29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • RoyalPredator
    #23824
    Hogy mellé áll a kis lovag :D

    csoma. 1. Ne itt hírdess.
    2. Ésszel.
  • lac coo
    #23823
    No de innentől kezdve ezt jelenti hogy bárki bármikor szabadon mehet oda ?
  • kvitya
    #23822
    Hatvani pályához:

    full legál, le van papírozva és minden játék előtt lejelentve a rendőrségnek.... Igen, olvastam a szerződést
  • csomaboma
    #23821
    Intellect 8.4V 3800mAh Ni-Mh akksi 1db 11.000 ft 2db 18.000 ft!!!
  • csomaboma
    #23820
    2db Li-Po 4000mAh-es 7.4V akksi 12.000 ft-ért eladó!!
  • DannyL
    #23819
    Hagyd, semmi értelme!
  • lac coo
    #23818
    Én sem vagyok kutya f@sz@ , de néha komolyan túlteszel rajtam ! :D
  • RoyalPredator
    #23817
    "Senki nem mondta, hogy meg KELL kerülni !"
    Én Se.

    Túlreagálás 9/10
    Ezért nem is érdekel a vérköpésed.

    Amúgy a nagy satírozgatással nem árt vigyázni, mert lehet olynaba is belekontárkodtok amibe nem kéne.

    Wikipedia nélkül tudod hogy mi az h autista?
    Ha már így beálltál tudatlanul a táborba.
  • Hitman76
    #23816
    Hmmmm. Látom még mindig nem fogtad fel a lényeget!
  • lac coo
    #23815
    Elég autista vagy te magad ! :DDDDd

    Senki nem mondta, hogy meg KELL kerülni ! :SD
    De nagyon jól mondod, bizonyára vannak akik megteszik ...
  • Hitman76
    #23814
    Miért kellene kikerülni, áthágni, megszegni, kijátszani? csak mert ott van?
    Miért kellene nekünk azon agyalni, hogy még bonyolultabbá, és még hatékonyabbá tegyük ezt a szabályt?
    Vannak üzleti hirdetések a softair-en, mi is tudjuk. De azt is látjuk, hogy meg feszülhetünk, az ügyeskedők előbb-utóbb mindent kijátszanak. Szeretnek minket hülyének nézni, s lehet sokáig megy is ez nekik, de ha rájövünk, hogy átb@sztak mint sz@rt a palánkon... kisatírozzuk a delikvenst. Aztán lehet menni panaszra nagyanyám timbuktui zöldségesboltjába!

    Amúgy pedig halkan megjegyzem te sem vagy különb autista barátunknál.
  • lac coo
    #23813
    Ez az , megtaláltam, marha jó ! :DDDD

    [ startrek.gif]

    Hitman, ne reagáld már túl, tényként megállapította, hogy aki ezt nem tudja kijátszani ha esetleg nagyobb tételt szeretne eladni, az tényleg debil .Gondolom te is belátod, hogy sajnos meg lehet ezt a szabályt kerülni, elég könnyen. Ez van, egy szóval se mondta, hogy ő most nagy tételben nekiáll CM0.28-at árulni, én ki sem nézném belőle ....

    Pííísz !!!
  • Hitman76
    #23812
    Számodra bizonyára meglepő, de az emberek nagy része (itt kb. 1200 userről van szó és ennek a 99%-ra gondolok), nem azért jár a fórumra, hogy beleszarjon a ventilátorba. Csak pár magadfajta deviáns, rosszindulatú megrögzött bajkeverő gondolkozik azon, miként lehet kikerülni, áthágni, kijátszani a szabályokat.
    Csak pár magadfajta próbál állandóan zongorázni a staff idegein, valami érthetetlen feltűnési viszketegségtől hajtva, s csak pár hozzád hasonló kerül időszakosan vagy véglegesen eltávolításra.
    Viszont azt mindig elfelejtik az ilyen retardált egyedek, hogy előbb-utóbb mindig ráfaragnak sompolygásra!
    Szerinted mikor jön el az az idő, amikor egész egyszerűen megunjuk a folyamatos gennyeskedésedet, és kivágunk minden indoklás nélkül a francba? Jössz majd ide sírni? Megmondasz anyukádnak? Vagy mi mást fogsz csinálni? Megmondom: hisztizni fogsz, és megmagyarázod, hogy te ugyan semmit sem csináltál, csak a gonoszok kigonoszkodtak téged! És mit fogsz ezzel elérni? Egy nagy büdös nyeletlen bicskát penge nélkül!
    Akik olvassák a megnyilvánulásaidat a fórumokon, és rendelkeznek némi józansággal, látni fogják, hogy magadnak keverted a szart, ami lassan a füledig ér! Nem egy dobásod volt eleddig, de hidd el nincs több!!!

    A softair-t egy baráti társaság hozta létre, s attól függetlenül, hogy most egy bolt tulajdonában van, még mindig magánemberek üzemeltetik.
    NEM KÖTELEZŐ OTT FÓRUMOZNI, ÉS NEM KÖTELEZŐ SENKINEK SEM ELTŰRNI OTT A MAGADFAJTÁKAT!!!
    Nincs a softair monopolhelyzetben, van egy rakás fórum illetve más webes felület, lehet menni máshová játszani az autistát!
    Jó lenne ha ezt egyszer és mindenkorra megértenéd illetve megértenétek! Nincs szükségünk rátok, ha holnap elhúztok a fenébe, senkinek sem fogtok hiányozni! Sőt!!!!

    A fentieket nem vitaindítónak szántam, pontként tessék értelmezni, ami részemről lezárja az alant olvasható vitát!

  • RoyalPredator
    #23811
    "Az az üzlet vagy magánszemély aki a hirdetését anyagi haszonszerzés céljából adja fel - ez alatt a kereskedelmi célra beszerzett fegyvert, "pellet"-et, vagy BB-t, kiegészítőket kell érteni - üzleti hirdetőnek minősül."

    Aki ezt nem tudja kijátszani, azt jobb is ha moderálják x)
  • merACE
    #23810
    Fórumszabályzatban benne van.
    Ideje lenne elolvasni.
  • öregharcsa
    #23809
    szerintem nagy tételben való árusítás..vagy valami ilyesmi..

    pl 10 db AEG eladó..érdeklődj...honlapcím...

    vagy csak a honlap beírása és "airsoft alkatrészek,fegyverek" címmel hírdetés...

    na ezek üzleti jellegűek...
  • RoyalPredator
    #23808
    "ez mi más mint merő rosszindulat ?!"
    Nemtudom a megfelelő szót, de az hogy feltétlen rosszindulatot képzelnek minden elé, és az egó is hozzáadódik ehez.
    Valamiféle paranoia.
  • lac coo
    #23807
    Hát ilyen segítségbőn nem is kérek !

    volt egy ártatlan poén, amibe ti rögtön azt láttátok bele, hogy én biza leszarom és akkor is feketén megyek ki, nekem bárki bármit mondhat stb ...

    De ez nem így van, az van, hogy ezt akartátok belelátni abba a poénba, ez mi más mint merő rosszindulat ?!

    Ha erre vagytok ráfeszülve, írhatok én minden szépet, rózsaszín betűkkel, úgy is aza a vége előbb utóbb, hogy már megint bunkó vagyok !
  • RoyalPredator
    #23806
    Jah 1 kérdés. Moderátoroknak.
    Mi nálatok az Üzleti jellegű hírdetés, amiket törölgettek?
  • RoyalPredator
    #23805
    Jó de minek beszélsz süket kutyáknak?.
  • Hitman76
    #23804
    Az biztos!
  • lac coo
    #23803
    Ne fárassz...
  • RoyalPredator
    #23802
    Inkább olvasgassá', tanuljá'.
    http://hu.wikipedia.org/wiki/Barátok_közt
  • lac coo
    #23801
    Na, mér megint én vagyok a hülyegyerek, gratulálok !!! :DDDD
    De miért is ...?( Mondjuk válasz szokás szerint nem lesz ...) :)))
  • bardocz
    #23800
    H az airsoftot csak 14 év alattiak játszhatnák, akkor fele ennyi hiszti nem lenne :ASD
  • RoyalPredator
    #23799
    Rögtönanyázást díjjazom
  • sgmbulldog
    #23798
    Minek vitatkozol vele DannyL ? Az ilyen emberekre bevált már gimiben is, hogy csak annyit válaszolsz mély átéléssel:

    Jóóóól van ! Igazad van!
  • lac coo
    #23797
    A Star Trek-es sóhajtozós képet rakd be, az legalább vicces is, azon múltkor is jót röhögtem ! :DDDD
  • DannyL
    #23796
  • lac coo
    #23795
    Akkor meg ne találj ki saját verziókat arról amit írok !!!!

    Ha árad belőled a rosszindulat, annak máshol engedj utat ...
  • DannyL
    #23794
    Nem érdekel!
  • lac coo
    #23793
    Dannyl, ne szívass már, szerinted még ha meg is fognának valahol, börtönben kéne zuhanyoznom ? :DDDDDDD

    Erre írtam poénnak , hogy lehet rögtön fejbe is lőnek !

    Amúgy meg nem kell a képmutatás, saját szememmel láttam nem egyszer, Hatvanban hány százan tolják feketén, akik elismert alattvalói egyébként a "közösségnek" :DDD

    De leírom megint, hátha a sorok között olvasva ezt is meglátod : megpróbálunk írást szerezni !
  • lac coo
    #23792
    Mi sem akarjuk félvállról venni, de leszarják !

    Ha az ember nem áll neki a város közepén játszani, hanem olyan helyen ahol évek óta megy a darálás, nem foglalkoznak vele. Max kijönnek nézelődni, játszani.

    De erről nem vitázok, megpróbáljuk normálisan megoldani a dolgot, talán egyszer sikerül.

    Amúgy meg írás : ment a mutogatás, bannolgatás mikor szóba jött a fóti rakétabázis, erre kimentünk a katlanba, mi voltunk az angyalok.... No, kb ott az történt kijött az ember, beszedte a pénzt aztán elment :)))) Írás nuku ....Azt mégis széles vigyorral elfogadta legális játéknak .

    Vannak az országban teljesen legálisan működő pályák ( több milliós adócsalást leszámítva .. :), de vannak szép számmal mindenki által "megtűrt" helyszínek is.


    De még egyszer nyomatékosítom : nem kampányolunk az illegális pályák mellett, megpróbálunk írásos engedélyt szerezni.De ettől még az a véleményem , tapasztalatom, hogy ha jó helyen játszol, leszarja mindenki .
  • DannyL
    #23791
    Nem! Mi rögtön segítettünk, tanácsot adtunk. Ha nem vetted volna észre. De ez volt az utolsó Isten látja lelkem!
  • DannyL
    #23790
    Mert te intelligens vagy!
  • öregharcsa
    #23789
    nem szarják le...sajnos..sőt egyre jobban ugranak az ilyen dolgokra..pláne mióta volt a tv-ben a hogy a "jobbik kiképzőtáborát találták meg" egy olyan helyen ahol csak airsoft játékosok nyomták az ipart..én nem venném félvállról ezeket a dolgokat...
  • lac coo
    #23788
    No már megint mit kombináltál ? :DDD
    A börtönszappanra reagáltam ! :DDDD

    De leírom ismét csak most lassan amit azelőbb, ha már értetlen vagyok ...

    Szerintem nagy ívben leszarják a rendőrök ha az ember jó helyen játszik, de azért megpróbálunk írást szerezni, eddig sikertelenül .

    Csak ti rögtön kombináltok az a baj :P
  • RoyalPredator
    #23787
    mennyévissza mennyévissza!
  • DannyL
    #23786
    Minek kérsz tanácsot ha leszarod az ész érveket és a tapasztalatokat?
    Menjél, játszál ahol akarsz, mi vagyunk a hülyék hogy reagálunk.
  • lac coo
    #23785
    De lehet rögtön fejbe is lőnek, nem ? :DDDDDDDD