29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • RoyalPredator
    #22184
    Beleszámoltam. Pedig ez +d-s gagyiság.
  • lac coo
    #22183
    Google + 2 másodperc .....

    De ha rászánok 10 percet megvan az 50 ! ;)
  • RoyalPredator
    #22182
    Mondom, A google motorja már koránsem megbízható.
    Nézzük csak:
    OLD AK-47
    Legjobb esetben is csak 2 megviselt AK-t találtam a 20 oldalon.
    RUST AK-47
    Itt 1 illetve nagyonnagy jóindulattal 3.

    Én Igazán megviseltet keresek. Keményen rozsdás, szétkopott, etc.

    Sorry, de a "Google a barátod" féle hszkre allergiás vagyok.
  • lac coo
    #22181
    Hát pedig én így szoktam képet keresni, 10 perc alatt tuti találsz legalább 50 db használhatót !
  • RoyalPredator
    #22180
    Nem véletlen Kértem.
    Mivel google motorját nagyoncsúnyán kihasználják, és manapság már a kidobott linkek 30% fake, maradékból legalább 20% Szimplán nem az amiről szó van.
  • lac coo
    #22179
    google:
    Old AK47,
    rust AK 47 ,
    stb ....
  • RoyalPredator
    #22178
    Vki berkana nekem pár rozsdás és keményen megviselt AK képet plz? =)
  • Hitman76
    #22177
    Ne aggódj, figyelünk!



  • DannyL
    #22176
    Nézd meg a kiömlő szelep szimeringeket is.
  • Meteora4
    #22175
    Hello

    Van nekem egy ASG STI Lawman és van valami a gáz adagolóval(szerintem) és valamikor 3-3és fél tárat is ki lehet lőni de valamikor meg 10bb:(.Ami a töltőnél van tömítés azt megnéztem és jó.2009. 09. 11.-én lett véve boltból. Ha valaki találkozott ilyen problémával akkor az PLS!!!! ÍRJON!!!!!!!!!!!Előre is köszi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • lac coo
    #22174
    Egy csicsás vasdarab! :D Egy annak látszó tárgy !
    De ne kezdjük megint, ha szerinted a hangtompító nem az akkor ez sem ...
  • MuldR
    #22173
    +n
  • Punker
    #22172
    vas kivéve mikor spiáter? :D
  • MuldR
    #22171
    Az en M16A2-omben es M4 Commandomba is van.
  • MuldR
    #22170
    De abban is elsutobillentyu van :)
  • Hitman76
    #22169
    "( Mondjuk gázvisszavezető továbbra sincs egy AEG-n !"

    Akkor ez szerinted micsoda:



  • lac coo
    #22168
    Ami sokat tud lőni az mind géppuska ! :))))))Minek ezt bonyolítani ? :DDD
  • Punker
    #22167
    bizony bizony az öregek tudtak valamit :D

    http://kalasnyikov.hu/dokumentumok/amd-65-manual.pdf

    http://kalasnyikov.hu/dokumentumok/akm-63manual.pdf
  • lac coo
    #22166
  • MuldR
    #22165
    AKM geppisztoly !!!!!
    AAAA, hat nem is tudom milyen buntetest erdemelsz!! :)
  • Punker
    #22164
    bizony ravasz, ahogy anno az AKM és társai is még géppisztoly volt, tudod még a Hitman előtti időkben
  • MuldR
    #22163
    "ravasz" ????!!!????!!!
    EBR-t azonnal!!!
    neno-neno-neno! :)
  • Punker
    #22162
    mellőzd plz a többes számot, mert pl nekem fingom nincs az egészről, tudom melyik az eleje - vége a csúzlinak és hogy hol a ravasz.
  • lac coo
    #22161
    Egyetértek....
  • lac coo
    #22160
    Persze lecsaptatok, majd meg született a megoldás ,egy megfelelő topik ahol meg lehet kérdezni mi micsoda.
    ( Mondjuk gázvisszavezető továbbra sincs egy AEG-n ! .)
    Rosszul is aludtatok volna, ha kihagyjátok a leoltós részt !:)))

    És ha már szabadság: miért is lenne az baj, ha valakit nem érdekel mi az a visszafelé néző cső alakú bizbaz az AK tetjén ? Valóban imádjátok a lecsapós részeket, rögtön észreveszitek ha alkalom van, pedig ha belegondolsz semmi szükség rá, hogy tudja...amíg jól fut és kiszed egy nap 20 embert!
  • Punker
    #22159
    mindig csak ravaszkodsz.....
  • Hitman76
    #22158
    És ezzel mi a bajod?
    Vezessük be a "Gondolatrendőrséget", és ne engedjük senkinek hogy véleményt nyilvánítson? Maradva az általad említett példánál, ha nem tetszik egy lefestett AK, miért is nem tegyem szóvá? Kötelező minden feltett fotóra azt mondanom, hogy: Jaaaaaajj de szééééép ez a fegyveeeer! Ha ocsmány akkor azt fogom mondani, hogy: Bátyja ez egy ocsmányság!
    Aki pedig lusta vagy csak szimplán igénytelen egy technikai hobbi szakkifejezéseit elsajátítani, arra "lecsap" az EBR! Ez egy ilyen bicikli!
  • kvitya
    #22157
    Lehet, h ideje egyet hátralépni és elgondolkozni: "kell-e nekem ez a vita?" :)

    Sokan nem szeretik a softairt és mégis használják. Van, aki be meri vállalni, van, aki gyáva még erre is. Nagyjából semmi jelentősége sincs, nem hiszem, h bárki, aki ott önként, saját szabadidejéből és saját költségére társadalmi munkázik, emiatt ne tudna aludni.
    Az ottani közösség zártabb, valamilyen szinten ez szükségszerű is, ha egy tematikus, félig-meddig szakmai fórumot akarsz csinálni. Nagyon kevés arc lett kicsapva onnan, jó részük azért, mert zsebnáci, kisebb részük pedig azért, mert tönkre akarta tenni a fórumot, páran fenyegetőzés miatt, illetve csalásért.
    Persze, eme arcok megtalálták-létrehozták a saját közösségüket, és mélyen hallgatnak arról, miért is lettek "nemkívánatosak", a szardobálás pedig azóta is megy. Különösebben ez sem izgat, mindenkinek szíve joga, h milyen képet alakít ki magáról és ez mennyire mond ellent a saját értékrendjének.
    Az alternatív fórumokból a softair még profitált is, az "elnyomó s mélyen megvetett" közösség helyett sokan oda csapódtak, így könnyítve a munkánkat.

    Összegezve: mindannyian elférünk a Nap alatt, hülyeség ezen filozofálni, ki-miért-milyen fórumot látogat. Nulla a jelentősége.
    Van egy közös hobbynk, dolgozzunk azon, h amikor kimegyünk komolyan & vérprofin játszani, mindenki jól szórakozzon és nyerjen azzal, h kijön velünk. A többi csak vakrizsa.

    Szerintem
  • lac coo
    #22156
    Szabadon elmondhatja, legfeljebb kap rögtön 5 privit ! :)))))
    És nem ítélkezem csak véleményem van ! :)
  • Hitman76
    #22155
    "És persze ez az "el lehet menni, nem kötelező ..." dolog büszkeséggel tölt el titeket ! ? :))))"

    Nem ez a száraz tény!
    Büszkeséggel az tölt el, hogy a bírálok nagy részével ellentétben mi teszünk is a közösségért! Oktató játékokat szervezünk, kipurgáljuk a zsebnácikat, többen közöttünk időt s energiát nem kímélve pályákat tartanak fent, és rendszeresen karban is tartják azt, stb.
    Ha te is fektetsz majd energiát a közösségbe, szervezel játékokat, jársz pályát takarítani nyakig a mocsokban stb. , akkor majd másképp látod a dolgokat! De amíg nem tettél le semmit az asztalra, addig azt gondolom nincs jogod ítélkezni!!!

    Az Adás-vétel témában azt is figyelembe kell venni, hogy sajnálatos módon néha nem a staff mondja ki az utolsó szót. Én a magam részéről pl. simán engedném a házilagosan gyártott tuningalkatrészek árusítását, de a tulajdonos nem így gondolkozik.

    "Én nem oltok le senkit mert átfest egy AK-t, nem írom le egymás után ötven hsz-be, hogy Goooogle! , nem oltok le senkit mert nem tudja hogy neveznek egy pöcköt a fegyverén...ezért nem vagyok közétek való ! :)"

    Pár érzékeny lelkületű ember miatt nem fogom - és mások sem fogják - cenzúrázni a gondolataikat! A softair-en is - mint más fórumokon - mindenki szabadon elmondhatja a véleményét, ha nem ütközik az írott és az íratlan szabályokba!!! Ennyi!
  • lac coo
    #22154
    És hogy valami témába vágó is legyen...
    Talán rendeződik a helyzet melóhelyen, lesz időm végre normális játkokra járogatni, nincs infotok oktató játék lesz-e valahol a közeljövőben, tervben van-e valahol ?
  • lac coo
    #22153
    Ááááá tudtam, hogy ebből megint adok-.kapok lesz ! :DDDD
    Kicsit görbe az a tükör...néha ...! ;)
  • lac coo
    #22152
    Jó, maradjunk ebben ...!
  • shatanka
    #22151
    Örök igazságok:
    - Ha belevicsorogsz a tükörbe akkor az visszavicsorog rád.
    - Kutyából nem lesz szalonna.

    " Biztos nem vagytok Ti rossz emberek, csak ilyenek vagytok el kell fogadni ha ti nem teszitek ezt mással...." Ha itt ilyeneket irsz róluk, akkor mit vársz, hogy állnak hozzád?

  • lac coo
    #22150
    És persze ez az "el lehet menni, nem kötelező ..." dolog büszkséggel tölt el titeket ! ? :))))

    Én nem oltok le senkit mert átfest egy AK-t, nem írom le egymás után ötven hsz-be, hogy Goooogle! , nem oltok le senkit mert nem tudja hogy neveznek egy pöcköt a fegyverén...ezért nem vagyok közétek való ! :)

    Ezért is nem járok oda, csak mikor dolog van...
    Remélem ez senkit nem bánt, és azért tudunk majd normálisan együtt játszani, ha úgy hozza a sors !
  • Punker
    #22149
    több ezer hirdetés van, nem tudunk mindig mindent ellenőrizni
  • lac coo
    #22148
    Dino és Beszerző hírdeti, de miattam ne töröljétek, hasznos dolgok maradniuk kell ! :)

    Csak hát volt már olcsó BB-t áruló hsz kitakarítva 5 perc alatt üzletszerű mivolta miatt, felírni nem volt időm ....

    De igazán nem akarok én ezzel foglakozni, nem zavar csak az igazságérzetem mondatja velem.Megtanultam , ilyen a Sofair, társalogni nem járok oda, csak ha valami dolgom van ott , ennyi .
  • Hitman76
    #22147
    Ilyenkor szoktam megkérdezni: Ha olyan szar a softair, mit keresel még mindig ott?

    "Biztos nem vagytok Ti rossz emberek, csak ilyenek vagytok el kell fogadni ha ti nem teszitek ezt mással...."

    Azt felejtik el sokan, hogy nem kötelező a softair.hu köré szerveződött közösség tagjának lenni! Azonban ha mégis oda akar valaki tartozni, neki kell alkalmazkodni nem pedig nekünk!!! Ez egy szűk réteg, és kgc távozása óta nem törekedik senki az "országos vezérfórumvagymiatököm" címre. Van már pár alternatíva, át lehet szokni más fórumokra, közösségekbe!
  • Punker
    #22146
    linket.....
  • lac coo
    #22145
    Aha, a felvarrós hírdetés és a fém H-lenyomó talán nem üzletszerű ???