29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • Hitman76
    #22784
    "Csak szeretem felbaszni Punker és Hitman agyát, és cirkuszt rendezni saját szórakozásomra, de úgy hogy tiszta marad a kezem."

    Örvendetes lenne, ha a kis autistával játszadoznál, ami a lábad között fityeg! Felbaszni pedig a szüleidet, a rokonaidat és a barátaidat próbáld légy oly kedves!

    "Jobban raferne egy kiados dugas mint eddig barkire a tortenelemben."
    Adrian Cronauer"

    Hogy is mondaná Mac? Touché!!!
  • lac coo
    #22783
    Nem vagyok biztos benne, hogy nekem címzted-e...Ha igen akkor van fennt hír !


    Változik nyitva tartásunk! Ezentúl kedden és csütörtökön is hat óráig tartunk nyitva. Tisztelt Partnereink! Üzletünk hatékonyabb működése érdekében változtatunk eddigi nyitva tartásunkon. 2009. október 12-étől minden hétköznap - kedden és csütörtökön is - 10 órától 18 óráig vagyunk nyitva. Novembertől pedig bevezetjük a szombati nyitva tartást. A NOWAR TEAM
  • kvitya
    #22782
    Fura, de egy vak hang sincs fent erről a hírek között......
  • lac coo
    #22781
    Ő ott dolgozik ?
    Akkor nem értem miért verték nagydobra hetekkel ezelőtt a szombati nyitva tartást ...
  • Punker
    #22780
    Borz azt mondja nincsenek nyitva holnap.
  • lac coo
    #22779
    Nem... Rossz volt a kérdés ...
    Eddig nem volt nyitva szombatonként ...Asszem novembertől már igen .
    Vannak olcsó kesztyűk, be kéne szaladni !!!
  • Punker
    #22778
    zárva volt?
  • lac coo
    #22777
    A Noháború elméletileg holnap már nyitva van ?

    tHX !
  • DummyBoy
    #22776
    Mert ugye boldogok a lelki szegények ...
  • DannyL
    #22775
    Gondoljuk!
  • RoyalPredator
    #22774
    Én élek, amit itt produkálok csak a saját szórakozásomra van, köze nincs a valódi énemhez, ezt többen tanusíthajták. Csak szeretem felbaszni Punker és Hitman agyát, és cirkuszt rendezni saját szórakozásomra, de úgy hogy tiszta marad a kezem.
    Leállhatok ha gondoljátok, "már így is túl sokáig tartott."

    Mellesleg kezdem megunni is, új játék kell...
  • DummyBoy
    #22773
    Maradi vagy ... az manapság már nem "trendcsi"
  • kvitya
    #22772
    S mi lenne, ha a pótcselekvések helyett (lásd rendszercseszegetés) mondjuk élnél, értelmes, produktív életet? :)
  • MuldR
    #22771
    "Jobban raferne egy kiados dugas mint eddig barkire a tortenelemben."
    Adrian Cronauer
  • DannyL
    #22770
    Idegesítő vagy...
  • RoyalPredator
    #22769
    Ügyeskedek, mert:
    Imádom kijátszani a rendszereket.
    Ezáltal titeket okítalak hogy tanulva az esetből jobb munkát végezhessetek. Most speciel...

    Én sajnos sokszor feltételezem hogy a közönség,vagy beszédpartner egy értelmes egyén(ek), de túlnyomórészt csalódok.

    Hát erővel meg lehet őket tanítani... Végülis ti diktáltok, vagy nem?:P
    Ha gondolod összedobok egy koncepciót ahogy szerintem működne az IQ ellenére.
  • mstummer
    #22768
    Egyet kell értsek Hitmannel. A legtöbb mezei felhasználónak még a regisztráció is gondot okoz egy olyan egyszerű fórumra is mint például a Softair. S ha ez gond akkor, azt sem fogja tudni értelmezni hogy mi az a szűrő. És ez nem azért van mert az emberek gyengeelméjűek. Hanem mert jó részüket egyszerűen nem érdekelte a számítástechnika,sőt most sem érdekli... még ezen a minimális szinten sem.
  • Hitman76
    #22767
    Látod inkább próbálkozol, variálsz, okoskodsz ahelyett, hogy normálisan próbálnál fórumozni. Aztán ha valaki jól elkeni a szádat, majd előadod a sértett, elnyomott, ártatlan magánszámot! Hidd el, előbb-utóbb ráfázol, ha hülyének nézed az embereket!
  • RoyalPredator
    #22766
    ** Az a szép az egészben, hogy 100%ig megfelel az írott szabálynak.
  • RoyalPredator
    #22765
    Az egészben az, hogy 100%ig megfelel az írott szabálynak.
  • Hitman76
    #22764
    Meg lehet próbálni. Kétszer.
  • RoyalPredator
    #22763
    Még mindíg kijátszható a hiányosan megfogalmazott szabály miatt.
    Ezt élesben be is mutatom.
  • RoyalPredator
    #22762
    Alkatrészeknél is lehet szűkíteni a kört mitn külső elem, kiegészítő, vagy Gearboxos cucc. Annyi esze mindnekinek lesz, hogy ha nincs ott egy "Összes hirdetés olvasása" gomb, akkor mindnet kijelöl.
    Nemkell ezt tanítani, ez egy egyszerűbb dolog, és csak a fórum jóságát növeli. Mert amúgy szerintünk jó hogy van ez a fórum.
    Természetesen lehet keresni is pluginnal akár, de az nem annyira tuti mint egy full-kategorizált hirdetés.

    Aláírást akkor szúrsz ha látod hogy hopsz neki több...
    De megitncsak megoldható hogy értesítsen a rendszer minden profilváltoztatásról. Máris célzottan keresheted az áldozatod.

    Igen, a felhasználókkal van a baj. De őket nem alakíthatod, a fórumot igen, úgyhogy zárd őket rácsok mögé és annyi lehetőséget adj meg nekik amennyi kell és amennyit ellenőrizve szemen tudsz tartani.
  • Punker
    #22761
    na ja az egyetlen rész ami viszonylag működik (
  • DannyL
    #22760
    Akinek problémát okoz a mostani softair adás-vételi használata, annak nem ez a legnagyobb problémája.
  • Hitman76
    #22759
    És mi van az alkatrészekkel és az egyéb kiegészítőkkel? Ott mit x-elne ki a user?
    És m van azokkal, akik csak körbe szeretnének nézni, minden konkrét elképzelés nélkül?
    A szűrő használatát miként tanítod meg a usernek? A többségnek (többek között neked) az egyszerű szabályokat (avatarra, aláírásra vonatkozó kitételek) is nehezére esik betartani, nemhogy egy feleslegesen agyonbonyolított rendszert kezelni.
    Nem a fórummal és az Adás-vétel szerkezetével van a baj, hanem a használók hozzáállásával!!!
  • RoyalPredator
    #22758
    Ehez a softaires dumához annyit csak, hogy nem a diktatúrával, hanem annak gyakorlásával van baja a népnek. De én megértelek titeket, tényleg.

    Egyszerűbb lenne logikus változtatásokat végrehajtani, mint pl a hirdetésekél egy szűrőt berakni, hogy a kereső csóka csak akkor lássa az üzenetet ha ki-X-elte azt hogy M16, M4, Fullmetal, 320-380Fps vagy 380-450, etc. Így egyrészt nem lenne spam, másrészt duplikálni se fog senki, mivel a kereső személy egyértelműen azt látja csak ami őt érdekli. Php3 varázsa.
    Hasonlóan észszerű változtatásokkal több más topicot is orvosolhatnátok. Dolgozni kell rajtuk, de megtérül a munka.
  • RoyalPredator
    #22757
    =) Tiszteletem az uraknak.
  • lac coo
    #22756
    A 12 000 dolcsi, az mekkora !!! :DDDDD
  • harvypoker
    #22755
    amekkora tétek ott mennek engem se érdekelnenek :D
  • Punker
    #22754
    mekkora
  • lac coo
    #22753
    Ilyenkor mindig megbánom, hogy visszadobom a labdát és belemegyek ilyen dologba ....
    Valaki törölje ha tudja !
  • Hitman76
    #22752
    Anyukám mindig azt mondta: Fiam ne maradj adósa senkinek! (igen, így vessző nélkül mondta mindig )
    És mivel én vagyok anyu szeme fénye...
  • Punker
    #22751
    kutyát nem érdekli a család, basszus ne akard már elérni hogy rosszabb hírű Mod legyél mint én voltam :D
  • lac coo
    #22750
    Magadnak hazudsz ...
    És pont én nem tűröm az értelmetlen és sértő PM-eket, ha tetszik ha nem !!! Próbáld felfogni !!! Van ott elég hülye azokkal foglalkozz !!!
    Majd ha olyat teszek bannolhatsz stb, de addig tudd hogy mi dolgod...!
  • Hitman76
    #22749
    Szerinted mit kellene tennem? Idejön, hisztizik, sérteget, hazudik! Nekem ezt mosolyogva kellene tűrnöm! Neeeem olyan családból származom én!!!
  • lac coo
    #22748
    Magadnak hazudsz nem nekem. ..... Előrehoztad és kész ....
  • Hitman76
    #22747
    S a dráma folytatódik!

    "De pont te ne domborítsd magad, mikor lazán előhoztál hírdetést, csak mert megteheted törölted a korábbit"

    A hazudozás is!

    Én itt be is fejezném látván reménytelen a helyzet! Barátunk egyre mélyebbre lovalja magát a hamis önsajnálatba, és eközben vagdalkozik ahogy bír, nem törődve semmivel.
    Főleg azzal nem, hogy a drámája senkit sem érdekel!


  • lac coo
    #22746
    Nem tudom ki törölte, de hogy előjött újból, és még bent volt a régi az hót ziher !
    De ez sem érdekel, simán belefér, én kérek elnézést mindenkitől, mert felb@sztam magam !

    Egy a lényeg : nem tűröm a nagyképű, személyeskedő PM-eket !!!
    Nem vagyok se gyerek se hülye, ezt kéne megérteni !
  • kvitya
    #22745
    Nem akartok felnőni kicsit? Baromságon vitáztok, ami ráadásul gumicsont is... s nem mellesleg: kutyát sem érdekli......