29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • bardocz
    #23464
    "hogy ellenkezik néhány dologban a véleményem az ott elfogadottól ? :)))"

    Ez épen elég ok egy bannra :ASD
  • lac coo
    #23463
    Mi a probléma valam ?,


    hogy ellenkezik néhány dologban a véleményem az ott elfogadottól ? :)))

    Kaptam valami mailt, hogy a moderátorokkal, adminokkal foglalkoztam azért bannoltak, hát én erről nem tudok de biztos így van ! :))))


    Szóval ha amiatt repültem, mert ma az önvédelem topikban nem álltam be a sorba az egyszerű gondolkodásúak mellé, akkor simán jó is , hogy repültem onnan, még ha teljesen nevetséges indokkal is :DDDDDD

    az a gáz van egy függő csere-berém én már megkaptam a cuccot, a partner viszont nem, úgyhogy ez van, én nem kuncsorgok senkinek, hogy engedjenek annyira vissza míg azt lerendezem normálisan ....
  • praksi
    #23462
    ha már úgyis untad a "sok nagyképű barmot", akkor mi a fenének kellett neked visszajárni trollkodni?

    amúgy tucatnyian elmondták, mi veled a probléma, csak te semmiből sem tudsz tanulni.
  • lac coo
    #23461
    A köztársaságnak mi a címe ?
  • lac coo
    #23460
    No már úgy is untam asok nagyképű barmot a Softairen ,végre kitiltottak :))))))))))) Talán egyszer megtudom, hogy miért, gyanítom ,seggnyalás elmulasztása miatt :)))))

    Tanuljátok meg: vagy bológattok, vagy repültök ! :DDDDD
  • RoyalPredator
    #23459
    Vegyél neki egy falafelt, és be van tömve a szája ;)
  • lac coo
    #23458
    Ha barbit vennék neki azzal rontanám el ! :D
  • MuldR
    #23457
    Koran elrontod. Oszt majd csodalkozol, ha ovi ballagasra T-72-est akar :)
  • shatanka
    #23456
    well p90?
  • bardocz
    #23455
    Akkor már majdnem akkora, mint a puska! Így legalább majd jól hozzánő :D
  • lac coo
    #23454
    Mondom öt éves !!! :DDDD
    Egy mp5 vagy valami lenne jó neki méretben ...
  • bardocz
    #23453
    Kar98 rugós, nem? És még köpködi is oldalt a hüvelyt, én kiskoromban magam alá pisiltem volna egy ilyentől! :-D
  • lac coo
    #23452
    Áááá. Öt éves , nem kap aeg-t ! :)
    Valami rugós vacak ...
  • shatanka
    #23451
    Használt galaxy mp5?
  • lac coo
    #23450
    Hát én ott soha többet nem keresek semmit, mindenre ezer találat van :))))
    KARt minek? El sem bírná !:)))))
    Valami rugós olcsó vackot kap ...AK-t akar, mondtam neki majd jól elverlek ..! :DDDDd
  • bardocz
    #23449
    Mondtam már, a fiadnak vegyél egy Kar98-ast, attól lesz a legboldogabb! :D
  • shatanka
    #23448
    A fiad valóban örülne neki.
    Donpepe irt a softairon, a TASCO távcsövek használhatóságáról.
  • Punker
    #23447
    full sötét ködös éjszaka fekvés 1 mező szélén 100+ méterről látszódnak a felvillanó lámpák, dotok stb.....
  • RoyalPredator
    #23446
    Éjszakai harcnál mutatkoznak ki az airsoft emberbarát tulajdonságai az éles társainál szemben.
    Ugyebár éjszaka éjjellátó szükséges, v thermal, az pedig méregdrága. (kivétel igen jó kapcsolatokkal...)
    Éjszaka nemtudom ki szándékozik sniperezni, szerintem jóformán az alap látótávolság miatt lehetetlen, rendesen kivilágíott pálya meg amúgy sincs.
    Nappalra jó, ha elvisz a fegyód mondjuk 70m-re, de amúgy csak optikai tuning, vagy 6x nagyítással reddot féle valamit kapsz... Nekem Busnell van ilyenben, és hát kevés az a körülmény, amikor tényleg jó az ijen.
    Magaslatról sniperezni viszont remek dolog vele. És igen, AEGvel:D
  • lac coo
    #23445
    Venni nem akarok, van egy elfekvő holosight-om azt cserélném távcsőre vagy lámpára ...
    Bár szerintem is felesleges a távcső, főleg egy assault fegyverre, de a fiam odáig lenne tőle ! :DDD
  • shatanka
    #23444
    Éjszaka a távcső nem valami használható. Ugyanis ha nem kapcoslod be a világítást akkor azért, ha bekapcsolod akkor pedig látszik előről is.
    Nem szabad elfeledkezni arról sem, hogy éjszaka általában közelebbről zajlik a "tűzharc" és közelről pedig a nagyítás iszonyatosan zavaró.

    A fegyvered lőtávja és pontossága sem igazán távcsőnek való.

    Ha tasco, busnell távcsövet akarsz venni akkor irány a józsefvárosi piac...
  • RoyalPredator
    #23443
    Nem tudom, de jól működik.
  • lac coo
    #23442
    És ez red dot szerűen működik !
  • RoyalPredator
    #23441
    Személyes tapasztalatból mondom, igen:)
    Látszik nappal.
    Látszik nyílt terepen.
    Nem látszik világítás nélkül:
    - Sötétben
    - Szürkületben
    - Nagy bozótosban
  • lac coo
    #23440
    Ezekben a világítós távcsövekben a világítás bekapcsolása nélkül is látszik a célkereszt ?

    .

  • RoyalPredator
    #23439
    Csak hogy ne csak codban lőjjelek ki ;)
  • LeWyTy
    #23438
    Hehe
    Csak hogy láss egyet élőben?!
  • RoyalPredator
    #23437
    Remek fegyver. Ha meglesz, gyere egyet játszani velem/ellenem ^^
  • LeWyTy
    #23436
  • Punker
    #23435
    ehobby-n WGC-n gunner-en is ki van fogyva, valszeg még a nyár végi gyárbezárások miatt, szerintem 1-2 hónap mire lesz újra.
  • LeWyTy
    #23434
    Ezt belehet szerezni valahonnan?
    Mert sehol sem találom.
  • shatanka
    #23433
    Rendben msn megbeszéljük a többit.
  • Punker
    #23432
    Shatanka ütköznöd kéne sensation user-rel és elhozzni nekem 1 G3-as tárat.
  • kamaszaki
    #23431
    a PSG1-es dugattyú drága, vagy nehéz beszerezni, vagy miért rossz? A blowbacket rögtön kiszedetném.
  • praksi
    #23430
    volt csapattársamnak van ilyenje; teljesen egyedi gearbox-a van (ráadásul PSG1-es dugattyúja van), az akksija asszem a 2/3-os SubC (szal a minitype és a SubC között van méretben), a blowback csattogása rém idegesítő...

    viszont: fullfém, egyedi, ráadásul M4-es tárakat használ.
  • kamaszaki
    #23429
    Igen, ezt tudom, de inkább kivenni kelljen, mint beletenni. Ezen kívül csak kissebb dolgokat hallottam. Pl blackwater honlapján kifejezetten dicsérik.
  • harvypoker
    #23428
    hát ha az army l85re gondolsz akkor lebeszelnelek rola én csak szart hallottam rola
    pl a blowbacket azonnal ki kell iktatni mielott eltor nehany nem felesleges alkatreszt :D
  • kamaszaki
    #23427
    Már elég sokat olvasgattam az L85a1-ről, de a ti véleményetek is érdekelne. Mit hallottatok eddig a piciről? Én eddig csak jót olvastam, hátha valaki lebeszél rőla.
  • shatanka
    #23426
    33,4 kmest Punker lécci lécci lécci !
    Amúgy akkor rá fogok érni :) mehetünk együtt.
  • praksi
    #23425
    link

    tavaly voltam az XL-en, idén szerintem csak az L-re megyek.