29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • RoyalPredator
    #23784
    Hát, ha elkapnak, nemcsakhogy a szappannal kell óvatosan bánnod a börtönfürdőben, hanem még a fegyódat is szétcseszik éééj...
  • lac coo
    #23783
    Jogilag (nekem) homály az egész, eleve fegyverrel nem lehet emberre lőni .:D


    Van még más számom is ahhoz a pályához, majd beszélek más emberrel is.
    No nem mintha játékot akarnék szervezni, egyelőre az nem érdekel .

    szerintem egyébként rendőröknél, ez olyan tipikus megtűrt kategória, le sem szarják, ma már a palotai pályát is leszarják, pedig az még a város közelében is van .

    Hitman, ne olvass megint a sorok között, jó a felfogásom hidd el ! :DDD

  • RoyalPredator
    #23782
    Firkantsa alát a papírt, csak ki kell jönnie az ajtóhoz, és használhatod is. Engem meg vigyé' magaddal ^^
  • Hitman76
    #23781
    Nincs olyan, hogy szóbeli egyezség, legalább is ha létre is jön két ember között, akkor sincs jogi súlya.
    A terület tulajdonosa is felelőtlen, mert ha pl. valaki belesik egy gödörbe, és lábát töri, előveszik a tulajdonost.
    A rendőr azon kívül, hogy elzavar, rosszabb napján előállít és feljelent, a fegyvert elkobozza és átadja igazságügyi fegyverszakértői vizsgálatra (jó eséllyel alkatrészeire szedik és gatter lesz a cuccnak).
    A tulaj amikor megkeresi a rendőrség az ügyben, le fog tagadni mindent, hiszen büntetőjogi felelőssége van a sérülés okán.
    Jogi szempontból addig magánügy az AS, amíg valaki meg nem sérül, és meg nem próbálja a szemműtéte árát (4-500 e Ft) kiperelni az okozóból, a játék szervezőjéből és a pálya tulajából. Ilyenkor jó ha van egy "Játékos felelősségvállalási nyilatkozat". Ez sem 100%, de több mint a semmi!
    Vagy netán egy kívülálló bejelentés tesz a rendőrségen, mert tenoristákat vélt felfedezni az erdőben. Ilyenkor a folyamat kb. ugyan úgy játszódik le mint fentebb.
    Olyanról is tudok, hogy full legál pályára is kivonult a yard, holott előzetesen be lett jelentve náluk a játék. Kivonultak, mindenkit igazoltattak (+ le ko-ztak), ellenőrizték a terület használatának jogosultságát, majd 1-2 óra után távoztak. Nem volt fubar, csak állt a story egy darabig. És még ez a szerencsés eset!!!

    Tehát aki nem gondoskodik a megfelelő háttérről egy AS játék esetén, az felelőtlen, és csak magára vessen ha joghátrány éri! Nem kell hozzá jogásznak lenni, hogy az alap dolgokat megtegyük az ügy érdekében s akit a lustasága vagy nemtörődömsége okán megzúz a yard, meg is érdemli! Persze van egy olyan aspektusa is a dolognak, hogy minden ilyen felelőtlenségből származó gebasz árt az egész hazai AS életnek!!! Aki ezt nem képes felfogni...
  • Dick Riddick
    #23780
    Ha elég rossz hangulatban lesz, még feljelentést is tehet ellenetek.
  • lac coo
    #23779


    Nem értem...
    Mi az ,hogy baj lesz ? Valaki megsérül esetleg? Mivel mindenki saját felelőségre játszik magánügy .....Ha esetleg meg rendőr jön, olyan azért létezik, hogy szóbeli egyezség, legfeljebb elzavar minket, de én még ezt kizártnak tartom ....
  • DannyL
    #23778
    Nyilván nem. Ha bármi baj lesz, majd szétteszi a kezét és közli, hogy foglalma sem volt róla, hogy ott vagytok. Mindent le kell írni.
  • lac coo
    #23777
    Hehehe..

    Felhívtam egy pálya tulaját , hogy lehet-e menni játszani a területére, konkrétan elég rossz hangulatban lehetett, mert annyival elintézte, hogy ő leszarja, menjünk... :DDD Eddig is ment aki akart, felőle mehetünk...

    Papír vagy valami persze nincs, akkor ez most legális vagy nem legális ? :DDD
  • RoyalPredator
    #23776
    Most ezt nekem írod?
  • kvitya
    #23775
    OFF:

    Moderátorokkal szemben is lehet igazad - kétséges esetben amennyiben állításodat igazolni is tudod, ha egyértelmű, akkor még ez sem kell.

    Ha nem akarsz beilleszkedni a közösségekbe, ahova jársz, akkor minek jársz igazából? Szereted bekóstolni az embereket és bejövős, ha aláznak?

    A két fórum független egymástól, így miért járna retorzió az egyiken elkövetett tetteidért egy másikon? Kérlek, hozz példát, bizonyítottan.


    ON:
    ha módodban áll, inkább a Punker által is felsorolt gyártóktól válassz, egyszerűbb lesz a későbbiekben személyre szabnod a fegyvered - lévén közelebb állnak az etalonnak tekinthető gyártók termékeihez.
  • Punker
    #23774
    JG, Cyma, Boyi/kalash közelebb áll a nagy gyártókhoz, így könnyebb alkatrészt találni bele.
  • RoyalPredator
    #23773
    Double Eagle M81-el volt már dolgom. Nem volt rossz azért. 20-30mértert lőtt, jó sokáig... Oldalfegyvernek meg épületbe nem rossz... CQBra is egészen fasza ha van több tárad.
  • rambo109
    #23772
    Honnan tudod?
  • lac coo
    #23771
    Én úgy tudom az nagyon gagyi .
  • rambo109
    #23770
    A Double eagle milyen márka?
    Azt tudom ,hogy kínai de jó ,megbízható????
  • DannyL
    #23769
    Na! Miután hasonlóan érzek, itt rá is tehetjük a pontot.
  • RoyalPredator
    #23768
    Krva unalmas vagy.
  • DannyL
    #23767
    Itt hibaztal: #23666.
    Pedig a fenykepedet nezegetve te tunsz annak.
    Fesulkodj meg es legy oly bolcs hogy befejezed. ;)
  • RoyalPredator
    #23766
    Eddig te szóltál be folyamatosan....
    Ne játszd az agyad...
    És ne válaszold hogy Na eddig bírtad...
  • DannyL
    #23765
    Nem csak megtépni szoktam ...
    Ki kupiba megy ne csodálkozzon ha megb...
    De játszunk jó fiúst! Kíváncsi vagyok meddig bírod beszólás nélkül.
  • RoyalPredator
    #23764
    :) Én a 3as meleltt döntöttem.
    De abban a nagyon kicsi esetben, amikor mégis softairre kényszterülök, Már probléma van...

    Én meg próbálom azért megértetni velük a problémám, hogy tanuljunk az esetből, de nagoyn nem jön össze, míj meglepő...
    Látsd DannyL ujjabb sértő üzenetét, holott én már 100 hszvel ezelőtt lezártam a témát, belátva esélytelen álláspontomat.
    Ez nem pattogás, csak szimplán probléma esetén a problémám.
    És egyáltalán nem értetlenkedek, nagyon jól tudom hogy esélyem sincs az igazam érvényesítésére, de még kompromisszumra se, de megteszem amit tudok, ne mondhassák hogy nem tettem...
    "Plusz ha egy hozzád hasonlóan kötekedni szerető régi softairessel hoz össze a sors még jó hogy neki lesz igaza...még akkor is ha véletlenül neked lenne igazad." - Pontosan. Moderátorok ellen Nem lehet igazam pl.

    Nem akarok ide beilleszkedni, softairra főleg.
    Aki ismer, tudja hogy milyen vagyok...
    Fórum meg egy kész vicc volt ezelőtt, elmondtam, de nem kapcsoltak nagyon sokan.

    Én mindíg a békét keresem végeredményben.

    És én sem tudom h miért itt beszélünk Softairről.
    Igaz, ha itt kimondassz valamit, elméletileg nem lehet retorziója odaát. Elméletileg....

    DannyL. Miért kell csípkedni, amikor én már oldalakkal ezelőtt leszáltam rólad?
    Őszintén, ez a viselekdés arra enged következtetni, hogy te afféle sértett kakas vagy, aki a biztonság kedvéért még megtépné ellenfelét a kakasviadalon.
  • lac coo
    #23763
    Mesteri logika .
  • öregharcsa
    #23762
    mert már előtte is idejártak...mi ebben a meglepő..??
  • lac coo
    #23761
    Igazságod van !

    Az a vicces , hogy valójában nekem sem Punkerrel és Danyl-el van ott problámám, csak valahogy mindig ők vannak itt képviselőként :D
  • mstummer
    #23760
    Te jóég...mi folyik itt már megint? :)

    Kicsit megértem ezt a két renitenst hogy kivannak fakadva a Softairre. Tényleg sok érdekes egyén megfordul ott akik ellenszenvet váltanak ki az emberből már alapból.És félreértés ne essék itt nem Punkerre és DannyL-re gondolok, őket normálisnak ismerem (itt tuti normálisak).
    Alapvetően 3 dolgot lehet tenni:

    1,Továbbra is szembepisilni a széllel / ennek tudjuk mi lesz az eredménye/
    2,Beállni a sorba és kerülni minden kötekedést
    3,Más fórumot kell használni, és csak szükség esetén felmászni a Softairre.

    Anno én a 3-as mellett döntöttem. És azért választottam ezt a fórumot mert itt nyugalom és béke volt. Itt csak akkor van háború amikor ti kedves renitensek idehozzátok a softairről. / vagy ha tapasztalat nélkül hülyeségeket írtok összevissza és nem vagytok képesek belátni/.

    Royal: Te alapból el lettél könyvelve balhés embernek, és erről csak te tehetsz (tudom szted nem, és mindig összeesküdnek ellened). Gondolod segíthetsz a saját igazad megvédésében azzal hogy állandóan pattogsz? Ezt nem bántásból írom...valamelyest sikerül javulnod néha...aztán elcseszed. Utána meg értetlenkedsz. El kéne gondolkodnod.
    Plusz ha egy hozzád hasonlóan kötekedni szerető régi softairessel hoz össze a sors még jó hogy neki lesz igaza...még akkor is ha véletlenül neked lenne igazad.
    Őszintén megmondom nem kedvellek én sem. De megfogadtam hogy többé nem ütöm le a magas labdákat amiket az éretlenségeddel feldobsz. Inkább megpróbálok segíteni hogy legalább ide be tudj illeszkedni. Ezzel nem csak neked akarok jót,hanem magamnak is. Legalább béke lenne.

    lac coo: Nem tudom a softairen miket követsz el,nem olvasom,és annyira nem is érdekel. Veled csak akkor van gond ha idehozod az ottani problémákat.

    Srácok...ez az SG...nem a softair.A softair problémákat oldjátok meg ott...vagy bárhol máshol,de ne itt.

    Köszi.
  • lac coo
    #23759
    Ez a valódi moderálás mentes topikja a Softairnek ! :DDD
  • DannyL
    #23758
    Neked tartják fenn, a Hattyú halála c. műsorod szabad és cenzúrázatlan előadásaihoz.
  • RoyalPredator
    #23757
    Mi a fszra van ez a fórum, ha Softairen mindennek van hely?
    Amúgy igaz praksi, ott van, el is feledtem.
  • Punker
    #23756
    ez csak közönséges lázadó propaganda:

  • lac coo
    #23755
    Az segít ? :)
  • sgmbulldog
    #23754
    Laccoo szerezz már magadnak egy nőt...
  • DannyL
    #23753
    Alap!
  • praksi
    #23752
    oh, értem.. és gondolom az erő Sötét Oldalára is automatikusan átkerülök ?
  • DannyL
    #23751
    Az automatikusan jár a címmel! Előző életemben én is pillangókat kergettem a pitypangos elíziumi mezőkön.
  • praksi
    #23750
    ha egyszer én is mod leszek, akkor ne mondhassák hogy minden softair-es admin/moderátor bunkó :-P
  • Punker
    #23749
    most ezt miért kellett? még 1-2 hét és megtanulta volna használni a kib@szott keresőt.... :(
  • praksi
    #23748
    softair.hu ->Alap AEG-ek -> Real Sword topic

    az oldal alján Trasher írt róla
  • RoyalPredator
    #23747
    Hogy szuperál egy ilyen darab?

  • RoyalPredator
    #23746
    Lehet. Itt ott a baj h kiccsi hibákra már fenyítést kapunk banra is.
    Mind1, hagyjuk már a 3,14csába is :)
  • lac coo
    #23745
    Adott probléma kerekedett ilyen adok-kapokba . :DDD

    De gondolom olvastad, ha nem, semmit nem vesztettél ! :DDDD