29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • DannyL
    #23023
    Na ez menet közben megoldódott.
  • DannyL
    #23022
    Bulldi, drága barátom! Hogyé? Van -é?
  • Punker
    #23021
    bulldog sokat vett tőle, alkudj meg vele :D
  • Punker
    #23020
    2003 novemberében vettem 1 lakást, 2004 óta rendesen befizetem a helyi építmény adót (még hogy új ötlet az ingatlan adó) most át akartam oda jelenteni a lakcímem, mire a kedves hölgy közli az okmányirodában hogy az ő gépe szerint ilyen lakás nem létezik, magyarisztán.....
  • DannyL
    #23019
    Már írtam neki, rá gondoltam én is először.
    Válaszra sem méltatott...
  • sgmbulldog
    #23018
    Igen, szenaka nagyon szép selyemszínűt tud belőle.
  • Punker
    #23017
    amúgy ilyeneket aszem szenaka rendelgetett az RR6 kontingensnek, írj neki hátha maradt pár fölös.
  • Punker
    #23016
    akkor ráragasztod, vannak erős ragasztók amik szövethez is kötnek, RR5 kontingens lusta tagjai rögtön a zubbonyra ragasztották :D
  • DannyL
    #23015
    Mert nem szeretek varrócskázni.
  • Punker
    #23014
    miért is? kb 100 forintért vettem 1 méter 5 centis tépőzárat, rávarrni max 5 perc.
  • DannyL
    #23013
    Ez probléma.
  • Punker
    #23012
    ha varsz magadnak rá akkor igen :D
  • DannyL
    #23011
    Ez tépőzáras?
  • Punker
    #23010
    én ilyet vettem laccoo-nak:

  • DannyL
    #23009
    Ez OD. Lehet hogy a vaku miatt tűnik világosnak.
  • lac coo
    #23008
    A kép rossz vagy ez van ilyen világosban is?
    Sötétebbet Punker küldött nekem postán, volt oly kedves, Egerben gyárt valaki ilyet :)))
    De az jóval sötétebb ...
  • DannyL
    #23007
    Nincs tippetek kitől tudnék magyar felvarrót venni OD színben?

  • praksi
    #23006
    játékonként 2-3 tárat, és akkor sokat mondok :)


    Punker: az NBB másik előnye, hogy jóval kevesebb alkatrész van benne, mint egy GBB-ben, így kisebb a meghibásodás esélye. (én pl. fél éve nem találok M9-hez való fúvókát)
  • Punker
    #23005
    minél nagyobb a szán súlya annál többet zabál, összehasonlítani meg nem lehet X fegyvert Y-nal mert már csak a forma miatt is mások a kapacitások.
  • Punker
    #23004
    én is valami NBB-n gondolkozok most télre az AEP helyett.
  • ZTM
    #23003
    És mennyit lősz vele?
  • praksi
    #23002
    ezt nem lehet számszerűleg megmondani. más gázmennyiséget használ egy Colt 1911, és mást egy 70-es Glock tár. Függ a környezeti hőmérséklettől, a megfelelő tömítésektől, etc.

    Rájössz majd magadtól. Viszonyításképpen, én egy évben max 2 palackot használok el :-)
  • ZTM
    #23001
    Ahha tehát akkor ABS-nél ez lehet akár 2 2és fél tár is.
    Akkor már csak 1 kérdés maradt, egy ilyen 1000ml palackból hányszor tölthetem a tárat?
  • praksi
    #23000
    változó, fullfém GBB esetén ált. egy-másfél tár lőhető ki egy töltéssel.


    ja, Marushin pisztolyokkal van valakinek tapasztalata? láttam a Cybergun honlapján (tudom, üssetek meg), hogy a CZ75 NBB csak 15 ezer pénz, azóta azon jár az agyam :)
  • ZTM
    #22999
    Hát, azt gondoltam!
    Akkor pontosítsunk:KJ Works SIG P223-ra vagy P226-ra gondoltam, ezek a típusok érdekelnének, de ha nincs is pontos feljegyzés akkor csak kb átlag értéket hogy mégis mekkora mellékköltséggel kell számolni?
  • Bexter
    #22998
    Fegyver függő.
  • ZTM
    #22997
    Lenne egy kérdésem urak:
    Elgondolgodtam hogy vegyek-e Airsoft pisztolyt méghozzá gázosat abból is full fémet!
    Tehát, a hajtógázról lenne szó, ugye ez álltalában 1000ml-es kiszerelésben van, téli hidegbe nem nagyon érdemes vele játszani, de a szobába jó...
    Szóval ugye itt van nekem ez a gáz ezt a pisztoly tárjába kell tölteni, de az érdekelne hogy egy töltéssel 1 tárat üríthetek rá a fenyegető tárgyakra?Vagy akár többször is megtölthetem ugyanazt a tárat BB-vel gázcsere nélkül, illetve hány lövésig bírja ki ez az 1000ml-es tartály, tehát hányszor tölthetem fel vele a tárat?
  • MuldR
    #22996
    De minek?:)
  • kvitya
    #22995
    Majd lehet......
  • Adam II
    #22994
    Gondolom akkor nem tudjátok lehet-e majd kapni.
  • Bexter
    #22993
    Úgy teszek :D
    Thx
  • bardocz
    #22992
    Hát ha a mostani puskáddal mész símaszkban, még fizetnek is érte, hogy elvidd :D
  • DannyL
    #22991
    Ja ez SL, ezt ne erőltesd.
  • Bexter
    #22990
    Pl ez, de látom ott a sportline a nevében szoval erről irtak nekem lejebb :)
  • lac coo
    #22989
    Nem mondtam külön de olcsót szeretnék ! :))))
    Meg valami könnyűt, erősebb abs-ből ...
  • bardocz
    #22988
    Ha a fiadnak lesz, akkor szerintem Kar98. Igaz az sniper, de te is élvezheted:) És hogy ne ölje meg a szomszédokat, belerakatsz valami gyenge rugót.
  • lac coo
    #22987
    Az ! Kétszer akkora mint a fiam :))))
    Karabély nincs ( airsoftgun-nál van egy AK nem tudom milyen...)
    Mindegy hogy működik, csak ne törjön apróra két hónap alatt, mint ezek a piaci 1-2 ezer forintos vackok ...
  • Punker
    #22986
    persze hogy lehet, TM VSR a neve
  • lac coo
    #22985
    Jó rugos hosszúcsövű fegyvert (puskát) hol lehet kapni ,
    egyáltalán létezik ilyen ? Nem sniper... Fiamnak kéne .
  • DannyL
    #22984
    Pontosítsd és megmondjuk. Linket.