29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • lac coo
    #28850
    Ragaszd le a szemhéjad szigszalaggal ...!
  • Metalmilitiakid
    #28849
    Igen ezt mindenkitől megkapom, hogy hogy a fenébe nem tudok a másik szememmel kacsintani, de ez van, én már megszoktam, hogy bal kézzel lövök, de ez a probléma most érdekesnek tűnt, ezért rákérdeztem.
  • RoyalPredator
    #28848
    Ha kímélni akarod a gyengébbik kezed (nekem ilyen meg nincs O.o), akkor csak tartsd a szánt, és az erősebbikkel amivel fogod a markolatot, told előre.

    Bal szemes jobb kezes.... EmoSoft?
  • Metalmilitiakid
    #28847
    Nem is terveztem most, csak elgondolkoztam rajta. Igazából nem szar a jobb szemem, bár a bal az kicsit erősebb, hanem az a baj, hogy nem tudok csak a jobb szememmel kacsintani így vagy kétszemes célzás vagy balkéz.
  • shatanka
    #28846
    Ezek szerint szar az egyik szemed, ezért kellene trükközni itt a kézváltásokkal. Mivel elképzelésed sincs, hogy hogyan tudnád használni a fegyvert ezért NE vegyél snipert.

    Legjobban akkor járnál, ha egy AEGre tennél red dotod és használnád jobb kézzel, "jobb" szemmel. ( Agyad összemossa a két szemed képét így a jobb szemednek elég csak a piros pontot látni ha távolabbra homályos azt nem veszed észre a korrekció miatt. )
  • Metalmilitiakid
    #28845
    Úgy értettem, hogy ha bal kézzel tartam a ravasznál a fegyvert és a vállamnak van támasztva, akkor az elől tartó jobb kezemmel kell felhúzni, viszont addig a fegyver súlya húzza lefelé az orrát, aminek ellen kell tartani, ami a fegyvertől függően elég zavaró is lehet.
  • lac coo
    #28844
    no, ezt már nem értem, próbáld ki valahol .
  • Metalmilitiakid
    #28843
    Akkor viszont meg álló helyzetben lehet kényelmetlen a felhúzás, mivel akkor az egész fegyvert a hátuljánál fogva kell tartani.
  • lac coo
    #28842
    Jah, ellenkező kézzel átnyúlva a túloldalra nehéz felhúzni, ott egy komoly rugót kell erővel összenyomni ! az felejtős szerintem....
  • Metalmilitiakid
    #28841
    Igen ezen én is gondolkoztam, hogy melyik kezemmel húznám fel a fegyvert, mert mind a kettővel eltudom képzelni, már ha nem lóg ki hátul nagyon a távcső.
  • lac coo
    #28840
    Hát bal szemmel és jobbról tartva a fegyvert elég izgalmas :)

    Amúgy felhúzni szerintem gond nélkül fel lehet a sutábbik kezeddel is .
  • Metalmilitiakid
    #28839
    Érdeklődő kérdés lenne. Balkezesnek kényelmetlen springes mesterlövészt használni ? (pontosabban nem bal kezes, csak bal szemes vagyok :D)
  • lac coo
    #28838
    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=uZ2SWWDt8Wg
  • RoyalPredator
    #28837
    Ez nagy :D
  • lac coo
    #28836
  • repvez
    #28835
    :D
  • RoyalPredator
    #28834
    Az az Azimouth télen szépen elfagy.
    Törés ellen örök garanciát nem mernek vállalni :)
  • lac coo
    #28833
    Elegem lett a pici stick akksikból, kivezetékeltem, hogy ne legyen mégsem olyan ronda, így oldottam meg :




  • lac coo
    #28832
    Valaki emlékszik még az agyon dicsért azimuth dugattyúkra, amiket kalapáccsal próbáltak szétverni a reklámban ? :)))


  • lac coo
    #28831
    Eladó 8 db Classic Army acél midcap M4 tár, 130 BB-s .
    Lehetőleg egyben , 16 000 Ft-ért ( 2000 / db .) !
    Karcosak, szépek , tökéletesen működnek !

    Csere érdekelhet AS dolgokra !



  • PÜSPÖK
    #28830
    A fullface maszkok hátránya lehet:nem tudsz rendesen célozni vele,nem szellőzik át eléggé.
    a ventillátoros:szemszárazság fordulhat elő.nem a megfelelő időben kapcsolod be, elfelejted,lemerül.
  • RAZOR27
    #28829
    logikusnak tűnik, köszönöm szépen :) A térdvédő (+könyök meg csukóvédő) megis van. Maszkból egy szivacsos fullpofásat (lyukasos lemez a szemnél) néztem meg egy olyat ami plexis ventilátorokkal, ezek között vacilálok, de ezen már egyedül is túlteszem magam =)
  • PÜSPÖK
    #28828
    szia.Az egészséges önkritika bölcs dolog.Arcvédelemre vannak már igen kényelmes arcrácsok.A perforált (lyukacsos)lemezből készült szemvédők is jók,nincs mi párásodjon.A szőtt hálójú szemvédőket messziről kerüld(sensei és társai..)A síma bolti munkavédelmi merev(plexis lencséjű) szemüveg is jó,szabványoknak megfelel.Ne divatosat keress hanem olyat ami minnél kevesebb lehetőséget ad arra hogy a bb bejusson.A jó rögzítés a fejen is fontos hiszen 1 sorozatnál előfordulhat hogy az első 2 bb pont leveri a szemüveget rólad,a többi pedig...(Guarder c4-et használok)
    Első időkben használj térdvédőt.Lehet hogy kinevetnek mert nem biztos hogy dizájnosat vettél.Estem már úgy hogy nem tudtam eldönteni bek**áljak vagy behug**zzak e.A következő játékon már vígan ott volt rajtam 1(pár) .
  • RAZOR27
    #28827
    jó buta geci vagyok :D odaírták hogy bennevan :D nemszóltam :D védő cuccból van valami jó ajánlatotok? kínából hozatom majd a nagyrészét, egyedül a maszk ami jólenne ha minőségi lenne :D
  • RAZOR27
    #28826
    innen ezt, de az egyik legolcsóbb ajánlat, szóval kétlem hogy benne lenne :D és ez úgy átlagban mennyit kóstál meg mennyire van rá szükség?
  • integrity91
    #28825
    Attól függ hol veszed, van ahol bennevan.
  • RAZOR27
    #28824
    A múlthéten volt szerencsém kipróbálni az airsoftot és tetszik a dolog. Ki is néztem már magamnak egy csúzlit (JG g36c 37ropiért) A neten található fegyverekbe bennevan a bevizsgálási költség? valami ilyesmit hallottam, de nemtudom hova tenni a dolgokat hirtelen :D meg jóljönne 1-2 tipp kezdésnek :)
  • PÜSPÖK
    #28823
    Tessék venni a fáradságot és keresni occo kinyai gyártók termékei között.4.3-as hi-capa -hoz szerintem van occoé.
  • lac coo
    #28822
    Mit varrogassak rajta, készen lehet kapni :)
  • RoyalPredator
    #28821
    Miért nem tudsz összedobni egy sima Mollés tokot?
    Dark Tactical átvarja neked, aztán jó.
  • lac coo
    #28820
    Még jó, hogy lehet kapni 112 dollárért !
    Jó lesz a 18 dolcsis Flyye molle tok is, aztán majd szorítok helyet valahol a mellényen ...
  • PÜSPÖK
    #28819
    A google a barátod..1 perc 21mp:
    http://redwolfairsoft.com/redwolf/airsoft/Combat_Gear_Holsters_Blade_Tech_Kydex_WRS_Right_Handed_Duty_Holster_for_Kimber_Desert_Warrior_with_Tek_Lok_Attachment_Foliage_Green.htm

    ez 1 jó fajta NSH játékostárs használ ilyet.remek készülék.Elhiszem hogy drága..

    Ahogy nézem a 4.3-as hi-capa tokok kompatibilisek a típushoz.A külföldi fórumok ajánlása szerint.

  • lac coo
    #28818
    Szerintem az én pisztolyomhoz nincs ilyen tok ....( WE Desert Warrior ...)
  • lac coo
    #28817
    Értem, THX !
  • NoobStalker
    #28816
    2 napos játékon, szinte folyamatosan esett, teljes elázás, bent felejtettem bb a tárakban(g&g 0.25) a 2 hónappal később lévő játékon minden gond nélkül adagoltak és röpültek amerre céloztam :)

  • Punker
    #28815
    olyan gyorsan nem.
  • lac coo
    #28814
    Csak így eszembe jutott: bio BB-vel nincs baj esőben, nem lesz vizes a tárban a mellényben , nem dagad majd szorul meg valahol ?
  • pheaton
    #28813
    Üdvözletem!
    Airsoft nyilt napot tartunk siklóson március 18-án 09:00 tól.
    Várunk minden érdeklődőt. Érdeklődni : Rebel' AIrsoft Team Hungary
  • PÜSPÖK
    #28812
    Nem használok űbermodern szupergreado mellényeket.Ha fűző kell akkor használok valamit a VS Teleshop-tól..:-D
    És a mellényre is rakhatóak.

    http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRTS3wfHqbvT-7maJT6XbA3l8GnQKcurKPxQxEOyMldCXHNp94vPA

    http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQxxmwKgZC4qW7GC9wsS0bOdv1kUItWkmVwhdiJJceKWM1RDq8DSA

    http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTCcz2WjzovbI9n_kFjzStkqHIar7u-Xlm8V5T0NsIj5uM--zMtgw
  • lac coo
    #28811
    Övtok tuti nem jó, mellény miatt hová ...? :)