29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • lac coo
    #29050
    Lengyel cég beépíti az árába egy idegen ország vám és áfa költségeit??? :DD Az nagy okosság lenne . :)
  • RoyalPredator
    #29049
    Igen, viszont az árba bele van építve a "nem létező" költségek nagy része.
  • ToMy_
    #29048
    EU-s tagállamból származó árut már nem terhel ÁFA és vám, mivel azt már az EU-ba érkezéskor kifizették az importőrök, jelen esetben a Taiwangun.

    Amit fizetned kell, az a vételár és a szállítási költség.
  • Punker
    #29047
    eu-N BELÜL MÁR CSAK A SZÁLLÍTÁS.
  • lac coo
    #29046
    Á, nem, EU-ból én úgy tudom nincs vám meg áfa, csak most fegyvert vennék, nagyobb értékben, nem vagyok biztos benne .
  • Metalmilitiakid
    #29045
    Tudtommal rendesen megrakják mind a kettővel ahogy kell, mindent ami külföldiából jön.
  • lac coo
    #29044
    Csak a bizonyosság kedvéért: ha rendelek Taiwangun-ról akkor csak annyit fizetek amit a wbshop kiszámol ? A termék ára+ a futár .... Áfa, meg vám nuku ?
  • NoobStalker
    #29043
    Tube akku az a 7.4 1200 lipo 130*18*10 asszem az belemegy, csak bukod az első 2 állását....

    ha veszel crane stockot akkor abba pillangó akku megy bele, ott elvekben nem vesztesz fokozatot, oda láttam már 7.4 2000 turnigy pillangót...
  • lac coo
    #29042
    Hát de nem ez volt ...! :D

    Kis méretű lipo belefaragható, vagy eleve crane tusba készülő több "szárnyas" lipo. Esetleg rúd alakú a tus csövébe, de akkor nuku tus állítás ...
  • palinho96
    #29041
    Nem crane van rajta.. de ha veszek rá.. akkor milyen akksi kell bele? Ez lett volna az eredeti kérdés..
  • lac coo
    #29040
    Akkupack, 9.6V, 1.600mAh, mini méret, hosszú

    Hát ha jól értelmezem akkor nem jó bele.
    Sőt hogy tovább bonyolítsam a te kinézett fegyvereden nem crane tus van :)))

    De én lassan fel is adom ... :)
  • palinho96
    #29039
    pl. ez az akksi jó egy crane stokba?? ;)
  • lac coo
    #29038
    Ennyiért kapsz Cymát, az a biztos. Bár lehet ez is valami ismert kínai gyártó átcsomagolt cucca...
  • Vajk333
    #29037
    Hiába linkelnék, az adott oldalon nincs termék ismertető, csak egy kép.
  • lac coo
    #29036
    Bakker inkább linkeljétek be az ilyen fantázia nevű gyártok csodáit ! :)

    44-es bázison találtam ilyen, nekem fogalmam sincs miféle ez, ráadásul egy AK47 van képnek berakva !
  • Vajk333
    #29035
    ACM (HLK?) AK74 fegyver volt már valakinek a kezében?
  • lac coo
    #29034
    Hát én csodálnám ha abba a tusba elfér egy ekkora akksi
    Valami 1200-as 7,4-es rúd lipo, talán talán ...
  • palinho96
    #29033
    A képeken Hátra van vezetékelve. .. látszik
    Akkor a másik..
    Békés megyében merre találok megbízható szerelőt?
  • lac coo
    #29032
    Nekem is volna kérdésem: Blaster Devil BB-ről kiderült már miben más mint a sima zöld cimkés BB ? :)
  • lac coo
    #29031
    Két lehetőség van: vagy jó állapotban van a gearbox, szépen hézagolva könnyen jár, jó vezetékkel és akkor tuti hogy gyilkos a tűzgyorsaság, vagy szorul az egész és akkor nem olyan vészesen gyors, ezért bírja a nagy akksit, viszont ugye így meg alapból nem stimmel valami benne .Meg egy harmadik: kukába való gyenge-lassú motor van benne, és azért nem pörög halálra .


    Az én AK-m, 7,4-es kis lipoval, 110-es rugóval kb 20-as roffal megy, szóval normális fegyverhez felesleges az a brutál nagy .. .


    A kérdésedre meg a válasz: ha jól tévedek az fegyver előre van vezetékelve, szóval elképzelhető hogy oda a PEQ boxba belefér az a nagy akksi.
  • palinho96
    #29030
    ez egy használt SRC SR 416-D. A srác 11.1V 3200 MhA-s akkuval árulja..
  • lac coo
    #29029
    Válassz fegyvert ami tetszik, arra készülj, hogy ha új kínait veszel, arra még szinte kötelezően rá fogsz költeni 10-15 ezret, ha akksit és töltőt is veszel még többet.
    Használt fegyveren általában már elvégezték ezeket a cseréket, javításokat, de ott meg vigyázni ,ami túl olcsó és sok szépet mondanak róla, lehet hogy átverés.Ennek ellenére én a használtat javaslom !
  • palinho96
    #29028
    nem rád értettem ;D
  • lac coo
    #29027
    Én nem oltottalak !
  • palinho96
    #29026
    már voltam egy JG G36C-vel játékon.. abban egy Ni-Mh 1800Mha-s volt.. akkor
    szt mondjátok sok ez a 11.1V-os LiPo.. ennyi.. köszi a választ. nem oltásokért olvasom ezt a fórumot ;D
  • RoyalPredator
    #29025
    Egyből lipó meg nemtudommi kell a kölköknek :D
    Miért nem lehet egy olcsóbb kínaival elkezdeni a dolgot, hogy legalább pár játékon rájöjjenek, h még az is nehéz nekik, meg nem fognak hajnalban kelni h egésznapos tesiórát prezentáljanak neki, amit szépen elbóbiskol az aktivitás jegyében :D

    Na mind1.

    Húsoscsont, pezsegjen az élet:
    http://softair.hu/viewtopic.php?p=464640#p464640
  • lac coo
    #29024
    Ajjajaj... minek az az akksi ???
    Javaslom olvasgass pár napot airsoftujonc.hu -n, hogy jobban képben legyél. Az az akksi apróra szed egy jóféle fegyvert is ! ;)
    Ebből gondolom, hogy teljesen nem tudod mit is akarsz, csak lényeg hogy "brutál legyen minden". Ez butaság.
    Persze jó buli a 35 lövés másodpercenként, én is kipróbáltam... Két tárat bírt, utána szinte teljes gearbox csere :)
  • palinho96
    #29023
    kinéztem magamnak egy SRC fegyvert.
    Annyi az összes gond, hogy egy Szimpla M4-es tusa van (állítható) Abba ugye nem lehet egy 11.1V-os 3200mAh-sá akksit belerakni.
    Ti milyen Tust mondanátok nekem, amibe belelehet rakni egy ilyen akkumulátort?
  • Punker
    #29022
    reagálni mindenkinek lehet, kulturáltan.
  • NoobStalker
    #29021
    na tessék ez személyeskedés és provokáció..mégis melyik mondatom süllyedt a te szinted alá he?

    szerintem korrektül válaszoltam minden felvetésedre.. ez egy fórum tehát, ha írsz valamit arra bárki reagálhat...sajnálom ha ez neked nem tetszik...
    ill. nem marhára nem sajnálom...
  • RoyalPredator
    #29020
    NoobStalker-en és Hawkclaw-on kívül senki más nem megy itt egy szint alá. Szerintem.
  • lac coo
    #29019
    Nem, akkor egyedül maradnék ...!
  • PÜSPÖK
    #29018
    A fentebb található pirossal kiemelt szöveg csak dísz lenne?nem hiszem...
  • shatanka
    #29017
    ha ezt betartanánk akkor elnéptelenedne a fórum ;)
  • PÜSPÖK
    #29016
    Szeretném ujfent indítványozni Hawkclaw fórumozó kitiltását.Rágalmazó magatartása gyomorforgató, és méltatlan bármely fórumhoz.
  • PÜSPÖK
    #29015
    1,
    A szövegértés megint nem jön össze?A csodapuska már rég nincs tulajdonomban,mint ahogy azt már írtam.
    2,
    Az nem zavar hogy ez(itt is) csak téged zavar?
    Masz:
    Én úgy éreztem ennyit tudok hozzátenni.De ezt is leírtam már.Sőt.Ki is emeltem.Szövegértés ujfent off.

    Nem vagyok a kispajtásod.
    Soha nem voltam "nagyember" csak volt,és van ,és lessz véleményem.
    Semmit nem tudsz arról az egyesületről ahová csatlakoztam.
    Játékaimról se tudsz semmit,hiszen ezen a néven nem volt nálunk senki játszani.
    Ha mégis lettél volna ,a tisztánlátás végett megtisztelhetnél bennünket a közismertebb játékos neveddel.Mert ugye monitor mögül huszárkodni könnyű ám.
    Tökéletesen meg vagyok elégedve a játékaimra jelentkezők mennyiségével.
    A minőségével kevésbé.Eröltetném én a feladatorientáltabb dolgokat de másra van igény.Ennyi.
    A tudásom tényleg gyér,dehát a jó püspök is holtig tanul.
    Dagi vagyok ,és ennek megfelelően kis mozgásigényű feladatokat végzek.És ehhez springes sniper jellegű fegyvereket használnak.Tehát ez is így van.
    Láttak már játékon futni.Csodálkoztak is.
    5 éve nem vagyok pizzafuti,ahol mellesleg ugyanannyit kerestem mint 1 gyári munkás.
    Jelenleg 1 fóliagyártó cégnél vagyok gépkezelő.

    Ha semmit nem tettél a Masz ügyben honnan veszed a bátorságot hogy mást megitélj?Én ide is leírtam hogy mit tettem,mindenki eldöntötte hazudtam e,sántít e,nagyotmondtam e.

    Az még nem jutott eszedbe hogy a te "frankód" SENKIT nem érdekel?
    Ne mások kommentjeire hivatkozz hanem viselkedj a fórumszabályzatnak megfelelően.

  • RoyalPredator
    #29014
    Hagyd. Fessed a Falcont :D
  • lac coo
    #29013
    Sokáig bírta, nem az enyém volt, ismerősé, de fél év után szigszallag szigszallag hátán volt :)))

    Olcsó kínaik közül a Cyma a legjobb, szerintem. Bár most elég drága lett, használtan próbálj egy jót szerezni.
  • Vajk333
    #29012
    Mennyi ideig bírta a strapát? Valamint szerintetek melyik gyártó csinálja a legjobb minőségű AK-t?
  • lac coo
    #29011
    Volt, semmire való, az hogy ronda az egy dolog, de valami hihetetlen gyenge anyagokból van összerakva .De amúgy teszi a dolgát, míg szét nem esik a vajpuha spiáter test .