29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • mokusvadasz
    #23905
    ne szóld le azokat, akik az airsofton kívül is mozognak eggyütt barátként, csapatként. inkább becsülendő. szerintem mindenkinek meg kéne csinálni egy hasonlót, mivel az élmény mellett egy ilyen esemény remekül kovácsolja a csapatot. csak ajánlani tudom.

    hitman linkjéhez, ami valamiféle nyilatkozat, pedig csak azt mondanám hogy az tudtommal sose volt kilinkelve a csapathonlapra, így csak ftp-n keresztül juthatott hozzá, azaz fel kellett törnie azt. hát gratulálok hozzá biztos ez a követendő példa
  • RoyalPredator
    #23904
    Úgykell neked, a kétszínűségért ;)
  • SG rock
    #23903
    ÁááÁÁÁÁáá.. Sehogysem jövök rá, hogy mi lehet ez, hogy amint ráteszem a sátorvasat zárlatos lesz... minden csatlakozás jó meg stb, semmi baja elvileg
    Nagyon idegesítő probléma...
  • RoyalPredator
    #23902
    Volt töki bazd+ volt...
  • SG rock
    #23901
    Jah ez első, énis zárlatra gyanakszom...
  • Hitman76
    #23900
    Meg sem moccan a motor, vagy csak lövedék nem hagyja el a csövet? Ha az első variáció áll fent, elképzelhető hogy valami okból kifolyólag zárlat keletkezik amikor felhelyezed a sátorvasat. Csekkold a vezetékezést, a csatlakozókat stb...!
  • SG rock
    #23899
    Biztos , hogy nem! Van M14ed ill. volt már? Ha nem akkor kérlek pssszzzzzt!

    az van, hogy amint ráteszem a sátorvasat akkor nem lő:/ nélküle meg simán
  • RoyalPredator
    #23898
    Valamit nem raksz jól össze biztos. ^^
    Vagy vmi kimaradt alkatrész miatt.
  • SG rock
    #23897
    1 szakmai kérdés,
    (M14 socom)

    Az miért van, hogy a fegyver lő ha nincs rajta a test, és amint rárakom és "ráfeszítem" a sátorvasat is akkor meg nem akar lőni :/?
  • RoyalPredator
    #23896
    19 leszek minnyá'

    @ Shatanka: Ismerős. Szerinted az RHSre vonatkozik ? ;)
    Gondolkozz másképp. "Meine Ehre heißt Treue"
  • Jacek
    #23895
    15 eves az teljesen gyerek:)
  • shatanka
    #23894
    "Becsületem a Hűség" ismerős? - Ennek ellenére nagyon leszólod őket. Emberileg jó, hogy kitartasz azok mellett akikkel játszol...
  • lac coo
    #23893
    Hehe, nem aprózzák, 100 Km menetgyakorlat ....
    Hajrá !
  • lac coo
    #23892
    Ezt megtaláltam (bár most nincs erőm olvasgatni), Hitman linkjén ami van azt már valszeg eltávolították ...
    Mondjuk 15 évesek már nem olyan gyerekek ...Kicsit normálisabb gondolkodásmódot várnék el .
  • sgmbulldog
    #23891
    Sírni tudnék...
  • shatanka
    #23890
    Laccco: http://rhsst.atw.hu/ megtudod nézni ;)
  • sgmbulldog
    #23889
    Rajtuk látszik igazán, hogy az ember valójában evolúciós zsákutca
  • lac coo
    #23888
    Én már nem tudom megnézni azt az oldalt, de ez tényleg ott írják ???

    "A csapatot a világ élvonalába juttassa,és embereit olyan szintre képezze,hogy akár valós helyzetben is bevethetőek legyenek."

    Atyaisten ... ! :DD

    Mondjuk ha gyerekek, mit kéne elvárni, én gyerekkoromban mindenem odaadtam volna, ha akkor van airsoft, és tuti nagyon "komoly katona " lettem volna ! ... :)
  • Punker
    #23887
    első lépésként nem kéne hazudozni (pl olyanokat hogy a hatóságnak le van jelentve a játék)
  • SG rock
    #23886
    Hmm.. miért, hány éves vagy? 16-17 körül nem?Amugy igen 18alatt vagyok még, lassan 18leszek.

    de ez OFF, bocs
  • RoyalPredator
    #23885
    Nem vagyok gyerek.
    Fórumautista vagyok ;)
    Te vagy gyerek. Azthiszem még 18 alatt vagy ráadásul. :DD

    Naoszt. Vórunkfentszombaton.
    Hát mit mondjak ezekre az írásokra...
    IGAZATOK VAN!:) Nekem a lényeg hogy a közelben lövöldözhessek, nekelljen elmenni a halál fszára.

    Viszont. Játéknak fogják fel, de azért van ez a realesítés, hogy a PCfüggő kockanudlirudik ne legyenek totál lusták.

    Aki küld nekem PMet, küldöm a líder emailjét, oszt elmondhatjátok szépen neki hogy mit nemkéne, mert rám nem hallgat.
  • mstummer
    #23884
    Maga az elgondolásuk szép és jó. Úgymond csapaton belül úgy szólítják egymást ahogy akarják, ehhez semmi közünk.
    Mindebből persze arra is gondolhatnánk hogy ők komolyan gondolják ezt a játékot. Talán túl komolyan is. Hiszen ez csak egy játék...
    Ezzel viszont nem áll egyensúlyban a vonatból kitartott puska/pisztoly. Az egész airsoft társadalmat veszélyeztetik az ilyen baromságokkal...
  • SG rock
    #23883
    omg:D:D ezt valaki tudja követni? ennyi baromságot egyrakáson:D.
  • praksi
    #23882
    "Megszólítás

    Erre speciel Dombi kértmeg,én úgygondoltam evidens....aztán elgondolkodtam,és sirva fakadtam:D....akkor röviden

    Közlegény közlegényt tegez
    Közlegény tisztest tegez
    tisztes közlegényt tegez
    közlegény a tiszthelyettest rangján szolitja(pl őrmester)
    Tiszthelyettes a közlegényt tegezi
    Közlegény a tisztet magázza
    Tisztes a tisztet magázza
    Tiszthelyettes a tisztet közös megegyezés alapján szólítja
    A tiszt általában mindenkit magáz,de alkalmasint tegeződik a tiszthelyetessel,illetve a rangban alatta álló tisztel is.

    (Ez a "megszólítás-szabály" a játék teljes időtartamára érvényes.)"


    ez tényleg így van?
  • shatanka
    #23881
    A tanulság:
    - 18. életéved alatt lelehet mondani az alkotmányos jogról.
    - 18 év fölött is lazán megoldható.
    - MÁV vonatokon fegyverekkel jó képeket lehet csinálni.
    - "A csapatot a világ élvonalába juttassa,és embereit olyan szintre képezze,hogy akár valós helyzetben is bevethetőek legyenek."
    - A lakóház látótávolságban még soha nem okozhat gondot. Legalább szemmeltatrják a csalókat.
    - És royal "Loyalitása határtalan, így a csapat
    oszlopos tagjává vállt rövid időn belül."


    Fogadjátok elismerésemet. Ennyi marhaságot összehordani és elkövetni csak keveseknek sikerül.
  • SG rock
    #23880
    Te is gyerek vagy , mit dumálsz?!
  • RoyalPredator
    #23879
    Ez az én feladatom, hogy szadizzam őket. inkább kevesebb sikerrel, mert gyerekek, és én már nem is állok le velük vitatkozni. :P
  • kvitya
    #23878
    Óh bazze, az ilyen kiscsókáknak miért is nem ken apuci 2-3 fülest, nevelési céllal? De komolyan?!
  • SG rock
    #23877
    micsoda komoly csapat azt a mindenségit omg omg2. De ők már az RHS Spetznaz Troop, igazi komoly játékosok 1 csapatban!
  • Hitman76
    #23876
    Sokan azt felejtik el, hogy a felelőtlen hozzáállás amivel az AS iránt viseltetnek, könnyen súlyos joghátrányt vonhat maga után, s ezen cselekedek "jutalma" nagyrészt forintosítható, egy részük akár szabadságvesztéssel is fenyegetett!!!
    Példaként a vonat ablakából kitartott AS pisztoly említeném, amely az említett galéria egyik képén látható!!!
    Ugyancsak sokszor felhívtuk a figyelmet arra, hogy az ilyen magatartás kihathat az egész hazai AS életre, ezért fokozottan oda kell figyelni, hogy az ilyen és hasonló cselekmények ne történjenek meg!!!
  • Punker
    #23875
    ne becsüld túl magad, próbálunk szívességet tenni azoknak a gyerekeknek hogy a "legális" játékukról ne a rendőrök vigyék el őket.

    ja és ha ismered őket szólhatnál nekik, hogy a nyílt galériájukból a szerintük "vicces" képeket takarítsák el mielőtt valami blikk színvonalú firkász találja meg.....
  • RoyalPredator
    #23874
    Ez csak egy vacak, hogy legyen mégis mire hivatkozni...
    Mivel a csapat 95%a gyerek, és a fizikai munkától igen távol esik a túlnyomó része, gondolom ehez kellett a papír. Hogy megtegyék amit elvállaltak...

    De jó tudni hogy még mindíg utánam olvasol ;)
  • ribot
    #23873
    ötös! :)
  • Hitman76
    #23872
    Ezt minden felnőtt embernek tudni illenék, de itt most nagyrészt gyerekekről van szó!
    Hangsúlyozom, nem flamelni akarok, csak próbálok rávilágítani, hogy ennyire nem szabad egy hobbiba "belebuzulni"!!! Az említett weblapon jó pár más hasonló írást olvastam, ami azt mutatja, hogy a srácok átlendültek a ló túloldalára!
    Jó és hasznos hobbi az AS, de csak addig, amíg egészséges szinten űzzük!!!
  • Dick Riddick
    #23871
    Sok olyan jogunk van amiről nem mondhatunk le, semmilyen körülmények között. Ezt jó észben tartani.
    Ez a nyilatkozat nem sokat ér.
  • Mersant
    #23870
    ez valami szado-mazo airsoft kozosseg lehet :D
  • Hitman76
    #23869
    Amikor az elmebaj elszabadul:

    Mondj le alkotmányos jogaidról!

    Értem én, hogy jó dolog valamibe beleélni magunkat, de ez igen erősen a ló túloldala!!! El kellene nekik egy jó gyermekpszichológus!!!
  • RoyalPredator
    #23868
    Nem, mert én kaparom le, BBvel ha kell:D
  • SG rock
    #23867
    Nem mossa le :D:D 2x voltam benne nagy zuhiban, vmi festékvédő lakkal lefújtam. Egyszóval megmarad ez :)
  • RoyalPredator
    #23866
    Hogy mosná le az eső a temperádat