29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • lac coo
    #22824
    Ezt megbeszéltük múltkor, Talán beszerző ( de lehet nem ő !!!) hirdet folyamatosan ilyen-olyan készítését vállalva ....

    De mint mondod hasznos dolog, maradjon, múltkor is ezt mondtam !

    az esztergályosokat meg ki kell oktatni, hogy nem készít, hanem árul néhány száz darabot, mint a fém H-lenyomó esetében .... :DDD

    A Combatgear meg engem irritál, éppen az esztergályos miatt aki becsületesen dolgozna némi plussz pénzért, ez az ember meg úőgy tűnik el pénzel ahogy akar ....

    azt m,eg te sem gondolod komolyan, hogy a leghalványabb jelét is látja bárki, hogy ez nem fekete üzlet, minek akkor reklámozni ???

    De nekem mindegy, nem az én keresztem, felőlem akármi bekerülhet oda :))))

    De mondjuk mi van ha valaki beír, hogy combatgear nem szállított pénz megsehol ?? Ha egyáltalán el is éritek, nyílván tagadni fogja, és nyílván lehet benne igazság... akkor mit léptek ?
  • Punker
    #22823
    van x+1 szerv ami eldöntheti legális e egy üzlet vagy nem, mi nem vagyunk az.

    az esztergályos hirdetések olyan kérdés ami kb havonta előjön, a modok/adminok szerint az ilyet nem kéne tiltani hiszen egyedi dolgokkal segíthetnék a játékosokat, a tulaj szerint ezek nem hirdethetnek, örök vita hogy mi lesz vele nem tudom.

    milyen üzletszerű hirdetésekre gondolsz "régi fórumozóktól"?
    mert vannak egyedi fegyver hirdetések 1-1 darab tehát nem üzleti hiszen nem tömeg mennyiség.
    illetve van 1 darab futó füst hirdetés ami azért maradhatott mert az itthoni bolti árakhoz képest féláron adja a többi játékosnak, ergó megint nem üzleti.
  • lac coo
    #22822
    Visszakérdezek : ki és mi alapján dönti el pl., hogy XY esztergályos hirdetése mely szerint lőszerimitációkat gyártana pár forintért repül a fórumból, ugyanakkor régi fórumozók nyílt üzletszerű hirdetése máig is vígan fent van ?!

    Ez is fura dolog.... korábban már szóba került egyszer a CombatGear, mindenki negatív véleményen volt ( te is ...), most meg reklámot kap a legnagyobb hazai AS forumon !!!
    Nagy ész nem kell hozzá, hogy rájöjjön az ember, hogy teljesen illegális tevékenység, se elérhetőség se mintabolt se semmi ....
    Csak hülye hiszi el , hogy "valódi " webshop ....


    Rendben van , hogy a Softair forum magánkézben van ( mint minden) és azt hirdet amit akar, azt vág ki amit akar, de ez minden normális ember igazságérzetét sérti .

    Nagyon nem mennek korrektül ott a dolgok... Tudom, nem kötelező odajárni....
  • Punker
    #22821
    pimpmygun
  • RoyalPredator
    #22820
    Jáj mostmeg fordítva...
    Na tessék kiszedni engem a csoportból kéremszépen, már veletek vagyok
  • RoyalPredator
    #22819
    Javítok, most adásvétel van, PM nincs.
  • RoyalPredator
    #22818
    Mire gondolsz?
    Nálam speciel se adásvétel topicok, se PM. Php szagú a dolog.
  • DannyL
    #22817
    Át fogsz lépni egy határt és nem biztos, hogy akarod...
  • kvitya
    #22816
    Ellenőriztem, valótlanságot állítasz......
    mind a beállításid-jogosultságaid átnéztem, mint kipróbáltam élesben....

  • RoyalPredator
    #22815
    Sőt, már a Privát üzeneteket is elvettétek tőlem:) Gz, megitn fórumösszeomlást akartok?:D
  • RoyalPredator
    #22814
    Eszt meg se hallottam =)
  • Hitman76
    #22813
    Megtennéd, hogy a softairrel kapcsolatos problémáidat nem itt tárgyalod ki?
    Egyrészt a kutyát sem érdekli a dolog, nem hiszem, hogy az emberek azért járnak ide mert kíváncsiak a dolgaidra.
    Másrészt pedig a softair staff-ján s rajtad kívül senkire sem tartozik az egész.
    Ha gondod van, fordulj az illetékesekhez az ismert elérhetőségek valamelyikén!
  • RoyalPredator
    #22812
    Most nem vagyok teljesen képben.
    Nem látom az eladás-vétel topicokat.
    A) Hideolva van előlem
    B) Karbantartás alatt van (semelyik user se látja)
    Nos, ha A), akkor ki is tudtok onnan szedni, szóval kérlek...
    Megmondtam hogy nem ügyeskedek, csak megmutatom a rendszer gyengepontját...
    Ha B), akkor hidegenhagy egy darabig,
    De hamar kiderül a valóság.
  • Hitman76
    #22811
    És szerinted kinek kellene s mi alapján eldönteni, hogy egy adott bolt vagy webshop legális, illegális, korrekt vagy átbaszós?
  • kvitya
    #22810
    Konkurencia?
  • lac coo
    #22809
    Vagy egyszerűbben : attól , hogy elzárkóztok minden következmény elől, még teljes mértékben támogatjátok, segítitek a tevékenységét, holott világos , hogy a legcsekélyebb garancia sincs rá, hogy kap is valamit a vásárló a pénzéért !
    No majd ha megjövök írok üzenőfalra adminoknak, moderátoroknak, kíváncsi vagyok mi a reakció ...
  • lac coo
    #22808
    Olvastam. De ettől még egy teljesen illegálisan, feketén üzemelő boltnak csinál ingyenreklámot ( nem is kicsit...) a Sofair forum .
    Állásfoglalásban benne kéne lenni, hogy mindenféle illegális tevékenységtől elzárkózik . Lehet van is ilyen kitétel ,valahol..csodálnám ha nem lenne .

    Ha van eszük, a sok fekete árus összedob egy honlapot, aztán bekerülhet a softair üzletlistájába .. Kell-e ennél jobb reklám ? ;)

    Engem annyira nem zavar, felőlem főoldalra is kerülhet, csak nekem erősen sántít a dolog ....
  • lac coo
    #22807
    Majd beregel más néven, legfeljebb normálisabb lesz ezután :)))
  • Hitman76
    #22806
    Állásfoglalás
  • Hitman76
    #22805
    #22767

    Ahogy előre megmondtam.
  • lac coo
    #22804
    Igaz, de ha esetleg néhány vevő nem kap semmit a tízezreiért, akkor vajon helyénvaló-e a reklám, egy ráadásul illegális "üzletnek"??

    Nem vagyok rosszindulatú, lehet , hogy teljesen korrekt az ember, de én nem küldenék előre senkinek nagyobb összeget, hogy majd küldi az árút,ráadásul számon se lehet kérni egy árva email cím alapján ...

    Az is igaz, hogy aki hülye az így jár, de egy fekete üzletet nem biztos hogy "támogatni" kéne !!! Ennyi erővel a "zúgárusokat) is engedni kéne hirdetni ...
    Nekem amúgy mindegy, én tuti nem utalok senkinek semmit látatlanba ....
    Csak hát ha "baj " lesz belőle , elég rossz fényt vet a fórumra ....
    De legalább egy pár soros komment mehetne a reklám alá, hogy mindenki tisztában legyen milyen üzlet ....
  • Punker
    #22803
    a kínál topic-ból törölve lett többször, ezért kérte kerülhessen ki.
    véleményeznie a vevőknek kell, ha sz@r bolt úgyis megbukik.
  • lac coo
    #22802
    A webshops rendelgetős "cég"
    Nulla elérhetőség, követhetetlen pénz mozgás előre utalás ....
    Korábban volt már róla szó, most bekerült az üzletek listájába. De jelentettem, én nem reklámoznék ilyen céget, majd ha korrektül dolgozik ....
    Nem vagyok az a jelentgetős fajta, de nekem kicsit zsiványnak tűnik ...
  • Punker
    #22801
    mi? hol? miért nem vagy képes értelmesen fogalmazni?
  • lac coo
    #22800
    Látom a fél-zsivány CombatGear-nek csak összejött a buli ... !
  • Punker
    #22799
    #22792

  • RoyalPredator
    #22798
    Kedves Punker
    Egyáltalán nem ügyeskedtem folyamatosan.
    Eleinte TI töröltétek folyamatosan ok nélkül, azt visszatöltöttem.
    Most nemtudom miért ügyeskedtek TI, mert a szabályoknak nem vétettem.

    Olvasd el, vegyél ki abból a csoportból, és nincs harag.
    Meg mostmár kedvem sincs titeket szivatni, nemtudom miért kell ezt folytatni.

    És azóta is kaptam 1 mailt h hova tünt a hirdetés, már nem eladó, mivan vele... Ezért FONTOS lenne, főleg hogy bedobjak még egy akksit a packba ami nem kell.
    Légy oly kedves tehát...
  • lac coo
    #22797
    Mondjuk ha folyamatosan ügyeskedett, akkor végül is megérdemelte, kinek van energiája állandóan őt regulázni ....
    Majd fél év múlva vissza adjátok neki a jogot ...
  • Punker
    #22796
    a hirdetési feltételek folyamatos megsértése miatt, átkerült 1 olyan csoportba aminek nincs hozzáférése az adás/vétel fórum részhez.
  • Punker
    #22795
    2009. nov. 06. 08:57

    "Ügyeskedek, mert:
    Imádom kijátszani a rendszereket."

    szerintem menj el valami kényszergyógykezelésre, mert ha már magadnak is hazudozol az beteges.
  • lac coo
    #22794
    Tényleg ti csináltatok vele "valamit" ? :D
    Mondjuk az tényleg butaság, hátha valaki más cuccát megvenné, vagy csak nézegetné ...
    Amúgy meg nem értem miért görcsöl azzal az AK-val, van belőle annyi mint a szemét, kutyának nem kell ....
  • RoyalPredator
    #22793
    2 helyre van. 1 regem van mindnehova.
    Ezért az gusztustalan, ocsmány húzás lenne.

    Észrevehetted volna, hogy én jobbszeretek tiszta kézzel, a célpont fegyverét maga ellen fordítva harcolni. Érdekesebb módszer mindenesetre.

    További rágalmazást nem kérek.
  • Punker
    #22792
    kérhetsz, sőt kérheted Hitman-t is úgyse tudjuk megcsinálni, ugyanis a moderátoroknak nincs erre jogusultsága, de hát annyi más helyre vagy más néven bereggelve majd csak sikerül eladnod a barátod barátjának a lovának az akját.....
  • RoyalPredator
    #22791
    Most mondom, hogy ez szabályellenes.
    Ejnyeh
    Mint a fórum regisztrált felhasználója, jogosultságom van azon topicok felhasználására.
    Kérlek...:)
  • Hitman76
    #22790
    Megint Touché!
  • lac coo
    #22789
  • Punker
    #22788
    javasoltad hogy használjunk szűrőket, hát használunk.
  • RoyalPredator
    #22787
    Jól veszem ki, elrejtettétek előlem a hirdetést, vagy csak "karbantartjátok"?:)
  • RoyalPredator
    #22786
    =)
  • shatanka
    #22785
    Inkább szánalmas.