29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • Vajk333
    #29010
    Volt már valakinek tapasztalata a Jing Gong AK-47 Beta Krinkov fegyverrel?
    fegyver link
  • Punker
    #29009
    amelyik jobban tetszik, így is úgy is át kell nézetni (mind két gyári rugó, sok a V2-es gear-nek)
  • palinho96
    #29008
    Na szóval, most egy őszinte véleményt kérnék tőletek.
    Meg vegyem-e ezt a fegyvert vagy várjak 3-4 hónapot erre...
  • lac coo
    #29007
    Jó , még hányszor írod le ugyanazt ?!
  • Hawkclaw
    #29006
    1. te egy dolgot csinálsz: hazudsz! emlékszem a vitára, amikor beismerted, hogy marhaságot állítottál a csodapuskád kapcsán. Azóta megint megtáltosodott vagy mi a fene?

    2. az ugató házikedvencet sem érdekli mit is lódítasz, mert lódítasz az tisztán világít

    MASZ:

    magyarázod a bizonyítványodat, meg mellébeszélsz! Tettél valamit??? Példákat hoztál fel??? Ez kemény meló lehetett!!!
    Még mindig ott tartunk, hogy a "részt vettem a létrehozásában" egy nagy tódítás, csak képtelen vagy azt mondani, hogy: rendben basszus nagyot mondtam és nem jött be! Sorry!
    Ehelyett nyomod a süket szöveget tovább!!! Szánalom!

    Egy kabaré vagy kis pajtás!!! Akkora nagy embernek állítod be magad, miközben a fele sem igaz, de legalább is jócskán eltúlzod a semmitmondó dolgaidat! Az egyesületed egy nulla, a játékaid kritikán aluliak és igencsak gyéren látogatott, hevenyészett bóvlik! Tudásod nulla, a hájas testedet csak kompenzálod a csilló fps-ses vackaiddal, egy 8 éves kiskölök lefutna háromszor míg egyet mozdulnál!
    A behízelgő, ömlengő stílusod gyomorforgató, egy lúzer pizzafutár vagy, aki nagyot álmodott magáról, mikozben csak egy sekélyes, nagy büdös nulla vagy! Ez a frankó, minden más csak duma!

    Én magam lehet kb. semmit sem tettem a MASZ kapcsán /szavaztam és ennyi/, de nem is verem magam, és nem hazudok!

    A kipontozásról.
    olvastam itt, pont ezen a lapon durvább dolgokat is mint amit én posztoltam, némely egyáltalán nem büntetett figurához képest én még finom vagyok és nőies. Megmondom a frankót, ha ez fáj akkor csak sjanálni tudom azt, aki nem bírja elviselni!
  • lac coo
    #29005
    Tudni tud, csak normálisat, különben hamar összehozza magának az öt plecsnit.
  • PÜSPÖK
    #29004
    De gondolom kommentet írni ettől függetlenül tud?

  • Punker
    #29003
    ott van a neve mellett amit kapott...
  • PÜSPÖK
    #29002
    mint látjuk nem..sajnos.
  • Punker
    #29001
    ha nem tud viselkedni lassan kipontozza magát.
  • PÜSPÖK
    #29000
    dragunov :
    1,
    Nem voltál ott, nem mérted le,nem te lőtted,nem te..
    de 1 dolgot te csinálsz.Ítélsz.
    2,
    Azért, mert nem az öribarid vsr-e, attól még más is építhet olyan fegyverreplikát amely 70 méteren UGYANODA képes lőni,80-on meg már van szórása.De ugató házikedvencet sem érdekli hogy elhiszed e vagy sem.
    Én jót jáccikálok vele.És szerintem ez a fontos. (Ja már nem ,mert Codiac játékostársnál van a készülék.Aki azóta eladta,és új gazdijával közösen vettünk részt 1 Tököli játékon.)

    MASZ:
    Azt hogy " munkásságomat" miként éltem meg mimóza és sekélyes lelkivilágomban nagyon ne érdekeljen már.
    28988-as komentemben leírtam mindent,melyek azok a dolgok amelyeket tettem.
    Ezúton kérlek meg hogy definiáld magadban a "formabontó ötletem nem volt"mondatrészt.
    Ha ráérő szabadidőd engedi akkor további kiemelendő mondatrész lenne a "nem találtam fel újra a kereket".
    Ebből kitünik hogy Tudom és nyiltan vállalom hogy új dolgot nem vittem bele,csak példákat hoztam fel és szavaztam.És úgy érzem ezzel tettem valamit.Icipicit.

    Szeretnélek megkérni hogy oszd meg piciny társaságunkkal hogy szerény személyed milyen építő munkát vitt a fent említett produktumba.Köszönjük.

    A topic "kezelőjénél" indítányozom ,hogy hawkclaw fórumozót, folyamatos gyalázkodó,személyeskedő,másokat sértő , magatartása folytán a kellő lépéseket foganatosítsák.
  • lac coo
    #28999
    ..a mások munkájával készült szabályrendszert, amit mások munkájával készült szabályrendszerről "másoltak" :)Amivel nincs baj , persze, minek feltalálni újból ami már megvan .

    Amúgy meg a stílusod valóban vadparaszt !
  • Hawkclaw
    #28998
    Ezt a rossz dumát!!! Ezzel még a "nyócvan métert lő a dragunovom, hetvenen meg nincs is neki szórása" benyögésedet is űberelted!!!

    Maradjunk annyiban, hogy nagy duma ide vagy oda, lócsöcsöket sem csináltál te a MASZ 2010 létrehozásában! Anno kampányoltál egy kicsit a 400 Fps fletti aeg-ek mellet, meg a rácsos szemüvegek ellen, de ezzel ki is merült a komoly munkásságod.
    Szavazni szavaztál az igaz, de csak mások munkájával elkészült szabályrendszerre voksoltál, munkád egy fikarcnyi sem volt benne. Ezért a "részt vettem a megalkotásában" szöveg barokkos túlzás!!! Itt lehet, hogy megeszik, vagy olyan játékokon mesélve, ahol nem ismerik a többiek a tényeket te leszel ettől a Jani, de valójában csak szimpla nagyot mondásról van ismét szó!

    Szóval megint mondtál egy nagyot, ami megint nem jött be!!!
  • Punker
    #28997
    szarabbat el se tudtál volna képzelni :D
  • shatanka
    #28996
    Értem én, hogy gőzgép, de túrázáshoz minek ilyen málharendszer?
  • Vajk333
    #28995
    Köszönöm a segítséget, de megveszem mind a kettőt. Az egyiket túrázáshoz (alice szett), a másikat meg softairhoz fogom használni.
  • shatanka
    #28994
    A kettőt együtt hordani ordas nagy butaság lenne, mert pánthegyek lennének rajtad, jó esélyel nyomnák a pántok egymást.

    Chest rig,mert abba alulra beletudsz fűzni övet arra lehet még pluszba aggatni, vagy venni egy kis hátizsákot és azzal együtt használni/összeépíteni.
  • PÜSPÖK
    #28993
    Te érzed mire van szügséged.Viszont gondold át milyen játékokra jársz,mennyi tárat,felszerelést igényel.Van aki nem jár olyan játékokra ahol nem medic gyógyít,hanem visszaállópontot használnak.Ezesetben a visszaállóponton elfér mindened.A vized a bb-d,tartalékakkud.ezt is mérlegeld,hiszen ne vásárolj össze mindent.
  • RoyalPredator
    #28992
    Chestrig. Pont annyira elég, mint egy jól felkészült katona hordoz egy gyors rajtacsapáson.
    Nem mellesleg kompaktabb.

    Próbáld ki mind2-t h neked melyik jó, aztán hajá.
  • Vajk333
    #28991
    Tulajdon képen egy kicsit bizonytalan vagyok. A BW alice szett azért lenne jó, mert van egy BW csajka/kulacsom, és nem sokára mellé pluszba még BW ásót is szeretnék. S hát mind a kettőhöz van tároló ehhez a málnához. Viszont ha jobban meggondolom a gázmaszk tárolóba, ami ugyancsak ehhez a termékhez kapható sok minden beleférhet.
    De kényelmetlen lehet majd keresgélni a sok cuccos között a maszkos zsákban a tár után, mintha egy rántásra elővennéd a chest rig egyik tároló zsebéből. Lehet, hogy egy kicsit kényelmetlen lenne a kettő hordása egyszerre, de ha ügyesen rendezném el a BW tárolókat, akkor szerintem elférne a chest rig.
  • PÜSPÖK
    #28990
    Én ezt az alice szettet használom,már akkor amikor a játékmód igényli,lévén hogy felszerelés-minimalista vagyok.kényelmes és jó cucc.biztos hogy szügséged van 1x-re a 2-re?
  • Vajk333
    #28989
    Szerintetek mennyire passzolnának össze, illetve lenne egyszerre hordható egy BW alice szett, és egy chest rig?

  • PÜSPÖK
    #28988
    A softair-on nyitottak rá topicot "CSAPATVEZETŐK" részére,ahová az adminoknál lehetett hozzáférést kérni.
    Az egyesületünk,melynek néhány regionális csapat a tagja,megkapta a változtatásra szánt kérdéseket és szavaztunk.Ennek eredménye került a nevemben közlésre.Tehát kb 50 fő szavazatát közölhettem.Úgy érzem ezzel tekinthetjük részvételemet reálisnak.Átnéztem a topicot és 2 szavazásom,és 3 saját szituáció leírását tettem közzé,érveket vagy ellenérveket alátámasztandó az adott kérdésben.Korszakalkotó,formabontó,ötletem NEM volt,a nálam tapasztaltabbak érveire,javaslataira reagáltam.Azok a kérdések amelyek a szavazás után nem került bele az új MASZ-ba,(pl.szemből dobatás)háziszabályzatunkba be is került.
    A fórumon történő témaindítás elött más módon is beszélgettünk a témáról,játékszervezőkkel,csapatvezetőkkel a témában.

    -És igen ,van határa a pofátlanságnak,meg a nagyképűségnek.
    Attól hogy nem találtam fel újra a kereket,jól esett 1 pici része lenni annak ,hogy talán jobb lett valami.
    És ha szerinted "csak" szavaztam,akkor nem vettem ezzel részt a megalkotásában?

    Szívemet melengeti a tudat hogy újfent értékes hozzászólója vagy a fórumnak.




  • Hawkclaw
    #28987
    Püspök: "A Masz irányadó direktíva,és nem szentírás.Részt vettem a 2010-es megalkotásában."

    Mit csináltál??? Miben vettél te részt??? Max annyit tettél, hogy szavaztál egy igennel vagy egy nemmel!!!
    Azért a nagyképűségnek és a pofátlanságnak is van határa!!!

    De tudod mit, cáfolj meg!!! Írd le, hogy pontosan milyen komoly munkát fektettél a MASZ 2010 megalkotásába, de részletesen legyen ám!!!
  • PÜSPÖK
    #28986
    ha jól látom BW málhához tartozó zsebről van szó.Rendelkezem vele jómagam is ,és van eredeti 47-es táram is.Belepróbáltam,szépen belefér akár 4 is,de akkor nem lehet becsukni a tetejét.Ahhoz hogy be lehessen zárni,2db fér el benne.
  • lac coo
    #28985
    Én nem ismerem azt a G36 tárzsebet, de ha ez segít neked, készítettem gyorsba két képet, hogy mennyi különbség van a két féle tár között. Ha a zsebbe viszonylag passzol a G36 tár hosszra, akkor én nem mernék megesküdni rá, hogy belefér egy AK tár ....




  • Vajk333
    #28984
  • Vajk333
    #28983
    A tár pedig:
  • Vajk333
    #28982
    Tár szempontjából JG 600 BB fémtár lenne.
  • Metalmilitiakid
    #28981
    Meg ha jól tudom az se mindegy, hogy 47 vagy 74 mert mintha a 74 é vastagabb lenne. Én úgy emlékszem rá, hogy 47 ből 2 fér 74 ből meg 1 a G36 helyére.
  • lac coo
    #28980
    Hát, AK tár jóval vékonyabb viszont sokkal hosszabb, szóval attól függ milyen az a táska .
  • Vajk333
    #28979
    Üdvözlet!
    Szerintetek egy g36-os tártáskában lehet tárolni AK tárat?
  • Punkerwork
    #28978
    már kezdtem örülni, hogy 3 év után úgy tudtok a semmin vitatkozni, hogy egy minimál színvonal megmarad. De ha megint átmentek személyeskedésbe zárom a topic-ot a francba!
  • RoyalPredator
    #28977
    Te már csak tudod.

    "de okos enged..."
    Hát te nem engeded, kötöd az ebet a karódhoz.:)))

    Én már többet nem reagálok "NoobStalker" hozzászólásaira.
    Nem érdemli meg
  • NoobStalker
    #28976
    lehet igazad van.. lehet, de okos enged...

    Noobstalker out...
  • lac coo
    #28975
    Hát a normális keretek közötti fórumozást inkább ne firtasd ...! ;)
    Aki álnéven személyeskedik az levegő , semmi több !

    Meg amúgy is, ideje abbafejezni, szerintem megbeszéltétek, újat már nem mondtok egymásnak ...
  • NoobStalker
    #28974
    na vegyük sorra pubikám....

    1. ez senkit nem érdekelt szerintem, szerintem
    2. hülye is vagy ezt ne felejtsd ki..
    3. csak nem akarod betartani a szabályokat..játszani meg akarsz lol
    4. ők szembesítettek téged de nem voltál képes ezt belátni...
    5..habblalalala halabllalal nyhehehe vehehhe kamuduma halandzsa..
    6. ezt az 3 mondja a 6000 ből aki képtelen normális keretek közt fórumozni..
    7. neked kéne belátni, hogy közöd sincs a spanyol viaszhoz... csak toporzékolsz mint vak gőte a tehénszarban...

    nem mehetsz jöhetsz mert nem vagy képes elfogadni, hogy még miattad sem fognak engedni a szabályokból!
    Semmi közöd nincs a milsimhez....

    a saját szabályzatod meg... kérlek, most is csak te használod, és megsúgom rajtad kívül a kiskutyust sem érdekli.. saját fegyveredre írtad..a többit másoltad...
  • PÜSPÖK
    #28973
    örülök hogy ezen fórumot kellő figyelemmel olvasod. A 28957-es kommentemben informálódhadtál..Szabályzatunk nem tér el a 2008-as Masz fps határdirektíváitól.Így Royal Ak-ja 1-eslövésen használva mid-/low-cap tárral használható.
  • RoyalPredator
    #28972
    Csak leírtam a tényeket.

    Mellesleg hamarosan újra előveszem a saját szabályzatot, hogy véglegesítsem.
    Lehető legtöbb szabadságot szeretném megadni vele, de úgy, hogy ne legyen véres kimenetele.

    ( Igen igen, várom a beszólásokat, persze, hogy-is-ne lennéken :))) )
  • lac coo
    #28971
    Jó, elég lesz már, rég a semmiről beszélgettek :D