29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • Punker
    #23704
    nem kell tűzfal ékezetes cím megfogásához :D
  • RoyalPredator
    #23703
    "Marha jók vannak!"
  • DannyL
    #23702
    Basszus nem jön be, megfogja a céges tűzfal.
    Biztos valami gonosz... :)
  • RoyalPredator
    #23701
    "Marha jók vannak!"
  • DannyL
    #23700
    Marha jók vannak!

  • lac coo
    #23699
    Ezt már vártam tőled ! :DDDDDDDDDDDDDD

    Érdemben úgysem tudsz hozzászólni semmihez ... ;)
  • DannyL
    #23698
  • lac coo
    #23697
    Nem mondom rájuk, hogy rosszak, mert az nem jó szó rá, egyszerűen csak jóindulat híján vannak ...

    Egy nagyon jó példa : tuning topikba valaki berakott valami fegyvert, ment válaszul vagy ötven hányós smile, és alázós hsz ...
    Bizony komolyan mondom, nagyon jól esett Tomekk hozzászólását, olvasnom, hogy van akinek ez is tuning , had rakja már be. ( Zárójelbe én sokkal inkább tuningnak tartom azt, ha valaki egy szál ecsettel kicsit öregít a fegyveren, mint aki összevásárol minden egyedi dolgot és azt felszereli ...)
    Ez gondolom sokat megmagyaráz, arról hogy miért gondolom úgy, hogy a keménymag , emberileg kicsit korlátotolt ....

    Feltűnő helyre be tudott az is kerülni, hogy a hírdetést mindenki jól láthatóan szerkessze át, mert úgy könnyebb törölni annak lejárta után, ez nyílván könnyítés a moderátoroknak ... De kérdem én, miért nem fért még alá három szó , hogy ár megadása kötelező ???

    Vagy hozzá nem értésből, vagy mert jól esik a májuknak a hatalomfitogtatás, meg a flémelés ami megy utána, ha esetleg valaki két év után nem olvasta újra a szabályzatot ... Ez a moderátoroknak is több munka, de úgy látszik ezt a fajta munkát igénylik ....
  • RoyalPredator
    #23696
    Nem azt mondom, hogy nyald a seggüket. Én se teszem.
    Csak hagyd rájuk, mások mint mi, szerintünk rosszak, szerintük meg mi, ez van.

    Lényeg h most ottvan a hirdetésem, ha meg is kellett szenvedni érte...

    Mellesleg mennyi problémától megszabadulnának, ha sablon alapján kategorizálva lehetne keresni és eladni cuccokat, nem pedig beleöntve dolgokat 1-1 topicba...
    100%ig pontos keresést lehetne tolni, és 100%-os HIBÁTLAN hirdetéseket...

    Gyengébbek kedvéért, mert vannak. Példa:
    Hirdetés közzététele:
    FőKategória: Ruházat / Fegyver / etc
    AlKategória (Főkategória szerint tölt be, legyen most Fegyver): Kínai / Normál / Spring / Gáz / Alkatrész / Kiegészítők
    Minőség: Bolti-új / Használt-bontott / Tuning
    Márka: Cyma / CA / Marui / márkák... / Egyéb
    Komment:
    Ár: Beírt érték - Ft
    Átvétel: Személyes / Posta / Előreutalás (KiXelőssel...)
    Érd.: PM / email / Tel (KiXelőssel...)



    Ilyen legordíthető menüvel, mint ahogy pl a korunkat adjuk meg sok helyen...
    Keresésnél pl Márkánál meg kategóriákban kell +1 "Minden" opció...
  • lac coo
    #23695
    Dehogy hagyom !


    Én nem nyalom senki talpát, kétszer kitörölték a hírdetésed , nem tudtad miért, harmadszorra odaírta Dannyl hogy miért ( ha jól értem a helyzetet ...) ...
    Kérdés: nem egyszerűbb némi jóindulattal elsőre odaírni, avagy PHP alatt 10 másodperc egy mailt küldeni az összes felhasználónak, hogy változás van, mert hisz vannak akik nem bújnak éjjel-nappal minden topikot ?!

    Lehet ezt megmagyarázni ez pusztán jóindulat kérdése .De nem, élvezetesebb utána a balhé ....

    Aztán még én vagyok a gyöpös, meg a kis kukimat ... ! :DDDDD
  • RoyalPredator
    #23694
    Én már rég lezártam, minek hozzátok vissza a témát?
    Nem te írtad hogy "lépjünk" ?
    Punker, kérlek ne avatkozz bele.
    Vagy ha igen, ne csak minket próbálj "tanítani" a jó viselkedésre,
    de tanuld meg tőlünk felhasználóktol a jó etikettet, amit elvárnánk.

    Lac coo, hagyd. Felesleges.
    Nem tudunk mit tenni ellene.
    Próbálkozni sem érdemes.
    Ez olyan mint a KGB...

    Értelmesek mind máshol tolják.
    Csak sajnos a Softair a "hivatalos" fórum.
  • lac coo
    #23693
    Esküszöm, szuper jó lenne az a fórum, ha a kemény mag nem sajátítaná ki magának teljesen !

    De a magnak mindig van véleménye, és azzal senki ne ellenkezzen mert az flémkeltés .....
  • lac coo
    #23692
    Ha majd olyan farombehúzós, nyalizós leszek mint ott sokan akkor szeretni fognak ? :))))))))

    Nem mintha érdekelne , töröl hát töröl, páran jókat mulatunk ezen .

    És eddig azt hittem te az értelmesebb moderátorok közül való vagy, de talán mégsem ! :DDDDD

    ..."semmi közöm hozzá" ez meg LOL ! :DDDDDD

    Most jöjjön a "hiszti" meg a " majd ha te annyit teszel a közösségért" , aztán mára megint lezárhatjuk .
  • Punker
    #23691
    igaza volt tényleg nem szeretnek téged, pont azért mert olyanokba pofázol bele amihez vagy fingod nincs vagy semmi közöd hozzá, és egyszerűbb 1 hülyét eltakarítani (igen téged) mint megvárni hogy a többi user tépjen szét és utána még többet takarítani.
  • lac coo
    #23690
    No engem azért nem kéne fikázni !!!
    attól hogy egy szemernyi jóindulat emberség nincs bennetek, és szépen leírom hogy lenne korrekt ezt a dolgot is intézni, nem vagyok "1.0"-ás !!!

    A tisztelt szakszervezet az az 1.0 -ás !

    Tegnap tudjátok mivel találtak meg ?

    Ne poénkodjak az offtopikban, mert a többiek nem szeretik ! :DDDDDDDDDDDDDDDD

    Ilyenekre mit mondjak ! ? Némely moderátor 10 éves gyerek színvonalán van, élvezi a virtuális hatalmat! :)))

    Az meg hogy nem tetszik valakinek mit gondolok személyes magánügye !!!

    Vagy álljak be a pedálozós-stréberkedős sorba a többi mellé ? :)))))
    Ott ez a menő sajnos, hogy az ilyen emberekről mi a véleményem azt had ne mondjam el !

    Úgyhogy engem egy moderátor se minősítsen le, aki nem szívleli a azt aki nem nyal !!!!

    De esküszöm azt fogom csinálni, hogy bármi szabálytalan van , neki állok oktatni mint ami ott menő, lehet akkor nem leszek 1.0-ás ! :DDDDDDDD


    Egy szó mint száz : amíg én nem személyeskedek itt veletek, addig lehet rólam tiplizni !!!!!! Ha nem tetszik a véleményem , ámen, magánügy .
  • Punker
    #23689
    nem kell sokat várni tőlük, hetente 1x - 2x előadják a hattyú halálát de a x+1. alkalom után már úgyse figyel rájuk senki.
  • ToMy_
    #23688
    Baszki, ez azért már kurvára siralmas.
    Rohadt egyszerű a dolog:
    Ha valahol van egy szabályzat, hogy nem szarunk az asztalra, akkor ott ez nem ajánlatos, még ha otthon vagy két házzal arrébb megengedett. És nem három házzal arrébb reklamálunk, ha pofánvágnak ezért. Főleg nem, ha a házszabály ott ki is van függesztve. És ha mégis asztalra akarunk szarni, akkor ezt megtesszük ott, ahol lehet, és nem erőlködünk ott, ahol nem lehet.
    Komolyan mondom, megáll az agyam attól, ami itt megy...
  • DannyL
    #23687
    Épp hogy neked írtam oda pirossal, hogy mi a gond.
    Kilátsz még a lila ködből?

  • Punker
    #23686
    lehetőségek:
    1 a szabályokat betartva fórumozol
    2 nem fórumozol

    azért ez nem olyan bonyolult.
  • RoyalPredator
    #23685
    Figyelj, nem érdemes ezen vitatkozni. (Itt felvetődik 1 másik etikai kérdés...)
    Lényeg, hogy húzzuk be fülünket farkunkat, és "használjuk" a fórumot.
    Csak marha idegesítő amikor eltűnik a hirdetésem v hsz-m, és nem kapok visszajelzést, legalábbis csak máshol, és nemértem miért van az hogy másoknak nem törlik ki az üzit, csak odaírják pirossal h gáz van ezzel és azal, javítsd!-

    Innentől kezdve le van zárva.

    SVDje kinek van, és milyen tapasztalatotok volt?
  • DannyL
    #23684
    Mit is fűzhetnék még hozzá? :) Semmit...
  • Punker
    #23683
    1 hónap alatt rajtatok kívül még senki nem rinyált, a keletkezett pár száz hirdetés közül kb 1-2% -ot kellett törölni (mégse panaszkodtak), az hogy ti még az 1.0-ás szinten se vagytok nem a mi hibánk, ha nem tetszik el lehet menni sok helyre (senkinek nem fogtok hiányozni)
  • lac coo
    #23682
    Lépjünk !

    Bár néha tényleg az az érzésem, hogy ti ezt a fajta moderálást élvezitek :DDDDDD

    Ez esetben is sokból tartott volna egy mailt küldeni az összes felhasználónak, hogy változott a szabály....;)


  • RoyalPredator
    #23681
    Itt valójában a nem megfelelő etikájú moderációrol és felhasználó-moderátor kapcsolatról volt szó, részemről.
  • DannyL
    #23680
    Saját szoc probléma, hogy mitől béna.

    Mondom lassan hogy mindenki megértse.
    Vannak szabályok, be kell tartani!

    Ha nem tartod be, mész a levesbe és magasról le van szarva a sírás!
    Léphetünk?
  • lac coo
    #23679
    Miért írtok nekik egy sort , hogy ecsém ezentúl ez és ez van ?
    Akkor nem szóltam ... :)


    Hülyék mindig vannak, az ok, vannak emberek akik akik semmit el nem olvasnak ...Ha nagy sárga felhívás lenne akkor sem venné észre.
    Én magam mindent átfutok, de aki nem az simán belefuthat elsőre, hogy hoppá, ez eddig nem így volt, és nem tud róla, főleg aki ritkán jár oda, és csak azt olvassa ami érdekli .

    Egyébként Royal pont így járt, fogalma nem volt róla, csak annyit látott, hogy "hülyegyerek törli a hsz-eit" :)
  • DannyL
    #23678
    Jól látod nem mind bolond gyerek. Az értelmesebbje felfogta a 3x-i kihírezésre és egy két moderátori bejegyzésre.

    Az egyszerűbbeket azóta hallgatjuk. Van ilyen, de nem csinálunk belőle különösebb nagy problémát.
  • Punker
    #23677
    csak azok nem rinyálnak ha törlik a szabálytalan hirdetést.....
  • lac coo
    #23676
    Ja és lehet szajkózni, hogy olvassa el mindenki a szabályzatot, de van-e olyan régebbi fórumozó ott, aki ezt megteszi havonta, ha esetleg valami változás van akkor tudjon róla ... ?

    Hát gyanítom nem sok, és nem mind bolondgyerek ...
  • lac coo
    #23675
    Softairen azért is bann jár, ha mondjuk csúnyán nézek valami moderátorra az utcán ? Mert nem értem mi köze van annak a fórumnak, ahhoz amiről itt szó esik ?!
  • DannyL
    #23674
    Ügyes vagy, ámen!
  • RoyalPredator
    #23673
    Mivel papíron neked van igazad, léphetünk, énmeg elolvasom a szabályzatot.
    De emberileg, azért viselkedhetnénk kultúráltabban is, moderátorok és felhasználók is 1mással, az ürügy nélkül hogy sok munka ezt személyesen nemlehet. De lehet. Én tudnám.
  • DannyL
    #23672
    Az eladási ár nélküli hirdetéseket indoklás nélkül töröljük, más hirdetésed nem lett törölve. Miután láttam, hogy elsőre nehéz a felfogásod veled még kivételt is tettem és odaírtam mi a baj.

    Továbbra is tudom javasolni, hogy olvasd el a szabályzatot.

    Léphetünk vagy intézed tovább a sorsod softair-en?

  • RoyalPredator
    #23671
    Jah és hogy ne legyen semmi ok, persze, elnézést kérek, mindenható moderátor úr, sajnálom, jóbban tudsz mindent, igen, hibáztam, könyörülj meg rajtam

    @Lac coo
  • RoyalPredator
    #23670
    Az okés, hogy konkrét árak feltüntetését kéred, de hogy kitörlöd az özeneteimet tövestül, már nem.
    Te vagy az? Hagy gratuláljak!
    Zsarolsz? :O Oppááááá
  • DannyL
    #23669
    Én vagyok az a hülye gyerek!
    Olvasni tudsz? Mert akkor ajánlom figyelmedbe a hirdetési szabályzatot.

    Ha nem tudsz, akkor szólj és intézek neked "segítséget".
    A szád meg lapos ugye!?

    Óvatosan a jelzőkkel!
  • bardocz
    #23668
    Azt nem tudom ki, de mivel le hülyegyerekezted, ezért még bannolni is fog :DDD
  • lac coo
    #23667
  • RoyalPredator
    #23666
    Melyik hülyegyerek szórakozik azzal, hogy a hirdetéseimet törli?
  • RoyalPredator
    #23665
    Jjóóólvan... De a végén úgyis kiderül h az a Turnigy Standard töltő fszt se ér ;)