29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • MuldR
    #22104
    Kocsival lehet?:)
  • lac coo
    #22103
    Szerintem nem , egész egyszerűen csak a töltő áramot növeli a cellabeállítás, márpedig a 14 V nem árt egy 3300 mAh-10.8 V-os aksinak.
    Kicsit olvasgattam az akku FAQ-t és megpróbáltam értelmezni.
  • Punker
    #22102
    na ki jön?
  • makker25
    #22101
    Ronaldinho luxusvillája: így él egy futballsztár
  • RoyalPredator
    #22100
    Csak INDEXet neeee X_X
  • MuldR
    #22099
    Lehet, a polcodat nem indexeli a google? :)
  • Punker
    #22098
    pedig itt van a polcomon :D
  • kamaszaki
    #22097
    Hát, nem tudom. OMNI 7104-ról nem tud a google.
  • Punker
    #22096
    én nem vennék kisütés nélküli töltőt.

    OMNI 7104-est keress, 500 vagy 1000 mA, állítható cellaszám, kisütés full automata.
  • kamaszaki
    #22095
    Hát jó, kísérletezni nem akarok, ezért megveszem ezt. Köszi a segítséget!
  • DannyL
    #22094
    A te 1500-as akksidat én 300-al tölteném, az 5 óra töltési idő.
    De a cellák számát vajon hogy állapítja meg ez műszer, automatikusan?
  • DannyL
    #22093
    Mondjuk az akksi teljesítményéből és a töltőáram nagyságából ki tudod számolni kb. hány óra kell neki, aztán úgyis átkapcsol csepptöltésre ha kész. Akár jó is lehet, csak számomra nem logikus ez az órás megoldás.
  • DannyL
    #22092
    Ezen nem tudom hogyan állítják be a cella számot, ezen időzítő van.


    Én keresném inább a másikat egy másik boltban.
  • DannyL
    #22091
    Nézd meg másik boltban esetleg, google segít találni.
    A másik linkelt típust nem ismerem pontosan, elvileg nagyon hasonló.
    A lényeg az lenne, hogy tudjon 300mA-el vagy annál lassabban is tölteni.
  • kamaszaki
    #22090
    Vagyis nem, mert el van fogyva. Ez ugyan azt tudja, nem?
  • kamaszaki
    #22089
    Köszi! Már rendelem is.
  • DannyL
    #22088
    EZT ajánlom ha az akksi NiMh vagy NiCD.
  • kamaszaki
    #22087
    Most lesz egy nagyon hülye kérdés. 7cellás, 8,4v-os, 1500mha-es akksihoz milyen tőltőt vegyek? Mik legyenek a tőltő paraméterei?
  • shatanka
    #22086
    A 10 cellás beálllítással kb 2-3x fellehet tölteni szerintem az aksit, de utána dobhatod ki a kukába, mert egyszerűen kifinganak a cellák.
  • lac coo
    #22085
    De miért annyira számít az a néhány votlnyi töltőáram ...?
  • Punker
    #22084
    akkor azzal sehogy.....
  • lac coo
    #22083
    9 cellás aksit hogyan töltsek az Omnival, ott csak 8 illetve 10 cella van lehetőségként?
  • mstummer
    #22082
    Nem csak kicsit járnak/jártak oda, állítólag rendesen kiépített terület.

    Kedves Royal a mai Kisalföld újságban egy cikk olvasható az említett csoport vezetőjével,aki részben megerősíti a dolgokat(kivéve a németek jelenlétét)... ennyit a pletykáról.Tudod a legtöbb pletykának azért van valóságalapja.De tudod mit, rossz szót használtam. Kíváncsi lennék mit reagáltál volna arra ha azt írom a "pletykát" helyett hogy "híreket".
  • RoyalPredator
    #22081
    "pletykát"...
  • bardocz
    #22080
    Jajj ne, nácikat képeznek, akik majd koncentrálós táborokat építenek meg átveszik a hatalmat! NEEEEE[mint a filmekben]
  • Sadist
    #22079
    Mármint az a része nem kamu, hogy tényleg neonácik mentek oda puffogtatni egy kicsit?
  • mstummer
    #22078
    Az egészről annyit hogy nem kamu a dolog. A környéken lakom, és már 1-2 éve hallottam pletykát erről a dologról.
    És a legcsúnyább az egészben hogy pont az adott falu mellett szoktak normális airsoftosok is játszani. Kb eddig....
  • lac coo
    #22077
    OK.
  • Hitman76
    #22076
    Ilyenkor nyugodtan szólhatsz valamelyik Moderátornak vagy Adminnak! Néha előfordul, hogy átsiklunk valami felett, ezért jó ha a userek felhívják a figyelmet a hasonló esetekben!
  • lac coo
    #22075
    Mondjuk én legnagyobb megrökönyödésemre a Sofair forumon is láttam az eladó cuccok között német géppisztolyt egy ember kezében aki valamely náci könyv előtt feszít ... :)))))
    Persze ez nem a forum hibája , mielőtt leoltotok ....

    Sokkal nagyobb probléma, amikor járókelőkre, hajléktalanokra lövöldöznek Airsoft fegyverrel, és egyre több a hasonló eset .
  • Hitman76
    #22074
    "nem járni zsebnácik közé játszani, nem rajzolgatni horogkereszteket.....
    "

    Touché!!!
  • RoyalPredator
    #22073
    De, én rájuk haragszom perpill mert ők vesznek át ijeneket. Csúnya dolog.
    Mike, te indexxesssssvagy?....:)

    "Ejtsük".
  • Punker
    #22072
    megtaláltak egy 3 éves videót hurrá.....

    kussban kell maradni, nem járni zsebnácik közé játszani, nem rajzolgatni horogkereszteket.....

    ejtsük a témát, nem a mi dolgunk.
  • bardocz
    #22071
    Épp időben adtam el a csúzlimat :D
  • Mike at home
    #22070
    és ugyan kattints már rá, a youtube-os linkre
    az nem az indexé

    "Bükki portya 2007
    Category: People & Blogs

    Tags: mna vte magyar nemzeti arcvonal vándorsólyom sólyomtábor katona katonaság győrkös hungarizmus szálasi "
  • Mike at home
    #22069
    az index nem mondott semmit, csak átvett egy hírt
    nem az indexre kell haragudni
  • MuldR
    #22068
    Nem kell semmit csinalni. Majd ez is elul mint a tobbi.

    Amugy sem tudnal megnyerni egy sajtopert, mert a jutyub videon ottvan a hungarizmus es szalasi tag.
  • RoyalPredator
    #22067
    Index.hu -tól ne is várjunk mást, de szerintem fel kéne lépnünk valamijen módon az Index.hu és a hozzájuk hasonló lapok ellen, mert tényleg a naívitást csúnyán kihasználva próbálnak a sportnak ártani.
  • kvitya
    #22066
    Ezért kell kínosan ügyelnünk a jogkövető magatartásra és arra, h véletlenül se moshassanak össze minket a neonácikkal.

    Mondjuk egyáltalán nem dob fel, h a hazai airsoftos közösséget, mely minden vallási, etnikai, faji megkülönböztetést elítél simán megszivat pár lemeroggyant és potenciálisan a hobbynk betiltását kóstolgatja. Ismerve a magyar jogalkotást, egyre közelebb érzem, h betiltsák eme nemzetközileg elismert sportot pár baromarcú miatt - hisz tiltani mindig egyszerűbb, pláne olyan dolgot, amit a jogalkotó ki sem betűzni...
  • RoyalPredator
    #22065
    Isteneeeem. Jáj. Index...