29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • DannyL
    #21824
    Szervizigényes, kurva drága minden hozzá, szó szerint arany árban megy minden ami vele kapcsolatos. És kevsen értenek hozzá itthon. A csapatomban 2 is van, mondjuk ők szeretik.
  • DannyL
    #21823
    250.000 Ft az alap fegyver.
  • Punker
    #21822
    PTW-re gondolsz, qrvadrága kategória.....
  • I.C.ram
    #21821
    Systema markat ismeri valaki?

    Egy logyakorlatokat tarto urge mondta nekem, hogy ezt a markat hasznaljak a rendfenntarto erok es a hadsereg is a kikepzesnel.
  • Hitman76
    #21820
    Szerintem pedig a CA a nyerő!
  • DannyL
    #21819
    20-at dobd fel neki, 25-nél többet ne adj érte.
  • mstummer
    #21818
    Szerintem se félj. Látatlanban én sem vennék. Próbáld ki. Sokszor jobb használt cuccot venni mert annak valószínűleg előjött már az esetleges hibája. Jó esetben orvosolták is. De ha mégse az se gáz. Megveszed 20-25ért...ráköltesz még 10et és okés. Viszont ha újat veszel 35-ért arra is rá kell költened azt a plusz 10et előbb utóbb.
  • kamaszaki
    #21817
    Köszi, sokat segítetél. ezért Ti mennyit adnátok?
  • DannyL
    #21816
    Ne féljél. Kérj próba lehetőséget, lőj vele, ha működik akkor OK.
  • DannyL
    #21815
    1.
    2.
    3.
    4.
    5.
    6.

    Vagy egy márkásabb, jó árasítva:
    7.
  • kamaszaki
    #21814
    Félek ettől a használt cucc vásárlástól.
  • DannyL
    #21813
    Mondjuk ezt a JG MP5-öt 25e Ft-ból is megkapnád ha benéznél a softair adásvételibe. És az nagy valószínűséggel már rendbe is lenne rakva.
  • DannyL
    #21812
    Nincsen semmi hátulütője. Egy márkás GBB (pl. KSC) sokszor drágább mint egy kínai AEG másolat (pl. JG). Ennyi.
  • kamaszaki
    #21811
    Ez miért ilyen olcsó a többihez képest? Lehet jobban megérné ezt megvennem, mint egy glockot 33500Ft-ért. Valami hátulütője van?
  • Steel Painter
    #21810
    Persze nem vagyok valami jó CQB-ban, lőttek is ki rendesen.
    Meg persze én is lőttem meg dobattam, de nekem inkább az erdős pályák jönnek be.
    Valahogy ott könnyebben mozgok igaz nem sisakban hanem dzsungel kalapban meg könnyebb szerelésben.

    De én annak a híve vagyok hogy mindent ki kel próbálni.
    eddig ez volt a második lejesen fedett pályás játék amin részt vettem de nem az utolsó. :D

    Nagyon jól meg lett csinálva, mind a két oldalról ki van egyensúlyozva a terepviszony.
    és lehet hogy hamarosan még egy szintet meg fognak nyitni játék célra.
  • DannyL
    #21809
    Én kb. 2 éve voltam ott utoljára, amikor még semmi berendezés nem volt benne, csak 10m-es liftaknák fedetlenül. Tényleg jó pálya amúgy, gondolom azóta biztonságosabb is.
  • Steel Painter
    #21808
    Igen, tegnap este Budafokon voltam, és nagyot zúztunk. :)
  • lac coo
    #21807
    Tényleg !
  • DannyL
    #21806
    Ez Budafok?
  • DannyL
    #21805
    Így lehet kanyart lőni mint a Wanted-ban!
  • lac coo
    #21804
    Mivel a hopup hátra felé csavarja meg a BB-t, gondolom oldalra döntve nem az igazi, mert akkor oldalra tekeredik, és (bár nem próbáltam,) szépen el téríti az adott irányba .
  • Punker
    #21803
    ez teljesen normális.
  • Steel Painter
    #21802
    Szevasztok!
    Lenne egy kérdésem, vagyis észrevételem, de lehet hogy ez a jelenség csak nálam jelentkezik.
    Nekem van (AK104 CM-031B) meg (Galaxy MP5K)meg egy (MP5-A4) és azt tapasztaltam hogy ha 90fokkal bedöntöm a fegyvert akkor igencsak pontatlanná válik.
    És ez állat nem úgy értem hogy ha belenézek az irányzékba,
    hanem a hop-up mintha teljesen másképp csavarná meg a BB-t.
    Ettől kicsit megnő a szórása a fegyvernek meg olyan bénán csavarodik a BB.
    De ezt csak olyan 60fokos bedőlési szög után tapasztalom. (mindegyik fegyveremnél)
    Érdekelne a véleményetek.

    Ez meg tegnap este készült rólam. :D
  • RoyalPredator
    #21801
    Hogy vagy képes minden egyes megjelenéseddel hányásra kéztetni?
    Szánalom, ússzál tovább.
    <- Visszaállópont erre
  • DannyL
    #21800
    GBB-nél szerintem igen, mert fém a fémen csúszik ami alapból hangosabb.

    AEG-nél max a rezonancia lehet más, de elképzelhető hogy hangosabbnak hat egy merev fém házban a GB, mint egy rugalmasabb műanyagban.
  • Hitman76
    #21799
    Hogyan vagy képes minden egyes hozzászólásoddal egyre nagyobb marhaságokat leírni???
  • lac coo
    #21798
    A full fém fegyverek alapból hangosabbak a műanyagoknál ?
    Amiket láttam eddig élőben ( fémet...) , mind hatalmas csattogással működött ...
  • kvitya
    #21797
    Zárójelben megjegyezném, h volt ezer éve a japóknál már szárnyas AS lövedék, piciny heggyel, szárnnyal a végén... hamvába is holt, ahogy kell.

    Az AS aeg-ekből nem fogsz pontlövőt csinálni, még talán az M14/type 89 áll a legközelebb hozzá, de egy alap marui VSR simán lenyomja pontosságban. Hop gumi csere után pedig keresztbe le is nyeli... (mindkét megoldást használtam -m14 & vsr- , én spec első kézből beszélek, sokakkal ellentétben).

    A kínai gyártók nem fejlesztenek, hanem lopnak....
  • DannyL
    #21796
    Isteni magasságokba emelkedett a topik. :)
  • RoyalPredator
    #21795
    Azt nemmondtam hogy am egbízhatósághoz FPS Kell.
    A megbízhatósághoz minőségi alkatrészek kellenek kéremszépen, és mind kegyen összhangban..

    Hitman, a tárazás miatt nefájjon a fejed, giazi katonák túzharc kellős közepén is képesek egyesével belenyomorítani az 5.56-ost a tárba.
  • shatanka
    #21794
    autómatán illik amúgy az ilyen pontos és erős fegyvereket használni...
  • mstummer
    #21793
    Nembaj...nem értesz hozzá te sem.Ennyi :) Hiába is találsz ki bármit.
  • Hitman76
    #21792
    "Nem töltény, hanem lövedék forma.
    Nem oldalirányban kellene forgatni, hanem hossztengely körül."

    Van még remény! Vannak akik tudják mi micsoda!

    Amúgy pedig egy ogivál hegyű lövedék, ebben a súlyban (az as lövedékek súlyáról beszélek) hatasztrófális külballisztikával bírna! A hossztengely körüli megforgatáshoz huzagolt csőre lenne szükség, a lövedéknek pedig be kellene sajtolódni az ormózatok közé, hogy létrejöjjön az ideális tömítettség. Ez eleve kizárja a műanygok nagy részét mint alapanyag. A penetrációról most nem beszélnék, hisz az amint látom sokak számára világos.
    De gondoljuk csak tovább! A lövedékeket nem lehetne gyorstöltővel tárazni, egyesével, vagy valami feleslegesen bonyolult szerkezettel tudnánk csak megoldani.
    Hogyan jutna a lövedék a töltényűrbe? Merőben új konstrukcióra lenne szükség. És még sorolhatnám...
    A vége mindíg az lenne, hogy semmivel de semmivel sem lenne hatékonyabb az új rendszer. Felesleges szót vesztegetni rá!!!
    Végül tudom nem túl jó indok, de ha lenne nagyobb hatékonységú rendszer, akkor szerintetek a japán mérnökök, akik az AS fejlesztésből élnek, már nem találták volna ki?
  • mstummer
    #21791
    Nem értesz hozzá és kész :) Tanulj már a mestertől :) Egy 0.25-ös bb nem tud kárt okozni, ha meg ki is van alakítva lövedék formára főleg nem. Sosem láttam kilőtt fogat és szétszaggatott arcokat amelyeket 20-30 méterről kilőtt kis tömegü bb okozott,közelről kilőttel főképpen nem lehet bajt csinálni. Ez pont azért van mert nem képes egy ilyen kis tömeg károkat okozni. Értsd már meg :D
  • Sadist
    #21790
    Nem töltény, hanem lövedék forma.
    Nem oldalirányban kellene forgatni, hanem hossztengely körül.
    A hegyes lövedék meg eléggé gondot okozna, még ha csak 0.25 gramm is. Elég csúnyán anyáznál, ha a kiállóponton szedegetned kellene magadból a lövedékdarabkákat.
  • lac coo
    #21789
    De ebben tényleg óriásit tévedsz, a pontos és megbízható fegyverhez semmi szükség nincs magas FPS-re !

    Beépítheted a legspécibb tuning alkatrészeket amitől pontos lesz és elmuzsikál 10 évig, de egy 110-es rugóval simán megállsz 350 FPS környékén .
  • lac coo
    #21788
    Én ebbe nem mennék bele ennyire, nem nagyon érdekel maga a fegyver, lőjön valamit oszt jóvan ! :)
  • RoyalPredator
    #21787
    Hát ha hegyes akkorsem okozhat gondot révén 0.25g
    de perpill bogyeszünk van, abból gazdálkodjunk ugyebár.

    Sílécfutáshoz vett légpuskával lőttem madarakra, meg "pecáztam" vele.
    Nem pontlövést akarok, csak a lehető legkisebb szórást a lehető legnagyobb távon, ami nem haladja meg a 450 fps-t.
    400 már ígyis sok, de amint kicseréljük a fontos alkatrészeit ami a szórást befojásolja, meg amitől megbízható lesz a fegyver, felszökik az efpées.
  • lac coo
    #21786
    És elég bizarr lenne egy kihegyezett "BB" 400 fps-el ! :P
  • lac coo
    #21785
    Vegyél egy márkás légfegyvert ha pontlövészetre vágysz ! ;)