29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • kvitya
    #23744
    Erkölcsi kérdések? Nos, nehezebb, mivel emberek vagyunk, így senki nem lesz tisztán objektív. Mindig lesznek szubjektív döntések, de mindannyian igyekszünk az ilyeneket elkerülni. Nem látjátok, de van egy "bizonytalan vagyok" topic a modoknak-adminoknak, ahol a felmerülő nem fekete-fehér döntéseiket tudják megvitatni, mielőtt hibásan döntenének. Ennek a topicnak van a legnagyobb forgalma, pontosan azért, hogy a lehető legkevesebbet hibázzunk.

    Ha beton keményen minden szabály be lenne tartatva, akkor 99%-a a felhasználóknak rögtön ki is hullana. Igen, az adminok-modok is. Én is :) Itt lép be az erkölcs (bár szerintem Te inkább morális kérdésekre gondolsz), s hozza azt, hogy a felhasználókat kisebb hibákért nem piszkáljuk, hacsak nem sokadszor, tudatosan és szándékosan "hibáznak".
  • RoyalPredator
    #23743
    Szabályok kellenek. Moderátorok is.
    Nem ezzel van bajunk, hanem az elmélet tettbeni gyakorlásával.
    Ezek után még felmerülnek erkölcsi kérdések is. Amikre Sose kapunk választ.
  • kvitya
    #23742
    Hihetetlen, hogy mennyit tudtok full feleslegesen szöttyögni mindenféle értelmetlen dolgon... van egy adott fórum, adott szabályrendszerrel, amit, ha betartasz, boldogan élsz, míg meg nem unod. Ha nem tartod be, akkor a közismert, mindenki által elérhető-megtekinthető és a regisztrációval elfogadott retorzió következik.

    Ha ettől az adott fórum elnyomó/köcsög/tetszőleges, akkor csinálj jobbat és bizonyítsd be, hogy nem kellenek szabályok és a szabályokat betartató arcok.
  • lac coo
    #23741
    Isten szabadnak teremtette az állatokat, nem volt kerítés :DD
  • RoyalPredator
    #23740
    Vagy a zs*dók vásárolták fel...

    "No Rasszism on the Internet,
    becouse the owners are all jews."
    (Graffiti)
  • SG rock
    #23739
    Ellopták a c*gányok :D.. bocs csak már kimondani és leírni sem merem ezt a szót, mert akkor már kirekesztő vagyok!




    (részemről ennyi a komolytalanság, abbahagytam. peace)
  • öregharcsa
    #23738
    úgy látom elszabadult kissé az isten állatkertje..mi van?, nem volt kerítés??
  • RoyalPredator
    #23737
    Csak egy picit.
  • SG rock
    #23736
    nem érezted benne az iróniát?:D
  • RoyalPredator
    #23735
    Ezt te honnan veszed?
  • lac coo
    #23734
    Peace ...
  • DannyL
    #23733
    Na jóvan! Többet is foglalkoztunk ma veletek mint kéne.
    De hát én ilyen törődő és megértő vagyok. Ámenem rátok!
  • DannyL
    #23732
    Csintalan vagy... ejj! Caci fiú!
  • lac coo
    #23731
    Dobálom a kereszteket.... !

    Csak nem azt akarod mondani, hogy nem ismered a szabályzatot?
  • DannyL
    #23730
    Te ez most a lelkemig hatolt. Ne ostorozz!
  • Mersant
    #23729
    most mar tenyleg befejezhetnetek ezt a faszsagot, rohadt unalmas.
  • lac coo
    #23728
    15. Tartózkodjunk az olyan semmitmondó hozzászólásoktól, például amikor egy szakadt smiley-n kívül nem tudunk mit beírni. Ha ennyire tellik, inkább maradjunk csendben.


    Ne értsd félre, itt SG-n még ez is szokás, hisz a smile-kat épp' ezért találták ki, hogy ne kelljen egy egész mondatot leírni, elég egy árva smile ....


    Csak had gonoszkodjak én is kicsit ...
  • DannyL
    #23727
    Linket mellékelj kérlek az általad állított hirdetésekről, illetve írd le kérlek hol ütközik a szabályzatba. Köszönöm!
  • DannyL
    #23726
    Miért is?
  • SG rock
    #23725
    mert ott hülyenácik vannak!
  • lac coo
    #23724
    Aztat én nem tudom... :D

    Dannyl , ezért megrovást kapnál a másik fórumon !
  • RoyalPredator
    #23723
    No de miért nem?:)))
  • lac coo
    #23722
    A legnagyobb érdekesség, hogy airsoft újoncon nem merik kilinkelni az airsoftjatekok.hu-t ! :)))
  • DannyL
    #23721
  • RoyalPredator
    #23720
    Jóóó, de hogy az enyém eltűnik 10 perc alatt, mikor frissen gépelt, és másé meg hetekig ottvan tárgytalanul, nem türlik kifelé...

    Á mind1.
    A poén az, h ha itt visszapofázol, akár jogosan akár nem, mindneképpen retorziója lesz softairen is...
    Ha meg retorzió van, akkor énis eszközölök párat...
    És azok is, akik nagyon megunják ezeket...

    Jah, és hogy ez SG, a sportág témája, MINDEN más fontos airsoft fórumot is Ki kell jelölni, linket írni, nem csak a softairt.
    De ez csak hab a tortán.
  • lac coo
    #23719
    Mert hogy szarnak kiemelni, hogy törölhető ! :D

    Pedig az aztán jó helyre van feltüntetve, nincs eldugva a szabályzatba ...:)))
  • lac coo
    #23718
    De ez itt nem Softair, itt lehet beszélni is róla, nem kell kussolni ! :DDDD
  • SG rock
    #23717
    Szerintem Softairen ilyen szempontból teljesen diktatúra van, ami néhány tényezőt nézve nem is mindíg rossz. Be kell állni a sorba, nincs mit tenni :/
  • RoyalPredator
    #23716
    Tökéletesen működne.
    Sok hirdetés van...
    És sok már Rég nem aktuális,mégse törlik.
  • RoyalPredator
    #23715
    Hagyjuk már abba, Szánalmas.
  • lac coo
    #23714
    És SG.-ről nem bannoltak még senkit, akinek más volt a véleménye ! Van olyan hely ahol ez bevált szokás ...

    MuldR: magam is kaptam már privátban olyan üzenetet , hogy ne foglalkozzak vele, itt forumon ilyenek, de amúgy rendes emberek, ezt én elhiszem, de mire jó akkor virtuálisan meg a kemény, faragatlan tuskót játszani ? Akit munkája alapján jó moderátornak tartok : Punker, Borg, Malu ....Akikkel eddig dolgom volt ők azok akik azért normálisan próbálják intézni a dolgokat .A többiről akikkel dolgom volt és látom mit csinálnak nem nyilatkoznék :D
  • MuldR
    #23713
    - A keresessel az a baj, hogy 90%-ban semmit sem hozna le. :) Nincs azert olyan sok hirdetes.
    - ha valaki el akar adni valamit, alap, hogy irjon arat. Nem "szabalyzatugyileg" hanem emberileg. Apropo, en alapbol nem foglalkozom az olyan hirdetesekkel ahol nincs ar. Ha nem akarja eladni, dugja fol maganak. Ne en pitizzek mar, hogy mennyi.
    - a moderatorokrol inkabb nem nyilatkoznek, mert altalanositas. Vannak ott nagyon jo fej emberek. 99%-uk ilyen.
  • lac coo
    #23712
    Shatanka: ha bann hát bann...., mit lehet tenni, a szakszervezet dönt, nagyon oda úgysem írok már, van most már pár másik regem is, TOR miatt sose kapnak el, szervezett játékra nem megyek, mert gyanítom az APEH csúnya rendet vág ott hamarosan a több milliós számla nélkül mozgó pénzek miatt( külön okosság a részvételi pénzek utalgatása is, had maradjon nyoma ...)... szal mit vesztek ? :D

    Amúgy ha nem idiótáztak volna le már rég abba hagytam volna, csak hát nem vagyok talpnyaló, simlis, hogy ne szóljak vissza ....
  • lac coo
    #23711
    Az egyik gyöngyszem : .

    Komolyan egészen elképesztő jelenség vagy. (amellett, hogy nem láttam még olyan webiótát, aki ha szembesítik saját vitakultúrájának teljes hiányával és önnön viselkedésének teljes leírásával ennek ellenére, csak újabb és újabb precedenseket gyárt az alant közölt definícióhoz...)...

    Ilyen fajta emberek, seregben pokrócot kaptak ! :DDDDDDDDD
  • shatanka
    #23710
    Laccco: "Egy nagyon jó példa : tuning topikba valaki berakott valami fegyvert, ment válaszul vagy ötven hányós smile, és alázós hsz ...
    Bizony komolyan mondom, nagyon jól esett Tomekk hozzászólását, olvasnom, hogy van akinek ez is tuning , had rakja már be. ( Zárójelbe én sokkal inkább tuningnak tartom azt, ha valaki egy szál ecsettel kicsit öregít a fegyveren, mint aki összevásárol minden egyedi dolgot és azt felszereli ...)
    Ez gondolom sokat megmagyaráz, arról hogy miért gondolom úgy, hogy a keménymag , emberileg kicsit korlátotolt ...."

    Erre Royalpredator válasza: "Nemtudom mellesleg mi optikai tuning azokon a fegyvereken, amikre csak ráraknak gripodot, egy optikát meg pl egy szürke tárat. Az csak mod nekem."

    Tomekk:
    "RoyalPredator írta: Az csak mod nekem.

    Valakinek viszont már ez is tuning...
    Nincs ezzel semmi gond.

    Ha büszke rá, hát mutassa!"


    Royal: "Mellesleg mennyi problémától megszabadulnának, ha sablon alapján kategorizálva lehetne keresni és eladni cuccokat, nem pedig beleöntve dolgokat 1-1 topicba..."
    Nem mindenki számítógép előtt nőtt fel. Egyes embereknek még néha ezt a fórumot is nehéz kezelnie. Érdekes módon körülbelül ezer hirdetés található fent az oldalon. Valahogy mindenki felfogta, hogy kellene hirdetést feltenni.


    "Értelmesek mind máshol tolják.
    Csak sajnos a Softair a "hivatalos" fórum."
    Akkor told az értelmesek között. Nem kell foglalkozni "ezzel a szarral" Ha olyan jól csinálják mások akkor miért nem mindnki oda jár? Egyébként fellép a tükör hatás... Ha belevicsorogsz akkor visszavicsorog rád... és még pofán is csap nevelés céljából.

    Royal, Laccco: Royal: "Mellesleg mennyi problémától megszabadulnának" ha törölnének titeket véglegesen a softairról... Illetve az SGről. ( SG se lenne tele flamelve miattatok... )
  • lac coo
    #23709
    Még valami vers idézetet toljatok már be, esetleg egyet a saját novellák közül, lehetőleg a most divatos "vitakultúra" szó legyen már benne ! :DDD

    Aztán akkor teljes a kép ! :)))
  • SG rock
    #23708
    Te miért nem vagy oskolába????!!!!
  • RoyalPredator
    #23707
    Hohóó sokmindent nemtudsz róluk
  • SG rock
    #23706
    Nem is tudtam, h DannyL és Hitman lányok
  • DannyL
    #23705
    Nekem már az is öröm, hogy találtam elfoglaltságot a gyerekeknek. :)