29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • Punker
    #22864
    tudod a fórumon a usereknek LEHETŐSÉGE van hirdetni bizonyos feltételek mellett, te ezt rendszeresen megsértetted, úgyhogy max arra van JOGOD hogy szépen elmenj máshova
  • RoyalPredator
    #22863
    Mást nem is várok el tőled=)
  • Punker
    #22862
    LoL
  • RoyalPredator
    #22861
    Visszakaphatnám már a jogot hogy lássam az adásvétel topicokat kérem?
  • RoyalPredator
    #22860
    Lovagiasság is Universal
  • kvitya
    #22859
    Hát igen, "lovagias" vagy, csak nem úgy, ahogy a többség értelmezi...

  • RoyalPredator
    #22858
    De, lehet... Lovagias vagyok az biztos.
    Tudathasadás muhahaha! Na megyek lezúzok pár szélmalmot...
  • sgmbulldog
    #22857
    Több nick néha okozhat tudathasadást :D
  • DannyL
    #22856
    Ja kérlek... Ki kupiba megy ne csodálkozzon ha megba*k.
  • kvitya
    #22855
    Vazzeg Royal, nem vagy lovag esetleg?
  • RoyalPredator
    #22854
    Elnézést?

    Ti olyanokat képzeltek már összevissza:D
    Úgy érzem, "megtoltam egy vonatot, hogy majd pánikoljatok rajta és én jót röhögjek", de ez a vonat elszabadult, és lassan én elszek felelős Szept.11.-ért is...

    Nemrossz, sőt, tetszik, de unalmas már.
    Mondom, én itt baromkodtam. Most viszont ti baromkodtok tudatlanul.
  • DannyL
    #22853
    Ja! Itt mindenki hülye, csak te vagy helikopter.
  • RoyalPredator
    #22852
  • shatanka
    #22851
  • lac coo
    #22850
    Néha nem tudok dönteni, ki élvezi jobban a gyerekes szerepét ....
  • RoyalPredator
    #22849
    A külömbségekbe ne menjünk bele, mert az csak olaj a túzre...Szerintem.
    Viszont nem fenyegetőzök, és nem dumálok ellene. Kifejtem itt a véleményemet néha róluk, mert ha itt teszem csak trágárkodnak, ha amott akkor kitudja mit csinálnak. Legalább nem tízszerennyi sporttárs előtt "fikázok" egy moderátort. De ez meg se fordul ám a fejükben ^^
  • sgmbulldog
    #22848
    De ő legalább nem fenyegetőzik nagy bőszen az oldal ellen, hanem max csak olvassa. Ja és nem dumál ellenük. CSAK ennyi a különbség köztetek...
  • RoyalPredator
    #22847
    Mondom: Játékszervezés, Adásvétel, Információ.
    Ezt Hitmannak mondjad, ő járkál az airsoft-jatekok.hu -ra...
  • sgmbulldog
    #22846
    Azt nem értem, ha ennyire nem tetszik a softair, miért nézed ? Én sem megyek olyan oldalra ami felidegesít.
  • RoyalPredator
    #22845
    "Just Do It!"
  • Hitman76
    #22844
    Hoppá! Micsoda mesteri sakkjátékos vagy! Elhitetted velem, hogy egy gerinctelen alak vagy, én meg jól bedőltem neked, ráadásul mások is ezt hiszik rólad!
    Miközben te egy jóravaló, rendes srác vagy!
    Basszus mekkora bakot lőttem! Megyek fel is vágom az ereim!

  • RoyalPredator
    #22843
    Ha-ha-ha:)

    Neem itt arról van szó, hogy Hitmant totálisan sikerült félrevezetnem, és már saját maga hiszi azt amit belétápláltam:D Szánalmas, de ilyet nem lehet neki mondani mert kitudja milesz xO
  • DannyL
    #22842
    Ha szagokat érzel a monitorod körül, akkor nálad döglött meg valami.
  • RoyalPredator
    #22841
    Hmmm veszett kutya szagod van =)
  • praksi
    #22840
    shatanka: Touché :D
  • Hitman76
    #22839
    Pontosan rólad beszél! Akkor kellet volna észbe kapnod, amikor először rád lett szólva! Ezzel a mostani bevágódós szövegeddel semmire sem mész!
    Kimutattad már a fogad fehérjét, és ennek megfelelően el lettél könyvelve, bajkeverő, szemtelen. gerinctelen alaknak. Magadnak köszönheted, senki másnak.
    Javaslom menj szépen vissza az autista blog topicodba, és ott játszd az eszed tovább! Rajzolgass horogkereszteket, és fenyegesd őket hackeléssel és nekik írogass hazugságokat!
  • RoyalPredator
    #22838
    Remélem nem rólam beszélsz, mert 1 jelző sem igaz rám (talán a tiszteletlen egyesekkel szemben), csak valahogy úgy érzem...
    Engem mondjuk marhára nem érdekel a fórum, csak arra használhassam amire nekem kell. Játékszervezés, adás-vétel, technikai információk.
    Jelen pillanatban még a saját hirdetésemet se tudom megnézni, nemhogy átszerkeszteni.

    Ha látok egy hibát, akkor azt ösztönösen megoldom. Most is ezt tettem itt szóban, legalábbis elmondtam egy megoldást. Azért nem gondoltma volna hogy a cybergun megvette a softair.hu-t. Így nyílvánvaló hogy az ő hirdetősük van kint.

    Mint airsoft játékosok, nyíltan kimondhatjuk gondolatainkat, észrevételeinket, javaslatainkat. Elvégre a fórum célja hogy a fő fóruma legyen a hazai fronton.
  • DannyL
    #22837
    Miután ez csak rájuk tartozik és egyedül ők a döntéshozók az ügyben, javaslom hívd fel a Cybergun-t és beszéld meg velük telefonon.

    Esetleg menj be hozzájuk személyesen és vesd fel az ötleteidet.

    Viszlát!


  • shatanka
    #22836
    Mivel a cybergun megvette a softair.hut ezért van kint a hirdetése.
    Korábban pl a nowar cég bannere volt kint, mert a befolyt összegből lehetett fizetni a szerver fentartásának a díját.

    Ahhoz, hogy az embereknek mibe van befolyásuk , erejük, motivációjuk azt szerintem ne firtassuk. ( Összehegesztettek 1 országos fórumot, karbantartották, moderálták plusznfeltöltötték sok hasznos információval is. ( És ha értelmeset kérdezel akkor értelmesen válaszolnak ))

    Miért van az, hogy a softair több száz embernek megfelel, de egyeseknek mindig szúrja a szemét valami .
    Meg milyen alapon kellene egy olyan ember véleményére adni aki: nagyképű, hisztis , mint egy ötéves, tiszteletlen, fenyegető hangnemet használ, "hacker" , nem ismeri el ha téved, nem utolsó sorban kifejti, hogy szar az egész és még Ő tesz szivességet, hogy használja, meg a "dolgozókat" elküldi nyaralni jó messzire...

    De van magyarországon más airsoftos oldal ami országos fórummá akarja kinőni magát. Ők biztosan készségesen meghalgatnak és megvalósítják amit szeretnél.
  • kvitya
    #22835
    Nézd, egy cég a tulajdonos, ő dönti el, milyen konkurens hirdetések mehetnek ki. Ha ő azt mondja, h xy cég nem kerülhet ki, nos, akkor nem kerül. A userek-modok-adminok magánvéleménye nem kötelezi őket, javaslatként kezelik.

    Ha xy bolt fizet a bannerért és megalkuszik a tulajjal, akkor kikerül. Segítek: senki nem szereti a konkurens cégek hirdetését kirakni, ezért nem kerül ki más. Az értékelés sem. Mondjuk szomorú, h ezt külön el kell magyarázni, hisz elvileg felnőtt, életképes emberek vagyunk...

  • RoyalPredator
    #22834
    Ez a tipikusan ~14 éves, CSn nevelekdő korosztályt megcélzó boltocska "Apuci veddmeeeg" árakkal.

    Hogy miért reklámozzák, az az ő ügyük.
    Az meg egy etikai kérdés, hogy miért fogadják el a kérelmet, hisz elvileg pénz sincs a dologban. Mint Airsoft játékos, szerintem vitathatjuk a témát, de minthogy nemigazán tudjuk az adminisztrátorokat befolyásolni, feleslegessé válik az erőfeszítés. Amúgyis bizonyára azoknak van kirakra akik napmmintnap beírják hogy "Hol vehetek és mit m4 m14 m16 aká szerintetek?????!ólcsón!!!!"

    Igazából a legdiplomatikusabb megoldás az lenne, ha lenne úgy 4-5 bolt kilinkelve a bannerban, vagy valami kijelölt oldalon, és lehet őket "Digg"elni, szóval pontot hozzáadni v elvenni, vásárlási tapasztalatok alapján, kommentek nélkül. Kb mint YouTubeon ahogy a postokat lehet értékelni. De ehez mint tudjuk "nincs közük" (Szerintem van), nincs befolyásunk és nekik meg erejük vagy motivációjuk nincs ehez.
    (Le kéne tölteni egy forráskódot és beilleszteni...)
  • lac coo
    #22833
    ...főleg hogy általában szájbergánynak hívják a céget a forumon ... :DDDD
  • lac coo
    #22832
    Igen !? Nem gondoltam volna ...
  • shatanka
    #22831
    segítek: cybergun
  • praksi
    #22830
    ők árulják a Tavor 21-et
  • lac coo
    #22829

    hol ?
  • Punker
    #22828
    ott van fen a logójuk.
  • lac coo
    #22827
    No jól van, vélemény elmondva , túlbeszéltük .....Azt amúgy szabad tudni ki a tulajdonosa a fórumnak, vagy az nem publikus?

    ON.: végre lesz oktatójáték !
  • lac coo
    #22826
    Persze ez is igaz .
    Én mindenesetre nem engedném ....
  • Punker
    #22825
    miért kellene lépnünk azt magyarázd már el? semmi közünk hozzá se hatóság nem vagyunk se a user apukája hogy fogjuk a kezét ha vásárolni akar, mindenkinek egyéni döntése mit csinál. ha több különböző user jelez hogy átverték, lehúzták, akkor lehet kirakni a velük ne üzletelj részbe.