29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • RoyalPredator
    #22664
    Igen MuldR, Clarity nevű illető az aki folyamatosan flamel, de nem kap büntetést soha. Olvastad volna el az összes hozzászólást törlés elött, tudnád miről van szó. Így pedig hamis nézőpontod van.

    Ha nem lenne mégis tiszta: Clarity flamel, mi kussra utasítjuk és hogy nyugodjon már le. Én GVGs véleményemet pedig sokan fikázásnak nézték, de már sikerült tisztázni a véleményemet, és semmi probléma azóta nincs.


    Mielőtt állítotok valamit. Kérlek. gyújtsetek valós információt, a lehető legmegbízhatóbb forrásból. Képzelődni és valótlant állítani ugyanis egyszerűen könnyű.
  • RoyalPredator
    #22663
    #22661 Első értelmes post mióta bekapcsolódtam a mai beszélgetésbe. Kvitya, köszönöm szépen a hozzászólásod. Ezt vártam már mióta.
    Természetesen aki sniperkedni akar főleg, az vegyen puskát.

    Jelenleg egy prometheus 6.03-as preccsővel és egy MadBull hopuppal szándékozok egy szervátültetést biztosítani AEGmnek. Ennyitől nem fog romlani hálistennek.
  • MuldR
    #22662
    Punker: ne porgesd magad tul miatta.
    Multkor nosztalgiabol beneztem a guild wars topicba, es mit latok. epp royalal megy az anyazas. :)
    Vannak dolgok amink nem valtoznak.
    Csak remelni merem, hogy nem kezd el AIONozni :P
  • kvitya
    #22661
    Amennyiben egy köpőcsőnek elegendő a lőtávja és a pontossága, az alkalmas sniperkedésre....... :)

    De, h ne csak off legyen: nem fogod azt a pontosságot s erőt tartósan kihozni egy AEG-ből, mint amit egy springes fegyverből. S nem az egyéni képességeid miatt, hanem azért,mert az AEG technológia nem alkalmas erre.
  • RoyalPredator
    #22660
    Szerintem tudom. Nemtudod értelemezni amit írtam összetettsége miatt, vagy esetleg egyéb mentális/érzelmi probléma?

    Mondom hogy az amit Airsoftban "sznájperkedés"nek hívnak, az egy AEGvel is tökéletesen kivitelezhető amennyiben annak elegendő a lőtávja és pontossága. Így tiszta, babafiú?
  • DummyBoy
    #22659
    Te tudod egyáltalán melyik fegyver az M4?

    Valamint a "sznájperkedés" és az "egyeslövés használata" nem ugyan az ...

    De én nem vitatkozom ...
  • MuldR
    #22658
    Teli tusas M4 nem nagyon van. Ez egy SPR/A lesz. Azt meg DMRnek hasznaljak.
  • RoyalPredator
    #22657
    Egész postod baromság. Most őszintén.
    Kifejtettem miért lehet sniperkedni. Egyeslövés, rejtőzködés, és megfelelő fegyver ugyebár, de AEG akár. M14 is AEG tudtommal. Hopsz:O

    Ki lett fejtve persze, de egyetlen külömbség amit állítok, hogy nemcsak egy springessel lehet ugyanezt megtenni, hanem egy AEGvel is. Most ebbe tényleg bele kellett kötnöd, gratulálok

    Azt is mondtma, hogy Google egy listából szedi a találatait, ami ugyanúgy működik mint bármilyen más keresőmotor, pl YouTube, Yahoo, windows kereső, etc. Egy bizonyos tartalmat keres, és ha egy szardarabot ábrázoló kép neve punker, akkor a Punker szó keresésénél kifogja dobni a képet. Nos ez az amit rengetegen kihasználnak, vagy csak motor hibája miatt dob ki hülyeségeket, de túlnyomórészt mégis megfelelő oldalakat dob ki. Na ennek a bekezdésnek annyi lenne az értelme hogy a Google nem arany, amit ott látsz lehet tévedés, mert a google az én baromságaimat is kidpobja, ugyanúgy mint tiedét és másét.

    Utolsó mondatod után pedig 99%ig tisztán látok. Egyben ez bizonyítja az én igazamat, legalábbis annak lehetőségét, ami már ellentmond a szöges ellenkezéseddel.

    Szóval most magyarázd már meg végre, Miért nem lehet szerinted AEG puskával egyeslövéssel sniperkedni. Kérlek

    Dummyboy:
    Google kereséskor első 10 oldlaon 7 M4 találat van, abból 3 és 2 ugyanaz. Ezt az információt, miszeritn M4el sniperkednek, Filmből, CNN hírekből, ileltve egyéb YouTube-ra és egyéb videómegosztó oldalra feltöltött videóból láttam, és azt az állításomat bizonyítja, hogy a sniperkedés nem a 2 km-re lévő ellenség kiiktatását jelenti, hanem az egy bizonyos területet pásztázó, csak biztos találat esetén tüzelő harcmódot jelenti, lényegében. Ilyen alapon nincs Airsoftban sniperkedés amíg egy AEG messzebb tud lőni. Szerintem meg van.
    Na meik állítás nem tetszik?
  • DummyBoy
    #22656
    Nézzük, Sniperünk mennyire is van tisztában fegyverének tulajdnoságaival:

    "Caliber: 5.56mm NATO
    Action: Gas operated, rotating bolt
    Overall length: 838 mm (stock extended); 757 mm (stock fully collapsed)
    Barrel length: 370 mm
    Weight: 2.52 kg without magazine; 3.0 kg with magazine loaded with 30 rounds
    Rate of fire: 700 - 950 rounds per minute
    Maximum effective range: 360 m

    But the latest experience in the Afghanistan showed that the M4 has some flaws. First of all, the shorter barrel commands the lower bullet velocities, and this significantly decreased the effective range of the 5.56mm bullet."

    world.guns.ru ...
  • Punker
    #22655
    tisztában vagy egyáltalán a sniper pozíció definiciójával?

    Colt M4

    ha rárakok egy 4x ACOG-ot egy slaviara az is rögötn sniper lesz ezek szerint, bazz ha ezt hamarabb mondod már gazdag lennék :D
  • DummyBoy
    #22654
    Ha jól megnézted a google képtalálatait az első 10 oldalon ez az egyelten olyan kép ahol egy terepszinűbe öltözött arc ACOG-al szerelt Mvalahánnyal pózol ...

    (Azt ugye sejtjük, hogy a prósznájperünk valszeg 1500 méterekre pontlövő a 4x-es nagyítással meg az mvalahánnyal, ami ugye közismerten mesterlövészfegyver kategória ...)

    Fussál még egy kört ...
  • Punker
    #22653
    eddig még egyetlen értelmes okfejtést nem láttunk tőled, a lehetőséged adott lenne csak ugye épületes baromságokat nehéz bizonyítani, lásd pl hogy lesz sniper (éles)fegyver valamiből aminél a gyártó az effektív lőtávot 300 méterre adja meg.

    jópárszor ki lett fejtve mi is az AS sniperkedés lényege, persze neked lövésed nincs csak fújod a magadét, összemosva az átlag AEG-et, DMR-t, sniper-t [mondanám hogy menj ki 1 normális játékra és megértenéd, de hát ugye nem véletlenül vagy nem kívánatos személy mindenütt]

    igen szoktam használni a gúgli roppant hasznos dolog, persze tudjuk neked ez se megy hisz számtalanszor itt kérdezgetsz olyan dolgokat amiket 5 másodperc alatt meg lehet találni

    itt egyedül te nem tudtál még semmit bizonyítani.....
  • RoyalPredator
    #22652
    Google: "Marine Sniper"

    Jujjjj:O
  • DummyBoy
    #22651
    Úgysem lehet igazad ... be kell látni ...

    Meg különben is ... az USMC sniperei előszeretettel használják az M szériát ... M4 ... a következő fegyver, amiről kiderül hogy USMC használja sniperkedni az M9 lesz ...

    (M14-ig szerintem úgysem jutunk el ... )
  • RoyalPredator
    #22650
    Ezek szerint.
    1: Kötözködésen és rágalmazáson kívül mást nemtudsz produkálni.
    2: Nemóhajtod elmondani hogy AEGvel való sniperkedés miért akkora baromság amekkorának tartod, de persze elvárod hogy elismerjem nemlétező szakvéleményedet.
    3: Imádod a Googlet. Ő a legjbob barátod, és még szűkös időkben is kisegít? Szomorú.

    Megint és megintcsak ott tartunk, hogy az én állításomba belekötsz, kiröhögsz, de értelmes ellenérvet nem tudsz adni. Ezt lehet játszani egy darabig, én csak jól járok, minden szempontból ;)
  • Punker
    #22649
    át lehet fáradni haditech topic-ba, esetleg beütni gúgliba hogy marine sniper csak nehogy meglepődj.
  • RoyalPredator
    #22648
    Eredeti M4re gondoltam. CQB fegyver, és USMC sniperkedik vele. Millió +1 Videó. Kezd Újra!
  • Punker
    #22647
    hm millió +1 teszt bizonyítja hogy az M4-é a legpontatlanabb hopup, x+1 alkalommal bebizonyosodott hogy a tisztelt user szerinti 50+ méter, távmérővel kimérve bizony még 40 sincs, DMR-nél beszélhetünk 50-60 méter közötti lőtávról de még az is nagyon nagyon messze van a valódi sniperek állandó pontosságától, ezek mind olyan dolgok amiket értelmes emberek elfogadnak, de tőled ezt nem is várjuk el.....
  • RoyalPredator
    #22646
    Már hiányzott egy beszólás kifejezetten tőled.

    Amúgy elmagyarázhatnátok hogy miért ne lehetne.
    Van egyeslövés, van 60m lőtáv, van pontosság, még a felhúzókart is ráncigálhatom.

    A Sniperkedés harcmodor, megfelelő tulajdonsággal bíró fegyverekkel űzhető. Pl M4 akár...

    Kérek felvilágosítást, és főképp Punkertől, mert ő biztosan jól tudja__
  • kvitya
    #22645
    Egyrészt hibás az elképzelésed, másrészt nem lehet.......
  • DummyBoy
    #22644
  • Punker
    #22643
    már hiányoztak a hülyeségeid.....
  • RoyalPredator
    #22642
    Óh persze, mint a babapiskótát kakaóval leöblítve.
    Igazából én a saját verziómat tartom tartom a legjobbnak:
    AEG field assault, néha kis CQB, de nem kizárólagosan, akkoris a mezőn álló épületbe bekukkantani. Aztán ha leszek egy olyan 50 éves, akkor valami meleg pokrócon feküdnék, elkávézgatnék a termoszomból, és egy pipát cuppogva várnám amíg biztos találatot nem kapnék.
    Most ha ez a feladatom, akkor állok be "sniperkedni" AEGvel, mert AEGvel is ugyanúgy lehet.
  • MuldR
    #22641
    Pedig mar azt hittem bekostoltad, hogy kioregedett. :) :D :P
  • RoyalPredator
    #22640
    Nem Kvityának akartam címezni... Na mind1
  • RoyalPredator
    #22639
    9,5 ember?:D Kit lőttek félbe?
    Én értem a sniperkedés varázsát, de sokan nemértik a lényegét.
    Ráadásul első leendő alkalommal lőnek 99%ban.
    El kell fejelteni... Majd pár év AEG után, vagy ha eléred azt a kort hogy szarul esik mozogni :P
  • kvitya
    #22638
    *felejtsd
  • kvitya
    #22637
    Alapból ne vegyél, mert:

    a, nem használhatod, lévén fiatalka vagy
    b, nem lesz igazi sikerélményed az első negyed évben
    c, rossz alapfegyvert választottál - ha van pénzed, akkor maruiban gondolkozz; ha nincs, akkor JG-ben, majd az egészet felejst el, hisz a tuning + kiegészítők bő 120-150k huf lesz hozzá.... :)
    d, próbáld ki, h a meglévő fegyvereddel csak egyes lövéseket lősz, mondjuk 5-6-8 játékon keresztül, méghozzá minimum 10-15 mp szünetekkel
    e, 10ből 9,5 embernek nincs hozzá affinitása
  • praksi
    #22636
    már csak a korod miatt sem használhatsz sniper fegyvert.
  • kamaszaki
    #22635
    Jó. Aszem így lesz ezek után...
  • Punker
    #22634
    olvasd el a sniper FAQ-ot, gondold át 2x aztán ne vegyél.
  • kamaszaki
    #22633
    Már van egy ak-47b-m. Az mellé akarnék valamit.
  • Punker
    #22632
    ne vegyél
  • kamaszaki
    #22631
    Üdv!

    A sniperkedés megtetszett, de nem tudom mit vegyek. Egy
    ilyenben gondolkodom. Az ára csábító, de félek, hogy ez a minőség rovására van. Esetleg erről tudok valamit, vagy ajánlanátok egy bevált sniper fegyvert?
  • MuldR
    #22630
    Kar, pedig szep.
    Lecserelnem a mostani hatterem (francia polineziai atomrobbantas) :)
  • Punker
    #22629
    lenne fuvarom mennék én is...
  • DannyL
    #22628
    Összeröffenünk vagy 40-en. Jön Tomekk is. :)
  • ToMy_
    #22627
    Sajnos csak 800x600 van
    A képet SAB/nagro vagy SAB/szamos készítette.
  • MuldR
    #22626
    Hi-res?
  • Punker
    #22625
    azt tudom hogy fotóztál, mi lesz rétságon?