29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • RoyalPredator
    #23304
    Háááá ilyen kell nekeemmm =P
  • Punker
    #23303
    Mafia játékra ilyen kell :)
    a Thomson-t a Fruttik nem tudnák beálcázni a dinnyébe :D

  • RoyalPredator
    #23302
    Ahogy én látom, javarészt mostmár az újabb tanárok, akik leváltják a régieket, annyira idegenek a gyerekektől, sőt, hogy egyáltalán nem jó ha az ilyesféle ember tanítja a gyerekeinket.

    Az egy másik dolog, hogy a tananyagot olyan szemszögből, kötelező módon jut el a gyermekig, hogy az már ugyanolyan szkeptikus, mint a szélsőséges nézetek. Szintén jó vitatéma, de szerintem ne vitassuk.

    Szigor, az kell. De a szigor inkább rend és "béke", mint egyéb zavargások.

    Azok a késes sárvérűek, azok is igen nagy veszélyt jelentenek, fizikálisan. Talán ha a gyereknek adunk egy cigisdobozt, hogy azt nyomja a támadó kezébe... Persze ha nem maga fogja elszívni sunyiban...
    Minden esetre ez a legjobb védekezés, amit ki tudtam találni.

    Thompson Ftw! Egy ilyen maffia game-re én is elmennék ^^
    Kíváncsi vagyok, hogy tolják ezt játékban.
  • shatanka
    #23301
    "A gyerekekre a legnagyobb veszélyt sztem a mostani tanárok jelentenek."

    Kérdés: Hány éves vagy pontosan? És milyen iskolába és hova jársz?
    ui.: nyelvtanból tuti nagy veszélyben vagy...
  • lac coo
    #23300
    Meg az a lottó ötös is jöhetne ... ! :DDD
  • kvitya
    #23299
    http://www.airsoftstation.com/thompson-m1928-full-metal-body-aeg.html

    Jöhetne az újabb maffia game......
  • lac coo
    #23298
    Minden elismerésem a pedagógusoké ...!
    Sokat foglalkozunk a gyerekekkel, de töredékét nem tudnánk megtanítani nekik mint amit ők .

    Amúgy meg ez off :))))
  • DannyL
    #23297
    Hogy kapna el a dioptriás Marika néni a gödöllői Erkel Ferenc Általános Iskolából. Megtudnád milyen jó dolguk van a mostani szaros kölköknek.
  • Jacek
    #23296
    Errol az jutott eszembe hogy megyek leszedem "Az ember aki tul keveset tudott" cimu hatalmas filmet:D
  • DannyL
    #23295
    Te kis szöszi caci fiúúú!
  • Facek
    #23294
    En sem ertem miert latod igy a helyzetet, a gyerekek manapsag sokkal jobban elvannak engedve az iskolaba, hianyzik a szigor, nagyon is. De errol nem a tanarok tehetnek, a tarsadalom ilyen fos. A gyerek megverheti a tanart, max atmegy egy masik suliba, de ha a tanar kezet emel a vegen eltiltjak a tanitastol.
  • öregharcsa
    #23293
    hehe..szőke?? herceg?? jó vicc...

    nekem 2 gyermekem van..az egyik 9 a másik lassan 16, és érdekes nem a tanárok jelentik rájuk a veszélyt, hanem azok a tudatlan barmok akik azt próbálják a fejükbe beleverni hogy a tanulás rossz, és ezáltal sugallva nekik hogy a tanár is az, mert csak rosszat tehet azzal akit megtanít bizonyos dolgokra és tudást ad át nekik...

    hát igen..a tudás tényleg veszélyes..pláne manapság!

  • praksi
    #23292
    erre én is kíváncsi vagyok
  • lac coo
    #23291
    LOL !
    Aztán meg miért ...? :D
  • bardocz
    #23290
    Szerintem meg a késescigány, viszont ezen már nem lehet vitatkozni.
  • RoyalPredator
    #23289
    Félreérted, szőke herceg.
    A gyerekekre a legnagyobb veszélyt sztem a mostani tanárok jelentenek.
    Lehet ezen vitatkozni.
  • lac coo
    #23288
    lÖVÉSZET EGYELŐRE FEGYELEMRE TANÍTJA, NEM AKKOR LŐ AMIKOR AKAR, NEM ODA AHOVÁ AKAR, KUTYÁRA PL. NEM SZABAD (NANÁ, HOGY KIPROBÁLNÁ ...:) STB .

    nEM AKAROK ÉN KATONÁT NEVELNI BELŐLE, CSUPÁN JÓT TESZ NEKI AZ ILYESMI .

    Bocsi, most látom capslock be van kapcsolva .De már így marad :DDD
  • öregharcsa
    #23287
    'Hogy tegyen ártalmatlanná egy tanárt és tépje ki a kezéből az ellenörzőt, meg ilyenek'

    ez most qwa menő igaz?? mekkora arc lehet az az ember aki ilyenre tanítja a fiát/lányát??....tanárokat ütlegelni, megalázni?...csak találkozzak egy ilyen gyökérrel aki erre tanítja a gyerekeit..sőt azzal szeretnék igazán aki ilyenre buzdítja...asszem jót beszélgetnénk!!!!
  • kvitya
    #23286
    Erős a gyanúm, h Lacoo EMBER-t nevel a gyerekből.... meglepne, ha tiszteletet nem tanítana neki...

    Ha valamelyik kifejezés ismeretlenek tűnik, nyugodtan szótárazd ki.....
  • RoyalPredator
    #23285
    Következő lépésben self defeses technikákat tolhatsz neki.
    Hogy tegyen ártalmatlanná egy tanárt és tépje ki a kezéből az ellenörzőt, meg ilyenek ^^
  • lac coo
    #23284
    Szoktam neki rendezni lövészetet :)))
    Egy ilyen korú fiúnak az leírhatatlan élmény ! ;)
  • RoyalPredator
    #23283
    Lövészeti körülmények között megengedhetnéd neki, mert ha gyakorlattá válik, akkor egy picivel hamarabb elkezdheti a sportot ;)
  • Dick Riddick
    #23282
    Azért ha sugárvédelmi ruhában megy be játszani a szobájába, figyelj oda. :)
  • lac coo
    #23281
    Na ja, fiam 5 éves de állandóan nyaggat, hogy lőhessen a HK-val :))))
  • Punker
    #23280
    múlt hét szombaton 6 éves unokaöcsémmel cuccoltunk a jótékonysági játékra, csak azt nem érti ő miért nem jöhet.....
  • Hitman76
    #23279
    #23278 RP-nek.
  • Hitman76
    #23278
    Látom megint stílusodnál vagy!
  • lac coo
    #23277
    Melyik kisfiú nem militarista ? :DDDDDD
    Az én fiam tele van fegyverrel, sokszor játsza, hogy legyőzi a gonoszokat :))))
    Óvónő megtudta, behívott elbeszélgetni, hogy miért engedem neki...
    Mondtam inkább ez mint rózsaszín barbival játsszon fiú létére.Szülőin meg asszonyt kapta el, hogy miket mondok :DDDDDPróbáltam elmagyarázni neki, hogy nem terroristát játszik, és bár tv-ben állítják , hogy a fiamból tömeggyilkos lesz emiatt..de neki még az a lényeg, hogy ő a hős, jó aki megment mindenkit a gonosztól ...

    Szóval lényeg a lényeg : tuti neki is lesz gyűjteménye később :DDDD
  • RoyalPredator
    #23276
    Legalább ebben a 3 napban kussolj.

    shatanka: Tisztában vagyok vele, tudjuk hogy megtehetik, de ez még nem ok rá hogy meg is tegyék.
  • Hitman76
    #23275
    És sok minden mással sincs tisztában, de "okos" megállapításokat azt dögivel tud postolni!
  • shatanka
    #23274
    Boldog karácsonyt!

    Royal lehet nem vagy tisztában az amerikai átlag órabérrel és a fegyverárakkal Amerikában.
  • RoyalPredator
    #23273
    Igazadvan, ezzel a lehetőséggel nem számoltam.
  • Punker
    #23272
    Boldog Karácsonyt!
  • mstummer
    #23271
    Ha tehettem volna 11-14 évesen én is fullra gyűjtöttem volna magam ilyen fegyókkal, sőt már 8 évesen is. Van ugye egy olyan elmélet hogy az ember felnőttként szeretné kiélni magából azt amit gyerekként nem tehetett meg. Aki vonat mániás kiskorában,de nem telik rá a szüleinek az tuti hogy felnőtt korára modellvasútbolond lesz. Én haditechnika mániás voltam... és íme a következmények :)

    Honnét tudod hogy a srác nem egy ilyen? Csak az ő szülei megtehetik hogy megvegyenek neki azt amit ő szeretne. Lehet hogy ő aztán kiéli magát és felnőtt korára mehet a levesbe a sok puska. Láttam én már ilyet egyébként. Nincs ebben semmi rossz. Max irigy lehetsz rá hogy neki megvan mindene.

    Továbbá minden közegben vannak olyan emberkék akik szintén tehetősek...bevásárolnak minden jót, aztán 1 év után megunják... Az ilyeneket sem kell leszólni. Sőt inkább örülni kell hogy vannak ilyen emberkék. Olcsóbban lehet tőlük használtan megvenni ezt-azt :)
  • Jacek
    #23270
    megvan koszi! GBBR R.I.P:D marad az AEG:)
  • RoyalPredator
    #23269
    Nem látod a karácsonyfától a forraltboros standot...
    Értelemszerűen 1 CQB, 1 Field, 1 Oldalfegyver, és igény esetén 1 Világháborús és/vagy "Sniper". Ami tényleg mindenhova jó belépő.

    DE! Az, hogy egy 11-14 éves srác cérna-és-orrhangon motyogja hogy TokijóMaruji és KlásszikÁrméy, és UuuuTíDzsí Pákidzs, a képen meg vagy egy halom fegyver, AK, M16, Scar, M4, M14, Sniper, Shotgun, Shotgun2, Deserteagle, Desert eagle 2, P90, meg egy rakás springes hulladék.
    Utána Accuracy tesztet produkál 20 méteren...
    Na én az ilyenekről beszélek.

    Szimpla szeretetből lehet gyűjteni, de ezek nem azért csinálják, elhiheted.

    Számító gép config azért van, hogy ha hiba van vmiben (Főképp warez:D), akkor egyből lássák a technikai paramétereket. Emellett a buzi oldlaon lehet csak szimpla nyálfojatás, mert "Én vagyok a PC ALfahím!!!tenub"
    Ez egy idézet volt...
  • praksi
    #23268
    ennyi erővel mi meg azon értetlenkedhetnénk, hogy miért van egy csomó ember aláírásában egy számítógép-konfig.
  • DannyL
    #23267
    Szerencsesnek tartom magamat, mert szinte minden fele fegyverem volt mar ami tetszett.

    Most van egy CA M4, STAR SCAR Heavy, acel Kalash AKMS, KSC USP .45.

    Mostansag az orosz fegyverekre izgulok. Egy jo fajta "nyugati" AK-ra vagyom meg. Meg a Masada foglalkozta.

    Mas mostanaban nem mozgatta meg a fantaziam.

  • mstummer
    #23266
    Először is boldog karácsonyt!

    Másodszor ha már többen írtak kívánság listát hát én is írok. Nehogy én se legyek buzi :D

    Tehát az SLR105,az AKS74u,a HiCapa,az M3-as shoty mellé még az alábbiakat látnám szívesen a gyűjteményemben:

    A Cyma-tól jöhetnének az alábbiak:
    -RPK74
    -AK105
    -AK47
    Sőt ha belegondolok minden AK variáns jöhet amit valaha gyártottak. Kivéve a Beta...na azzal ki lehet üldözni a világból :)

    Jöhetne még egy kanadai C7 vagy C8...bár ezt attól tartok sima M4/16-ból kéne megépíteni.
    Továbbá örülnék egy M14SOPMOD verziónak is.... természetesen Marui alappal.

    Pisztolyból nekem sem ártana egy NBB télire, esetleg egy AEP.

    Shotyból is jöhetne még 1 gázos.

    Végül a Heckler&Koch család se maradjon ki: MP5J,G3SG1,HK417 ezek mind jöhetnének...igaz ez utóbbi sajna nincs airsoftban.

    Jaaa...és a 2.VH-s fegyvereket ki is hagytam még.... MP44,MP40,Thompson,Sten,MG42...

    A fegyverekhez való külön ruházatról már nem is beszélek :)))

    Igy belegondolva ha lenne pénzem én lennék itt a legnagyobb buzi. De mivel nincs ez a cím közülünk jelenleg MuldR-é tudtommal :)
  • Punker
    #23265
    Beléd is :D