29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • DannyL
    #22344
    Ha nem a múlt héten műtöttek volna sérvvel még el is gondolkodnék esküszöm. :)))
  • DannyL
    #22343
    És ez egy egészséges fog amit nehéz kiütni a helyéről.
    Sajnálom, hogy így kellett megtanulnod a leckét. :(
  • lac coo
    #22342
    Hát jah...számolni már én sem nagyon merek ! :)))) Pedig én kismiska vagyok a profikhoz képest ! :)))
  • lac coo
    #22341
    Íííjjjj...Gyönyörű !

    Bizony, hogy megér 1000 Ft-ot egy akármilyen arcvédő !
  • ToMy_
    #22340
    Akkor marad a B-terv, szigszalag 3 soron, AK tárakat is összetartja...

    Különben meg úgyis lesz rádiód. Ez egy ilyen műfaj, mindig lesz olyan, hogy ezis kéne meg azis kéne.
    Úgy indultam neki, hogy á, elég egy olcsó AEG, meg vmi szakadt terepruha, most meg ott tartok, hogy össze se merem számolni, mennyi ment eddig el...
  • Steel Painter
    #22339
    Hello mindenki!

    Nem tudom, emlékeztek e rá hogy volt szó az arcvédőkről.
    Nos kb: 6órával ezelőtt nekem az volt a véleményem hogy „nem kell az a maszk a száj körül csak zavar.

    Hát most hogy hazaértem a szájsebészetről, kezemben a szemfogammal kicsit megváltozott a véleményem.
    A vicc hogy az egész csapatnak, akik ma nem vették fel az arcvédőt, mert minek.
    Miután 3méterről kilőtték a fogam a következő játékban mindenki, felvette az arcvédőt. XD

    Szóval a tanulságot mindenki maga vonja le!

  • lac coo
    #22338
    Sokaknál láttam ott... No nem mintha volna rádióm :))))
  • Punker
    #22337
    sose raktam oda.
  • lac coo
    #22336
    Rádiótartó zsebet (molle) hogy a francba tudjátok a mellény pántjára rakni ? :)))
    Annak két tartója can az én mellényemen meg csak egy sáv molle-akármi ....Guarder .
  • Punker
    #22335
    ezentúl csak ellened
  • praksi
    #22334
    cigit csakis Punkertől, függetlenül hogy ellenem van-e vagy sem :-DDD
  • lac coo
    #22333
    Gondolom ilyenkor cigit ,kaját is elkobozzátok !
  • ToMy_
    #22332
    A kempingcuccoknál keresd.
  • lac coo
    #22331
    Még soha nem láttam ilyesmit teszkóban :))))
  • Hitman76
    #22330
    Hétfőn illetve kedden szabadnapos vagyok, össze tudunk futni. Vagy kijössz Újpestre,a melóhelyemre és meghívlak egy kávéra?!
  • praksi
    #22329
    este ha visszaérek pestre, tolok róla egy képt.
    azután ruháztambe egy ilyen megoldásra, miután Szlovéniában az 5-6 ezer forintos camelback-nekaz első leszakadt a csutorája, és a maradék időt egy kölcsönkulaccsal kellett végigszenvednem... ez meg nincs 2ezer pénz, ha tönkre is megy, egyszerűbb újat venni.

    ja, Hitman, valamikor ütközzünk majd valamikor, a sátram még nálad van :-D

    Punker: NEM LOPTUK! Keményen megharcoltunk érte ! :-))
  • Punker
    #22328
    hát nekünk sokat számított a heti 1 eged túra, úgyhogy a tereppel nem volt gond, akkora hősége se volt kint szerencsére.
  • Hitman76
    #22327
    Szlovéniában a nehéz terep belőlem sokat kivett, írd és mond 6-7 liter vizet ittam meg (2.5 camelback töltés) csak az első nap játék közben. Este még legurult fél liter energia lötty, meg egy liter víz.
    Az első 3 liter olyan hamar elment, hogy nemsokára már vattát köptem és volt akkora mint egy svájci sapka!
  • Punker
    #22326
    ott nem volt gáz.

    a 3 napos Milsim-en haldokoltunk végig (azt ígérték lesz kint víz) vittem 6*1,5 litert a második nap délutánjára már csak 1 üveg volt, szerencsére Praksiék éjjel loptak az ellenféltől pár üveggel. már a játék vége volt irány a kivonási pont, kis várakozás az erdőben, 10 perc után gondoltam iszok kicsit, első korty meleg kiköpöm, második korty dettó az tis kiköptem, na mondom most ürült ki a cső a tartályból már hideg jön majd, hát nem jött semmi az utolsó 2 korty volt amit kiköptem, szerencsére 10 percen belül vége volt a játéknak és tudtam kunyerálni, utána meg lestoppoltam 1 járgányt vissza a bázisra.

    nyáron 40 fokban 2-3 liter nélkül ezentúl sehova!
  • Hitman76
    #22325
    Még a 3 liter is kevés néha (lásd Szlovénia)!
  • Punker
    #22324
    1,5 liter nyáron kevés lehet.
  • ToMy_
    #22323
    1750Ft-os, 1.5 literes, csapos-ráharapósgumis csővel ellátott gazdaságos...
    Teljesen jól beapplikálható egy sima hátizsákba is.
  • Punker
    #22322
    igen én is arra szoktam rárakni.
  • lac coo
    #22321
    Értem, köszi .
    Akkor valóban a hátizsák tűnik a legjobb megoldásnak.
  • Punker
    #22320
    nekem pantac molle van, sajna kell hozzá külön szíj ha chestrig-re akarod
  • lac coo
    #22319
    Milyen az a teszkós ivózsák ? :))))
    Teljesen jó lenne a te megoldásod is .
  • praksi
    #22318
    asszem PAntac-nál láttam MOLLE-os camelback-et, de azt meg chest rig-re nem tudod feltenni.

    nekem perpill hátizsák+teszkós ivózsák kombináció van.
  • lac coo
    #22317
    Chest rig mellényhez ( Guarder...) milyen lehetőségek vannak, ha ivózsákot szeretnék ? Csak a különálló "hátizsák" szerű, vagy van erre is valami "szabvány" megoldás amit külön vállpánt nélkül a mellényre tudok aplikálni ?


    THX !
  • DummyBoy
    #22316
    Jó lenne ... De sajna nem jön össze soha ... most meg pénz kell :(
  • MuldR
    #22315
    Mi a legegyszerubb megoldas? Ki kell jonni jatszani! :)
  • Punker
    #22314
    M60-ast nehezebb? abból még mindig sokkal kevesebb van, 249-ből meg folyamatos a túlkínálat az eladók között.
  • DummyBoy
    #22313
    Én is M60-ast szerettem volna először, de aztán ez lett ... még jó, hogy nem vettem meg azt, mert azt még nehezebb lett volna eladni ...

    Megvettük ezt, utána elmentünk egyenruhát venni, és mióta meglett, azóta nem voltam játszani :(

    @royal: eladó ... xD
  • Punker
    #22312
    sok LMG tetszik, de ez nem.....
  • RoyalPredator
    #22311
    Már hogyne érdekelne minket ez a drááágaszáág.;)
  • DummyBoy
    #22310
    Ahhoj ... Ez a Softair-es leállás jó volt hogy rájöjjek, eltünk a hirdetésem is ...

    Tudom, nem adok-veszek, de nem érdekel valakit egy ilyen?

  • shatanka
    #22309
    Igen hajnalba valahogy rájöttünk hogy a metro valójában egy transformer aki álcázza magát :D
  • shatanka
    #22308
  • efti
    #22307
    Legalabbis nem tudom hany efti ismerosod van, de igen, van egy kozos dzsinn ismerosunk
  • efti
    #22306
    bizony :)
  • RoyalPredator
    #22305
    Parasztclaymore?:D