29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • tttttom
    #23344
    Ja találtam már csapatot, de azért köszönöm neked is a segítséget. :)
  • mstummer
    #23343
    Nem kötekedni akarok...de akkor már öltözzön mindenki pirosba meg sárgába...úgy lehet rejtőzni igazán :)
    Persze kell az azonosítás. Nálunk 2 karszalag kötelező...de én azt is soknak tartom.Sokszor csak ezért vesznek észre engem mert virít a sárga karszalag...vagy a piros. Persze az ellennél detto, igy viszont sok meglepetésszerü akció dugába dől már az elején.
    A dresscode meg egyértelmű kell hogy legyen...akinél nem eldönthető annak marad a karszalag....már ha megengedett az adott játékon...ha nem akkor irány haza.

    A megoldás az hogyha az ellenfél nem azonosítható akkor le kell lőni, ha saját ha nem. Nem a legjobb...de ha kis esélye is van hogy ő ellen akkor inkább lelövöm.
  • lac coo
    #23342
    Teszem hozzá harctéren sem lehet egyszerű feladat a bokorban lapuló valakit azonosítani ... ( Gondolom ...)
  • RoyalPredator
    #23341
    Dresscode-val az is gáz, hogy a helyszínen kerültek csapatba az emberek.
    Ezt előre kéne elrendezni.
    Meg több helyen jelezni a csapatot. Pl háton, bal csuklón.
    Előröl hátulról egyértelmű jelzés.
    De a baj igazából ott van, hogy ha egytöredéket látsz vkiből, és modnjuk szokásos woodlandban van, igen necces kideríteni hogy ki is ő.
    Hát igen, elütő ruhában kéne jönni.

    Német pontterepet vagy tigrissíkosat próbálok beszerezni épp.
  • lac coo
    #23340
    Nálunk nagyon sok abszolut kezdő van, ők kb mindenre lőnek, engem ablakból kezdtek el sorozni, berontottam az épületbe, első két embert lekaptam mire észrevettem, hogy mindenki velem van . Van ilyen :)
    Ha lőnek vissza kell lőni mindegy ki az ! :)

    Karszalaggal sem vagyok kibékülve, piros szín messziről kiabál ...
  • Punker
    #23339
    semmi gond nem volt a dresscod-dal (főleg hogy karszalagvolt) le lett rádiózva hogy tartjuk az épület emeletét (ott volt a beíró pont) kinézek az ablakon erre elkezdenek lőni az árokból, persze hogy visszalőttem.
  • lac coo
    #23338
    Hiába no..szegény országban élünk ... Jó lenne mindenhol egy fullos dresscod .
  • Punker
    #23337
    a jótékonysági játékon én is 2 baráti kill-lel kezdtem :D
  • lac coo
    #23336
    És én is ott voltam ???
  • PÜSPÖK
    #23335
    Az álltalam preferált játékon volt vasárnap predátor bácsi..az életkora?már nem kérhetek tőle szülői papírt..böcsülettel játszott csak épp a sajátjait lőtte becsülettel..csak a fórumokon ilyen..
  • RoyalPredator
    #23334
    Van benne valami... Sajnos mi nem árusítunk ilyet.
  • Jacek
    #23333
    motorosboltok?
  • RoyalPredator
    #23332
    Egy ilyet szeretnék venni, de magyarban nemigazán találok.
    http://www.ecrater.com/product.php?pid=4898485
    Segítene valaki?
  • lac coo
    #23331

    No mindegy én nem ismerlek, akik velünk voltak azokat ismerem, akik meg ott csapódtak mellénk azokat nem ...
  • RoyalPredator
    #23330
    Mit melyik? Én az voltam, aki kiszedte a csapattársait, azokat akik rámtámadtak vmiért.

    De nagyon hősies voltam, csak lomha.
  • lac coo
    #23329
    Micsoda, te is ott voltál ? Aztán melyik voltál ha nem titok ? :))))
  • RoyalPredator
    #23328
    Gránáttal semmi bajom!:)
    Kellett volna, legalább vmi flashbang, aztán a fetrengő, vagyössze vissza forgó emberkéket lekéselni a gumikéssel.

    Igazából a CQB az CQB, az 1es lövés.
    De CQBba alap a gránát, másképp állóháború alakul ki.
    csakhát itt a ház körül is mászkáltunk, ugyh félig volt ez klózkvarterbáttöl.
  • Jacek
    #23327
    Ez igaz, de hatasos:)
  • lac coo
    #23326
    Az nem elegáns ! :)))))
  • Jacek
    #23325
    ugyi kene egy par granat aztan viszlat:)
  • lac coo
    #23324
    Az üveget értem , de tegnap épp ilyesféle játékon voltam, Nagygomboson, egy épület és a mellette található terep, esélyünk nem lett volna semmire ha nem tudunk belőni ablakon.Főként, hogy a sniperünk felment a szemben lévő épület emeletére, és bizony nem vigyorogtak kempeltek olyan vígan az ablakok sarkaiban mint előtte ... :)
    Valójában sokkal nagyobb előnyben van az a cspat aki befészkeli magát egy épületbe, nem értem miért kell még kedvezni nekik. De biztos van valami játékmenetbeli oka , ha sokat így előírják ....
  • RoyalPredator
    #23323
    Nálunk most az volt a hiba, hogy ablakból kintről besoroztak, és ez ellehetetlenítette a játékot. Az új szabály értelmében bentről lehet kifele sorozni, de azt is módjával, amúgy CQB és 1es lövés.

    A MASZ pedig "kissé" hiányos.
  • kvitya
    #23322
    Szia,


    ablakon be szabad lőni az általános szabályok szerint (MASz), amennyiben a szervező másként nem dönt (a pálya adottságai vagy a játékmenet okán). Viszont ahol üveg is van az ablakban, ott kifejezetten balesetveszélyes és ezáltal tilos, még akkor is, ha a szervező nem tiltja meg.

  • lac coo
    #23321
    Megbeszéltük ! :D
  • Punker
    #23320
    MASZ-ban látsz ilyet? a többit leszarom.....
  • lac coo
    #23319
    Sok helyütt olvasom, hogy épületbe ki lőni szabad, ablakon belőni viszont nem ...
  • Punker
    #23318
    nem regisztrálok én sehova.
  • RoyalPredator
    #23317
    Sunyiban olvasgatja őis a "Másik" fórumot, és azt a topicot ahol játszottam.

    No kedves. Regisztrálj, és Írj oda, ha ezzel kapcsolatos kérdésed van, nem itt kell kitárgyalni.
  • Punker
    #23316
    mi van?
  • lac coo
    #23315
    Épületet is tartalmazó játéktéren miért nem szabad ablakon belőni ?
  • RoyalPredator
    #23314
    A szwasztika a harmónia és egészség, a teljesség jele.
    Még az Aztékok is használták.
  • shatanka
    #23313
    Viszont az életkorodat még mindig nem sikerült megmondanod...
  • shatanka
    #23312
    Értem. Akkor a szvasztikának is mitológiai jelentése van?
  • RoyalPredator
    #23311
    Jah amúgy Soul Spartans.
    Ne gondolj roszra ejnye.
  • RoyalPredator
    #23310
    Ilyen belépővel (5m esés)... Minden esetre sok szerencsét.
    Tatabánya Airsoft - Google segít, és a Softair.hu is.
    Valamilyen csapatot láttam egy fél éve, majd utánanézek neked.

    Shatanka. Illyés Gyula Gimnázium.
    De itt kivételesen jók a tanárok!
    A nick CoD5ben elmegy, nemde?
    Nem kéne ilyen témát feldobni.
  • mstummer
    #23309
    ha Tatabánya környékén szeretnél csapatot illetve játékot nézni akkor ajánlom a www.jatekszervezes.hu -t. Persze a softair-en keresztül is megtalálhatod őket.
  • tttttom
    #23308
    Nagyon köszönöm. :)
  • Punker
    #23307
    AEP-ből Glock, USP, Beretta, Desert Eagle, MP7 van

    csapatot Tatabánya környékén, pl softair-en keresztül találsz.
  • shatanka
    #23306
    "ilyesféle ember tanítja a GYEREKEINKET"

    Biztosan átsiklottál a hozzászólásom fölött, ezért nem válaszoltál. "Kérdés: Hány éves vagy pontosan? És milyen iskolába és hova jársz?"

    Szándékosan nem veszem figyelembe az aláírásodba lévő link adatait, mert szánalmasnak találnám "SS卐Royal" nicket 28 éves fejjel...
  • tttttom
    #23305
    Helló én még valamennyire újonc vagyok az airsoftban. :)

    Mondjuk egyszer voltam épületharcba, de ott az első alkalommal szenvedtem egy kisebb balesetet(zuhantam 5 méter magasról, de túléltem szerencsére.+Nem menőzni akarok ezzel...Na de mindegy+Megtetszett a játék, merthát jó volt a hangulat és úgy döntöttem, hogy esetleg keresnék egy csapatot, mert nem nagyon tudok ilyenről a környékemen akik nagyon airsoftoznak...)Valaki nem tud egy Tatabánya és környékbeli csapatot amelyik hajlandó lenne bevenni egy 17 év körüli srácot?(vagyis engem :))Meg amúgy Szárligeti vagyok...

    Van egy fegyverem(CA AK-47-SA 7-M AEG)
    Meg ruházatom is van.

    +Még egy kérdés valaki elmondaná, hogy AEP-ben milyen pisztolyok léteznek, mert néztem utána neten, de nem nagyon találtam, hogy milyenek vannak...Csak Glock,USP meg Desertről találtam infókat, de sztem ennél van jóval több is...Mert úgy döntöttem, hogy majd veszek egy oldal fegyvert is. :)

    A válaszokat előre is köszönöm. ;)