29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • Mike at home
    #22064
    édesjóistenem

    újabb nácikiképző

    úgy kell ez nekünk

    ellenben érdekesek a youtube tag-ek

    youtube
  • kvitya
    #22063
    Lehet, h azért, mivel senkit nem izgat a mosakodás & magyarázkodás?! :))

    Sanyi: az MP5K ill PDW valóban jobb választás lenne számodra, amennyiben hosszú távra tervezel. Mondjuk rövid távon is... :)
    Az MP5K ill PDW ver3 gearbox-szal rendelkezik, jobb konstrukció, mint az M4 család. A hopup szerkezet átgondoltabb, jobban állítható, fejlettebb. A kiegészítők, optikai v. valós tuning alkatrészek jelentősen nagyobb választékban elérhetőek, mint a Well M4-nél. Épületben előnyösebb a kisebb hossz, ha később további fegyvert-fegyvereket szerzel be, lesz egy jó másodfegyvered melléjük. Eladni szintén könnyebb, ha váltani akarsz vagy épp nem jön be az airsoft.



  • RoyalPredator
    #22062
    Azt hogy miért kaptam, azt természetesen elfelejtik közölni a jónéppel, persze más trágár szavakat unszt se hagynak ki.

    Üdvözöllek a diliházban.
  • PÜSPÖK
    #22061
    lassan azért lejár a bannolása royal-nak..üdvözlök mindenkit..
  • Sanyiw200i
    #22060
    rendben és köszi a tanácsokat!
  • Punker
    #22059
    nekem volt Well R6 M4-em (1 hónapig) max 250 FPS, hihetetlen pontatlan sz@r hopup, csak önmagával kompatibilis belső, csak a saját highcap tárját veszi be (persze az is beszerezhetetlen)

    van most Galaxy MP5k-m, alkatrész bőven van több gyártótól, hopup gumi cserével elég pontos lesz, tár választék kb egy tucat gyártótól, gyárilag 320-330 FPS volt, azt vissza lett véve 260-270 körülire így hihetetlen tűzgyorsasága van, kicsi könnyű épületre vagy medic-et játszani a legjobb!
  • Hitman76
    #22058
    A Well árából vegyél egy használt Galaxy MP5 PDW-t (15000 Ft körül már beszerezhető), az épületharcra ideális, és késöbb is használhatod!!!
  • shatanka
    #22057
    jogos...

    Én még fiatal és zsenge vagyok, vedd enyhítő körülménynek. :) A "komoly" barátnőimet egy kezemen meg tudom számolni. Viszont a többihez, már kellene 1 kis bónusz idő :P
  • Mersant
    #22056
    tesztek
  • Punker
    #22055
    van 1 rakás teszt, cikk direkt azért hogy segítsen a kezdőknek, miért nem olvasod el keresel rá a dolgokra?
  • RoyalPredator
    #22054
    Most kezdjek el erről vitatkozni és pont veled, a viták császárával?
    Frááászt. De jó lenne ha tudnád miről beszélsz.
  • Sanyiw200i
    #22053
    és a well d-94 m4a1 tipusu fegyveről mi a véleményetek mert nekem a fegyver év végéig kel utána lesz ballagási pénzem egy normális fegyvere amugy épületbe játszunk tehát nem nagy távolságra kellene
  • Sanyiw200i
    #22052
    Sanyiw200i és handsomebeast egy és ugyan az bocsi de 2x regisztráltam mert elfelejtetem a jelszavam még 1x bocs
  • Sanyiw200i
    #22051
    Azért szánalom hogy mi lett ebből csak egy fegyvert akartam megkérdezni hogy kezdésnek jó e és érdemes megvenni de ti meg elkezditek fikázni egymást :S nem tom szerintem egy airsoft fórumnak nem erről kéne szólnia.
  • MuldR
    #22050
    "Van nőd wazze ?!?!"
    A parkapcsolat es a no nem ugyanaz. Pont ma kene ezt tudni. :)
  • Hitman76
    #22049
    "Én mindig igyekszem a tudásomnak megfelelően, kereket és korrekten válaszolni."

    Már amikor nem ordas nagy marhaságokat írogatsz?

    "S.z.á.n.a.l.o.m. jobb ha nem is mondok semmit mert akkor lennék hülye.:D"

    Eleddig három fórumról banoltak ki téged kisebb-nagyobb időre, mert nem tudsz viselkedni. Ezért furcsán hangzik ez a szádból (vö. furcsán néz ki álltalad leírva)!!! Ennek fényében ki is a szánalmas???
  • shatanka
    #22048
    Royal párkapcsolatban élsz?
    ( Fogalmazhattam volna úgy is, hogy : "Van nőd wazze ?!?!" ,de az olyan snassz lett volna. )
  • RoyalPredator
    #22047
    Ezért kell belesétálni a csaptába hogy örüljön;)
  • mstummer
    #22046
    Ezt a vicces alreget XD Komolyan a nap vicce bárki is csinálta :D
  • Sadist
    #22045
    Én úgy hallottam, hogy az RTL, TV2, Cool, AXN és a többi csatorna is képes sorozat leadására.
  • Mersant
    #22044
  • RoyalPredator
    #22043
    Második tányéromat teszem tönkre miattad!;)

    Most mond meg mit mondhassak erre:D
    S.z.á.n.a.l.o.m. jobb ha nem is mondok semmit mert akkor lennék hülye.:D
    leekspin.com neked.
  • Mersant
    #22042
    remlik: sik hulye vagy de okosnak hiszed magad...
  • RoyalPredator
    #22041
    Kedves Handsomebeast.

    Először is, köszönöm a bizalmad. Én mindig igyekszem a tudásomnak megfelelően, kereket és korrekten válaszolni. Annak ellenére, hogy mások csak a "pfff lol omfgrotflmao" féle üzeneteket képesek benyögni.

    Igazából itt tényleg nagy a "gyerekeskedés", mivel pl az én szavaimat állandóan kiforgatják, és akkora baromságokat írnak rólam, amiket én visszahallok, hogy multkoris hátralöktem magam hogy kalimpálhassak röhögés közben és levertem a tányért az asztalról.

    Szóval: A fegyver amit linkeltél, az nemis igazán airsoft, az csak egy gyerekjáték. JG illetve CYMA márkák között érdemes választanod, de nanak megvan az ára, úgy 30k, használtan 20k+, újonnan 30-40k körül.
    Ezek AEG-k, azaz elektromosak és sorozatleadásra is képesek, akkumlátorral működnek amit töltögetned kell.
    Azzal amit te kinéztél, nemigazán fogsz tudni játszani, ezt harvypoker jól elmondta.
    Vagy 2x gyorsabban és 2-3x messzebbre hordanak ezek a fegyverek, mint a fröccsöntött gyerekjátékok. Nem is igazán kell ezt taglalni.


    "A Föld IQ szintje állandó, csak mi vagyunk egyre többen"
    Rémlik valami, Mersant és Kisendre?
  • DummyBoy
    #22040
    Nos, erre egyetlen frappáns válasz jut eszembe hirtelen ...

    OMFGROTFLMAO ...
  • Punker
    #22039
    játék végén mindig 1-es lövéssel feszteleníteni alap dolog.
  • harvypoker
    #22038
    hamar van valami amit nemszabad ugyhagyni aza rugo
    mondjuk en megjatszottam azt hogy a gyarilag 400 FPS JG AUGal nyomtam egy sorozatot majd par orara ugyhagytam és utanna fesztelenitettem, sikerult is levinni 375-380 kore de ez sem ajanlatos mivel erosen terheli a gearbox elejet (gyorsan kellett és nemvolt itthon kisebb rugo :D )
  • Punker
    #22037
    2008 februárjában hopup-oltuk be a G3-asom és lőttük össze a reddottal (szélvédett zárt helyen) maga a fegyver 2007 szeptembere óta nem volt megbontva, előző hétvégi több napos játékon 0 eltérést tapasztaltam a hopup hatásban az eredetihez képest, jól behopolt fegyvert nem szokás piszkálni, természetesen ez nem vonatkozik a régebbi M4/M16-okra amik 10-20 lövés után már elállítódnak.
  • Mersant
    #22036
    hat ezen jot rohogtem....:))) azt hiszem jol ellesztek 2en egymassal, ket nagyokos :D
  • handsomebeast
    #22035
    bocs harvypoker
    csak az első komented az olyan gyerekesnek tűnt ezért mondtam de miután elmagyaráztad látam hogy hülyeséget írtam még 1x bocs
  • Kisendre
    #22034
    Úristen...
  • handsomebeast
    #22033
    ja és inkáb R.O.Y.A.L-t kérdezném mert látom hogy neki van tapasztalata és nem olyan gyerekkes mint egyesek
  • harvypoker
    #22032
    mondjuk a Lövedék kezdősebessége: 160 fps (0,2 BB) szerintem még poloba se erezne meg az ember 5 méter utan :D
    sajnos ez egy kicsit dragabb sport esetleg 15-20ért mar hasznalt Cyma AK t vagy mondjuk MP5k t belehet szerezni
  • handsomebeast
    #22031
    KEzdésnek!! amugy me van 6000 ft om és megmagyaráznád miért nem jó???
  • harvypoker
    #22030
    5 éves kor alatt mindenkeppen :D:D:D
    Cyma, JG márká és 30k HUF korul keresgelj
  • handsomebeast
    #22029
    sziasztok szerintetek ez a fegyver jó kezdésnek? előre is köszi! link: http://www.boltamarson.com/Product.aspx?ProductID=4755
  • RoyalPredator
    #22028
    Akkor butaság, nekem így mondta jópár ember. Ez van. Sry.
  • shatanka
    #22027
    Hopupot meg engedd fel amikor otthon tartod és nem játszol vele, mert meggyengül a gumi azátn vehetsz újat. <--- butaság
  • RoyalPredator
    #22026
    Őszintén? ott a hiba hogy "kb nyaktajra celoztam"
    Kurvagyorsan felejtsd el!! Célozz testre, combra, vagy karra.
    Hopupot meg engedd fel amikor otthon tartod és nem játszol vele, mert meggyengül a gumi azátn vehetsz újat.
  • harvypoker
    #22025
    hát igen nekem gyakorlatilag a piros roppalya volt bar nemtom mennyi plusszt ad a zoldhoz képest(bár végules eleg ha az ember felfele tartja a puskat akkor is messzebb repul :) )