29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • Hitman76
    #21784
    Sehogy sem működne.
  • RoyalPredator
    #21783
    Gondoltam rá h rendes töltény forma kéne neki, realcap tárakkal, de nemtudom h ez mennyire működne. Ugyebár meg kéne oldalirányban forgatni... Műanyag esetén ez picit nehéz, de talán mégez si megoldható.

    Mit tudsz erről?
  • lac coo
    #21782
    Gömblövedék az életben nem lesz pontos, főleg nem egy ilyen pille súlyú .
  • RoyalPredator
    #21781
    Mivan diétát akarsz tartani Punker?=)

    Lazán pontos lesz. egy remek hopuppal és prec csővel, minőségi BBvel működni fog. És akkor ha lesz mivel készítek egy videót is nektek csak hogy nyállal keveredjen a glaviatúra gombjai közé esett chipsmorzsák tömkelege...

    Jah és eddig sokmindent tettetek, de ez még bőven nem leoltás ^^

    I.C.ram: Te mijen kukát akarsz átlőni jóisten??
    Amit hitman mond #21780-ban, az szín igaz. De 75-ig még el lehet húzni, talán picit tovább is. Utána már nemhogy a GB, maga a BB nembírná a megterhelést. Pontlövő AS még a jövő zenéje, de szerintem fejlődik úgy a technika hogy képesek legyenek legyártani ezek a kínai és egyéb AS cégek. K+F van ottis dögivel. Más tészta hogy igény nem lesz rá az áruk miatt főleg ^^
  • Hitman76
    #21780
    És ezen belül is már tekintélyes szórást produkálnak. Ha 45 méteren belül egy mellalakot szór egy AEG, az már elfogadható. Persze lehet javítani a szórásképen, de egy AS fegyver sosem lesz pontlövő.
  • I.C.ram
    #21779
    Pedig en azt hittem, hogy 75 meterig pontosak
  • Punker
    #21778
    az AS-ban az átlag lőtávok 40-45 méteren belül vannak.
  • I.C.ram
    #21777
    Mi az atlagos effektiv lotavja egy jobb minosegu AEG airsoft flintanak? Mondjuk az TM M14-nek? Az ures kolasdobozt milyen max. messzirol lovi at?

    Bocsi a gyermeteg kerdesekert, de csak igy tudom elkepzelni :D Nekem az semmit nem mond, hogy a Jocot kilovom a bokorbol 50 meterrol. :P
  • Mersant
    #21776
    mar vartam hogy valaki leoltsa...:D
  • Punker
    #21775
    kértem valamit:
  • DannyL
    #21774
    Swiss Arms M6 meg a tuning.
  • shatanka
    #21773
    ott a pont :P
  • Hitman76
    #21772
    Nem értesz te hozzá!!! Az ővé az lesz és kész!
  • shatanka
    #21771
    75 méterig tudod mikor lesz pontos az AK-d. Főleg 30 ezer ráköltéséből.
  • mstummer
    #21770
    Én legutoljára kb 1 éve hallottam hogy hasonló problémák voltak JG G36-osokkal. Azóta mind gond nélkül megy az ismerősi körben. Bátyámnak CA G36 van. 2 év alatt volt neki egy dugattyúcsere és egy tűzváltókar csere, megkimélt használat mellett.Tehát a CA sem probémamentes.
    JGnek tényleg gyengéje a müanyag. Egyik csapattársnak elszakadt a szíja (elvileg m249re méretezett), a JG M4 meg széttört a padlón. Egy szintén müanyag maruinak semmi baja nem lett volna,igaz hogy manapság az már elég ritka állat :)
  • Hitman76
    #21769
    A most kapható daraboknál is meg van ez a jelenség, legutóbb egy kb. fél éves, alig hajtott darabnál láttam az említett hibát.
    Az, hogy van aki kimondottan javasolja nem csoda, hiszen ha sikerül a kis kínainak rendesen kiönteni a hop-up kamra tartó részeit, akkor nem jön elő ez a hiba. De valljuk be, a JG nem a jóminőségű müanyagjairól híres.
    Abban igazad van, hogy ha a kamra törik az nem nagy gáz (3-4000 Ft a CA), de néha bizony az előagy tartó része törik el, amit vagy mókolsz (ez nem minden esetben járható út) vagy veszel egy komplett előagyat ami nem olcsó mulattság még kínai kivitelben sem.
  • RoyalPredator
    #21768
    Swiss Arms M6 szerintem gyenge ahoz képest hogy sniper. Tuningoolni alapból kell hamár valaki mellényúl és azt szedi le a polcról.
    Akármijen erős AS-t adsz nekem, nem fogok beszarni, nyugi ^^
    Egy éles AK-tól már beszarnék, ha rámfogják akkor alap, ha a kezemben van, csak az örömtöl fosnám össze magam.^^
  • RoyalPredator
    #21767
    Halálpontos volt, és hihetetlen messze vitt. Megvolt a 250k-s ára is...
    Enyém került 43k, 30k-t bweleölök és 75m-ig pontos lesz, rajta van annak a dragunovnak a távcsöve, szereléksínje. Ha netán fogaskereket és rugóvezetőt nem kell cserélni, talán rádobok egy red-dotot hogy assaultként könnyebben menjek ha olyan a terep.
  • mstummer
    #21766
    Biztos hogy a kezébe adnád?:)
  • Punker
    #21765
    te Hit mikori szériáról beszélsz? csak mert rajtad kívül még senkit nem láttam erre panaszkodni, sőt sokan ajánlják is!


    (hop kamra törés jogos, de nem katasztrófa cserélni)
  • Hitman76
    #21764
    A JG G36-ot jobb ha elfelejted. Gyárilag hibás a hop-up rendszer konstrukciója, hajlamos törni és ha nincs szerencséd egy komplett előagy csere árán lesz csak működőképes a fegyvered. Ha szerencséd van, akkor csak a kamrát kell cserélni. A nozija egyedi méret, senki más nem gyárt hozzávalót (és berendelni sem lehet sehonnan), max egy hosszabb noziból lehet maszekba légyártani.
    A kínaiak ezt a fegyvert nagyon elk@rták, érdemesebb egy használt CA vagy Marui gyártmányra vadászni!
  • shatanka
    #21763
    kiváncsi vagyok, hogy milyen fps szórása lehet annak a fegyvernek.
  • MuldR
    #21762
    Nagy a csond. Punker kitiltottal mindenkit?:)
  • MuldR
    #21761
    Maruiekra nem jellemzo hogy japanon kivul barmilyen nyelven is hajlandoak lennenek kommunikalni. Bar ez az osszes japan gyartorol elmondhato. A legdurvabb a Tanaka Works. Meg weblapjunk sincs :P
  • MuldR
    #21760
    Nekem is rogton ez ugrott be, hogy valoszinuleg Black eagle swiss arms M6 supertuning a viszonyitasi alapja. Kezebe adnam Silentbob Sun Project M40XBjet osszefosna magat :)
  • RoyalPredator
    #21759
    Nemtudom pontosan. Megcsinálta, azthiszem 600 v 650.
    Azúta már gadát is cserélt.
  • shatanka
    #21758
    Akkor püspök megcsinálta végül is a dragunov projektet. Ugye a JG dragunovból építkezett? Végül is baxos rendszert rakott bele? Hány fpsre húzta fel 500 környékére?
  • Sadist
    #21757
    Pedig a G36 elég ergomókus, meg a diopteres irányzék szerintem jobb, mint az AK-k nézőkés nyílt irányzékai, bár ez lehet ízlés dolga. Ha a G36C-t választod, akkor később nem kell rá szereléksínt venned, ha rá akarsz rakni egy red-dotot vagy mellső markolatot, legfeljebb ha az oldalára akarsz szerelni lámpát, akkutartót, stb.-t.
  • I.C.ram
    #21756
    A Tokyo Marui-nak nincs angol nyelvu weblapja? En legalabbis nem talaltam, csak japant.
  • Punker
    #21755
    árban nagyon különböző 2 dolgot választottál, Cyma AK-ból van rengeteg féle )aszem 0,50 körül jár a számozás), vagy az új kalash AKMs-ek nézd meg azokat is!
  • DeerHunter01
    #21754
    az a baj hogy a g36-os külseje nem jön be és az AK-é az meg nagyon bejön :D
    de akkor inkább az eszemre hallgatok és a g36-os lesz .
    csak szeptemberbe jön ide a boltba addig várnom kell :)
  • Punker
    #21753
    a 0,28-as sokkal régebbi konstrukció, nem lehet 1 napon említeni a JG G36-okkal.
  • DeerHunter01
    #21752
    hali.
    Cyma CM 028-as AK -t néztem ki az egyik boltba de sajna sietni kellett és nem volt idő megkérdezni a dolgokat...
    az lenne a kérdésem hogy van e olyan erősségü mint a JG G36C ?
    kinézetre sokkal jobban bejön az AK, ezért gondoltam megkérdezlek titeket is
  • DummyBoy
    #21751
    Temperamentumosan vitatkozunk? Ha temperamentumosan vitatkoznék, akkor lealacsonyodnék arra a szintre, hogy Punker valszeg hamarabb vágna ki mint a főszakértőt ...

    Meg miért is vitatkoznék? Ahogyan a bölcs öreg mondás is tartja:

    "Ne vitatkozz idiótákkal! Mert akkor le kell alacsonyodnod a szintjükre és ott legyőznek a rutinjukkal!"

    Uff ...
  • DannyL
    #21750
    Rákérdezhetek? Nem volt a kezedben TM VSR!
  • DannyL
    #21749
    "A lényege az egésznek az, hogyha éles lenne meghaltam volna, és nem az, hogy úhálisten nemtaláltelbújjunkel."

    Jajajaaaaj, ez mekkora igazság volt!
    Köszönöm, hogy AS kezdő létedre ekkorát szóltál!

    Na valahogy így gondolkozik, aki komolyan tolja. Hányszor álltam már ki, amikor szerencsétlen nem tudta átlőni a bokrot. De nekem így volt nagyobb a játékélmény, mert elképzeltem, hogy mi lenne ha nem BB lenne.

    Az ilyenből lehet a legjobban tanulni. Ki tudja még jól jöhet egyszer. Persze remélem nem. Köszi! Best volt!
  • DannyL
    #21748
    Műsor van azt nem is szóltok? :D

  • Punker
    #21747
    kettő!
  • RoyalPredator
    #21746
    Troll az aki mondja, és ha megnézlek, hát tényleg.
    Jah és aztán itt egy csöppnyi hatalmad sincs.
    Főleg nem olyanok ellen akik saját véleményt nyilvánítanak.
    Kultúráltan, nem sértegetve másokat (mint ti 2en).

    Lac coo miattam leszel életre bannolva SGröl, sőt, úgy 19:45-kor már öltönyös napszemüveges ügynökök visznek el és tüntetnek el a föld színéről ^^

    Amúgymeg, kenyeret és cirkuszt a népnek.
    Nemde?
  • Punker
    #21745
    ne etessük a trollt, ő menthetetlen a többiek nem.