29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • Punker
    #23865
    nem véletlenül találták ki hogy a sisak hátára festik, amúgy pofás.
  • SG rock
    #23864
    voltam benne párszor játszani:D ... hátam mögé nem engedek senkit :PP
  • öregharcsa
    #23863
    király!

    messziről virítasz majd a bokorban!!

    egyébként jó..
  • SG rock
    #23862
    Hogy tetszik?
    Én festettem :))(mondjuk nem most, pár hónapja)
  • Punker
    #23861
    akkor talán lépjünk tovább.....
  • Punkerwork
    #23860
    # Hozzászólások törlése:
    # Mások szólásszabadságának csorbítására alkalmas hozzászólások, fenyegetés, személyeskedés, rágalmazás, emberi méltóság megsértése, a vitapartner lejáratása, szidalmazása, minősíthetetlen hangnem.
    # Üres hozzászólások, illetve a véletlenül duplán beírt hozzászólások egyike.
    # Moderátor által törölt hozzászólások visszamásolása.
    # A kulturált, folyamatos társalgást feltűnően és szándékosan akadályozó és zavaró, agresszív vagy off-topic hozzászólások.
    # Céltalanul vitát szító hozzászólások.
    # A szándékosan nagyméretű képek, szövegfájlok indokolatlan felmásolása ami a rendszer működését lényegesen lassítja.
    # A moderálással és szerkesztéssel kapcsolatos véleményeket, észrevételeket kifejezetten az erre a célra létrehozott "Moderátor figyelmébe" topicokba lehet beírni, ellenkező esetben törlésre kerülnek.
    # Bárki személyes adatának (pl. név, munkahely, lakhely, beosztás) engedély nélküli közzététele.
    # Szándékos flood és reklám esetén.
  • kovászosuborka
    #23859
    Ja te egy senki vagy, még nem is moderátor predátor? HI-HI-HI
  • SG rock
    #23858
    Ezt vitassátok már meg máshol pls, eléggé off. majd msn-en el jópofiskodtok egymással, vagy akárhol csak ne itt!

    Köszönöm!
  • kovászosuborka
    #23857
    Te meg helyesen írni!!

    Nem kicsit ciki,nagy moderátor és tele helyesírási hibával a vakerálása ez szép
  • RoyalPredator
    #23856
    Egy jó közösségben nem csak a moderátorok segítőkészek, hanem a felhasználók is:)
  • kovászosuborka
    #23855
    Miről beszélsz a kicsi száddal??
    Nagy moderátor vagy büszke lehetsz magadra! KOCKA

    Gondoltam kínálok pár király akkut jó áron ,de moderáld le ezaz gyerünk kemény vagy...(innen is jelentkeztek nem is egyen nekik jól jön 10000Ft-ér 2 akku)

    Mi köze ennek az apeh-hoz,hallottad tegnap ezt a szót a TV-ben??
  • lac coo
    #23854
    Mi az isten, hol lettél te moderátor ? :DDDD
  • RoyalPredator
    #23853
    Nemegyszer, nem egy ember elmagyarázta neked.
    Mit vársz még, visszatapsot?...
    Ennyi. Részemről le van zárva, te meg az alapvető dolgokat tanuld meg, és tanulj megviselkedni. Örülj hogy szólunk tiltás helyett, de ha zavar...
  • kovászosuborka
    #23852
    Ezt komolyan így kell???!!! Impotens egy normáli e-mailt írni??

    Nálam meg akkor azt hogy kapja be tövig, ha ezt így tudja csak intézni akkor ne csodálkozzon hogy beszólnak neki!!

    (remélem letilt megint 1 hétre nehogy megsértsem szegénykét,ha már nem tud mit mondani letilt, végülis fer play)
  • RoyalPredator
    #23851
    Szánalmas...
    Ráadásul az, h másik helyen is 2x rossz helyre írod, moderálás után, csakazértis, meg ide...
    Üldöz az apeh v micsoda?
  • SG rock
    #23850
    Ez nála azt jelenti, hogy próbálja betartani/betartatni a fórumszabályzatot amit épp nemrég dumáltak beléje:D!
  • kovászosuborka
    #23849
    ROYAL nevezetű emberke reggel 60db ilyen szövegezésű üzenetet küldött
    JÓINDULATÚ TÍZÉVES (sok ideje lehet).Unatkozik és biztos neki erre áll a farkincája hogy 60X elküld egy üzenetet FUNNY BOY!!

    Ne Hirdess nem megfelelő helyen és etikátlanul!!Ne Hirdess nem megfelelő helyen és etikátlanul!!Ne Hirdess nem megfelelő helyen és etikátlanul!!
    Ne Hirdess nem megfelelő helyen és etikátlanul!!Ne Hirdess nem megfelelő helyen és etikátlanul!!Ne Hirdess nem megfelelő helyen és etikátlanul!!
    Ne Hirdess nem megfelelő helyen és etikátlanul!!Ne Hirdess nem megfelelő helyen és etikátlanul!!Ne Hirdess nem megfelelő helyen és etikátlanul!!
    Ne Hirdess nem megfelelő helyen és etikátlanul!!Ne Hirdess nem megfelelő helyen és etikátlanul!!Ne Hirdess nem megfelelő helyen és etikátlanul!!
    Ne Hirdess nem megfelelő helyen és etikátlanul!!Ne Hirdess nem megfelelő helyen és etikátlanul!!Ne Hirdess nem megfelelő helyen és etikátlanul!!
    Ne Hirdess nem megfelelő helyen és etikátlanul!!Ne Hirdess nem megfelelő helyen és etikátlanul!!Ne Hirdess nem megfelelő helyen és etikátlanul!!
    Ne Hirdess nem megfelelő helyen és etikátlanul!!Ne Hirdess nem megfelelő helyen és etikátlanul!!Ne Hirdess nem megfelelő helyen és etikátlanul!!
    Ne Hirdess nem megfelelő helyen és etikátlanul!!Ne Hirdess nem megfelelő helyen és etikátlanul!!Ne Hirdess nem megfelelő helyen és etikátlanul!!
    Ne Hirdess nem megfelelő helyen és etikátlanul!!Ne Hirdess nem megfelelő helyen és etikátlanul!!Ne Hirdess nem megfelelő helyen és etikátlanul!!
    Ne Hirdess nem megfelelő helyen és etikátlanul!!Ne Hirdess nem megfelelő helyen és etikátlanul!!Ne Hirdess nem megfelelő helyen és etikátlanul!!
    Ne Hirdess nem megfelelő helyen és etikátlanul!!Ne Hirdess nem megfelelő !
  • RoyalPredator
    #23848
    Tetszetős, de ezzel megintcsak 1 újjabb forrást csináltok, 1séges tesztek helyett.
  • shatanka
    #23847
    6mm.hu elindult :)
  • RoyalPredator
    #23846
    "
    Téged ki a fasz kérdezett???!!!



    Nem gondolod hogy elég suttyó dolog hogy megtaláltad a Ctrl C és V és most ezzel te nagyon okos vagy!!



    Képzeld négyen jelentkeztek a fórumodon keresztül az akkukért és tök mindegy hány e-mailt küldesz úgyis a spam ládába megy HI-HI-HI !!!!!!"

    Csomaboma barátunk...
  • lac coo
    #23845
    Még nem volt időm összeszámolni, állandóan el vagyok foglalva azzal, hogy a gondolatolvasókkal szemben valahogy megvédjem magam ! :D
  • sgmbulldog
    #23843
    "Nem vagyok menthetetlen, nekem sem kellemes ez az állandó szócséplés..." by Laccoo


    Kiszámoltad hány százaléka az összes hsz-nek a tiéd mióta "itt élsz" ? :D
  • RoyalPredator
    #23842
    Hi!!!!
    Nem Nincsen!!!
    Tudodmiért?!!!
    Mert van ennek helye Softair.hu-n és Airsoft-játékok.hu-n is.
    Ott ha nem találsz akkor sehol.
  • kvitya
    #23841
    Például tudsz rendelni webes felületen, esetleg a hazai üzleteket felhívni, körülnézni a softair-en - alkatrészként....... ilyesmik
  • rambo109
    #23840
    Hello!!!
    Nincs valakinek eladó AK első irányzék???
    Esetleg ötletek honnan szerezhetnék???
    KÖSZ!!!
  • lac coo
    #23839
    Hát nem tudom...nem szoktam stréberkedni még ha helyes akkor sem... A mi kis csapatunk rákérdezett, és megbeszélte Pshho-val a dolgot, ennyit tehettünk becsülettel .

    Egyébként azt mondta, hogy teljesen lezárják fizikailag a pályát, hogy ne tudjon más bemenni csak akit ő beenged, illetve szól neki előre .
  • shatanka
    #23838
    Akkor legközelebb ha illegális játékosokat észlelsz a hatvani pályán akkor szólj psyhonak vagy bobeknek.
    Ennyit meglehet tenni a közösségért, hogy "legalitásban" tartod a pályát még akkor is ha az az 50 ember orrolni fog rád. Viszont sok másik ember meg hálás lesz neked, hogy volt annyi érzék benned, hogy 1 telefonhívást megengedtél.
  • lac coo
    #23837
    Én viszont mondok neked nem egy pályát ahol le sem szarnak évek óta.

    És éppen a papírozással probálkozunk. Van több pálya is amit így hirtelen felhajtottam parasztbácsiknál, valahol csak sikerrel járunk .


    De ne küzdjünk már ezen, mindenki pontosan tudja mit akartam mondani ! ;)
  • öregharcsa
    #23836
    Tehát még egyszer: ha valaki okosan, jó helyre jár feketén játszani szinte nulla az esélye arra, hogy bárki seggbe billentse . Ilyen hely kb az ahol régóta, rendszeresen megfordulnak airsoft játékosok....
    Ennyit állítottam se többet se kevesebbet!!!



    akkor mondok példát..
    ott van Érd ahol régebben igen sűrűn és jó játékokat rendeztek..nem legálisan..
    most már legális pályának számít hála Kaszásnak, de ha a pálya üzemeltetője nélkül kapnak el titeket és ő pl nem tud róla hogy ott játszotok akkor visznek titeket egy kis végbélmosatásra..tudod.."hé koma hajolj a szappanért és fogd a bokád erősen.."..... rendszeresen kijárnak ellenőrizni a területet!!
    tehát a belógás esélye és hogy elkapnak v nem kapnak el 50%....nekem nem éri meg...mindent papírozni kell és mindent lebeszélni az "üzemeltetővel" aki eljár a hatóságok felé..még akkor is ha csak tinglire mentek ki.....
  • lac coo
    #23835
    Nem vagyok menthetetlen, nekem sem kellemes ez az állandó szócséplés, de mit tudok csinálni ???

    Leírok valamit, belemagyarázzák amit akarnak, vagy éppen tetszene nekik ha hallanák a számból ( de nem hallják...), utána meg én kussoljak, mintegy beleegyezve, hogy tényleg, valóban rosszban sántikálok !?

    F@szt ... !

    Az kussoljon, aki nem tud két mondatot értelmezni, vagy mentalistának képzeli magát, és azt hiszi bele lát a fejembe !

    Uff ! :DDDDDD
  • RoyalPredator
    #23834
    Menthetetlen vagy
  • lac coo
    #23833
    Vagyis nem mehet szabadon !Nyilván ironikus volt a kérdésem ...
    Ennek ellenére legalább 50-70 embert láttam ott ...

    Tehát még egyszer: ha valaki okosan, jó helyre jár feketén játszani szinte nulla az esélye arra, hogy bárki seggbe billentse . Ilyen hely kb az ahol régóta, rendszeresen megfordulnak airsoft játékosok....
    Ennyit állítottam se többet se kevesebbet!!!

    De mielőtt tovább füznétek a szálakat, leírom tizedszer is: nem kampányolok emellett, megpróbáljuk legálisan elintézni a dolgot !!! A Hatvani pályát is megbeszéltük Psyho-val ,sőt talán én mertem egyedül rákérdezni, hogy szabad-e belógni !

    Két egyszerű mondat... A többit a közönség tette hozzá .

    Písz ...Ennél érthetőbb már nem tudok lenni .
  • RoyalPredator
    #23832
    Viszem a drótvágót.
  • sgmbulldog
    #23831
    Persze !!!!! A Hungaroring is teljesen legális, próbálj bemenni bármikor ilyen alapon, teljesen szabadon.
  • lac coo
    #23830
    Nnnna..már tényleg nem tudok érthetően írni ,az utolsó hsz-em gyönyörű volt ! :DDDDD
  • RoyalPredator
    #23829
    Nyugi, én nem vélek.
    Hogy mások félreolvassák keményen...
    Hátsószándék kell ehez többek közt...
  • lac coo
    #23828
    No ezt a seggfejezést írd be Softairre is ! :DDDDD
    Tuti van egy-két jó hírű játékos is ezek között a seggfejek között..;)

    Igen voltam ott ,de lehet megint rosszul emlékszem, és nem kérdeztem meg hogy működik a dolog, nem egyeztettünk az illetékessel ....

    Ha jól rémlik ez úgy került képbe, hogy sok a képmutató alak, pedig seggfej módon belógnak ... :)


    Lassan tényleg el kell hinnem, hogy ilyen érthetetlenül írok, hogy mindenki mást vél olvasni ... :)
  • Hitman76
    #23827
    Jah, látom.
  • RoyalPredator
    #23826
    Még 1általán nem ment be. Csak szeretné tudni hogy miről van szó pontosan, mit lehet tenni mit nem. Ezért is kérdezte.
    De ti úgy kezelitek, mint ha már meglett volna a nagy "bűn" de ti már intézkedtek is... Hát a húsvéti tojásokért már szalonnával menj...
  • Punker
    #23825
    nem, mert nem te egyeztettél a tulajjal, nem mert nem te egyeztetsz vele a rendőrséggel, pont az ilyen belógós seggfejek miatt lesz 1-2 új lépés.