29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • SG rock
    #23664
    Nem lehet, hogy azis csak az 5. napon jön meg? Azzal együtt tudsz majd belépni szerintem.
  • RoyalPredator
    #23663
    A bejelentkezés 1 dolog, de aktivációs emailem se jött.
  • shatanka
    #23662
    5 napig nem tudsz bejelentkezni utána igen.

    A szabályzatot meg mindig el kell olvasni...
  • RoyalPredator
    #23661
    Elolvasom ha kívánok ott fórumozni is, nemcak 1et kérdezni.
    + ha betudok jelentkezni ;)
  • shatanka
    #23660
    Ha valahova beregisztrálsz akkor olvasd el a fórumszabályzatot!

    "Eljutott a forum odaig, hogy ujra megnyissam. Lehet, hogy ez csak idoszakos, meglatom mennyire mukodik a dolog.

    A szabalyzat annyiban valtozott, hogy az uj regisztralok a regisztraciot kovetoen 5 napig inaktivak maradnak, nem tudnak hozzaszolni. Ezutan aktivalom oket.

    Ha nem valik be, visszaallunk a regi, bemutatkozos rendszerre.

    Udv: Dudkin'
  • RoyalPredator
    #23659
    Monnnygyatokmár vmi olcsó de jó balanceres töltőt lipohoz mert RC-s fórumba aktivációs email nemjüttmeg nemtudok írni xO
  • DannyL
    #23658
    Önfelfújó matracom és hővisszaverős polifoam-om van, ezeket szoktam együtt alkalmazni.
    A polár taksis hálózsák az egész jó ötlet, asszem összehozok egyet valahogy. Kösz bébi!
  • Hitman76
    #23657
    Kis trükk ezzel kapcsolatban:

    Amikor az MKSZV-re készültünk, Tompika (Légiós Military) tanácsára, vásároltunk nála polártakarót, amit zippzárral ellátva a hálózsákon belül helyeztünk el, amolyan bélés szerűen. Remekül melegített, -8 -10 fok körül, nem kimondottan komoly mínuszokra tervezett hálózsákban is normálisan tudtunk aludni.
    A másik okos dolog, az önfelfújó matrac. Kis méretre össze lehet tekerni, a súly sem számottevő, és mivel levegő vagyon benne kiterített állapotban, jól szigetel alulról.
    Egyik említett cucc sem kerül komoly összegbe, viszont együttesen alkalmazva jó hatásfokkal működnek.
  • DannyL
    #23656
    Attya Úristen! Nem csodálom, hogy kivagy.
    Én csak annyit nézem amíg áthaladok rajta csatorna váltás közben, de attól is lezsibbadok.
  • öregharcsa
    #23655
    már én sem vagyok a régi....meg a végén még megsértődsz vazze azt meg nem venném a lelkemre...jáj..most jut fejembe..hisz az nincs is

    különben is..qwa fáradt vagyok..egész héten Joshi forgatás volt és már ki vagyoktőlenagyon....
  • DannyL
    #23654
    Ennyi? Kicsit több savat vártam volna tőled!
  • öregharcsa
    #23653
    hát jah..én legalább bevallom nem lehetek olyan tökéletes mint te.. épp eleget fáztam már életemben..
  • DannyL
    #23652
    csokinyuszi
  • RoyalPredator
    #23651
    Mennyé' Kifelébe éss jacc.
    Nem egy leány álom ha átázol és átfagysz.

    Még Dec.20.án is játszottunk, hóviharban.
    Nekem volt annyi eszem, hogy nem vittem ki a fegyverem.
    Többieké tört, repedt, szakadt, behalt.
  • SG rock
    #23650
    Kössz az infót, szerintem ezt itt még senki sem tudta
    Amúgy én még sosem játszottam hóban, egyszer kipróbálnám az tuti, csak legyen rá alkalmam, szerintem jó lehet.
  • öregharcsa
    #23649
    én egyébként is rühellem a hideget..ha tehetem ki sem megyek az utcára ilyenkor..de sajna muszáj dolgozni menni
  • RoyalPredator
    #23648
    Megfelelő öltözetben lehet mostis játszani. A baj, hogy a fegyvereknek egyáltlaán ne mtesz jót, müanyagok és gumik törnek, acélhoz meg hozzátapad a nyelved (tudom, egedi probléma:D).

    Kéne speciel erős téli időre való anyagokat.
    Mindenesetre egy Cod6-féle Cpt.Price és Roach lopakodik-ot toltunk a mult héten.
  • lac coo
    #23647
    Az miért baj ha nem szeret hidegben játszani ??? :D
  • DannyL
    #23646
    Nekem is már csak egy minuszoos hálózsákot kellene beszereznem, azon kívül minden megvan. ASMC.DE-n vannak jópofa cuccok, csak már vége lassan a télnek, úgyhogy majd jövő ősszel.
  • Punker
    #23645
    kint alváshoz nincs felszerelésem, de pl a jótékonysági játékon -12 fok volt és az aksikat leszámítva senkinek nem lett baja.....
  • kvitya
    #23644
    Megfelelő felszerelés kérdése az egész... Hétvégén kirándultunk egyet Érden, kint alvással, egyikünk sem fagyott meg, pedig erősen -10°C alatt volt. Joshék ugyanúgy kint voltak éjjel, ők is túlélték... :)
  • Kurfürst
    #23643
    Lett volna rá öt rugóm hogy te leszel az első aki megmondja a tuti frankó nagy igazságot. :D
  • SG rock
    #23642
    *hagyd
  • SG rock
    #23641
    Még a végén megfázik, hagy már:D:D...
  • Punker
    #23640
    mi az összefüggés?
  • Kurfürst
    #23639
    Ááá bakker mikor lesz már jó idő... akarok menni végre! :)
  • lac coo
    #23638
    Számunkra van értéke :DDD
  • harvypoker
    #23637
    hat mivel semmi erteke nincs nem veszodnek ense a postaval elhiheted :)
    gyerek meg vigyazzon ra amit kap :)
  • lac coo
    #23636
    Mondjuk ha leejti a gyerek és rögtön kettőbe törik :)

    Posta nincs ? Utalok pénzt postára meg az egyéb költségekre ( sör...) ;) ! :DD
  • SG rock
    #23635
    Benzinpénz vagy vonatjegy drágább, mint amennyit az a "fegyver" ér :D:DDDD
  • harvypoker
    #23634
    hat egy ureges reszen van egy BB utotte lyuk de amugy jo allapotba van :D

    attolfugg mit nevezunk törősnek, normalis hasznalat eseten nem törik el semmi :D (ergo nembasszuk neki ketkezzel a betonhoz)
  • lac coo
    #23633
    :DDDD

    Ez is ilyen törős vacak műanyag ?
  • harvypoker
    #23632
    hat nekem van egy kb 10m hatotavu Well m4 springes ha lejosz érte nyiregyre megkapod ingyen :D
  • lac coo
    #23631
    Dehogy veszem ! :DDDDD
  • DannyL
    #23630
    ne vedd meg
  • lac coo
    #23629
    Nem nagyon jön össze ez a működésképtelen fegyver vásárlás ! :DDDd
    Egyszerűen nevetséges milyen pénzeket kérnek egyesek ... Kosárban lévő, darabokra bontott régi abs JG M4 -ért 15-öt kér a srác.
    Hát mondom, koma , vadiúj Cyma AK-t veszek 20-25ért ...
    Vicc ! :DDDD
  • SG rock
    #23628
    nah ON
  • SG rock
    #23627
    Jó bocs, én most láttam először :P
    de jó tudni, hogy ezért nem állnak meg.
  • ToMy_
    #23626
    Jaja, vágom, de ez azért akkor visszatetsző az ottani lakosság normálisabbik részének, ami pedig a nemnormálisabbik rész folyamatos utánpótlását biztosítja. De mindegy, ez eléggé off...
  • Punker
    #23625
    pont azért megy így hogy ne robbantsák fel (mondjuk kb 5 éves videó) tilos megállniuk mert úgy könnyebb célpontok