29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • lac coo
    #22943
    Küszi !
    Akksit megoldom, HK-ba is magam gyártottam pakkot ...
    Külföldről fillérekért bejönne a fegyver, nagyon jó lenne nekem egy valami ilyesmi .
    Pisztolyt nem vezsek azzal csak a gond van állandóan, de valami kéne épületbe, sehová nem mehetek be a fegyveremmel ...
  • Punker
    #22942
    Tomekk megszenvedett vele mire sikerült ennyire lebutítani a gyári 320-330-ról, cserébe viszont a ROF nőt, arra figyelj hogy a galaxy gyári aksik régen mind szarok voltak, konkrétan 3-ból 3, bár ez 2007-ben volt.
  • lac coo
    #22941
    Az is elég lenne . Főként ha cserébe semmit nem kell piszkálgatni benne, maradhat minden gyári ( hopup-ot kivéve ..) :))))
  • shatanka
    #22940
    Punkernak a tücsök 280 fps :)
  • lac coo
    #22939
    Punker !
    jól emékszem ,neked Galaxy MP5-öt van ?

    Lebutítva 350 alá bírja a kiképzést?
    Jövő héten lesz Keletiben, lehet az marad. Ugyanannyi mint a forumon használtan ...
  • lac coo
    #22938
    Igen az a másik esélyes, van abból is néhány olcsó használt ...
  • RoyalPredator
    #22937
    Az ak U-k mennyire használhatóak airsoftban?
  • ToMy_
    #22936
    Vegyél valami ügyes kis MP5K/PDW-t, hátizsák/on/ban is elfér, de mégiscsak AEG.
  • lac coo
    #22935
    Második fegyvernek teljesen jó az . :)
  • DannyL
    #22934
    Műanyag AK... Az olyan mint a csokis bugyi.
  • lac coo
    #22933
    Már micsoda... ? :D
  • DannyL
    #22932
    OK, de az kinek kell!? :)
  • lac coo
    #22931
    ABS testű elég könnyű.. Legalább is a metal HK-hoz képest az . :)

    Sofair-en látok 0,28-asokat de kicsit sokallom az árakat ...
  • DannyL
    #22930
    Az AK minden csak nem könnyű.
  • bardocz
    #22929
    Akkor még most sem lenne nyerő a gyári 395 fps-sel
  • lac coo
    #22928
    :)

    Korán vetted ! :)
    De kéne valami könnyű fegyver 350 fps alatt ....
  • bardocz
    #22927
    Amikor még én vettem, akkor 0.28-tól. Bezzeg akkor még nem akartad elcserélni a DFGT-t a csúzlimra :-)
  • lac coo
    #22926
    Cyma AK-ból melyik számozástól érdemes venni ? ( Fém csapágy, GB stb ...)

    THX !
  • lac coo
    #22925
    Ma olyan halánték lövést kaptam valami erősebb CO2-es pisztolyból, csillagokat láttam :))) Még jó, hogy a hajam takarja a szép véres púpot ... :DDD

    Megyek vissza sakkozni ....
  • praksi
    #22924
    naja, mindenki magának élezi a bajonettjét :DD
  • MuldR
    #22923
    Jaj, neee, eleve az egesz eszmefuttatas a muffhianybol indult ki. Akkor most 2 oldalon keresztul megint ezt kell olvasni :P
  • lac coo
    #22922
    Zord katona élet...
    Sokaknak hiányzik egy finom punci, úgy látom .... :D
  • RoyalPredator
    #22921
    Eddig Hitmané a legjobb. =)
  • Hitman76
    #22920
    Vagy esetleg álmodban nagyot disznólkodhatsz a makkoddal!
  • RoyalPredator
    #22919
    Eh.:)
  • DannyL
    #22918
    Vagy esetleg ha álom nagy disznó vagy akkor makkozhatsz!
  • Hitman76
    #22917
    Vagy ha disznó nagy makkod van, álmodozhatsz!
  • mstummer
    #22916
    Sztem inkább:

    Éhes makkal disznókat álmodsz XD
  • MuldR
    #22915
    makkal? oooo, homerosz van?:)
  • sgmbulldog
    #22914
    Éhes disznó makkal álmodik
  • RoyalPredator
    #22913
    Ott a pont, de az igazság az hogy nem.
    Nem tartom a nőimet/lányaimat barátnőnek, mert nemigazán találok olyat aki megfelelne az elvárásaimnak. Erre amúgy azt kéne mondanom, hogy ez magánügy, de ugyanmár, rugjuk fel a társadalmi szokásokat amik természetes szelekcióként szégyeníthet meg embereket ilyen helyzetben---
    Te kérdezel, én Felelek. Más kérdés?:)
  • DannyL
    #22912
    de gonosz
  • MuldR
    #22911
    Hatterkepkent?:)
  • RoyalPredator
    #22910
    Kérdésre válasz: Kedvemre cserélem őket.
  • Punker
    #22909
    igen, ott elég nagy kavar volt nem tudtuk a pontos pozíciótokat + mikor a SAM 2 oldalán elfeküdtünk akkor még volt saját egység a Buszmegállóban, aztán mikor megjött a Berkut 1 felmentésnek azt hittük az ellenfél akarja a saját halottait kimenteni. Ráadásul a buszmegállóból egyszer pont rám világítottak de nem lőttek rám ezért is gondoltuk hogy azok sajátok. De azért jó móka volt, miután mi elmentünk visszaállni Attis még ott maradt egyedül lapítani és az állványt vizsgáló tömegbe lőtt volt 2-3 killje.
  • DummyBoy
    #22908
    Hála istennek nekem az AS-en kívül olyan dolgok állnak a fő érdeklődési körömben, ahonnan a blődsztivik roppant gyorsan kikopnak xD
  • sebbi
    #22907
    Azt én sem tudom, hogy a buszmegállóban a 2/3-nak, vagy másik rajnak/tűzpárnak kellett volna-e lenni. A 2/3 tűzpár azt a parancsot kapta, hogy váltsa fel a Berkut1-et a rakétánál, ha jól emlékszem, az nem szerepelt a parancsban, hogy a buszmegállóba ássuk be magunkat. Mi a mező szélén helyezkedtünk el, ez taktikailag hiba volt, a buszmegállóban kellett volna felvenni a pozíciót. Miután engem kilőttek, rádión hallgattam a csevejt a HQ és köztetek, és tudtam, hogy baj lesz, mivel azt hittétek, hogy a 2/3 az ellenség, és a buszmegállóban van a saját erő, miközben pont fordítva volt. Én halottként csak annyit rádiózhattam le, hogy 2/3 ki van lőve.
  • shatanka
    #22906
    Kérdés: Van nőd?
  • MuldR
    #22905
    AION topic. Nagy betuvel kiirva, hogy nem warezelunk, erre bejon a tortszerveres marhasagaival. :P

    Amugy AION, Guild Wars, meg itt.
  • RoyalPredator
    #22904
    Airsoft, Stalker, GW, Fallout3 - lehet válogatni.
    Én csak szeretek "belekötni" bizonyos emberfajtákba, ezért GW topicban is megtaláltam az emberem. Másssshol nememlékszem hogy bohóckodtam volna.