29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • Punker
    #22903
    milyen helyekre jársz te? :D
  • MuldR
    #22902
    Akkor szerencses vagy, nekem 3 topicban kell ot olvasnom :P
  • DummyBoy
    #22901
    Annyiból az én ügyem, hogy az egyik kedvenc topikomat basszátok szét ...
  • RoyalPredator
    #22900
    Persze, ez igaz.
    Arra akartam utalni hogy sokkal valósághűbb ha nemcsak menetentknt harcolsz, hanem beszélgetsz, járőrőzöl, kajálsz, piálsz, tábortűznél melegedsz, bent írsz... Nemlehet tudni mikor jön az ellenség, és azt se hogy honnan. Így valósághű.
  • sgmbulldog
    #22899
    Egy jó LARP játékban az is tud adrenalint termelni, hogy ELKERÜLD az összecsapásokat.
  • RoyalPredator
    #22898
    Dummyboy. Először is , ez nem a te ügyed, de köszönöm az emlékeztetést.
    Másodszor pedig egy hozzászólásra válaszoltam. A "kislexikonom" becézés lehet h sértő számodra, pedig közöd nincs az egészhez. Pitizz te, ha ennyire hiányolod a témát. Én nem akarok kötözködni, csak megválaszolni egy félreértett választ.
  • DummyBoy
    #22897
    De kis okos vagy ... gyanítom, hogy a büdös életben nem láttál még ilyet ... Neked nem okosan pitizned kellene most, ahelyett, hogy itt nagyarccal osztod az észt? Hmm?

    Főleg mivel egy játékhírre válaszoltál ...
  • RoyalPredator
    #22896
    Kedves kislexikonom. Egy jó larp eleme hogy nemcsinálunk semmit ami adrenalint termelne. Épp mint a videóban. Semmi baj, kicsit másképpen értetted a hsz-t.
  • lac coo
    #22895
    Hehe... Új motor van SG-n...Eddig kiütötte egymást a két hsz, most látszik mindkettő .. ( Nálam...)
  • Punker
    #22894
    mi 1x láttuk a Pajero-t akkor ki volt lőve, szal te csak ne panaszkodj :D
  • praksi
    #22893
    áá, az semmi nem volt, déltől este kb. fél hétig portaszolgálatunk volt, azzal telt el az idő nagy része, hogy az autókat ki-be kellett engedni + a nem bejelentkező őrjáratokkal civakodtunk :-)
    rögtön az elején volt egy kontakt, de azt aszem Tomekk-ékkel megoldották a többiek (én maradtam a sorompónál)
  • Punker
    #22892
    ahogy a rádiózásból lejött nektek félóránként volt kontaktotok, mi déltől 4-ig láttunk egy harcot (sajna most kevés volt a tücsök ahhoz hogy a nyílt placcon keménykedjek a sniper ellen) aztán 8-ig semmi akkor meghaltunk a SAM1-nél, majd 11 körül mikor a HQ-t támadták akkor volt egy kis magán akciónk és ennyi. Bármikor bárhol bármi történt mi tuti a pálya túl felén őriztük a csendet.
  • lac coo
    #22892
    Nem baj, azért csináljátok meg egyszer.
    cigizés naphosszat, latrina égetés,semmittevés, jelentések írogatása, söprögetés-csikk szedés, aztán a nap fénypontja: fegyver tisztítás.
    Aztán hazamentek !
  • praksi
    #22891
    LARP: Live-action role playing, azaz ÉLŐ szerepjáték. egy számítógépes játéknak semmi köze hozzá.
  • praksi
    #22890
    "LIGHT" az a jó édes.... hajnali ötig voltunk beosztva őrszolgálatra, amíg T. Putyin úr bent melegedett a kényelmes lakosztályában, mi kint járőröztünk az épületek között; hajnali háromkor már olyan hideg volt, hogy a sz.r is belém fagyott, ráadásul a WD-Skagen páros már-már visszajáró vendégnek bizonyultak, és sose hagytak minket aludni.
    Fél hatkor végre le tudtunk feküdni aludni, háromnegyed nyolckor már fel is ébredtem a testőrség ordítozására, felöltözés után pedig őrjáratozás a domboldalon, amíg az Elnök úr vadászik.
    Napközben volt még pár kontaktunk a városban, de úgy-ahogy tudtuk kezelni a helyzetet, délben pedig Putyin úr befejezte a vadászatot, és a testőrséggel együtt visszakísértük a kivonási zónába.

    FIN.
  • RoyalPredator
    #22889
    Mindíg is erre vágytam:D LARP <3
  • harvypoker
    #22888
    http://www.pcguru.hu/pcguru/hirek/Keszul_a_Modern_Warfare_3

    Hát a katona élete már csak ilyen :)
  • Punker
    #22887
    nem tudjuk mennyi ellenfél volt, nem volt nyílvános a regisztráció, azt tudom hogy az oroszoknál volt 5-6 raj + ismeretlen számú testőr/zsoldos vagy valami hasonló (a történet ezen szálát számomra homály fedi) az ellenfél létszáma kb 50% lehetett.

    ez nem csak felszerelés kérdése (pl nekem 0 darab ruszki cuccom van) novemberi esős időben nem sokan szeretnek kint aludni, meg elve a többnapos játékokon itthon mindig létszám hiány van.
  • lac coo
    #22886
    Hányan voltatok, és hány embertől lett volna elég akció ?
    Múltkor WD-vel beszéltem, ő mondta, hogy annyi volt a játék , hogy 5 órát ült hadifogságban :))))

    Teszem hozzá, ahogy nézem a kiírásokat, néhol eléggé el vannak szállva, még az alsógatya színe is meg van határozva....
    szegény ország, kinek tellik 50 féle felszerelésre ? :D
  • Punker
    #22885


    MILSIM LIGHT beszámoló :D

    Másfél heti szenvedés után, hogy lesz e fuvarom vagy vonatozok vagy kihagyom a játékot szólt Attis, hogy szombatra van autó nyomjunk egy fél játékot. Hát legyen fél játék is több mint a semmi. Mivel csak ketten voltunk így ismét a D.I.D- hez csatlakozunk, hiszen velük idén már több játékon voltam egy rajban. Így mi leszünk a 3/3-as tűzpár a 3-as rajban.
    A játék alap története szerint oroszország elfoglalta/megvette egész európát. De valamiért a többi nemzet ennek annyira nem örül.
    Első küldetésünk a 9-es Elnöki Palota biztosítása, megerősítése Putyin /a Cár / a Nagy Medve / a Csomag érkezésére (nem derült ki hogy ki a fontos személy, egyáltalán létezik e)
    A 9-es és 8-as épület átfésülése, megerősítése, nyugati oldalon 2 őrpont kiépítése el is vitte az első 1-2 órát. Majd 1 órát vártunk még amíg a testőrség megérkezett.Barátságtalan ismeretlen emberek akik maximum egyszerű lenézéssel állnak szóba velünk egyszerű bakákkal így nem sokat foglalkoztunk velük.
    Ekkor kapjuk az infót rádión hogy az ellenfél megtámadta a déli ellenőrző pontot és kiütötte az azt védő 1-es rajt. De sajnos nem érünk oda időben,nem tudunk jó pozíciót felvenni. Eközben sikerül lehallgatnunk az ellenfél rádiózását hogy megpróbálnak felrobbantani valamit, rövid tanakodás után rájövünk hogy a kapu melletti ponyva sátrat vélik fontos célnak, de nem jutunk ki a romos épületből így kénytelenek vagyunk végig nézni ahogy a füst berepül a sátor mellé.
    A Vadkanokkal egyesülve még megpróbáljuk üldözni őket, de már messze járnak, nincs értelme elhagynunk a saját területünket.
    A változatosság kedvéért újabb 2 órás őrködés jön (az ellenfél szerint a pont megsemmisült ezért felénk se néznek) amit egyedül egy civil autó visszafordítása szakít meg.
    5 óra körül a félhomályban alig látunk valamit, a szél teljesen átfújt, gyors átöltözés, majd tüzet rakunk, Baxter megmelegít egy konzervet.
    fél óra tüzeskedés után (bíztunk benne hogy az ellenfél kiszúrja és talán arra néznek) én is enni akarok, de 2 kanálnyi kaja után természetesen rögtön megreccsen a rádió hogy menjünk azonnal a 7-es épületbe.
    A 7/A átnézése majd két kör őrjárat után leváltjuk a 3/2-őt az emeleten és átvesszük mi ott az őrséget. Mostanra Attis is megéhezett, elő a gáz + konzerv és persze ő se tudod 2 falatnál többet enni, megint jön az infó ellenséges raj az épületben. Szerencsére ez vaklárma így amíg ő kajál én az ablakból végig nézhetem a Berkut1 raj UAZ-os vadászatát a mezőn. Megint a szokásos várakozás egy csoki, egy cigi, egy korty üdítő és nem történik semmi. Majd jön a parancs lépjünk kapcsolatba a Berkut1-essel a Buszmegállóban. Oda érve megtudjuk tőlük hogy az SAM-1-es légvédelmi állást kell védelmeznünk a 2/3-as tűzpárral az övék az északi a miénk a déli szektor. Kb 30 perc várakozás után a mező észak keleti szélén megjelenik egy lámpa és ott is marad, láthatólag valahova kiakasztották, ezzel kiütötték a Bagoly egységet megzavarja az éjjellátójuk. Majd nem sokkal később a 2/3 már támadás alatt is van.
    Innen kezdődik az éjszakai játékok szépségét megadó káosz 8 óra múlt a sötétben az azonosítás teljesen lehetetlen, az ellenfél folyamatosan lehallgatja és zavarja a rádiókat, rövid de heves tűzharc után mind halottak, egyedül Attis marad még hátra kicsit aki bekúszik és csúnyán meglepi az indító állványt vizsgáló ellenfeleket. A visszaálló ponton aztán sikerül összerakni a történéseket. A 2/3-at megkerülték (hogy hova lett az a 2 ember akik a Buszmegállóban kellett volna hogy legyenek passz) és kiütötték, az északról érkező felmentő rajunkra tüzet nyitott az ellenfél a Buszmegállóból, mire én is megsoroztam őket. Úgyhogy teljes a káosz a Berkut kémekről és árulókról beszél, a HQ lerohanását tervezi hogy kicsit takarítsunk. A HQ-ra visszaérve viszont Lacus újabb őrjáratra küld, majd megbíz hogy kis csellel telepítsük a SAM-2-őt, elvisszük a 6-os épület felé, majd visszatérünk és közvetlenül a HQ elé a szökőkútba telepítjük. Innen újabb őrjáratra megyünk a 7-es épületbe de nem találunk ott senkit. Ezután a HQ dél-keleti oldalán a susnyában kell őrködnünk egy ideig. Az ellenfél valahogy megkerülte az egységeinket, és észak nyugatról támadja a főbejáratot. Mi Attissal sikeresen a hátukba kerülünk, de a bozót túl sűrű és sötét így hamar végünk van. Bár utánunk nem sokkal az ellenfél is kiesik, így a mi visszaállónkon még tudunk kicsit dumálgatni. Teszünk még egy nagy kört az épületek körül, de már 11 óra múlt a játék éppen holtponton van, így mi elindulunk haza.

    Kicsit megint olyan érzésem van, hogy jó játék volt de a létszámhiány nagyon meglátszott, a 12 óra játékidőből majdnem 10 órát állással töltöttünk és a maradék 2 órában is csak kb 7,5 km tettünk meg, nagyobb létszámnál jóval több esemény lett volna, vagy csak megint mindig mi voltunk rosszkor rossz helyen, hisz a rádiózás alapján a többi raj több akcióban részesült.

  • RoyalPredator
    #22884
    Nem hazudtam 1x se, és emellett végsőkig kiállok...
    Várok...
  • Punker
    #22883
    akkor mégse a kis barátod, esetleg az ikertesvéred volt? azt se lehet elhinni amit kérdezel, így a LEHETŐSÉGEID nullázva, JOGOD sose volt. szépen megvárod a 3 hónapot mint minden más becsületes user.....
  • lac coo
    #22882
    Tedd hozzá : néha zombinak, négernek, télapónak öltözve !
  • PÜSPÖK
    #22881
    awe
    ott a 10 pont..
  • kvitya
    #22880
    Végül is, igaz is....

    egy rakat nagykorú és nagypapa korú közötti rohangászik játékpuskákkal, h a másikat le tudják lőni mókás kis műanyag gömböcökkel..... mi ez, ha nem mentális probléma?!

  • bardocz
    #22879
    Kicsit olyan, mintha az airsoft a szellemileg visszamaradottak játéka lenne, akik folyton hisztiznek
  • DummyBoy
    #22878
    Nem lehetne végre befejezni? Csak kérdem ...

    Nagyon beszabadult az ovi mostanában ide is ...
  • PÜSPÖK
    #22877
    nincs semmilyen leves..szándék van a játékra ennyi..
  • PÜSPÖK
    #22876
    Szeretnék tisztelettel érdeklődni kedves Hitman moderátor úr.
    ezek szerint személye olvassa az airsoft-jatekok.hu forumát..
    Szeretném megkérdezni..
    Milyen alapon oszt ki bárkit is úgy hogy a saját nicknevével sem képes regisztrálni?Tisztelem munkásságát,elismerem tudásanyagát amit az évek során megszerzett,elhiszem hogy kivan a hócipője a jungmónikkal,royal predátorokkal,mártírkodó püspökökkel..miért nem tud sokkal barátságosabb lenni a fórumozókkal?
  • RoyalPredator
    #22875
    Jólvan, olvasd el a kommentjeimet.
    Mondom most ötödszörre hogy abbahagytam.
    És nyugodtan kijelenthetem hogy nem akarok belekavarni a levesedbe, nem?
  • PÜSPÖK
    #22874
    awe
    Csúúnya pic*ánrúgásnak leszel nemvárt gazdája spár fiam..rettenetesen gyorsan fejezd be az itteniek ba**tatását mert ez már abszolút nem élvezhető..és az hogy én punkertől mit szeretnék.. ne ugass már bele..
    én minden as-essel játszanék akinek ez játék..nagyon jól tudod hogy hogy kizárólag én voltam a topicnyitásod mellett..felkaroltalak,védtelek fűnél -fánál..nálunk is mindenki azon rágta a fülem hogy dózeroljalak ki a fórumról.."ááá nem..kicsit kelekótya de lelkes játékosocska.."+ untam..engem nem fognak miattad kétszínű ,alakoskodó,tudálékos bunkónak nevezni..
  • RoyalPredator
    #22873
    Nincs miről beszélni...
    Szervezett játékoknak van topicja...
    A gyárak most indulnak újra...
    Nincs új megjelenés ebből kifolyólag...
    Igen Dannyl sorold privátban...

    A csukható AK tusokról mit tudtok mondani?
  • lac coo
    #22872
    Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye ! :)
  • DannyL
    #22871
    Ki mint vet, úgy arat!
    Ok - okozat...

    Soroljam még? ;)
  • lac coo
    #22870
    Biztos vagyok benne, hogy idővel visszakapod a teljes hozzáférésedet .
    Egyébként meg ha úgy döntenek , kiraknak csak mert nincs rajtad sapka... Ez nem "állami" intézmény, ha úgy tartja kedvük kiraknak akit akarnak, magánkézben van .( Ez néha jó, néha nem ...)

    Amúgy meg kezd rohadt unalmas lenni a téma, hetek óta mindenről volt szó csak AS-ről nem :((((
  • shatanka
    #22869
    Punkerrel tuti nem fogsz sörözni :P
  • RoyalPredator
    #22868
    Nem érdekel h szimpatikus vagyok e vagy se.
    Az ottani jogokat nem sértettem, így alaptalan és jogtalan a moderáció.
    Az egy másik dolog hogy ez a szivatás igen nehezen védhető úgy hogy jogosnak mondhassuk. Emberileg jogos mindenképp.

    Már említettem, mostanra egyrészt meguntam a játékot, mert saját meglátásom szerint sikeres "akció" volt, másrészt azthiszem Püspök jobbszeretne haverkodni velük, és egy jó játékot lezavarni. Ígyhát én nem húznám keresztül a tervét, énis inkább megmérkőznék mind Punkerrel, mind Hitmannal, abban a reményben hogy a győztes nem parasztkodik majd, a vesztes nem sír, hanem mind2 fél elmegy egy jót sörözni, és egy jóízűt beszélgetni.

    Már egy jóideje "viselkedek", de türelemmel várok.
  • lac coo
    #22867
    Itt viszont rendszeresen próbáltad hülyére venni őket ( így ahogy mondom...) , ne csodálkozz, hogy megszívatnak ! Ha valaki nem szimpatikus neked, szíved joga, nem kell senkivel jóban lenni, rossz véleményt is lehet mondani bárkiről, de remélem érted, hogy te szabályosan játszadoztál velük, ami ugye már nem szép dolog .

    Próbálj viselkedni, és vissza fogod kapni a jogaidat .
  • RoyalPredator
    #22866
    Rendszeresen = egyszer duplikáltam régebben.
    Ezen kívül Soha se szegtem meg a hirdetési szabályzatot. Ez tény.
  • DannyL
    #22865
    Ez van, amikor visszanyal a fagyi!