29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • lac coo
    #22424
    Hehe...No az jó buli lehet !
  • DannyL
    #22423
    Jaja, körbe körbe szórja jó 3-4 mp-ig.
  • DannyL
    #22422
    EMBER FIA!
    Nyögd már ki milyen akksid van.
    Várod a sült galambot, de semmi infót nem adsz.
  • lac coo
    #22421
    És tényleg így megforgatja a kiömlő gáz? :P
  • DannyL
    #22420
    Így van, csak azért nem látod mert kurva drága.
    Nekem volt szerencsém hozzá Rétságon, jól bevágták mellénk.
    Nem győztem menekülni... :)
  • lac coo
    #22419
    Drága ( gondolom ..) :)))
    Vagy nem tudom ... :P
  • mstummer
    #22418
    Még egy játékon nem láttam. Pedig jó 1 éve a piacon van.Ez azért jelenthet valamit.
  • lac coo
    #22417
    Jóság ez a Tornádó gránát !
  • Mersant
    #22416
    Az akku kapacitása (mAh) osztva a töltőárammal (mA) szorozva 1.4= a töltési idő órában
  • lac coo
    #22415
    Nem vagyok stréber, semmi baj vele, illetve azóta már nem duplikált, csak előrehozott, igaz a régebbi törölve van .. :)))))
    Csak mint érdekesség, eszembe jutott ...
  • Punker
    #22414
    linket törlöm azt is.
  • lac coo
    #22413
    Na most inkább nem mondom, hogy van ott duplikált hírdetés is, igaz moderátor adta fel ... :)))))
    Bár érdektelen , elég régóta hírdeti a cuccot, minap újból feldobta , speciel igaza van mondjuk .
  • sudden death
    #22412
    igen csak az alap töltöm van. rendben akkor lemeritem és hány órát töltsem?
  • Punker
    #22411
    akkor a barátod szépen meghirdeti magának.
  • Mersant
    #22410
    ezekhez NiMh akksikat adnak, de mivel nem tudod megnezni hogy milyen a toltottsegi szintje, jobban jarsz ha lemerited, es ujra feltoltod. feltetelezem csak a hozza adott gagyi toltod van...
  • DannyL
    #22409
    NiCD vagy NiMh?
    Hány mA és hány V?
  • sudden death
    #22408
    Üdv!
    az akkumlátor töltéssel kapcsolatban lenne egy kérdésem. nemrégiben vásárlotam egy JG g36c-t és alapbol fel votl töltve az akksi teljesen még nem merült le viszotn megyek majd játékra és érdekelne h ilyen állapotban is tölthetem-e vagy pedig meritsem le teljesen? És kb meddig töltsem? köszönöm a segitséget elöre is:)
  • Sadist
    #22407
    Nem max fényerőn kell használni, és akkor nem szabadna szemből látszódnia.
  • RoyalPredator
    #22406
    Rám és RÁD is a fórum szabályai, amik egyértelműen meg vannak írva, szintűgy érvényesek.
    Nem tartozik feladatod közé a megbízhatóságom megkrédőlyelezése, illetve személyme rágalmazása nyilvános fórumon. Mellesleg mindenki más aki számít a megbízhatóságomat fontos erényemnek tartja, ez csak hab a tortán.

    Hol az a békecentrikusság amiről beszéltünk?

    Ez a helyzet. Régi hirdetésemet bezártam. Egy új fegyvert meghirdettem, mivel Barna barátom aki szintén ugyanazt vette mint én, szintén váltani akar AK-47u -ra. Nem tartoztam neked ezzel a magyarázattal, de a problémaelkerülés és tisztánlátás végett megkapod.
  • Punker
    #22405
    nem vagy az az ember akinek hinni lehet, hogy véletlenül pont 2 ugyanolyan AK-t hirdet. a lehetőséged meg van hogy visszaszerkeszd az eredeti hirdetést.
  • RoyalPredator
    #22404
    Ez bizony mint írtam, egy ÚJ Fegyver.
    A sors érdekessége h ugyanaz a típus.

    Kifogás helyett egyszerűbb lenne együttműködni.
  • Punker
    #22403
    bizony tudod nem szép dolog hülyének nézni az embereket, 6-án meghirdetted, ma átszerkesztetted törölhetőre a hirdetést és 5 perc múlva kiraktad újra, ez bizony a hirdetési szabályok megsértése.
  • RoyalPredator
    #22402
    Nem engedik hogy meghirdessek egy eladó Cyma AK-47 Tacticalt a Softairon =(
    Micsoda meglepetés.
  • lac coo
    #22401
    Lyuk sincs rajta . :)
  • MuldR
    #22400
    Minek reddot?:)
  • Hitman76
    #22399
    A fegyver nyílt irányzékára gondoltam.
  • lac coo
    #22398
    GCP van, annál minek jobb. De a kihajlással valóban igazad van !
    Magas mount van de szerintem nincs rajta irányzék ....Ha lemerül szopi van ! :D
  • harvypoker
    #22397
    érdekes tényleg
    épp gondolkoztam mitfogok csinalni ejszakai jatekon hogy ne vilagitson az ellenfélnek a szemebe a gagyi reddotom,erre itt a megoldas :D
  • Hitman76
    #22396
    Inkább érdemes venned egy normális red-dotot! Fedezék mögül nehézkes a célzás, ha ki kell dugnod a fejed teljesen a két szemmel való célzás okán!
    Másrészt kapható olyan mount (majd minden fegyverhez) ami magasított, és ki van képezve rajta egy nyílás, melyen keresztül használható a nyílt irányzék. Jól jön ha lemerül az elem, vagy a fényviszonyok nehézkessé teszik az optika alkalmazását.
  • lac coo
    #22395
    Kis felfedezés ....
    Múlt hétvégén rájöttem, hogy teljesen jó a reddot lehajtott első kupakkal ( persze két szemmel nézve).Állandó fényerő, nem zavar be a túl világos háttér sem, és eltűnik a tubus sziuluetje a látómezőből. Lehet ez után így használom majd, bár valszeg hülyének néznek mindenhol ... :D
  • lac coo
    #22394
    Nekem ez is jó ! :)))
  • Punker
    #22393
    ott van a képen, délelőtt vettem. :D
  • lac coo
    #22392
    Akkor két OD színűt szerezhetnél nekem, ha nem nagy fáradság, nem sürgős ....Priviben adj valami számlaszámot, vagy ilyesmit ...THX !
  • Punker
    #22391
    idén már nem (elméletileg hivatalos beszállító) csak akkor gyárt ha nagy mennyiségű rendelés jön.
  • lac coo
    #22390
    Ilyen nem kell... És mit mond az öreg, lesz még színes is ?
  • Punker
    #22389
    ehhez való.
  • lac coo
    #22388
    Milyen az a desert 3 szín ?
  • RoyalPredator
    #22387
    INDEX FAIL...
  • Punker
    #22386
    ezentúl csak civilt játszok :D
  • Punker
    #22385
    a színes sajnos elfogyott, csak OD vagy desert 3 szín van (2004M-hez)
    a 2 db postával 1000 HUF ha kell dobj 1 PM-et.