29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • RoyalPredator
    #23504
    És a fogakat is szebben zúzza ;)
  • merACE
    #23503
    Van különbség. 430 felett már ez a súly ajánlott. Egyébként kisebb fps-nél is stabilabba röppálya, de rövidebb is lesz a lőtáv egy csöppet.
  • lac coo
    #23502
    0.25 -as és 0.28-as BB között nagy a használatbeli különbség?
    Merthogy kipróbálnám a 25-ös Guardert, de nincs csak 28-as, viszont gondolnám, hogy az 3 század gramm nem oszt nem szoroz ...
  • lac coo
    #23501
    Törölve, nincs értelme itt sem meg sehol ezen flémelni .
    Természetesen eszem ágában sincs senkinek alátenni, kiemelné ma nem vagyok olyan-t !!!
    Kösz az infot ! ;)
  • kvitya
    #23500
    1, "Ha olyan fajta lennén mint ott sok ember nyilván csúnyán alá tudnék tenni ennek a mondvacsinált szövetségnek, de nem vagyok.... "

    by Laccoo, 2010.01.13, 08:00, ezen fórum


    2, Amúgy 2 hétre lettél kitéve, tehát 01.27n leszel ismét aktív.

  • lac coo
    #23499
    Kár.
    Talán egyszer látok még élő fóti airsoftost ! :))))
  • Jacek
    #23498
    vazze jo lenne csak melozom:(
  • Hitman76
    #23497
    Piszkos 12 pl.
  • lac coo
    #23496
    Nincs kedvetek játszani jönni Alagimajorra 16.án ?
    Laza zászlós, területfoglalós...
  • Jacek
    #23495
    uncsi!!!!
  • RoyalPredator
    #23494
    Ezt te honnan idézted, jóbarát?
  • Hitman76
    #23493
    Kb. úgy van ez, mint ahogy a "börtönben mindenki ártatlan"


    "Ha olyan fajta lennén mint ott sok ember nyilván csúnyán alá tudnék tenni ennek a mondvacsinált szövetségnek, de nem vagyok...."

    Az ilyen kijelentésekkel óvatosabban!
  • lac coo
    #23492
    Szia ! Mail nincs meg már,mint mondtam nem is emlékszem arra, de mivel a az első sikertelen bejelentkezésemkor azt az üzenetet kaptam, hogy véglegesen ki vagyok tiltva, így én ebben a hiszemben voltam .


    Bár lényegtelen, nem visszaugattam, hanem annyit írtam, hogy ha nem gond én is elmondanám a véleményem ...
    Idén pedig határozottan megfogadtam magamban, hogy kissé szolidabb leszek, és ezt be is tartottam ! Aki mást mond megint a sorok között olvas ....

    És azt lehet tudni meddig vagyok lapáton, vagy az titok ? :)
  • sgmbulldog
    #23491
    Ja és gőzöm nincs mi a véleményed az önvédelemről, mert annyi hsz-t egy ember miatt nem fogok visszaolvasni, de örülök, hogy legalább van egy saját elméleted, hogy megvigasztald magad a tiltás okáról :D
  • sgmbulldog
    #23490
    Kedves Laccoo én írtam neked emilt, nekem is megvan a másolat, SEHOL nem találsz benne még hasonló szót sem, hogy VÉGLEGES, de kíváncsi vagyok hogy hozzád mi ment át...

    Megkaptad a pontos indoklást, a fórumszabályzat pontjainak megjelölésével.

    Egyszerű szavakkal. Moderált egy mod, és te visszaugattál mert téged hogy mernek.
  • lac coo
    #23489
    "Viszont ennek az érvekkel történő alátámasztása és az intelligens stílusban történő közlése az, ami kiemel a sorból és megbecsülést hoz."


    Ebben most már nem vagyok olyan biztos !!!!

    Visszaolvastam nem egyszer az említett incidenst. semmi olyat nem találtam ami bárkit sértett stb, volna !!! És csodálkozni fogok ha más talál !
    Viszont találtam nem egy, alaptalan, végtelenül sértően lekezelő hozzászólást ....
  • lac coo
    #23488
    Hát lehet rosszul emlékszem de mintha végleges kitiltást mondtak volna nekem .

    És reagálva : nem érzem magam flém keltőnek, gyerekes beszólogatónak mert volt (van ) egy véleményem amit meg is próbáltam indokolni !
    Hogy ezt sok ember nem képes megemészteni, vagy mit tudom én sérti az önbecsülését arról én nem tehetek .
    Továbbra is kitartok amellett, hogy semmi szabályba ütközőt tettem !


    Kösz ..
  • DannyL
    #23487
    Egyikőtök kidobását sem követtem különösebben nyomon.
    Viszont az airsoft egyik fő sarokpontja az alkalmazkodó képesség.

    Ha ez egy fórumon sem megy, akkor nem tudom mit vártok ettől a hobbitól.

    Rengeteg vélemény feszül egymásnak a softair-en nap mint nap, mégsem hullanak csokorban a fejek. Úgyhogy ezt a más véleményem voltam mint a moderátorok és a gonoszok kivágtak dumát hagyjuk, mert ködös.

    Mindketten ezerszer több savat kaptatok a felhasználóktól mint a modoktól. Ez pedig az alkalmazkodás és a saját vélemény intelligens átadásának teljes hiányáról árulkodik.

    Az hogy van egy véleményed amiben hiszel, az egy dolog. Olyan mint a segglyuk, mindenkinek van egy. Viszont ennek az érvekkel történő alátámasztása és az intelligens stílusban történő közlése az, ami kiemel a sorból és megbecsülést hoz.

    Az pedig, hogy folyamatosan másban keresitek a hibát, ahelyett hogy kicsit magatokba szállnátok, nem segít a dolgon.

  • kvitya
    #23486
    Egyrészt nem érzem magam korlátoltnak, mert az a véleményem, h az emberek eldönthessék, akarnak-e önvédelemre/tulajdon védelemre lőfegyvert birtokolni; esetlegesen, ha láthatóan működik a rendszer, akár viselési lehetőséggel is.

    Másrészt: nem véglegesen lettél kitéve a softair-ről, csak figyelmeztetésként, moderátori figyelmeztetések után. Szóval kérlek, maradj a valóságnál, ne ferdíts. Köszönöm.

    Harmadrészt: mindenki elmondhatja szabadon a véleményét, azért, mert ez ütközik bármelyik softair-t képviselő mod/admin/szervező/akármi véleményével, ez nem jár semmilyen hátrányos következménnyel. Ez lévén szükségszerűen az emberi párbeszéd alapja. Ha azonban bármely megnyilvánulás a világosan lefektetett szabályokba ütközik, akkor a szankciók (figyelmeztetések, időleges kizárás, végleges kizárás) automatikusan be fognak következni. Ezen lehet vitázni, sokadik esélyt kérni - indirekt módon is, sajnálatos módon a következményeket nem lehet elkerülni.

    Minden közösségi oldal működése szükségszerűen diktatórikus s minél nagyobb közösségről vagy veszélyesebb dologról szól, annál inkább határozott szabályok mentén zajlik.

    PS:
    Az oldal üzemeltetőinek elnézését kérem, mivel nagyon nem ide tartozó témában reagáltam, de megszólítottnak éreztem magam s tisztáznom kellett néhány tényt. Köszönöm a lehetőséget utólag is.
  • RoyalPredator
    #23485
    Szánalmas, ez van. Örülj más(ik)nak, ahol no problem.
    Igazából trade miatt jó ha bentvan az ember.
    Node haggyuk a témát, mert akárki benéz ezt látja.
  • lac coo
    #23484
    Persze ! :D
  • DannyL
    #23483
    Mindenki hülye, csak te vagy helikopter.
  • lac coo
    #23482
    Hogyne ....Az is belemagyarázás volt :))))
    Én semmi mellett nem kapmpányoltam :)))
  • Punker
    #23481
    nem voltam kíváncsi az újabb ámokfutásodra (kb a járjunk nem legál helyekre játszani kampányod után szartam az összes hozzászólásodra)
  • lac coo
    #23480
    Ezek mind süket dumák, Hallgatom mi nem volt értelmes az önvédelem topikban ? :))))

    Vagy az lett volna az értelmes, hogy beállok a sok korlátolt mellé a sorba, hogy nekem fegyver kő, vagy esetleg Csokáv szinten nyalom mindenki seggét ?


    Ha valaki leírja feketén fehéren miért raktak ki, meghajolok a tudása előtt, de nem fogja ...! :)))))
  • Punker
    #23479
    ha hetente csak egy EGYETLEN értelmes hozzászólásod lett volna nincs baj, de nem volt.....
  • lac coo
    #23478
    Ja..értem.
    Tudod ha azt mondják kerek-perec, hogy ne mondj már ellent nekünk, menj a picsába akkor azt mondom, oké, van ilyen. :)
    De hogy még én vagyok utólag hülyének, szemétládának beállítva az már sok. :)

    Konkrétan amiért kiraktak, az az hogy nem értettem egyet a szabad fegyvertartással, KB. minden gyöpös ott leragadt, hogy nekem kellvazze nehogy má ne véggyem meg magam ! álláspontnál, én kicsit tovább léptem.

    Lehet utánaolvasni, Adminnal, moderátorral tököm se foglalkozott, mégis emiatt repültem !
    És persze én vagyok megint a hunyó ....Megint a bűvös fogd már a pofád jelszó került elő. :))))

    Ha így van akkor legyen is, majd teszek róla, hogy legyen miért bunkónak tartaniuk !!! :)))))


  • MuldR
    #23477
    Ne gyerekeskedj mar.
  • lac coo
    #23476
    Ez a ti színvonalatok, kussujjámá, fejezdbe ... bann.

    Végül is miért is ne tennék alátok ? :DDDDDD

    Már rá is álltam az ügyre .
  • DannyL
    #23475
  • lac coo
    #23474
    Mert tahók vagyunk, és nem nyalunk segget ! :_)))))

    De ne lovagoljunk ezen, engem is dühített a sok korlátolt ember ott, nekik is útban voltam, most mindenki bódog ! :DDDDDD

    Ha olyan fajta lennén mint ott sok ember nyilván csúnyán alá tudnék tenni ennek a mondvacsinált szövetségnek, de nem vagyok....
  • RoyalPredator
    #23473
    Hogy van az, h mindíg, de mindíg mi vagyunk a tahók, a balfarkak, a gyökerek, és a moderátorok mindíg a jók, a szépek, az okosak?
  • lac coo
    #23472
    Ez van... :)Olvasgatni tudok, ha nagyon akarok írni is -nyilván annyira nem vagyok balfasz...- bár nagyon nem vágyom oda ezek után :)
  • Punker
    #23471
    én azt hittem még hetekig osztod az igét míg megtalál valaki és pofán ver (én is azért kaptam anno mert nem tudtam befogni a pofám) erre elmegyek Holmes-t nézzni és véged.....
  • lac coo
    #23470
    No te inkább ne magyarázz, simán van annyi a számládon amiért már ötször bannoltak volna... Meg is említettem ezt egyszer, persze diszkréten törölve lett ! :))))) Az vigasztal te több ember szemében vagy gyekér mint én :))))

    De igaz, bannoltak hát bannoltak, sokat nem vesztettem .Nem fogok ezen lovagolni .

    Shatanka, kösz már elintéztem, van néhány kölcsön jelszóm, amivel benézhetek a most számomra nem látható topikba ..
  • Hitman76
    #23469
    Az a röhej ebben, hogy az "otherside" vagy nevezzük "köztársaságnak" egyik moderátora szerint is egy gyökér vagy! Le is írta neked szépen az elmarasztaló véleményét!
    Tovább megyek, a userek többsége szerint is gyökér vagy, s ennek hangot is adtak jó párszor! Itt is rendszeresen megkapod, hogy gyökér vagy, sőt pl. a Dunántúli nagyobb fórumokon is tudják, hogy gyökér vagy!
    Hova fogsz menni ha mindenhonnan kiutálnak??? Ezen kellene inkább elgondolkodnod semmint tovább játszanod az eszed!

    Azonban mielőtt válaszírásra ragadtatnád magad, jelzem: a magam részéről itt be is fejezném, mert hiszem, hogy az itteni fórumozók kurvára nem kíváncsiak a további vitára ez ügyben. Ráadásul amit most leírtam azok tények, s nem kell ezeket vitára bocsájtani, mert attól nem változnak meg.

    Hitman out!
  • shatanka
    #23468
    1. Softairt nem kötelező látogatni.
    2. Ha jogtalannak érzed, hogy kidobtak a lényegen nem változtat, fölösleges az ujjal mutogatás, sárdobálás.
    3. Ez nem a softair szóval itt nem kellene újrakezdeni.



    "az a gáz van egy függő csere-berém én már megkaptam a cuccot, a partner viszont nem, úgyhogy ez van, én nem kuncsorgok senkinek, hogy engedjenek annyira vissza míg azt lerendezem normálisan ...."
    Ird meg annak a nevét akivel ez történt és írok neki privátot. Vagy pmben elküldöm neki a telefonszámodat, elkérem a telefonszámát.
  • lac coo
    #23467
    Hát én azt hittem eleinte, hogy teljesen normális, korrekt hely, bár egy túlbuzgó moderátor első nap alpári stílusban megkeresett, hogy hülyegyerek ott a szerkeszt gomb! :)))Már akkor tudnom kellett volna, hogy nem teljesen korrekt a hely .

  • bardocz
    #23466
    Az vagy! Én is az vagyok, csak rólam nem tudják, mert én inkább nem igazán írogattam oda :D
  • lac coo
    #23465
    Persze !

    aztán törölnek ,rámondják, hogy moderátorral foglalkoztam és ennyi, nyugodtan elhiszik, hogy korrekt a banda én vagyok a gyekér :))))