29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • Meteora4
    #21864
    az igaz hogy nem lehet az oldalnak házhoz szállítania a fegyvert?
  • Meteora4
    #21863
    de gondolom én hogy azzal a colt 1911-el nem sokra mennék ha részt vennék vmi játékban :D
  • Meteora4
    #21862
    csak azért kérdeztem hogy melyik a legerősebb TM mert a hozzászólásokban azt írták a TM Socom mk23-ra hogy azz a legerősebb TM pisztoly
  • Meteora4
    #21861
    köszi a válaszokat
  • DeerHunter01
    #21860
    szerintem egyenlő az erejük.
    nekem TM rúgós Smith Wessonom van ,7 ezer ft volt.
    itthon lövök énis csak vele de arra megfelel
    elég erős .
  • Meteora4
    #21859
    melyik a legjobb TM rugós pisztoly amit max 8-9000ft-ért árulnak?
  • bardocz
    #21858
    Hívd fel őket.
    Webshopjukra ne bízz semmit. Egy normális üzletben törődnek vele. De nekik túl sok munka lenne az, hogy ha érkezik valami, akkor azt jelezzék a terméknél, vagy ha valami elfogy azt is. Bizonyára más üzletekben ezt a munkát robotok végzik.
  • Meteora4
    #21857
    valaki nem tudja véletlenül hogy a "44-es bázis"-on(airsoft.hu) van e most olyan pisztoly amit írtam? Vagy valami jó pisztoly ami spring-es
  • Meteora4
    #21856
    Milyen az a DE shoti? És amit írtam amit venni akarok az mennyire számít jó fegyvernek?
  • Punker
    #21855
    TM spring, ha nagy szerencséd van esetleg DE shoti használtan.
  • Meteora4
    #21854
    ja és kb 7-8000ft-ért max 10000ft-ért milyen jó fegyvereket tudtok ajánlani? Ami erős, jó a minősége és olcsó.Előre is köszi
  • Punker
    #21853
    játszhatsz csak nagyon taktikusnak kell lenni, mert az automaták kiszednek könnyen.
  • DeerHunter01
    #21852
    Youtubeon néztem egy vidit hogy a jg g36-al 40 méterről valami fém dobozt lőnek . távcsővel fel volt szerelve a fegyó de az mindegy :D
    és rendesen meghorpaszgatta olyan távolságról is.
    szerintetek ez igaz ?
    én kicsit furcsának tartom hogy ilyen erő legyen benne.
    nem irták hogy tuningolták volna..
  • Meteora4
    #21851
    de 1 ilyen pisztollyal játékban nem vetek részt ugye?
  • DannyL
    #21850
    Szét ne szedd! Azok úgy tökéletesek ahogy vannak.
    CD-t szerintem szétviszi, bár nem próbáltam.
    Sörös dobozba viszont tuti belemegy, azaz egyik oldalát át fogja ütni.
  • Meteora4
    #21849
    de azt nem tudom hogy pl cd-t dvd-t meg ilyeneket szét tudja e lőni? Mert én ilyeneket lövöldöznék csak. És ha megveszem akkor egyből szedjem szét és olajozzam meg vagy nem kell és már lehet vele lőni?
  • DannyL
    #21848
    Ha spring-es pisztolyt szeretnél, akkor a TM a legjobb amit vehetsz.
  • Meteora4
    #21847
    Hello

    Még kezdő vagyok és azt szeretném kérdezni hogy a Spring-es Tokyo Marui Colt 1911 Government mennyire jó fegyver? És tudnátok olyan oldalakat linkelni ahol olcsón jó minőségű fegyvereket lehet kapni? Előre is köszi
  • Hitman76
    #21846
    Viszont a Desert Eagle Hard Kick csalódás volt ezen a téren.
  • Punker
    #21845
    rúg ez is rendesen :D
  • Hitman76
    #21844
    Azt én vágom, de most a visszarúgásról volt szó, nem pedig a használhatóságról.
  • bardocz
    #21843
    Tényleg, arra van trükk, hogy mondjuk egy CO2-es pisztolyban a gáz nagyobb részét elvezetni még a visszarúgáshoz? És akkor 400 fps helyett csak 300, de még nagyobbat rúg vissza. Az annyira jó érzés :-)
  • Punker
    #21842
    CA helyett BELL, jobb választás.
  • Hitman76
    #21841
    A CA 1911-ese akkorát rúg mint egy ló! Amúgy a fegyver maga nem egy nagy konstrukció, vannak hibái, de legalább olcsó.
    A GBB-es, CO2-es motyók is ficánkolnak rendesen, de ezek ugye a nagy csőtorkolati sebesség miatt csak korlátozottan alkalmazhatóak.
  • lac coo
    #21840
    Amelyik jó nehéz és jó sok gázt zabál ! :)
  • bardocz
    #21839
    Melyik GBB-nek a legnagyobb a visszarúgása?
  • Hitman76
    #21838
    Ha szakaember csinálja akkor működni fog, ha tapasztalat nélkül vágsz bele akár haza is vághatod! :)
    Cegléden nem tudok szerelőt, de Albertirsán és környékén van komoly AS csapat (AS Rangers), közöttük lehet van aki szerel is. De a legbiztosabb az volna, ha megkeresnéd a softair-en WD-t, ő ugyan Diósdon és Pesten "működik", de profi szerelő, és keni-vágja a kínai motyókat.
  • kamaszaki
    #21837
    És szakember nélkül egy ilyet nehéz szétszedni, zsírozni, átnézni, esetleg alkatrészeket cserélni, utánna összerakni? Vagy esetleg nem tud valaki Cegléd közelében (Dél-Pest-megye) ehhez értő embert?
  • Hitman76
    #21836
    Minden kínai fegyvert át kell nézetni használatbavétel elött!!!
  • Sadist
    #21835
    Pont az a baj, hogy a hop-up gumi mindig ugyanúgy csavarja a lövedéket, a fegyverhez viszonyítva felfelé. Ahogy hátrafelé forog a lövedék alul lassabban áramlik a levegő, felül pedig gyorsabban, és a nyomáskülönbség eltéríti. Amikor függőlegesen tartod a fegyvert és jól van beállítva a hop-up, akkor ez a nyomáskülönbség kiegyenlíti a gravitációt. Amint egy kicsit is elfordítod, az erők eredője már valamerre oldalra fog mutatni.
  • kamaszaki
    #21834
    Ha a keleti fronton megveszek egy fegyvert, mennyi esély van arra, hogy cserélni kell benne valamit?
  • bardocz
    #21833
    Basszus, ma rájöttem, hogy nekem KELL egy GBB, ha játékra nem is mennék, akkor is!
  • shatanka
    #21832
    ajaj :D kezdek félni... :D
  • Punker
    #21831
    Ákiék lesznek Dobótéren 9-től, mint mindig a Bormustrán, de te csak vizet ihatsz........
  • shatanka
    #21830
    Milyen koncert?
  • DannyL
    #21829
    Tegnap nekem is sikerült belekeverednem egy szomszédolós buliba Andor barátoméknál.
    Még hogy az öregeink nem tudnak piálni. :D
  • Punker
    #21828
    múlt héten még el akarta adni a csúzliját, mondtam neki inkább az ivással álljon le, eddig bírta........
  • DannyL
    #21827
    Kitalálom, nem egy babazsúrban voltál.
  • Punker
    #21826
    holnapig tisztulj ki, este 9-től van a koncert.
  • shatanka
    #21825
    Na punki berugtam mint a szemét. Nem mesélem el az estém, de annnyi elég, hogy kaptunk egy bónusz, vodka lime kört a Dj-től mert nem hitte, hogy 5 percen belül bepusziljuk a 2,5 liter vodka / lime combót.
    Az egál előtt egy srác a vizipipa után átszúrta egy kitűzővel a száját azért, hogy pircingje legyen. Na most kb enyi. peace...