29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • RoyalPredator
    #23945
    Miért van az hogy ezitt nincs?
  • RoyalPredator
    #23944
    A csaj biztos ;)
  • Statepolie
    #23943
    Mindegy. Lejárt
  • Statepolie
    #23942
    Ez megéri az árát?
    http://www.fegyverbazar.hu/index.php
  • mokusvadasz
    #23941
    nemsemmi :D
  • lac coo
    #23940
    A legjobb elírásom eddig, amit máig nem tudok, hogyan hoztam össze, de máig itt van egy CD-n nagy betűkkel írva : Orrlövész ! :DDDD

    Szóval mindenki tud alkotni bárhogy is figyel ! :DDD
  • mokusvadasz
    #23939
    kicsit off
  • mokusvadasz
    #23938
    wordben megnéztem, és nagyon kevés ezen az oldalon a "hibátlan" hsz. nos ne menjünk magyartanárnak
  • lac coo
    #23937
    Bár lehet hogy van, csak nekem fura ... :)
  • mokusvadasz
    #23936
    írd be word-be, az szokott a mérvadó lenni
  • lac coo
    #23935
    Ha már nyelvlecke, olyan szó van hogy valóak ?
  • Dick Riddick
    #23934
    "hagyjátok"
  • netmester
    #23933
    ne hadjátok abba, még nem röhögtem ki magam :D
  • DannyL
    #23932
  • RoyalPredator
    #23931
    "bármilyen furcsa s groteszk ez neked, de az internetes fórumok pontosan arra valóak többek között, hogy emberek elmondják a véleményüket."

    Ez tipikusan jellemző a Softairre, és rátok is:D
    :DDDDDD
  • Hitman76
    #23930
    Pedig bármilyen furcsa s groteszk ez neked, de az internetes fórumok pontosan arra valóak többek között, hogy emberek elmondják a véleményüket. Lehet véleményünk fegyverekről, eszközökről, játékokról s hovatovább csapatokról is. Na most hogy ez speciel jelen esetben kb. egyöntetűen negatív előjelű... nos annak bizonyára okai vannak!
    Persze mivel csak a fórumotokon található információk alapján született ez, bizonyára erősen szubjektív, de azon minden esetre nem árt kicsit elmerengeni, hogy miért is van ez így!
    Mutattok egy képet kifelé, s ez most pár emberből negatív, elmarasztaló s nem kevésbé kritikus véleményt váltott ki.
    Ez van, ez egy ilyen bicikli!
    Ha nem tetszik a történet egyrészt vagy nem foglalkozol a meglátásainkkal, másrészt megszívleled a hozzászólásokból a építő jellegűeket s változtatsz! Persze egyik sem kötelező!!!
  • Mersant
    #23929
    lehet bizonyitani:

    Kinizsi Százas teljesítménytúra

    K-100 (hosszútávú)
    Táv: 100 km
    Szintidő: 24 óra
    Nevezési díj: 2000 Ft
    Díjazás: oklevél, jelvény
  • szigo2007
    #23928
    Nos,eljött ama nemes pillanat amikor én is beleszolok a dologba. Eddig olvastam, vegyesen sírtam és nevettem.Nem gondolom hogy jogotok van, vagy úgy agyáltalán okotok pocskondiázni az RHSST-t.Továbbá azt sem gondolom hogy van halvány lila gözötök arról hogy mennek a dolgok nálunk.
    Kezdeném a végén,a leglightosabb megjegyzéssel,szerintem ássa meg az a saját sírgödrét,és lője bele magát aki nemtud letúrázni 100 km-t.
    Másrészről....mi lenne ha egyszer a kibaszott kurva életeben gondolkoznátok kedves magyar nemzetiségű barátaim,és meglátnátok a "szerződés" mögött húzódó szándékot.Arról nem is beszélve hogy a szerződés nem joghatályos,mivel kiskorú nem írhatná alá max szülői engedéllyel,azt is csak fegyveres erőbe való belépés céljából.
    A vonatos,játszunk a puskákkal résszel én sem értek eggyet,de ha jol tudom,az még az RHSST megalakulása elött történt, így az RHSST "tiszti kara"...magyarul azok a gyerkőcök akik a többire szolnak rá ha hülyeséget csinálnak,nem hibáztathatók.
  • Hitman76
    #23927
    Így történt.
  • mokusvadasz
    #23926
    nos hitman, az nem az én fórumom, nem én szerkesztem, lehet hogy letöltésekben a "nyilatkozatot" összekeverte a guru a masz általunk kiegészített változatával. ha ez így történt komolyan elnézést kérek, mert akkor akaratán kívűl ő csinált belőlem hülyét
  • Hitman76
    #23925
    Miért ne mondanék igazat?
    Illenék jobban ismerned a saját fórumotokat, s illenék tudni mi hol van rajta!
  • Punker
    #23924
    hogy szar e azt nem tudhatjuk, az viszont hogy felelőtlen elég egyértelmű......
  • mokusvadasz
    #23923
    igazán leállhatnátok ezzel a hozzáállással a csapatunk felé, hisz azt se tudjátok milyen nálunk egy összejövetel. játék közben max annyira vesszük komolyan a dolgot mint más játékosok. a problémáitok velünk kapcsolatban is inkáb azért tűnnek nagynak, mert ti magyarázzátok bele, hitegetitek magatokat hogy "milyen szar ez az RHS" stb
  • mokusvadasz
    #23922
    mert te nem gyanakodnál,ha olyan dolgokat látnál viszont más helyen amit ki se linkeltél/akartál volna kilinkelni a honlap felületre
  • Punker
    #23921
    nem az az idióta iromány a legfőbb gond azzal a társasággal.....
  • Dick Riddick
    #23920
    Megnyitottam a linket, megnéztem a címet, utána beléptem a főoldalra, és vissza a nyilatkozathoz. Nincs tévedés.
  • mokusvadasz
    #23919
    ha igazat mondasz, engem csúnyán félreinformáltak, de ezt majd lerendezem az illetővel
  • RoyalPredator
    #23918
    Meg is érdemled (a feltételezést)
  • Hitman76
    #23917
    A letöltés menüben volt, szóval nem törtem semmit!
    De köszi a feltételezést!
  • mokusvadasz
    #23916
    szóval megtaláltad ha beírtad ezt: rhsst.atw.hu ?
  • Dick Riddick
    #23915
    Pedig ott volt. Én is lecsekkoltam, tévedés kizárva.
  • SG rock
    #23914
    meg a "mongya"-t is javíthadnád "mondja"-ra :)
  • mokusvadasz
    #23913
    a csúnyát javítanám gusztustalanra
  • mokusvadasz
    #23912
    nos az valóban csúnya dolog lenene, de tudtommal csak két ember tudott arról a likről és az egyik szerkeszti a honlapot, és a másikat is becsületesként ismertem meg azaz nemhiszem hogy ők voltak. de komolyan mongya már aki hozzájutot hogy hogy tette, mert komolyan érdekelne
  • lac coo
    #23911
    Áruló van a baráti társaságban !
  • mokusvadasz
    #23910
    erről van szó. egy kellemes túra az egész baráti táraságban.


    és még mindíg szeretném megtudni hogy hitman hogy jutott hozzá ahoz a linkhez
  • RoyalPredator
    #23909
    100 KM... Napi 5 óra séta nem durva...
  • lac coo
    #23908
    Nem szólok én le senkit... De 100 Km az 100 Km !!! :D
  • mokusvadasz
    #23907
    én arra lennék kíváncsi hogy hitman honnan szerezte azt a linket. csak azért mert tudom hogy a felületre be nem lett linkelve soha. tényleg kíváncsi vagyok
  • Punker
    #23906
    csak rá kellett klikkelni nem kellett semmit törni, nem kért semmi pass-t, úgyhogy megint nem nyert......