29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • DannyL
    #22624
    Ja persze! Már két hete dolgozom.
    Múlt hétvégén kint voltam Érden a Modern Warfare-en is, de csak mint fotós.
    Viszont most hétvégén már megyek játszani is Rétságra. :)
  • ToMy_
    #22623
    a bal oldala meg itt van
  • lac coo
    #22622
    Csak kis méretű képek vannak ...
    ToMy, kösz a hüvelykivető oldala és az eleje megvan.
  • ToMy_
    #22621
    itt van pár darab
  • Punker
    #22620
    HK saját oldala? a régi VFC-s modell is full autentik volt.
  • lac coo
    #22619
    Ez jó !
    Eddig elég rossz elképzeléseim voltak a LARP-ról, de tényleg jó lehetett !

    Más: szét gúgliztam az agyamat, de sehol nem találok olyan megfelelő méretű képet, amin a HK416 eredeti feliratai látszanak... Vagy AS fegyvert ad be , ami mindegyik teljesen más, vagy olvashatatlan a szöveg...
    aki talál ilyen képet jelezze valahogy , THX !
  • Punker
    #22618
    InfecteD
  • ToMy_
    #22617
    Az alap akku, amit a JG-hez adnak, 1100 mAh-s, ez bőven elég egy napra, ha nem az eszetlen darálós játékstílust erőlteted. Nekem még soha nem merült le menetközben, se a gyári, se az utólag beépített 110-es rugóval. Igaz, hogy okostöltővel mindig előző éjjel fullra töltöm.
  • Punker
    #22616
    motortól, rugóerősségtől, és persze lövésszámtól is függ, ja meg hőmérséklet.
  • Különc
    #22615
    Mégegy agymenés: ugye nagyon szeretem az AUG típusú fegyvereket és nézegettem a többi típust is, A1,A2-ket, Tokio Maruikról néztem youtube videókat, ezek milyen konstrukciók? Agyon dícsérték őket, viszont hátrányként van mindenhol megjelölve az akku. Időben ez mennyit jelent, a kis akku mennyit bír egy átlagos játéknap alatt?
  • Punker
    #22614
    meggyógyultál?
  • DannyL
    #22613
    Bent rohadok még az irodában, sok a melóm.
    Pihenés képpen betoltam a netet 5 percre és de jó volt ezt a képet látni jaj. :)

    Alig várom a hétvégét, hogy mehessek kifele játszani.
  • ToMy_
    #22612
    jaja, tiszta sor, hogy minél távolabb van egymástól a két egyenes, annál nehezebb belőni, de AS-nál annyira nem zavaró, és inkább ez legyen, mint a néhány napja bemutatott "szemfog a tenyérben"
  • ToMy_
    #22611
    Ilyesmi volt a táj:

    Gyönyörű, mint egy festmény...
  • lac coo
    #22610
    Jah... Az messze van ! :)
    Bár ott születtem és éltem 25 évig :DDD
  • shatanka
    #22609
    bizonyos távolságnál meg fölé 5 cmrel...
  • ToMy_
    #22608
    Ok, szólok, de Dél-Dunántúl a műveleti terület...
  • lac coo
    #22607
    No ilyen túrára beszervezhetnél valamikor !
  • Különc
    #22606
    Fú, na akkor olvasgatok tovább, köcce
  • ToMy_
    #22605
    naja, de AS-ben ha a célon a célkereszt alá 5 cm-el csapódik a BB, az már több mint kielégítő...
  • shatanka
    #22604
    Viszont minél nagyobb a célkereszt és a cső távolsága annál nehezebb összelőni a fegyvert és a távcsövet.
  • ToMy_
    #22603
    Ha ráguglizol a "25mm mount ring" kifejezésre, és a KÉPEK találatokat megnézed, akkor látni fogod ezt a "rögzítővasdarabot", amit alább említettem.
    A felső, kör alakú része, ami 25mm, ez függ össze a távcső tubusának átmérőjével, az alsó, körmös része kapaszkodik rá a fegyversínre, ami pedig 20mm-es (az esetek túlnyomó többségében)
    A szerelék magassága lehet még fontos (legalábbis airsoft felhasználásnál), minél magasabb, annál könnyebb arcvédőben, maszkban ráhajolni célzáskor.
  • ToMy_
    #22602
    25mm-es átmérővel rendelkező rögzítőgyűrűjű szerelék kell a fegyverre rögzítéséhez.
    Lefordítva ez annyit tesz, hogy van olyan távcső, ami szerelék nélkül kapható, ahhoz hogy ez a fegyverre kerüljön, még kell 2db rögzítőgyűrű, amiknek az egyik jellemzője a sok közül az, hogy milyen átmérőjű tubussal rendelkező távcsövet képes rögzíteni a fegyverre.
    Még egyszerűbben, a távcső azon része, ami a fegyver és a távcső közti tartóvasdarabbal érintkezik, 25 mm átmérőjű, tehát olyan tartóvasdarabot kell keresned hozzá, ami ezt rögzíteni tudja...
  • Különc
    #22601
    Ú, nos sok hasznos információt tartalmaznak a linkek, de én elég egyszerű ember vagyok (e téren főleg).
    "Suitable for 25mm Mount Ring" pl ha ez van írva egy távcső termékhez, akkor mi a helyzet?

    Előre is köszi
  • ToMy_
    #22600
    7végén voltunk 11km-es járőrtúrán, hát másnap nem szívesen integettem volna senkinek jobbkézzel...
  • DannyL
    #22599
    Bezony! Dobozzal együtt 6kg-ot írnak rá. Megnéztem mert én is meglepődtem.
  • ToMy_
    #22598
    hát, egyrészt megmértem mérleggel, másrészt pedig a tus ABS (abból is a jófajta vastagabb anyagú), az összes többi része pedig jó masszív fém, főleg az elején a sínrendszer, ami önmagában van vagy 3 kg...
  • RoyalPredator
    #22597
    Nemvagyok az AUG híve, de az M16 mellett ez a másik "játékfegyver", szerintem. "Eléggé" futurisztikus.

    Amúgy ToMy_, miért 5.3kg? Látszatra nem tűnik nehéznek, sőt.
    Távcsővel sem.
  • Hitman76
    #22596
    Segítek:

    Picatinny rail

    Picatinny rail

    Weaver rail
  • Különc
    #22595
    Még annyi, hogy a távcsövek rámennek a legtöbb sínre, vagy mire kell figyelni az ilyen tartozékoknál?
  • ToMy_
    #22594
    Azt, hogy gyúrjál...

    5.3 kg felcuccolva, gyári kicsi akkuval, teli midcappal.
  • Punker
    #22593
    nem rossz, de a helyedben egy kölcsön fegyverrel játszanék 1 napot.
  • Különc
    #22592
    Ehhez hasonló fegyvert szeretnék vásárolni hasonló kiegészítőkkel, mit gondoltok róla?
  • Punker
    #22591
    acélt kell venni és azt lehet szépen barnítattni, G3-ashoz nincs acél test :(
  • MuldR
    #22590
    ugyis lekopik. Szinterezd, az talan rajta marad. :)
  • DannyL
    #22589
    Attól függ, hogy sikerül. :)
  • RoyalPredator
    #22588
    Ha fested, viccesebb lesz majd eladni.
  • lac coo
    #22587
    Olcsó is bírja, akril festéket lehet emberi áron is kapni ( már amennyire emberi áron vannak a spray-k...) , egy bibi van: színválaszték nulla ....
    emiatt jó a Tamya ( keress valami modell-makett boltot), esetleg ha hozzájutsz a Würtz .
  • Meteora4
    #22586
    az olcsó mennyire bírja?
  • DannyL
    #22585
    Jó kell vagy olcsó? Tamiya modell festék pl. De nem olcsó.