29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • Punker
    #22224
    "WWIIOnline az egyetlen igazi háború szimulátor..."
  • DummyBoy
    #22223
    Nos, lehet nem a COD-ok felé kell keresgetni :)

    OPF, ArmA, ArmA II, és most jön majd az OPF 2 is lassan ...
  • Punker
    #22222
    hát sok mindent nem újítottak....
  • RoyalPredator
    #22221
    El kell fogadni, hogy igazán realisztikus Katonai FPS egy jódarabig nem lesz a piacon. Valahogy az arcade mindig belepiszkál a témába.
    Bár COD4ben ezt a scriptelés bajt annyira nem lehetett érzékelni, csak ott ahol el kell érni a kivonási pontot a Backlocban, a két épületen keresztül áthaladva ahol a legnagyobb tűzharc volt.
    Mondom, COD4 MW2 majd jobblesz, de az még mindig nem a legszebb.

    A besülést csak én hiányolom?:D
  • efti
    #22220
    Cod4 es Cod5 is bejott, bar az 5ben valahogy kisse fajdalmasabb volt a scripteltseg. Szinte felesleges is loni az ellent, ha haladsz, akkor a tobbiek megoldjak a lovoldozest, ha meg megallsz es lovoldozol, akkor csak a vegtelen ellenfellel kell szembenezni. Kulonosen fajt a Cod5ben az utolso jelenet az amcsi oldalon, ahol tartani kell az udvart a vegtelen ellenfellel szemben, amit a leghatekonyabban, a vegtelen mortar loszeresladabol lehetett megoldani
  • Hitman76
    #22219
    Bizonyára nem sok real steel-t láttál képen, vagy fogtál a kezedben, azért tetszik az a förmedvény!
  • Meteora4
    #22218
    Nem is torz. Szerintem jól néz ki nagggyon.
  • Punker
    #22217
    használd a valódi nevét JG torzizé :D
  • Meteora4
    #22216
    van itt valakinek ACM JG SVD Dragunov?????????
  • RoyalPredator
    #22215
    COD5 már témájában erőltetett szerintem. Bár egyedi, és próbáltak a 2. Vhhoz visszatérni, mégiscsak, hamár jungelt akartak, csináltka volna egy vietnámi FPSt, azokból nagyonkevés van...
    COD4 zseniális. Modern Warfare 2 jön hamarosan, Gyááááh:P
  • shatanka
    #22214
    telefonszámot mellékelj nekem privátba :)
  • MuldR
    #22213
    Nyomtam azt is, de Cod4 jobb. csernobil rulez :)
  • Punker
    #22212
    CoD5-öt próbáld ki, a lángszóró jóóóóó :D
  • MuldR
    #22211
    Asszem a meccs alatt jot fogok COD4-ezni. Vagy Hellgate london, meg eldontom. Legalabb nem latok egy csufos vereseget :P
  • Punker
    #22210
    egerben még nem láttam senkit akinek be van kötve, de van több kocsma is, ki kell használni :D
  • MuldR
    #22209
    Ja, meccs, amit nem kozvetit csak a digi. Annak meg a kabele 1km-re van tolunk. :P
  • Punker
    #22208
    zülöt banda, ma este fröccsöt kell inni focimeccshez, sose lesz belőletek ember.....
  • praksi
    #22207
    ma pont Gagyimamival megyek sörözni; ha gondolod csatlakozhatsz :-)
  • shatanka
    #22206
    Praksi megyünk ma egyet sörözni? :D Mert 6-8 gyarapítom a Mik-mak előadást utána szabad vagyok :D
  • praksi
    #22205
    höhö, BME-s sorstárs :D
  • DummyBoy
    #22204
    Nos igen, kellett neked tudatlanságodban botorságokat kérdezni a "professzionális" szakértőktől ...

    Én is úúúúgy szeretem az ilyet ... de sajnos az ilyen "prók" az élet minden területén megtalálhatóak ...

    Anno új gépet akartam venni, és mivel akkor jelentek meg a 400MHz-es DDR memek, gondoltam, ha már lúd, legyen köveér, bevásárlok ...

    Hetekig nyomoztam a neten, olvasgattam a rivjúkat, mire sikerült eldönteni mi legyen ...

    Be is mentem a helyi számtech boltba, ahol 2-3 fiatalabb kolléga (Pró-ájtís mind ...) taglalt valami Csé meccset ... Egyikük volt valszeg az eladó ... Mondom, kellene nekem xyzkk alaplap és 2x 512 DDR400-as mem ...

    Rámnéz mindenki ... kitörő röhögés, 5 percig mutogattak rám, hogy mekkora láma vagyok, hisz olyan még nincs is, meg se jelent, ésatöbbi, viccelődtek és röhögtek ...

    Erre levettem a srác elől az asztalról az árlistát, odafordítottam nekik, az oldal felső egyharmadán 72-es Bold Arial-al ott virít:

    "Újdonsááááág! 400MHz-es DDR memóriák és xyzkk alaplap érkezett!!!"
  • RoyalPredator
    #22203
    Hitman viccét értem, de a tiédet nem.
    CQB 500 kísértethajón?
    Bár egy COD4-féle, nemelsüjjedőset lehet érdemes lenne:D
    ELIT nagyon.
  • simaz
    #22202
    Visszaállással kicsit gondban lennénk.
  • Hitman76
    #22201
    Az igazán vicces itt lenne CQB-t játszani! Persze szigorúan bio bb-vel!
  • Punker
    #22200
    vicces lenne 1 ilyen CQB :D
  • bardocz
    #22199
    Szerintem meg sima RPG, a vak is észreveszi a találatot. És a bent ülőknek sem kell kiabálnia, hogy megvoooolt.
  • RoyalPredator
    #22198
    Jármű kilövésére talán egy paintball golyós RPG szerűség lenne a legjobb.
  • lac coo
    #22197
  • shatanka
    #22196
    Éppen a BME mechatronikai mérnökeit gyarapítom.
    A mai napra meghirdették a sportnapot. Ami abból ált, hogy különböző programok közül tudtál választani. Csekkolom a listát, egyszerre csak fentakad a tekintetem "lasertag" szón. Mondom király tök fasza menjünk gyerünk marha jó lesz, úgy is ki akartam próbálni.

    A másnaptól fáradtan, de töretlen lelkesedéssel bemegyünk a BME sportelepére. Marha nagy tömeg tolongás a laser tag körül. Már furcsa volt játék közben, hogy valahogy olyan randomra álnak ki az emberkék... Na de gyerünk go. :)

    Fegyverek kiosztása, érzékelő megkapása ezaz.

    Igen red-dot van a tetején. Oksa nézzünk bele... vagy is csak néznék, mert az elem az jóformán halott így kb semmire, se használható. Ilyen apróság nem zavarja azt aki egri boron nevelkedett. Kezdjünk.
    Gyorsan előrefutás be fedezék mögé, fej fegyver ki jobbra és figyelni. Első "áldozat" 15 méterre, feje kint lövés. Fegyver felmordul és rázkódik. ( a rázkódás jó dolog lenne, de valahogy nem sikerült jól megtervezni. A samsung mobilom jobban rángatja a kezem amikor csörög... ) És akkor első meglepetés. Lövöm a srác fejét. Semmi hatás. Akor gyerünk lőjünk többet. Igen kilőttem egy "virtuális" tárat. Semmi hatás. Tárazás újra. Felhúzókar felhúz és várás 3mp mulva újratárazott elméletileg. Most a gyakorlatban ez úgy nézett ki, hogy kb fél percet szoptam mire sikerült működésre birni. Egyszer csak valaki lelő. Nem részletezema második kört, de az is valami hasonló volt.

    Értetlenül állunk a pálya szélén, beszélgetünk. Megbeszéltük, hogy kb fingunk se volt arról, hogy mikor található el az ember mikor nem.

    A tulaj srác "full katonaiban" Bakancs, angol dpm nadrág, fekete polo mondja, hogy célozni is kellett volna, mert 60 m-re elvisz. Mondtam neki, hogy kicsit furcsa mert airsoftba látom, ha eltaláltam és akkor boldogság. Az airsoft szar, ott elég sorozatot lőni és korrigálni az összes magyarországi airsoft versenyen ezt csinálják. A lasertagba nem elég lőni célozni is kell! Miután közöltem, hogy airsoftba nincs verseny csak játék meglepődött. De hát látszik rajtam airsoftot is cska 4 haverral játszuk a kert végében.

    És akkor innentől nem győztem kamillázni a meglepetésektől:
    - Mondja, hogy csak a "mesterlövész puskán " ( ugyanolyan mint a többi csak van rajta egy távcső" maga a távcső 25 000 ft. Mondom jól átkurtak, mert az egy tasco 3-9 40 távcső kb 5-6 ezer ft utánad vágják kis kinai barátaink.
    - A tapasztalt játékosoktól is tanultam újat. Megmutatták, hogy hogyan kell a red-dotot használni. Bal szem becsuk és jobb szem rácuppan a dotra. Amikor megkérdeztem hogy miért nem 2 szemmel használják, megkaptam, hogy látszik amatőr vagy a témában a profik így csinálják.
    - A fegyver elejére fel volt fogatva 3 db ris panel. Megkérdeztem poéntból, hogy az mi... - Nem tudod? Kezdő ! Ott kell fogni a fegyvert.



    Összegezve a laser tag biztos jó játék, de valahogy nincs megoldva rendesen a találatjelzés, fegyverek lőtávja illetve működése. Talán járművek kilövésére lehetne használni egy ilyen rendszert, de szerintem ott is előjönnének ezek a hibák...
  • Punker
    #22195
    lol mekkor a poén
  • MuldR
    #22194
    www-vel megy. Amugy vicces, merta cybergun.hu ki van tiltva a proxybol. Weapons category. :P
  • Punker
    #22193
    használd ezt:

    http://www.cybergun.hu/forum/index.php tudom szégyen.....de működik.
  • MuldR
    #22192
    fakk, eddig ment www nelkul is. igy tenyleg bejon. :P
  • simaz
    #22191
    www kell elé.
  • RoyalPredator
    #22190
    kivételesen nem x)
  • MuldR
    #22189
    softairt meghaxoltak? Az e-pgae.hu-ra iranyit at.
    WTF?
  • praksi
    #22188
    Falling Star milyen volt? :-)
  • RoyalPredator
    #22187
    Nem, nem vettem a fáradságot
    Széééép mostmár látom. Kössziii.
    Na vagy 2 év mulva így fog kinézni az AK-m x)
  • lac coo
    #22186
    Ja...értem már!

    Vetted egyáltalán a fáradságot, hogy lejjebb görgesd a lapot amit linkeltem ???
    Ez miért gagyiság, mi a fene kéne ?:

  • lac coo
    #22185
    Mi van ? :DDDD