúgliban rá lehet keresni gázok viselkedésére.....
  • Punker
    #21720
    erősen ajánlott az AS gáz.
  • Punker
    #21719
    fegyver + szállítás volt 18, ha a vám megfogja erre még rájött volna 3,5% vám és 25% ÁFA

    szerencsére nekem átjött a vámon :D
  • kamaszaki
    #21718
    Még lenne egy gázzal kapcsolatos kérdésem. Csak airsoftüzletben megvásárolt gáz jó ezekbe, vagy esetleg valami egyszerűbben megvehető gáz is jó? Ceglédi vagyok, + 1000Ft szállításonként...
  • kamaszaki
    #21717
    Most találtam egy másikat, ami szóba jöhetne, de nem tudom mennyi fér a tárjába és mennyit bír egy feltöltéssel. (tudom, hogy gázos) Valakinek van esetleg ilyene? Ez
  • RoyalPredator
    #21716
    A sniper, a gáz, a spring, mind ugyanúgy működik. Úgyanúgy légsűrítéssel, hengerrel. Csak az a külömbség hogy motor, gáz vagy emberi erő húzza hátra a hengert... Ergo elméletben teljesen mindegy hogy mijen a fegyver.
    A pontossághoz erő és nagyonjó hop-up kell. Erőhöz meg sokminden.

    Kár hogy nemigazán elterjedt kisaksis pisztoly.
    Pedig szerintem jobb mint a gáz, ha a pénztárcánkat is figyelembe vesszük.
  • kamaszaki
    #21715
    18eFt-ból összesen bejött Hong-Kong-ból? Ebben benne van a szállítás és a fegvyer is, vagy ennyi volt csak a szállítás?
  • Punker
    #21714
    ja a 24 BB-t nem lőtte ki max 1x -2x, bár lehet ha nem Guarder gáz van benne akkor kiköpi mindet, most olyan 16-18 BB-k mentek ki 1 töltéssel.
  • Punker
    #21713


    most lőttem vele a Kakukk féle maszkra, sajna erősen deformálja a hálót, a gyári kínai gagyi lőszer pedig iszonyatosan szilánkosra törik rajta, Császáron 320 FPS-re mérték amúgy.
  • MuldR
    #21712
    Elnezest, ez a ketto tenyleg preciz joszag. Bar meg csak Marui M14esekkel lottem, de azok tenyleg megdobbentoen pontosak.
  • Punker
    #21711
    M14, Type49 (természetesen csak a TM) használat nélkül miért mondasz ilyet?
  • MuldR
    #21710
    Az AEG es a precizitas hogy kerulnek egy szovegkornyezetbe tagadoszo nelkul? :)
  • RoyalPredator
    #21709
    Hidd el, van olyan állat. Ráadásul nem lábfejre, hanem csuklóra/belsőcsombra, ami amúgy szemétség barátok közt legalábbis.
    Sniper mellé igenis dukál egy pisztoly, legyen 30m-ig pontos és szvsz.

    Én AEG-vel fogok picit sniperkedni tuning után, SEMI-ben.
    Csak a precizitás miatt, hogy fejlődjek azon a téren is.
  • Facek
    #21708
    ÁÁÁ szerinted ki az az állat aki rámlőne sniperral 20 meteren belül ? Természetesen ott már pisztoly van :D
  • MuldR
    #21707
    MASZ-t olvastad mar? Sniper 20 meteren belul ne lojjon mar! :)
  • MuldR
    #21706
    Hat ez megdobbento. Sporoltal nekem halom penzt. :)
  • Facek
    #21705
    Arra céloztam mikor már 20m-en belül vagyunk :P