29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • Fapuma1977
    #22704
    Ot szoktunk vásárolni de sajna ott nincs
  • Punker
    #22703
    nowar-t nézd meg
  • Fapuma1977
    #22702
    Dolizni jövök és nem idevalósi lévén kérdezem meg a Bp-s sportársaim.Gondoltam ti többet tudtok mondani h hol tudnék beszerezni egy taktikai mellényt.
  • Punker
    #22701
    mindenkinek akinek nem ugrott be tegnap, amúgy kétlem hogy bármi újat tudnál mondani.
  • Fapuma1977
    #22700
    Azt hallottam h a váci úton van egy OMV benzinkút ,a körül létezik egy airsoft bolt.
    Azt hittem Ők azok.Tud erröl vki vmit?
  • RoyalPredator
    #22699
    Ezt tuti nekem szántad:P

    Tegnap beszélgettem Püspökkel.
    Lehet hogy taktikát kéne váltanom.

    Punker, mit szólnál egy privátabb beszélgetéshez?:)
  • Punker
    #22698
  • DannyL
    #22697
    A "nincs infó róla" melyik részét nem érted?
    Senki se tudja, nem adták hírül, az se biztos, hogy kinyitnak újra.
  • RoyalPredator
    #22696
    Hamár kanizsáról feljössz úgy, hogy azt sem tudod hova mész, akkor menj be a Keleti/Déli Frontba.
    http://www.keletifront.com
  • Fapuma1977
    #22695
    Remélem h vki csak tudja hol van a 44-es bázis?!
    Egyébkènt olyan taktikai mellényt keresek aminek van pisztolytartója is.
    Most jövök fel kanizsáról BP-re.Tudna segíteni vki h hol,meik üzletben tudom megvenni?
  • DannyL
    #22694
    nincs infó róla
  • Fapuma1977
    #22693
    Sziasztok!Nem tudjátok h hova költözött a 44-es bázis?Vagy a telefonszámukat?
  • PÜSPÖK
    #22692
    jajjmár kedves dummyboy..
    kezdett igazán baráti lenni a hangnem..(ettől függetlenül már én is épp visítok a röhögéstől..)
  • RoyalPredator
    #22691
    Tartom énis. Na itt már látszik a vitám "póker" elve :P
    Gyáh lassulást érzek. Még azért lehet töltögetni engem :X
  • lac coo
    #22690
    Na...ezt bebuktad !

    ( A "kuss" nevű ikonban meg trójai van !!! )
  • DummyBoy
    #22689
    Ehhh nem igazán, bár akár így is fordítható ...

    Istenigazából a "hülyegyerek" lenne a legmegfelelőbb fordítás (Bár hála istennek nem ezért kaptam ezt a nevet anno ...) ... Látod erre nem gondoltam ... Ezért megkövetlek és elnézést a babalányért

    A többit viszont tartom ... xD
  • RoyalPredator
    #22688
    Nagyjábólll.
  • PÜSPÖK
    #22687
    olvasgatom mind2-tök hsz-eit a zöld fórumon..ütközni kéne,1 jó játékon,kíváncsi vok rátok..royalra annyira már nem..ő az ideális"lelövik de meglesz a csipa helye" tipus..
  • PÜSPÖK
    #22686
    akkor grt a birtoklásához..
  • DannyL
    #22685
    Köszi! Jól esik az elismerés!
  • DannyL
    #22684
    Arra sokan azok lennének, mert nem lehet már kapni. :)
  • PÜSPÖK
    #22683
    veerbáálisaan..
  • Punker
    #22682
    nem akarunk mi senkire koppintani...
  • PÜSPÖK
    #22681
    a céltávcsőre vevő vagyok!!komolyan!
  • Punker
    #22680
    fúúúú de "szép" "M4" "sniper"


    [mi lesz itt bolondok napján.....]
  • PÜSPÖK
    #22679
    kedves punker
    óhajtod hogy 1 álltalad is látogatott rendezvényre elcsaljam royal-t?ott kiderülhetne..ki tud nagyobbat koppintani arra az okos bucijára..
  • Punker
    #22678
    őt max a Ronald Reagen elmegyógyintézetben tudnák kikezelni (tudjátok ahol régimódian gyógyítanak)
    mélyebbre nem tudja ásni magát úgyse, max ha itt is elkezd horogkereszteket rajzolgatni vagy anyázni, de akkor ki lesz rögtön vágva, és még egyszer nem sírja magát vissza, szal hagyd csak nyugodtan, nekünk is kell egy kis szórakozás
    [látom magam előtt a primitív mosolyát hogy milyen jól megmutatta az M4 snipert....mikor belinkelt egy SPR-t]
  • DannyL
    #22677
    Ma esti fejlesztésem!

  • PÜSPÖK
    #22676
    én kérek elnézést..
  • PÜSPÖK
    #22675
    kedves dannyl mester..
    én még úgy -ahogy tudom kezelni ezt a phsziopatát..de nem sokáig..
  • Punker
    #22674
    "kezdje el tisztelni végre hozzászóló társait..vegye figyelembe hogy több időt ,beleölt pénzt, és tapasztalatot a háta mögött tudó nála idősebb emberekkel kommunikál."

    ez mind lényegtelen!

    nála elvi kérdés, hogy havonta 1x - 2x csap itt egy ámokfutást csak hogy ne unatkozzunk, utólag végül is szórakoztató.
  • RoyalPredator
    #22673
    :P IIigeeeeeen
  • DannyL
    #22672
    Azt a büdös mindenit, de felszökött a színvonal!
  • PÜSPÖK
    #22671
    jóestét az uraknak.
    szeretném felkérni kedves royal vezérautista barátomat hogy duguljon el..kezdje el tisztelni végre hozzászóló társait..vegye figyelembe hogy több időt ,beleölt pénzt, és tapasztalatot a háta mögött tudó nála idősebb emberekkel kommunikál.
    ezek az emberek nem tudják hogy valójában 1 csendes, parancsot figyelmesen teljesítő ifjonc vagy a játék során..ott tisztelettel tudsz beszélni mindenkivel.próbáld végre azt elérni hogy ne jancsibohócként kezeljenek.jó bajtárs vagy és igaz barát..csak fogd be a pofád..
  • harvypoker
    #22670
    valahogy eza rész ütött:
    "A Sniperkedés harcmodor, megfelelő tulajdonsággal bíró fegyverekkel űzhető. Pl M4 akár..."

    "Eredeti M4re gondoltam. CQB fegyver, és USMC sniperkedik vele. Millió +1 Videó. Kezd Újra!"

    végülis lehet beszelgetni real steel M4 sniperekrol airsoft topikba csak amennyi értelme van....

  • RoyalPredator
    #22669
    Babafiú, ez a neved, kedves játékostárs. Szép magyar nyelvben. Ezért kár babalány-al sérteni.

    Idéztem a "sznajperkedés"t tőled, de ez után quote parancsal fogom...
    Válasz? Még mindíg nem kaptam választ. Értelmetlent SE.
    Nem vagyok Pro, de az akarok lenni Airsoftban is. Fáj?

    Első és legtisztább dolog, hogy ti felkaptátok a vizet.
    Felesleges. Fórum, görög eredetű, jelentésével hordozza a vitákat és azok megvitatását. Ezért van a fórum, ezért Nem lehet bannolni.
    Továbbá. Végig lehet olvasni a kommenteket, látszik hogy én kimondtam a nézőpontomat, amit kissé puritán módon elleneztetek. Én logikus választ vártam, nem kaptam. Flamelést kaptam. Ezért Lehet bannolni, de nem engem.

    Punker. Világosan látszik, hogy mind itt, mind amott "A többségnek van az igaza" elv működik, alapok nélkül. Primitív eszköz, de ezt nem vitatnám. Viszont Mindaddig, amíg nem vagy képes (értelmes) Választ adni számodra bizonyosan egyszerű kérdésemre, szerintem egyáltalán nem "szájkaratézhatsz", ahogy azt Dummyboy mondaná.

    És még én vagyok a hülye? Persze! Mert én leállok veletek vitatkozni.
    De sok dologban vereséget szenvedtél alapállásban.
    4 szakember szerint én egy Pszihopata, Szociopata, kissé deviáns ember vagyok, egyéb negatív jellemzőkkel. Akármit akárhogyan mondassz, nekem lesz igazam, mert én azt mondom. Ezen nem változtathatsz. Sajnálom.
    Másik, hogy én az Airsoftot nem szórakozásként űzöm, hanem ténylegesen a lehető legmagasabb szintet elérni benne amit csak lehet. Éppen ezért azt a tulajdonságomat, hogy bizalmatlan vagyok az emberekkel szembe, kihasználom ittis, és sok más helyen is. A szép az benne, hogy amíg te belebolondulsz egy fiktív lénybe, aki ezen a fórumon rajzolódik ki előtted, egy teljesen más ember ül a monitor mögött, és meglepődnél, ezt garantálom. Meg is fogsz;)

    Valamit nemértessz?. "Google a Barátod!"
  • Punker
    #22668
    idiotizmusért nem.

    de nem is baj, kell valaki akin lehet röhögni
  • shatanka
    #22667
    Punker lehet bannolni felhasználót adott fórumrészről? Pl. innen?
  • lac coo
    #22666
    Na jó, felénél feladtam az olvasást... :)
    Azt hittem valami értelmes dolog történt ! :)

  • DummyBoy
    #22665
    Nem tiszta babalány ... ugyanis más az amit "Ti" "prók" sznájperkedésnek hívtok, meg más az amit a többi mezei homo sapiens airsoftus "sniperkedésnek" hív ...

    Amit írtál, az bármennyire is "összetett" szerinted ... bullshiting ... Semmi más ... Ne személyeskedéssel próbálj felülkerekedni a vitákon, hanem próbáld meg elfogadni, hogy mindig lesznek okosabbak és tapasztaltabbak nálad ...

    Szájkaratét meg mellőzd, ahhoz szerintem kevés lennél...