29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • lac coo
    #22464
    Akkor ez a megoldás marad ...
  • Punker
    #22463
    attól hogy leveszed a szerelékről nem állítódik el.
  • lac coo
    #22462
    És még vettem egy Guarder fegyvertáskát is ( legutóbb azért nem tudtam menni játékra mert muszáj lett volna utcán vinni a fegyvert és nem volt miben ...), hát b@szik beleférni a HK reddot-al együtt !!!.

    De ahogy nézem a legtöbb táska, doboz hasonló méretű, szóval hogy megy ez ? Mindig le-fel szerelgetitek a célzókát? Az meg baromság mert lehet újból belőni ....

    Talán az első fogantyú nélkül ferdén elfér, de csinálhatnák szélesebbre is ....
  • lac coo
    #22461
    No, végül is vettem egy Viper tárdobálót. Ezek mind ilyen b@szott keményre vannak megcsinálva ? :)))
  • DannyL
    #22460
    Persze Tokyo Marui Famas.
  • Jobson
    #22459
    tudnátok ajánlani egy jó FAMAS-t?
  • RoyalPredator
    #22458
    Köszönjük MuldR:)
  • MuldR
    #22457
    Koszonjuk emese!..... :)
  • RoyalPredator
    #22456
    LARPot imádjuk <3
    LARP a minden <3
    Egy LARP minfölött <3
    Egy LARP kegyetlen <3
    Egy LARP sötétbe zár,
    mert LARP az egyetlen <3
  • DannyL
    #22455
    Ja hogy google a barátom. :)
    LARP
  • DannyL
    #22454
    De milyen szavak rövidítése?
  • I.C.ram
    #22453
    élő szerepjáték :)
  • DannyL
    #22452
    A LARP az minek a rövidítése?
  • Punker
    #22451
    ha szereted a LARP-os dolgokat, mindenképpen gyertek a srácok olyan technikai elemeket visznek a játékba amit mástól még nem láttunk.
  • DannyL
    #22450
    Tanulok belőle, hogy immáron harmadszor maradtam le a Vadkanok játékáról és a következőre kirugdosom magunkat.
  • praksi
    #22449
    Há' de nagyon sukár játék vót :D
  • Punker
    #22448
    Vadkanok hozták a szokásost (gyakorlatilag minden játék után dupláznak az élményen) pedig a Fallout és a Mafia után is azt mondtam hogy az év játéka volt......
  • DannyL
    #22447
    Komoly lehetett, Kaszás is áradozott a játékról és a szervezésről. Grats!
  • lac coo
    #22446
    Azt nem is fogja, akkora kontrasztot nem fog át semmi ... Kis vakus derítéssel esetleg .
  • Punker
    #22445
    direkt próbáltam pár éjszakait vaku nélkül, sajna a magnézium fáklya villogását nem adja vissza annyira.
  • lac coo
    #22444
    Vannak érdekesek ... Vaku nem volt? :)
  • lac coo
    #22443
    Cordura ( vagy annak mondott..) anyagot lehet valahol kapni ?
  • Punker
    #22442
    még pár kép.
  • praksi
    #22441
    vazze, ma reggelre elment a hangom, annyit óbégattunk tegnap (meg hazafelé rommá áztam az esőben :) )

    mindjárt írok is egy listát, hogy milyen cuccokat loptunk el :D
  • Punker
    #22440
  • Punker
    #22439
    Infected:

    A játék első felében kicsit hiányoltam a kontaktokat, 2x voltunk a terror bázison Pé-t elvittük kicsit karanténba de semmi, mellette az Orsós családot próbálgattuk terelgetni bármerre csak tőlünk minél messzebb :D
    Aztán a disco védelme alatt szétszakadtunk (így viszont kaptunk friss szalonnás kenyeret kösz Sorex) és mire visszaértünk a laborba Borz már fertőzött volt.
    Na kb innen kezdődött a teljes káosz, TomeKK hajtott minket keressünk alapanyagot a vakcinákhoz a BLT-vel közösen átkutattuk az összes nagy épületet, nem találtunk semmit viszont pár emberünket megrágták.
    Nagy nehezen sikerült találni 3 csodaszert vissza a laborba ami tele van mindenféle emberekkel, biztonságiak civilek terrorok cigók vegyesen és vagy 10-15 zombi. Végre megkapom az védettséget nyújtó Vakcinát mikor a kutatót kilövik, engem dobat egy terror.
    23:00 van félórám hogy ne baszogassanak a dögök rohanok Tomekk után a visszaállóra, majd onnan a disco felé, félúton összeakadunk pár túlélő biztonságival akikkel megpróbáljuk visszafoglalni a labort. Az áram szolgáltatás persze mint egész este hol elmegy hol visszajön, de azért terelgetjük a zombikat a karanténba amennyire tudjuk. Közben millió hirtelen előkerül 40-50 ellenanyag próbálják vakcinára váltani, persze Tomekk se hülye feltűnik neki hogy a saját asztaláról lopták őket :)
    Befutnak a zsaruk a technikusokkal, és megoldódik a rejtély miért nem találtunk egyetlen ellenszer alapanyagot sem órák alatt, a korrupt banda szinte mindet begyűjtötte magának. Ám elkéstek a beváltással a Labornak vége nem kapnak egyetlen védettséget adó vakcinát sem.
    Nagy nehezen kitörünk a Laborból és irány a disco talán az jobban védhető hely, próbálunk minél több élő fegyverest oda szervezni.
    Persze akadnak félreértések, így WD gondolkodás nélkül lelő mert szerinte túl közel mentem hozzá, én meg csak nézek bambán hogy mi van. De nincs időm filozofálni a LARP játékosok idegállapotáról éjjel hörgő zombik között ami mellé az eső adja meg az alaphangulatot. Rohanás a visszaállóra majd onnan vissza a disco-ba. mikor oda érek rám szólnak hogy a félóra letelt a vakcinám lejárt.
    20-25 túlélő gyűlt össze a disco-ban próbálunk minden bejáratot biztosítani, a zsaruk nekünk küldetésünk van felkiáltással ott hagynak minket, utánuk a kis gyanús technikus.
    Rövid agyalás után leesik hogy a zsaruk végig ellenünk dolgoztak, tuti hogy most is azért léptek le hogy az áramot kiiktassák.
    A zombik özönlenek de szerencsére túl lassúak ennyi fegyver ellen, Számoljuk az időt már csak 20 perc, már csak 15, kezdenek túl sokan lenni, eldobjuk az utolsó magnézium fáklyát, ez 2-3 percre lebénítja őket és kitörünk a sötétbe. az út két oldalán elszórva zombik de 1-1 lövés megakasztja őket, menekülünk.
    A hulláházig jutunk ahol átveszi a pánik helyét a bosszúvágy, kapjuk el a zsarukat. Négyen öten rohamra indulunk a disco felé, a zombik eltűntek, bent van áram, Skagen hangja hallatszik. Most megdöglesz gondoljuk és berohanunk, futás a színpadhoz, ott áll és kérdi mi van? Egyszerre emeljük rá a fegyvereket és.....megszólal a kürt a játéknak vége. Most megúszta de legközelebb ő lesz az első! :D
  • lac coo
    #22438
    Értem, köszi !
  • Sadist
    #22437
    Ha kizipzárazod lehet, hogy gyorsan bele tudod dugdosni a tárakat. De vagy zipzárazgatnod kell, vagy kiszórsz belőle mindent.
    A tárdobálónak pont az a lényege, hogy gyorsan bele lehet hajigálni bármit, ha kell akkor pedig egy mozdulattal össze lehet húzni a száját, hogy pl. kúszás közben se hagyjál el belőle semmit.
  • DannyL
    #22436
    Ebbe max beletenni tudod, dobálni nem.
  • lac coo
    #22435
  • Sadist
    #22434
    Konkrétan milyenre gondolsz?
  • lac coo
    #22433
    Vízszintes nagy molle pouch nem jó tárat dobálni ?
    Egyrészt olcsóbb, és más egyébb dologra is használható ...
  • lac coo
    #22432
    Na , látom megint repült a hirdetésed ! :DDD
  • lac coo
    #22431
    Kihívás , izgalom, ez kell a tornádó usernek ! :)))
    Megnéznék egy ilyen jelenetet mikor eldurran valaki kezében :))))
    " Te barom, hát ránk robbantod a saját gránátunkat ?! " :P
  • RoyalPredator
    #22430
    Szépjóreggelt, bort búzát békességet.

    Nemtudom ki nyögi be állandóan az ehez hasonló siralmait ide...;)
  • Hitman76
    #22429
    Van még jó pár AS fórum az országban ahol nem sírtad el nagy bánatod! Nosza rajta, írd fel mindenhova, fiatal még az idő, holnapra végezhetsz is vele ha gyorsan gépelsz!
  • Hitman76
    #22428
    Csak az a para, úgy fogtam a kezemben, hogy tudtam nem mindig tökéletes az időzítése! Néha sajnos hamarabb elműködik mint várnád, de ha túl hosszú időre állítod, félő, hogy visszadobják vagy rúgják.
    Amúgy ha lenne egy igazán hatékony gránát koncepció, az forradalmasítaná a CQB harcot! Megszűnne az idegölő, állóharc pl. egy folyosó elfoglalásakor, és nagyon nem érné meg fix pozícióból, egy résen keresztül, fél órán át pengetni az ellent!
  • sudden death
    #22427
    rendben köszönöm a segítséget!
  • lac coo
    #22426
    100 dolcsi, plussz a szokásos plussz ...
  • DannyL
    #22425
    Csak annak aki dobja. :)))