29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • mstummer
    #22504
    Szvsz az a 140es csererugó is sok egy picit.... egy 120as rugó bőven elég mindenre. Viszont tényleg jó dolog ha az ember cqb-ra akar váltani akkor fogja a 100as rugót és hipp hopp kicseréli, nem kell másik fegyver.
  • DummyBoy
    #22503
    Star GB-k elég régóta tudják, Systema PTW-ről nem is beszélve (Bár ott nem csak a rugó cserélhető ...)

    A&K M249 is ilyen ... (Ami meg CA koppincs)
  • lac coo
    #22502
    Állítólag... 100-140-es rugó jár hozzá, pár perc alatt cserélhető.
    De nem értek hozzá, csak olvasom a Cybergun-on ...
  • RoyalPredator
    #22501
    Na erről a formációról nemis tudtam.
    Ez arra jó, h sp 120as és 170es rugót csarélgeted? 1 rendezvényen belül?
  • lac coo
    #22500
    Azért a cserélhető rugó több mint kívánatos lenne minden AS fegyveren !
    Nekem ez megfizethetetlen, talán egyszer más gyártó is megcsinálja ezt a cserélgetős okosságot .

    Amúgy meg elég szép a formája, AUG nem tetszik de ez szép ...
  • RoyalPredator
    #22499
    Nekem, annyira nem tetszik.
    Hasonló sövényvágót veszel kisgazdaboltban.
    Viszont a funkciójára majdnemhogy 100%ig eleget tesz.
    Konfortossága pedig egyenesen luxus.
  • lac coo
    #22498
    Szééééép!

  • lac coo
    #22497
    Akkor ez egy "bármilyen élt védő élvédő" ? .

    Így keressem ?
  • lac coo
    #22496
    Fordítva: mi élvezet van abban ha 70 méterről integethetsz az ellennek ? :DDD

    ( De persze jó az AS, csak ez sem rossz ...sőt ...! )
  • praksi
    #22495
    vazze, amire teszed
    fémrács, fémlap, deszkalap, estébé...
  • praksi
    #22494
    mi az élvezetes 250 méteres lőtávban? észrevétlenül 30-40 méterre megközelíteni valakit, az szerintem sokkal izgalmasabb ;-)
  • lac coo
    #22493

  • lac coo
    #22492
    THX !.

    És minek az élét védi ?
  • praksi
    #22491
    az a neve, hogy élvédő :)
    anno a Baumax-ban láttam ilyeneket.
  • lac coo
    #22490
    Rácsos arcvédőknél pontosan mi az a mi az élén van ? Rohadt ismerős de nem jövök rá hol látni ilyen élvédőt :))))

  • lac coo
    #22489
    Nem tudom, szerintem nem .
  • mstummer
    #22488
    Szép,szép.De gondolom bokron "átlőni" ez sem tud.
  • lac coo
    #22487
    Azért az ACES Gen2 nem lehet olyan rossz, kipróbálnám, a 250 méter körüli "lőtáv" elég élvezetes lehet ... :))))Gondolom aranyárban van ...
  • lac coo
    #22486
    Minkét felet megértem, de engem ne baszogasson senki sem, hogy "géppuskával" szaladgálok az utcán .

    Múltkor az utcánkban kellett megvárnom az autót, hát összeszaladt így is a nép, a mellény láttán ...
  • Punker
    #22485
    jó hát sima játékra nem fogok 6 csomagot magammal vinni, főleg nem vonaton :D
  • efti
    #22484
    Remelem felajanlottad, hogy jo penzert losz nekik valamit :)

    Engem szerencsere meg sosem zaklattak se civilek se rendorok jatekra menet-jovet. Igaz en civilben kozlekedek. Amugy direkt az esetleges rendori baszogatas esetere kulon tatyoban van a fegyver, az akksi, a tar meg a BB. Pillanatra se magyarazhassak, hogy az eszkoz hasznalatra kesz.
  • RoyalPredator
    #22483
    "Én a jóskabácsivagyok :O Csak jöttemvóna megnézni-hogy bezártameénaa --zigniszt..."

    Hát MuldR... :) Ecc-pecc...
  • MuldR
    #22482
    Ebben az orszagban 5 millio exkommandos es 5 millio exmesterlovesz lakik. Te melyik vagy ?:)
  • RoyalPredator
    #22481
    Mindíg abban történik, kivéve ha abszolűt közeli (2km-es kör) helyre megyek vele. Onnan játék, vagy kocsi...
    De mondom, ha nagymama összeügyeskedi velem a dolgot hozott anyagból, lesz egy durva tatyóm e nemes célra.

    Rendőrségről annyit hogy:
    1- Leszarják. Van fontosabb dolguk is. Akciós a fánk.
    2- Fánkhetek a McCafeeban, szinténleszarják.
    3- Én veszek nekik fánkot...
    4- Én játszok az ő stukkerukkal.

    és akkor még nemis beszéltünk az éles fegyverekről am a pótkeréknél vannak.
  • shatanka
    #22480
    Tehát akkor a következő fegyverszállítás már tokban fog történni?
  • kvitya
    #22479
    Tehát az ismerős rendőreid törvényt szegnek, folytatólagosan
  • RoyalPredator
    #22478
    Aaaaaz khomoly.

    Mondjuk én csak Budaörsön szállítom így. Ottmeg ismernek a rendőrök.
    Kvityának igaza van. Butaság spórolni.
  • kvitya
    #22477
    "(5) Jogszabály eltérő rendelkezése hiányában a kizárólag 7,5 joule vagy annál kisebb csőtorkolati energiájú légfegyver, számszeríj, szigonypuska közterületen, nyilvános helyen - ideértve az ott lévő járművek belső tereit is -, közforgalmú közlekedési eszközön csak zárt tárolóeszközben birtokolható (szállítható)."

    forrás: http://www.vadasz.info.hu/rendelet/253/253.htm 39 paragrafus, 5. pont


    Ha nem így szállítod, el KELL vennie és be KELL vizsgáltatnia. Ez gyakorlatban azt jelenti, h elveszik, játszanak vele, összecseszik, önjelölt szakértő szétszedi, megpróbálja összerakni, ismét játszanak vele (ha még működik), majd visszakapod, ejnye-bejnye és bírság közepette.....

    S mindeközben kutyát nem érdekli, h szerinted jogos-e egy pár ezer forintos táska/tok miatt nyűglődni... mondjuk, amikor egy zacskó BB árából megvan egy tok, akkor elég kisstílű ezen spórolni - de ez magánvélemény
  • Punker
    #22476
    szombaton vonatoztam játékra, megkérdezték orvvadász vagyok e (pedig direkt csak az mp5k-t vittem ami elfér batyuban abszolút nem feltűnő)
  • Sadist
    #22475
    Csak akkor vagy szopóágon, ha a 10-ből pont rendőr az a 2, amelyik fegyvercsőnek nézi.
    Volt már olyan, aki megszopta egy táskából kiálló AK csővel (ami valljuk be elég jellegzetes kinézetű).
    Meg a törvény tudtommal ZÁRT táskát vagy dobozt ír elő, egy kendőbe csavarás meg kb. annyira zárt, mint az egész számok halmaza az osztásra nézve.
  • efti
    #22474
    Nekem van rendes fegyvertaskam, de szerintem ezzel egyutt is horasznak neznek itt ott :)
  • shatanka
    #22473
    Emberi butaság. Egy 2000-5000 ftos dolgba kössönek bele a rend szorgos őrei. Meg amúgy sem szoktak érdekesen nézni az emberre amikor csak gyakorló és bakancs kombóban rója az utcákat, hátán egy terepszínű táskával....
  • praksi
    #22472
    pontosan! ha már tízenezreket elkölt valaki fegyverre/mellényre/rádióra, akkor legyen már 5-6 ezer forintja egy rendes táskára (főleg hogy a törvény is előírja!)
  • Punker
    #22471
    én decathlonban vettem hátra vehetőt 1990-ért, ha üresen összetekerem kispárnának is jó :D
  • MuldR
    #22470
    Hat....kerdezd meg azt a sracot, akinek a betekert puskajara kihivtak a rendoroket. A 90 000-es marui masfel evig pihent a rendorsegi raktarban.
    6000 ft egy fegyvertaska, nem igaz, hogy nem lehet annyit rakolteni! :(
  • RoyalPredator
    #22469
    Ameddig nem készül el az egyedi fegyvertáskám, addig szimplán a hátamra felcuppantom stílusosan, shemaghal betekerve.
    10 alkalomból 8szor pecabotnak nézik a kiálló csövet.

    no para.
  • lac coo
    #22468
    HK 416, guarder puha táska a leghosszabb ( hátha más fegyver lesz egyszer...).Számozás nincs de mindig a legutolsó helyre rakom, hogy éppen ne lógjon le ...
  • Sadist
    #22467
    Milyen HK, meg milyen fegyvertáska? Abból is van többféle méretű.
    A minőségibb sínek be vannak számozva, hogy ha belőttél a fegyverhez valamilyen eszközt, akkor később pontosan ugyanoda tudd visszarakni.
  • Sadist
    #22466
    A szájánál mindnek van egy műanyag vagy fém lemez, ami tartja, hogy könnyen lehessen beledobálni.
  • DannyL
    #22465
    Nekem meg olyan mákom van, hogy a JP-15-ösömön belőtt holosight-om, állítás nélkül pont jól van belőve a SCAR-omra is. Magam se hittem el, de azért örültem neki.