29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • Punker
    #22744
    ha nincs screen nincs semmid, már csak azért mert tisztán emlékszek hogy én töröltem nagy MP5 előagy hirdetését 3 hónap után.....
  • lac coo
    #22743
    Na jó, iszom egy kávét és megnyugszom, nem szándékozom belemenni ebbe a hülyeségbe ....
    Hála istennek , a PM-ek közt nálam is van törlés gomb ....
  • lac coo
    #22742
    Miben hazudok ???
    Felőlem verheted magad, ahol csak akarod, sokra nem mész vele, ha neked jó így élni a te dolgod.
    De pont te ne domborítsd magad, mikor lazán előhoztál hírdetést, csak mert megteheted törölted a korábbit. Gondolom mindketten tudjuk mire gondolok ....

    Az agyam eldobom, hogy így fel tud valaki bőszíteni a hülyeséggel ....

  • DummyBoy
    #22741
    Lassan át kell dobni ezt a topikot a gumiba
  • lac coo
    #22740
    Voltam én is moderátor más fórumon ( talán még most vagyok bár nem látogatom évek óta ...) de mindig tisztában voltam vele mi a dolgom , mit vállaltam ...
    Senkit nem próbáltam megváltoztatni, ami nem oda való volt töröltem, ha tovább folytatta a hülyeséget figyelmeztettem, utána repült ha tényleg hülye ...

    Eszembe nem jutott PÜ-ben fontoskodni .
    100-ból 99 úgy is megérti elsőre minek rögtön a torkának ugrani ???
  • Hitman76
    #22739
    Hazudsz és ferdítesz, hisztizel és rinyálsz!
    Próbálsz mocskolni engem, sértegetsz és azt gondolod jól van ez így?
    Szerinted mit érsz el ezzel?
    Szerinted ki kíváncsi itt arra, mit történt veled egy másik fórumon? Szerinted ki kíváncsi erre a drámával fűszerezett nagyhalálra amit most előadsz?
  • Punker
    #22738
    én erre nem tudok mit mondani, eleve nincs agy kapacitásom arra amit Hitman csinál (valszeg nálam is rég elfogyott volna a türelem) ezért csak simán a hirdetéseket takarítgatom, ad az is elég melót.
  • lac coo
    #22737
    Teszem hozzá, nem először vétkezek ott,akaratlanul is becsúszik, sokan javítottak, töröltek már de soha senki nem küldözget PM-ben hozzáfűzni valót csak Hitman...
    Ha majd ámokfutásba kezdek akkor lehet rendre utasítani ( én akkor sem személyeskedve tenném ...), de addig had ne kelljen már ilyenekkel foglalkoznom !!!


  • Punker
    #22736
    pedig diktatúra van, csak nem működik mert gyenge.....
    a hozzászólások 10-15% értelmetlen spam, mert lusta keresni stb, DE azzal hogy te ezt minden alkalommal újra és újra leírod csak még több lesz, ha tisztán szakmai részt akarnánk az ilyeneket minden szó nélkül törölni kéne. ehelyett minden alkalommal elkezdünk vitázni a tudatlan/lusta user-rel, persze hogy rühellnek minket + a köv kezdőnek is átláthatatlan lesz.
  • lac coo
    #22735
    Ember leállítottál egy szerintem is értelmetlen beszélgetést az üzenőfalon, erre válaszoltam neked, hogy egyetértek ...
    Jött is rögtön a kedves PM, hogy mit nem értek megint!
    OK, ilyen vagy ennyi...
    Utána másik fórumon beírtam hogy "LOL" , azonnal jött a PM, hogy hopgy vétettem a szabályzat ellen ( ami tisztelettel tudomásul vettem) és hogy már kezdesz unni !

    Akkor erre mit mondjak? Ez a szánalmas haver! És ne PM-gess mert olvasás nélkül kitörlöm,nem érdekel a gyerekes hülyeséged !
    Nem haragszom én rád, de néha állj meg egy percre és gondolkodj már el, mi egy moderátor feladata !

    És éppen azért lehet csak itt rinyálni, mert ott olyan tejhatalmat képzelsz magadnak, hogy rögtön repülnék , amit most nem engedhetek meg magamnak ...

    Üdv !
  • Hitman76
    #22734
    "Sajnos ott Softair-en diktatúra van..."

    Ócska, régi, szar duma!
  • Hitman76
    #22733
    Szó sincs róla!
    Moderálom a kiccsávót a softair-en, erre idejön hisztizni és jól odamondogatni nekem! Megáll az eszem! Ez lesz ezentúl a trend? Kikapsz valahol oszt' ideszaladsz rinyálni?
    Szánalom!
  • lac coo
    #22732
    Ha gondolod maradhatunk ennyiben, ha ettől megnyugszol , gyáva vagyok ! :D
    Sajnos ott Softair-en diktatúra van, tuti kapnék egy jó kis bannt mert visszaírogatnék....De nem szándékozom beszállni a gyerekes dolgaidba ....

    Egy a lényeg, ne idegelj a hülyeségeddel, ha az a kényszerképzeted, hogy neked kell rendbe rakni a világot, akkor se !!!

    Szép napot ! ;)
  • Punker
    #22731
    csak Hitamn szokásos keresztesháborúja
  • MuldR
    #22730
    Szabadnapos ovoda? :)
  • Hitman76
    #22729
    Tehát gyáva vagy, és a pm váltásainkat egy másik fórumon tárgyalod ki, publicban!
    Gratulálok ehhez a szánalmas mutatványhoz!
  • Punker
    #22728
    mert itt sokkal barátibb a hangulat 2 sima user között?
  • lac coo
    #22727
    Mert nem szeretnék bannt kapni, jelen állás szerint sok emberrel vagyok ott privát kapcsolatban, és a fene se tudja mikor borul el éppen az agyad valami semmiség miatt !
  • Hitman76
    #22726
    És ezt miért ide írtad?
  • lac coo
    #22725
    Te Hitman !

    Jó lenne leszállni rólam, vedd már észre , hogy tojok a kicsinyes dolgaidra. Ha valamit vétek a fórum szabályzata ellen, jelezd privátban ha neked jól esik, de a személyeskedést nem tűröm, nem vagyunk haverok !!
    ( .."kezdelek unni ..." ).
    Szép napot neked !

  • Punker
    #22724
    gondoltam te úgyis szereted csinálni
  • Hitman76
    #22723
    Azért annyira nem szeretünk!
    Maradj csak szépen itthon! Ha letipliznél ki küzdene az ilyen degenerált idiótákkal, és a seggnyaló, "vok-tok-csipa" barátaikkal?
  • RoyalPredator
    #22722
    :O Bankszámlaszámot!!!
  • Punker
    #22721
    küldjetek pénzt, elmegyek Samoa-ra többet nem is láttok.....
  • Hitman76
    #22720
    Punkernek ez a sziget való:

    Bikini island

  • kvitya
    #22719
    Hogy kicsit lehülj, menj el a szigetemre lazítani kicsit....

    http://en.wikipedia.org/wiki/Kvit%C3%B8ya
  • Punker
    #22718
    az összes qrva menü fönt van, nem kerestem alul.
  • kvitya
    #22717
    Nah igen, mert pánikolsz ahelyett, h végignéznéd az oldalt vazze :)
  • Punker
    #22716
    aha 1,5 óra után kvitya elárulta hol találom meg a topic lezárási funkciót :D
  • DannyL
    #22715
    Pl. a moderátori vezérlőpult részei egyszerűbbek és gyorsabbak.
    Mondjuk még nem próbáltam csak Hitman mondta.
  • shatanka
    #22714
    Mivel tud többet a php3, mint az előző?
  • Punker
    #22713
    most éppen érdekes képet mutat :D
  • Punker
    #22712
    hát.....
  • DannyL
    #22711
    Azt lehet tudni, hogy mikortól lesz működőképes a php3?
  • RoyalPredator
    #22710
    Ha direktben lövök 40k BBt, és pörgetem a motort mint a kilóméterperórát, akkor tapazstalt játékos lehetek?
    Nem gondolom komolyan:P
  • praksi
    #22709
    az a Modell&Hobby bolt, fegyvereket, BB-ket, akksikat, kis mennyiségben alkatrészeket árulnak, felszerelést nem.
  • kvitya
    #22708
    Company registration / business registration number
  • HöfEE
    #22707
    Hali! Van valakinek bármi ötlete mit jelenthet a következő rövidítés? CR/BR Number? Wcgshopon szeretnék mint viszonteladó regisztrálni és ehhez kell de nem tudom milyen számot takarhat ez a két rövidítés!
  • DannyL
    #22706
    Esetleg a Légiós Military-nál is nézz körül.
  • RoyalPredator
    #22705
    Írtam, KeletiFront/Délifront.
    Vannak mellényeik.