29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • öregharcsa
    #23264
    minden airsoftos buzi...nem tudtátok ??

    egyébként Boldog Karácsonyt Mindenkinek!!

    pápá!! :D
  • lac coo
    #23263
    No meg ezek mellé néhány gázos puska :))).
  • Dick Riddick
    #23262
    Én is tervezem hogy beszerzek egy-két airsoft fegyvert, pedig nem valószínű hogy játszani fogok. Tetszenek, valószínűleg szerelgetni is fogom.
    Ezek szerint én is buzi vagyok.
  • lac coo
    #23261
    Hát ha volna rá keret, te is meg én is meg kb mindenki szarrá vásárolná magát ! :DDDDD

    Ha lenne rá lé kapásból vennék .

    KSC USP,
    acél-fa AK,
    méter hosszú M16,
    Tavor,
    nagypapi...


    Ez így összeadva horror, tíz év alatt nem költök ennyit el :DDDDD
  • Punker
    #23260
    szerintem az ideális fegyver arzenál kell egy átlag fegyver terepre, egy gyengébb épületezni + tartalék oldal fegyver ez a minimum, aztán ha van lóvé jöhet a gyűjtő szenvedély

    nekem még kéne:
    +1 stukker (NGB télire)
    +1 shotgun (mert az mókás)
    +1 Type89 (mer japán :)
    +1 AK/AMD (mert sokkal hangulatosabb tróger oldalon játszani és ahhoz a ruszki vas az igazi)

    és akkor ezek után jöhet a többi tucatnyi csak azért mert szép
  • Punker
    #23259
    a jó öreg CA G3-as olyan 390 FPS és majd 1 méter hosszú, nem épületezni való, a több napos játékokon használtam csak idén (ez is elgondolkodtató, hogy idén csak többnapos terepes játékokra jutottam ki)
  • DannyL
    #23258
    Ne irigykedj!
  • DannyL
    #23257
    Én eddig csak az M5k-dat láttam. Mid van még és miért nem azzal toltad Hatvanban? :)
  • Hitman76
    #23256
    Lebuzizol embereket akiknek sok fegyverük van, de a felsorolásodban 5-6 fegyverről teszel említést!

    Az fel sem merül benned, hogy a "szánalmas emberi birtokvágy" eredményét nevezhetjük gyűjteménynek! Ennek oka lehet az, hogy a hozzánk hasonlóan idióta fegyvertörvénnyel rendelkező országokban, nincs lehetőség csak AS fegyvergyűjteményeket létrehozni, vagy magyarázhatjuk egyszerű szenvedéllyel is.
    Valaki béleget, valaki modellrepülőket mások sörös dobozt gyűjtenek és egyikőjük sem buzi!
    Lehet csak az irigység beszél belőled, nem tudom, de megint sikerült egy felettébb értelmes hsz-t postolnod! Gratulálok hozzá!
  • RoyalPredator
    #23255
    Nem értem, miért szeretik az emberek halmozni Airsoft cuccaikat.
    Youtubeon is nem 1 kisbuzi mutogatja a tucatnyi szarját.

    Azthiszem, CQB és Field, ez a két féle terep van.
    Ehez jó esetben elég 1 fegyver, de jobb ha 2van, külön-külön.
    + társul emellé egy oldlafegyver.
    Ez összesen 3 fegyver, ami már lazán elég a játékokra.
    +ban vehetünk pl "snipert", 2. Wh-s fegyvert, meg vmit.
    <- De ehelyett van aki még vesz több AEG-t meg cuccot.

    Hogy miért, nem tudom, de valószínűlleg a szánalmas emberi birtokvágynak tekinthető be, vagy sorozatos mellényúlásnak,
    ha szerencsétlenje sose jót emel le a polcról.

    Hogy mire érdemes pénzt költeni azt tudjuk jól, de gondoljatok erre is:
    A halmozó emberek nagyobb összeggel támogatják a gyárakat, és azok fejlesztéseit. Eró ez nekünk jó, h merikai 14éves srác szarrávásárolja magát.
  • Punker
    #23254
    van róluk egy szép hosszú topic softair-en.
  • Jacek
    #23253
    gazos blowbackes fegyokrol van valami info(tapasztalat)? nem pisztolyra gondoltam:) WE scar/M4 es tarsai?
  • Punker
    #23252
    igazán sose tört rám a késztetés hogy kell még egy 3. fegyver. mindig találtam más fontosabb felszerelést amire kellene a pénz.
  • lac coo
    #23251
    Az... ha tellene rá mindenkinek lenne legalább 50 fegyvere :DDDDD
    Meg 10 mellény, 30 féle gyakorló .....
  • praksi
    #23250
    vazz, egy lottó ötös nem lenne elég erre a hobbira :D
  • DannyL
    #23249
    Rád férne!
  • Punker
    #23248
    bizony, amint kijön a deszantos lesz új fegyverem :D
  • praksi
    #23247
    WTF ??
    Jing Gong Type 89
  • Jacek
    #23246
    A LiPo a gond(ha 11.1-es) kapja a nagyobb terhelest es egy ido utan nullazza a motort:) egyre nagyobb aramot fog folvenni, 2.5-3 eve LiPo-t hasznalok kb 4 fegyverben...

    Es van amikor jobb a kinai:) Hyper1000-es TM motor csunyan meghalt kb 40-50e BB utan szenkefek nullan:) csapagyak nullan:) kotyog az egesz forgo resz:D
  • RoyalPredator
    #23245
    Igazából seminek. Csak egy limit érték, hogy erősebbet nem.--
    Nem az FPS a célom, hanem egy 70-75m-es célzott lőtáv, és a lehető legnagyobb pontosság.
  • shatanka
    #23244
    "Spetsnaz // Sgt. Dante Spartan - AK-74M "Vörös Báró" 450FPS, 750ROF... Épül!"

    450 fps minek?
  • RoyalPredator
    #23243
    Hi Torque 3000-es motorok esznek a legkevesebbet?
  • Hitman76
    #23242
    Az enyémben WD kicserélte a motort egy "nemtudomanevét" nagy nyomatékúra, és azóta pöpec a fegyver, nem zabálja az akkut.
  • Punker
    #23241
    régi galaxy motor szal lehet van benne valami, de mivel évente 1x - 2x van ilyen fagyott játék így leszarom :D
  • DannyL
    #23240
    Motort kéne cserélni benne. Csavarhúzót rárakod megfogja a motor mágnese a testen keresztül?
    Ha nem, akkor gagyi a motor. :)
  • lac coo
    #23239
    Nem szorul valami, és csak indulásnál nem tudott elég áramot felvenni a lehűlt kisebb akksiból ?
  • Punker
    #23238
    a lipoval darált, egyszerűen a motor zabálta az ampert, itthon a melegben már megy az enyémmel is.
  • DannyL
    #23237
    Azt az akksit ami nem mozdította meg a fegyvered, itthon rádobtam egy 12V-os autó izzóra, mert azt hittem beszart. 20 perc alatt sem merült le, úgyhogy inkább lehúztam róla. Szerintem nézesd meg a fegyvert, mert valami nem fasza.
  • Punker
    #23236
    nem tom, lehet a galaxy motor többet szívna fel, a másik aksid se mozdította meg egyáltalán.
  • DannyL
    #23235
    Az én GP NiMH akksim meg az egész játékot. Most akkor mivan? :)
  • Punker
    #23234
    azért az tanulságos hogy míg a GP NIMH aksim max 1,5 órát és kb 20 lövést bírt ki, a kölcsön Lipo még 3-kor is darált.
  • DannyL
    #23233
    Tartsál macskát vaze!
  • Punker
    #23232
    6 körül haza értem, még elvittem a kutyát futni :D
  • DannyL
    #23231
    Fél órán keresztül olvasztottam a lábújjaimat a tus alatt. :)))
    Degec hideg volt!
  • Punker
    #23230
    Bánhatjátok hogy kihagytátok!!!
  • lac coo
    #23229
    Az ár alapján egyértelműen a gagyi .
  • Bexter
    #23228
    Ez vajon a normál vagy a gagyi fajta?
  • lac coo
    #23227
    No majd meséljetek, ha élve hazaértek és nem fagytatok halálra !
    Bár délután már szép idő volt ....
    Képeket is mutathatnátok ....
  • bardocz
    #23226
    Mióta? Én több sót látok az utakon, mint homokot... Elég sok embert láttam szórni a sót.
  • RoyalPredator
    #23225
    Pedig itt még a "hivatásos" bácsik szórják ezerrel.