29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • Punker
    #22264
    megvetted sebésztől? én is pályáztam rá.
  • lac coo
    #22263
    Ha minden jól megy , a házhoz áll egy új mellény, Guarder Recon West ...
    Egy kérdés : nem zavaró a mellény viszonylag vaskos vállpántja hátizsákkal együtt használva ?

    THX !
  • lac coo
    #22262
    Uhh.....Látom.Sajnálom!
  • ToMy_
    #22261
    elindult, augusztus 25-i állapot szerint...
  • lac coo
    #22260
    Tényleg, köszi !
  • Punker
    #22259
    vadkan fórumon tudsz írni sebésznek.

    katt
  • lac coo
    #22258
    Van info róla mikor indul újra ?
    Megrágtam magamban a dolgot vennék cuccot, jó áron van és félek, hogy lemaradok róla ...
    Esetleg ha valaki el tudja érni privátban Agysebészt ,Miskolcról azzal üzennék valamit!
    THX !
  • kvitya
    #22257
    Tavaly milyen időt mentetek? Idén tudom, h sokat készültetek is...

  • kvitya
    #22256
    Többiek is ilyen jól boldogulnak a gps-sel és a térképpel? Vazz........

    :))
  • Punker
    #22255
    Shati a 122 indulóból 54. - 55. -ek lettünk.
  • DannyL
    #22254
    Most már beröffenthetnék!
  • Punker
    #22253
    egész nap nem megy, a szolgáltatóval van valami gond.
  • praksi
    #22252
    nektek se megy a softair.hu?
  • Punker
    #22251
    nem, annyira azt néztem hol bvsztuk el tavaly, találtam helyette másik helyet :D
  • kvitya
    #22250
    Nah igen,a gps-es csóka megint a sor végén kullogott :))
  • Punker
    #22249
    a papír térkép full használhatatlan volt, azt hittük már vagy 3 km-errel előbbre járunk.
  • MuldR
    #22248
    te mindig eltevedsz?
    Minek neked gps?:)
  • Punker
    #22247
    megtett táv 24 km
    menetidő 4 óra 54 perc
    állás idő 47 perc

  • Punker
    #22246
    a rail-re gondolsz pl RIS/RAS-on? azt jelenti hogy ugyanaz a 20mm-es rendszer van, mindent ugyanúgy rögzítesz, lámpa, gránátvető, taktikai kakukkos óra stb
  • Hut
    #22245
    bocs szabvány felfogatás
  • Hut
    #22244
    hy

    pontosan a Szabvány felszerelés mit jelent mert elék sok magyarázatot találtam előre is kösz
  • shatanka
    #22243
    ha esik akkor nem megyek :) én tudod kényes vagyok az ilyenre :)

    Amúgy tegnap irtam egy 10/10 Zh-t
  • Punker
    #22242
    akkor ma kezdj el józanodni, mert holnap reggel vár ránk 1 könnyed kis séta :D
  • shatanka
    #22241
    az elsős srác ma hajnali 4 kor ért haza... Morissons 2 ---> corvin tető--> könyvtárklubb----> corvintető ----> házibuli---> sweet home :D
  • Punker
    #22240
    és? megadod a számot és mielőtt a a 14 nap lejár lemondod az előfizetést, nekem 2004 óta nem volt gondom velük, mikor van pénz kifizetek 1 évet, mikor nincs és vonnának lemondom.
  • kamaszaki
    #22239
    Kár, hogy kártyaszámot kérnek, sajnos ilyennel nem élek..:) Kamut se fogadott el...
  • mstummer
    #22238
    Én anno kipróbáltam a WWIIOnline-t egy-két free akció alkalmával pár éve. És valóban erősen addiktív.Ha nem akkor kezdődött volna az airsoftos időszakom akkor most énis azon függenék :)

    Egyébként jah... az OPF és az Arma visz mindent. Nagyon okosnak kell lenni mert könnyen elpatkolhat az ember. Sok pálya nem is megy elsőre... főleg az tehet be ha már az első tűzharcban elpatokol a fél osztag :)Az 1 személyes kommandós/katapultált pilótás küldetésekről meg már nem is beszélve...amennyit azokon a küldetéseken kell lapulni. A lényeg hogy nem heves vérmérsékletű és darálásra vágyó embereknek való :D
    Sajnos az Arma II-höz kicsit gyenge a gépem...de sebaj...ráér. Időm se lenne játszani vele :D

    Egyébként ha viszonylag realisztikus és pörgős FPS akkor az America's Army Online is jó volt pár éve...hogy most milyen az passz.
  • Sadist
    #22237
    AA3
  • Punker
    #22236
    mekkora lehet a kinti piac ha megéri külön új fazont gyártani a meglévők mellé
  • MuldR
    #22235
    rogton a mupet show ugrott be :)
  • Punker
    #22234
    http://www.essairsoft.com/

    azért ez vicces :D
  • praksi
    #22233
    áá, a srác megivott egy sört, és ment is haza.
    hiába no, elsős még, nevelni kell :D
  • Punker
    #22232
    megvagy? tegnap attól féltünk már hogy shati leitatott és rád mászott
  • praksi
    #22231
    "...sejjjjjj édesssannyáááám...nne sirasssoooon engeeeem <hukk>"

    :-)
  • Punker
    #22230
    Shati / Praksi éltek még?
  • Punker
    #22229
    repülésben annyira nem voltam jó, leginkább meghaltam, a stukázás az ment de vadásszal béna vagyok, megvárom az 1,31-et sok új dolgothoz a patch.
  • DummyBoy
    #22228
    Én most spórolok mindenen, nekem nagon összejött ez az év ... helyette inkább repülgetek ... (Ha már szimuláció ...)

    Most a Rise of Flight a nagy kedvenc ... hihetetlen, mekkora feelingje van ezeknek a repülő ruhaszárítóknak ...
  • Punker
    #22227
    most én is várok az előfizetéssel, de ha még esik a dollár csak megér 130-at egy évre.
  • DummyBoy
    #22226
    Azt még nem próbáltam ... Az ilyenm erősen addiktív havi fizetős dolgokkal nekem meg sem szabad próbálnom játszani, mert annak komoly következményei lehetnek xD
  • RoyalPredator
    #22225
    Punkernek van igaza:D
    Mellesleg Arma és Arma2 szerintem kőkemény adatszimuláíció. Számomra játszhatatlan.